Selected tournament: BALKAN OPEN 2015

DISCIPLINE
 
AGE GROUPS
 
 
PF - Boys

PF - Boys -22

1. DIMITAR NASEV, teamRADULOV
2. DAVID MALINARIĆ, Budokai Labin

PF - Boys -25

1. DIMITAR NASEV, teamRADULOV
2. MARTIN IVANOV, teamRADULOV
3. STOJCEVSKI PAVEL, WAKO MACEDONIA
3. KALOIAN BOJANOV, Masaru

PF - Boys -28

1. IRNES OMICEVIC, 2002 - Odzak
2. TVRTKO ŠARIĆ, Ivanić Grad
3. DENIS PETROV, teamRADULOV
3. MUAMER DEDIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ

PF - Boys -32

1. NIKOLAI PETROV, Masaru
2. BOJAN BEUKOVIĆ, KBK KUTINA
3. SVETOSLAV ANDREEV, Masaru
3. BALINT NAGY, Yoko Kick-box Team

PF - Boys +32

1. TILEN REPINA, PTUJ
2. MARTIN GOSPODINOV, Masaru
3. NIKOLAI PETROV, Masaru
3. ANEJ PIVEC, PTUJ

PF - Girls

PF - Girls -25

1. INEZ BARDOS, Yoko Kick-box Team
2. BELKISA LJUBIJANKIĆ, "ZINO"

PF - Girls -28

1. INEZ BARDOS, Yoko Kick-box Team
2. MANUELA MALINARIĆ, Budokai Labin

PF - Girls -32

1. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
2. ANTONELA CESAREC, Krapina

PF - Girls +32

1. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
2. ELENA GOSPODINOVA, Masaru
3. ANTONELA CESAREC, Krapina
3. PETRA MIKULIĆ, Tomislav Gym

PF - Younger cadets (male)

PF - Younger cadets (male) -28

1. VIKTOR GROZDANOV, Masaru
2. SANDI DZAIĆ, KBS LJUTOC ORASAC
3. SVETOSLAV ANDREEV, Masaru
3. TVRTKO ŠARIĆ, Ivanić Grad

PF - Younger cadets (male) -32

1. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
2. SVETOSLAV PROKOPOV, Masaru
3. PETAR AVRAMOV, Masaru
3. VIKTOR GROZDANOV, Masaru

PF - Younger cadets (male) -37

1. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
2. ROKO ŠARIĆ, Ivanić Grad
3. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
3. TILEN REPINA, PTUJ

PF - Younger cadets (male) -42

1. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
2. ANEJ PIVEC, PTUJ
3. VALENTIN ALEXIEV, Masaru
3. MARTIN GOSPODINOV, Masaru

PF - Younger cadets (male) -47

1. VALENTIN ALEXIEV, Masaru
2. ELVIN PEČENKOVIĆ, "ZINO"
3. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR
3. MIHAEL LOVRIĆ, SUŠAK

PF - Younger cadets (male) +47

1. NIKO RITLOP, PTUJ
2. NINO BRATUŠEK, PTUJ
3. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KBK KUTINA
3. HANNAN BRKIĆ, "ZINO"

PF - Younger cadets (female)

PF - Younger cadets (female) -28

1. NIKOLINA DEVČIĆ, SUŠAK
2. MANUELA MALINARIĆ, Budokai Labin
3. INEZ BARDOS, Yoko Kick-box Team

PF - Younger cadets (female) -32

1. HRISTINA ANDONOVA, teamRADULOV
2. ANTONELA CESAREC, Krapina

PF - Younger cadets (female) -37

1. NURHANA FAZLIC, ATUS Gratkorn
2. KATRIN HAIDER, Yoko Kick-box Team
3. ELENA GOSPODINOVA, Masaru

PF - Younger cadets (female) -42

1. NURHANA FAZLIC, ATUS Gratkorn
2. KATRIN HAIDER, Yoko Kick-box Team

PF - Younger cadets (female) -47

1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. VANESSA DZANIC, HUETTER

PF - Older cadets (male)

PF - Older cadets (male) -37

1. ANTON MILCHEV, Masaru
2. METODI PANDUROV, teamRADULOV

PF - Older cadets (male) -47

1. DEYVID GREORGIEV, teamRADULOV
2. ANTON MILCHEV, Masaru

PF - Older cadets (male) -52

1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR
2. DEYVID GREORGIEV, teamRADULOV
3. DEJAN DUH, PTUJ
3. FILIP GRBIĆ, Budokai Labin

PF - Older cadets (male) -63

1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. SANJIN DZAIĆ, KBS LJUTOC ORASAC

PF - Older cadets (male) -69

1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. DANIEL BRLOŽAN, TIGAR

PF - Older cadets (female)

PF - Older cadets (female) -55

1. NINA DUH, PTUJ
2. AMINA ŠEHIĆ, KBS LJUTOC ORASAC
3. NEIRA ORAŠČANIN, "ZINO"

PF - Older cadets (female) -60

1. ZERINA HAJDAREVIĆ, HUETTER
2. NEIRA ORAŠČANIN, "ZINO"

PF - Juniors (male)

PF - Juniors (male) -57

1. BORISLAV RADULOV, teamRADULOV
2. TOMISLAV KATUŠIĆ, SUŠAK
3. ADAM HERCOG, SUŠAK

PF - Juniors (male) -69

1. BORISLAV RADULOV, teamRADULOV
2. SEMIR BEHAR, Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most

PF - Juniors (male) -74

1. GAŠPER MLAKAR, PTUJ
2. KRISTIJAN PODVORAC, KBK KUTINA

PF - Juniors (female)

PF - Juniors (female) -55

1. NINA DUH, PTUJ
2. INDIRA FAZLIC, frenki

PF - Juniors (female) +70

1. SARA PAČIĆ, "ZINO"
2. ANA CESAREC, Krapina
3. ANITA ŠANTOR, Kickboxing klub Brod

PF - Seniors (male)

PF - Seniors (male) -63

1. BORISLAV RADULOV, teamRADULOV
2. AMIR SUSNJAR, KBS LJUTOC ORASAC

PF - Seniors (male) -69

1. SEHERZAD ZULIC, KBS LJUTOC ORASAC
2. DJORDJE DROBNJAK, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

PF - Seniors (male) -74

1. SEHERZAD ZULIC, KBS LJUTOC ORASAC
2. ZOLTÁN CSORDÁS, BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.

PF - Seniors (male) -79

1. SEHERZAD ZULIC, KBS LJUTOC ORASAC
2. AJREDIN AJETI, KBS "Spartanac" Zitiste
3. ALMIN OMEROVIĆ, Tae-Kwon-Do "Galaja" Sanski Most

PF - Seniors (male) +94

1. VREKIC ALEKSANDAR, KBS Konstriktor Hajduk Akademac
2. ISTVÁN TÓTH, BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.