Selected tournament: Balkan Open 2017

DISPLAY TYPE
 
Point fighting (163)

PF - Boys -19

PF - Boys -22

    BULGARIA
  • 1. ALEKSANDAR DELCHEV - Masaru
  • BULGARIA
  • 2. PLAMEN BOJINOV - Masaru

PF - Boys -25

    BULGARIA
  • 1. ALEKSANDAR DELCHEV - Masaru
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ISMAR DIZDAREVIĆ - KBS Borac Jelah
  • BULGARIA
  • 3. NIKOLAY VUCHEV - Masaru
  • BULGARIA
  • 4. PLAMEN BOJINOV - Masaru

PF - Boys -28

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. NEIM EMINI - Macedonia WAKO
  • BULGARIA
  • 2. NIKOLAY VUCHEV - Masaru
  • BULGARIA
  • 3. PLAMEN BOJINOV - Masaru

PF - Boys -32

    BULGARIA
  • 1. ALEKS MITEV - Masaru
  • BULGARIA
  • 2. ALEX GEORGIEV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 3. JAN MIKULIĆ - TIGAR -BROD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LOVRO BOŠNJAK - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • BULGARIA
  • 5. VLADIMIR NENOV - Masaru
  • BULGARIA
  • 6. ZLATKO CHERNEV - teamRADULOV

PF - Boys +32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ABDULAH HAJDAREVIĆ - KBV-ĐERZELEZ
  • BULGARIA
  • 2. ALEKS MITEV - Masaru
  • BULGARIA
  • 3. ALEX GEORGIEV - teamRADULOV
  • BULGARIA
  • 4. DEIAN TRIFONOV - Masaru
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DINO NADAREVIĆ - "ZINO"
  • BULGARIA
  • 6. KALOIAN TRAYKOV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 7. KRISTIJAN KOPREK - Kutina
  • BULGARIA
  • 8. PRESLAV AVRAMOV - teamRADULOV
  • BULGARIA
  • 9. VLADIMIR NENOV - Masaru
  • BULGARIA
  • 10. ZLATKO CHERNEV - teamRADULOV

PF - Girls -19

PF - Girls -22

PF - Girls -25

PF - Girls -28

    CROATIA
  • 1. LUNA DOMBA ORBANIĆ - LAV
  • BULGARIA
  • 2. MARIA DIMITROVA - Masaru

PF - Girls -32

    CROATIA
  • 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - Kutina
  • BULGARIA
  • 2. MARIA DIMITROVA - Masaru
  • BULGARIA
  • 3. TIHOMIRA IVANOVA - Masaru
  • BULGARIA
  • 4. YANICA HRISTOVA - Masaru

PF - Girls +32

    CROATIA
  • 1. ENA ČORAK - Kutina
  • BULGARIA
  • 2. TIHOMIRA IVANOVA - Masaru
  • BULGARIA
  • 3. YANICA HRISTOVA - Masaru

PF - Younger cadets (male) -28

    CROATIA
  • 1. IVAN UDOVIĆ - LAV
  • CROATIA
  • 2. ROKO RIBARIĆ - OMEGA

PF - Younger cadets (male) -32

    BULGARIA
  • 1. ALEKS MITEV - Masaru
  • CROATIA
  • 2. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SANJIN ADILOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ
  • BULGARIA
  • 4. VLADIMIR KANZOV - Masaru
  • BULGARIA
  • 5. VLADIMIR NENOV - Masaru

PF - Younger cadets (male) -37

    BULGARIA
  • 1. ALEKSANDAR AVRAMOV - teamRADULOV
  • BULGARIA
  • 2. DANAIL BLAGOEV - teamRADULOV
  • BULGARIA
  • 3. KALOIAN TRAYKOV - teamRADULOV
  • BULGARIA
  • 4. MARTIN JELEV - Masaru
  • BULGARIA
  • 5. MIHAIL TZVETKOV - Masaru
  • BULGARIA
  • 6. NIKOLAI PETROV - Masaru

PF - Younger cadets (male) -42

    BULGARIA
  • 1. ALEKSANDAR AVRAMOV - teamRADULOV
  • BULGARIA
  • 2. KRISTIAN MILUSHEV - Masaru
  • BULGARIA
  • 3. PETAR DIMITROV - Masaru
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SRDJAN TEOFILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BULGARIA
  • 5. SVETOSLAV PROKOPOV - Masaru

PF - Younger cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. ALEN LOVRENČIĆ - Kutina
  • BULGARIA
  • 2. ANDREY GALINOV - Masaru
  • CROATIA
  • 3. BORNA STAKOR - MOSLAVAC
  • BULGARIA
  • 4. DIMITAR BOGDANOV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 5. MORIS TRBULIN - LAV
  • BULGARIA
  • 6. PETAR DIMITROV - Masaru
  • BULGARIA
  • 7. PRESLAV AVRAMOV - teamRADULOV
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. SERGEJ TEOFILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BULGARIA
  • 9. SVETOSLAV PROKOPOV - Masaru
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
  • SLOVENIA
  • 11. TILEN REPINA - PTUJ

PF - Younger cadets (male) +47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALJOŠA RAMIĆ - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMIL TUTIC - "ZINO"
  • BULGARIA
  • 3. ANDREY GALINOV - Masaru
  • BULGARIA
  • 4. DIMITAR BOGDANOV - teamRADULOV
  • BULGARIA
  • 5. EDI HALILI - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 6. GABRIJEL KRIŽANAC - LAV
  • CROATIA
  • 7. MATKO PREBEG - Kutina
  • CROATIA
  • 8. MIHAEL SALVADOR - Kutina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. SANJIN HRNJICA - "ZINO"
  • BULGARIA
  • 10. SIMEON RANGELOV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 11. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA
  • SLOVENIA
  • 12. TILEN REPINA - PTUJ
  • BULGARIA
  • 13. VALENTIN ALEXIEV - Masaru

PF - Younger cadets (female) -28

    BULGARIA
  • 1. ANDREA ILIEVA - Masaru
  • CROATIA
  • 2. LUNA DOMBA ORBANIĆ - LAV
  • BULGARIA
  • 3. MARIA DIMITROVA - Masaru

PF - Younger cadets (female) -32

    BULGARIA
  • 1. ANDREA ILIEVA - Masaru
  • HUNGARY
  • 2. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.
  • BULGARIA
  • 3. GALINA GEORGIEVA - Masaru

PF - Younger cadets (female) -37

    HUNGARY
  • 1. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.
  • BULGARIA
  • 2. GALINA GEORGIEVA - Masaru
  • BULGARIA
  • 3. HRISTINA ANDONOVA - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 4. PETRA MIKULIĆ - TIGAR -BROD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SANDA ŠAKO - KBV FOJNICA
  • BULGARIA
  • 6. VALERIA JELIASKOVA - Masaru

PF - Younger cadets (female) -42

    BULGARIA
  • 1. HRISTINA ANDONOVA - teamRADULOV
  • BULGARIA
  • 2. NIKOL DIMITROVA - Masaru
  • BULGARIA
  • 3. VALERIA JELIASKOVA - Masaru

PF - Younger cadets (female) -47

PF - Younger cadets (female) +47

    CROATIA
  • 1. LEJLA JAHJA - LAV MEDULIN
  • BULGARIA
  • 2. NIKOL DIMITROVA - Masaru
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV

PF - Older cadets (male) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELMIR PEZIĆ - KBS Golden team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ENES PEZIĆ - KBS Golden team Kalesija
  • CROATIA
  • 3. IVAN UDOVIĆ - LAV
  • BULGARIA
  • 4. VLADIMIR KANZOV - Masaru

PF - Older cadets (male) -37

    BULGARIA
  • 1. DANAIL BLAGOEV - teamRADULOV
  • BULGARIA
  • 2. MARTIN JELEV - Masaru
  • BULGARIA
  • 3. MIHAIL TZVETKOV - Masaru
  • BULGARIA
  • 4. NIKOLAI PETROV - Masaru

PF - Older cadets (male) -42

    CROATIA
  • 1. DORIAN HORVAT - CICVARA TEAM
  • BULGARIA
  • 2. KRISTIAN MILUSHEV - Masaru
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. PETAR GAVRAN - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • BULGARIA
  • 4. SVETOSLAV PROKOPOV - Masaru

PF - Older cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. BORNA STAKOR - MOSLAVAC
  • CROATIA
  • 2. LUCAS HRVATIN JUGOVAC - Budokai Labin
  • CROATIA
  • 3. MORIS TRBULIN - LAV
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak

PF - Older cadets (male) -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMIN ORASCANIN - "ZINO"
  • CROATIA
  • 2. LUCAS HRVATIN JUGOVAC - Budokai Labin

PF - Older cadets (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIJAN NADAREVIĆ - "ZINO"
  • BULGARIA
  • 2. ANTON MILCHEV - Masaru
  • BULGARIA
  • 3. SIMEON RANGELOV - teamRADULOV
  • BULGARIA
  • 4. VALENTIN ALEXIEV - Masaru

PF - Older cadets (male) -63

    BULGARIA
  • 1. ANTON MILCHEV - Masaru
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL KRIŽANAC - LAV
  • BULGARIA
  • 3. SIMEON RANGELOV - teamRADULOV

PF - Older cadets (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DEJAN JANJILOVIC - KBS Rudar Stanari

PF - Older cadets (male) +69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DEJAN JANJILOVIC - KBS Rudar Stanari
  • CROATIA
  • 2. MARKO LIOVIĆ - OMEGA
  • SLOVENIA
  • 3. NIKO RITLOP - PTUJ
  • SLOVENIA
  • 4. PATRIK ŠULEK - PTUJ

PF - Older cadets (female) -32

PF - Older cadets (female) -37

    BULGARIA
  • 1. HRISTINA ANDONOVA - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 2. NIKOLINA DEVČIĆ - TIGAR -BROD
  • CROATIA
  • 3. PETRA MIKULIĆ - TIGAR -BROD

PF - Older cadets (female) -42

    BULGARIA
  • 1. NIKOL DIMITROVA - Masaru
  • CROATIA
  • 2. PAULA UDOVIĆ - LAV

PF - Older cadets (female) -46

PF - Older cadets (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARIJANA SILAJDŽIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK
  • CROATIA
  • 2. LARA MEIĆ - CICVARA TEAM

PF - Older cadets (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ERNADA MUHIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • SLOVENIA
  • 2. INA SKAZA - PTUJ
  • SLOVENIA
  • 3. LARA VUZEM VAJDA - PTUJ

PF - Older cadets (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AZRA MUHIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 2. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC
  • SLOVENIA
  • 3. LARA VUZEM VAJDA - PTUJ
  • CROATIA
  • 4. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV

PF - Older cadets (female) -65

PF - Older cadets (female) +65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DIANA RAMIĆ - "ZINO"
  • CROATIA
  • 2. LEJLA JAHJA - LAV MEDULIN

PF - Juniors (male) -57

PF - Juniors (male) -63

PF - Juniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BULGARIA
  • 2. EMIL KROSNOV - teamRADULOV
  • CROATIA
  • 3. ROKO BRENKOVIĆ - Budokai Labin

PF - Juniors (male) -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MURIZ HADZIKADUNIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 2. ROKO BRENKOVIĆ - Budokai Labin

PF - Juniors (male) -79

PF - Juniors (male) -84

PF - Juniors (male) -89

PF - Juniors (male) -94

PF - Juniors (male) +94

PF - Juniors (female) -50

PF - Juniors (female) -55

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. JOVANA ARSOVA - Macedonia WAKO

PF - Juniors (female) -60

PF - Juniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. LARISA SAČIĆ - LAV

PF - Juniors (female) -70

PF - Juniors (female) +70

PF - Seniors (male) -57

PF - Seniors (male) -63

    BULGARIA
  • 1. EMIL KROSNOV - teamRADULOV
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IZET BERIŠA - CBS"Tešanj"Tešanj

PF - Seniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IZET BERIŠA - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC

PF - Seniors (male) -74

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ PERIĆ - TIGAR -BROD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IZET BERIŠA - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 3. MARINO FARAGUNA - Budokai Labin
  • CROATIA
  • 4. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC

PF - Seniors (male) -79

    SERBIA
  • 1. AJREDIN AJETI - KBS "Spartanac" Zitiste
  • CROATIA
  • 2. MARINO FARAGUNA - Budokai Labin

PF - Seniors (male) -84

PF - Seniors (male) -89

PF - Seniors (male) -94

PF - Seniors (male) +94

    HUNGARY
  • 1. SZEKSZÁRDI SÁNDOR - BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.
  • HUNGARY
  • 2. ZHANG ADRIÁN - BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.

PF - Seniors (female) -50

PF - Seniors (female) -55

PF - Seniors (female) -60

PF - Seniors (female) -65

PF - Seniors (female) -70

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - Tomislav Gym
  • CROATIA
  • 2. LARISA SAČIĆ - LAV

PF - Veterans (male) -74

PF - Veterans (male) -84

PF - Veterans (male) +84

    HUNGARY
  • 1. ISTVÁN TÓTH - BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.
  • HUNGARY
  • 2. NAGY ZSOLT - BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.

PF - Veterans (female) -65

PF - Veterans (female) +65

Light contact (96)

LC - Older cadets (male) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADMIR HALILOVIĆ - KBS Golden team Kalesija
  • CROATIA
  • 2. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JASMINA SPAHIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MEHMED CETIN - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MUAMER DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. PILAV MUHAREM - KBK "IZAZOV" Bugojno

LC - Older cadets (male) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JASMINA SPAHIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MIRSAD HASIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MUAMER DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BULGARIA
  • 4. NIKOLAI PETROV - Masaru

LC - Older cadets (male) -42

    CROATIA
  • 1. DORIAN HORVAT - CICVARA TEAM
  • CROATIA
  • 2. LEON ŽAJGAR - OMEGA
  • CROATIA
  • 3. RENE KALIMAN - DRAGA
  • BULGARIA
  • 4. SVETOSLAV PROKOPOV - Masaru

LC - Older cadets (male) -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVAN PETKOVIĆ - Velež Nevesinje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LUKA TOPOLOVAC - 2002 - Odzak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. VUK MIČIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

LC - Older cadets (male) -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR TOKMO - KBV-ĐERZELEZ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMEL KLISURA - KBV FOJNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HARIS ĆORIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. JASMIN DAJIC - 2002 - Odzak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MARKO SENJAK - KBK GROM Posušje
  • CROATIA
  • 6. PETAR MARIJIĆ - OMEGA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. ŠABAN MAHMUTOVIĆ - KBS Borac Jelah

LC - Older cadets (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIJAN NADAREVIĆ - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMIL TUTIC - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANTEJ PENAVA - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EMIR KURTIĆ - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. GABRIJEL PERIC - KBK "KOBRA" MOSTAR

LC - Older cadets (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDIN MASLEŠA - BALKAN KONJIC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMIR AJDINI - 2002 - Odzak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JURE ČUTURA - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MARIN KNEZOVIĆ - KBK GROM Posušje

LC - Older cadets (male) -69

LC - Older cadets (male) +69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADI BAJRIĆ - KBV-ĐERZELEZ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. GABRIJEL ČOLIĆ - KBK GROM Posušje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HUSO TURIĆ - KBS Golden team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MARIN CULJAK - KBK GROM Posušje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MEHMED ĐULIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MUNIR MUJČIĆ - KBV-ĐERZELEZ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. ZAIM KULANIĆ - KBS Golden team Kalesija

LC - Older cadets (female) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HALIMA NOĆIĆ - KBS Golden team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LAMIJA NOĆIĆ - KBS Golden team Kalesija

LC - Older cadets (female) -37

    CROATIA
  • 1. NIKOLINA DEVČIĆ - TIGAR -BROD
  • CROATIA
  • 2. PETRA MIKULIĆ - TIGAR -BROD

LC - Older cadets (female) -42

LC - Older cadets (female) -46

LC - Older cadets (female) -50

    CROATIA
  • 1. LARA MEIĆ - CICVARA TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MAJA OMIČEVIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. TIJANA RADIĆ - Velež Nevesinje

LC - Older cadets (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDITA BRKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ERNADA MUHIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HAJRIJA HUJDUR - KBS Golden team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. NADIRA SPAHIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

LC - Older cadets (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AZRA MUHIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 2. IVANA MIŠKOVIĆ - MOSLAVAC

LC - Older cadets (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FATIMA SOLO - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HANA MIDŽIĆ - "ZINO"

LC - Older cadets (female) +65

LC - Juniors (male) -57

LC - Juniors (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANES HASANOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DAJAN IVANOVIĆ - Radnicki
  • CROATIA
  • 3. LUKA DESIĆ - Kutina

LC - Juniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MEŠA BAKIR - KBV FOJNICA

LC - Juniors (male) -74

LC - Juniors (male) -79

LC - Juniors (male) -84

    CROATIA
  • 1. AZIZ MUDROV - Kutina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMSAD BEVRNJA - KBK "IZAZOV" Bugojno

LC - Juniors (male) -89

LC - Juniors (male) -94

LC - Juniors (male) +94

LC - Juniors (female) -50

LC - Juniors (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVANA RADIĆ - Velež Nevesinje
  • SERBIA
  • 2. ZORANA NIKOLIC - KBS "Spartanac" Zitiste

LC - Juniors (female) -60

LC - Juniors (female) -65

    SERBIA
  • 1. ALEKSANDRA RAPAIC - KBS "Spartanac" Zitiste
  • CROATIA
  • 2. RAJČEVIĆ SLAĐANA - Kutina

LC - Juniors (female) -70

LC - Juniors (female) +70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELMA MEHMEDOVIĆ - KBS Golden team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELMA OMEROVIĆ - KBS Golden team Kalesija

LC - Seniors (male) -57

LC - Seniors (male) -63

LC - Seniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR NUROVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IZET BERIŠA - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 3. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC

LC - Seniors (male) -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDVIN RESIDBEGOVIC - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ENES KOVAČEVIĆ - Radnicki
  • CROATIA
  • 3. MARIO JUKIC - TIGAR -BROD

LC - Seniors (male) -79

    SERBIA
  • 1. AJREDIN AJETI - KBS "Spartanac" Zitiste
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELVEDIN KOVAČEVIĆ - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KENAN AHMETOVIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK

LC - Seniors (male) -84

LC - Seniors (male) -89

    CROATIA
  • 1. MISLAV KATAVIĆ - TIGAR -BROD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SELVER MAHMIĆ - KBS "TITANIUM" Usora

LC - Seniors (male) -94

    HUNGARY
  • 1. ZHANG ADRIÁN - BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.
  • LITHUANIA
  • 2. ŽILVINAS BOSKA - Lithuanian kickboxing federation

LC - Seniors (male) +94

    CROATIA
  • 1. MARIO MATUKA - TIGAR -BROD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. RAMIZ HOŠIĆ - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SALIH KARGIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • HUNGARY
  • 4. SZEKSZÁRDI SÁNDOR - BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.

LC - Seniors (female) -50

LC - Seniors (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BAHRIJA ALIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ŠEJLA ORAŠČANIN - "ZINO"

LC - Seniors (female) -60

LC - Seniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. ANI BALEK - TIGAR -BROD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DŽENITA MAHOVKIĆ - Radnicki
  • CROATIA
  • 3. LARISA SAČIĆ - LAV

LC - Seniors (female) -70

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - Tomislav Gym
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DŽEJLANA PIRO - CBS"Tešanj"Tešanj

LC - Seniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - Tomislav Gym

LC - Veterans (male) -74

LC - Veterans (male) -84

LC - Veterans (male) +84

    HUNGARY
  • 1. ISTVÁN TÓTH - BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.
  • HUNGARY
  • 2. NAGY ZSOLT - BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.
  • LITHUANIA
  • 3. VADIM ZELEV - Lithuanian kickboxing federation

LC - Veterans (female) -65

LC - Veterans (female) +65

Kick light (146)

KL - Older cadets (male) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JASMIN SPAHIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LUKA BANDIC - KBS "Deveta Četa" Pale
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MUAMER DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • MONTENEGRO
  • 4. SENAD NURKOVIĆ - KickBox Klub Univerzum
  • SERBIA
  • 5. UROS PETROVIC - Kbk Kolubara

KL - Older cadets (male) -37

    MONTENEGRO
  • 1. ILIJA PEROVIĆ - Kik boks klub "Lovćen"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JASMIN SPAHIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MIRSAD HASIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MUAMER DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. OGNJEN ŽARKOVIĆ - KBV "Ratnik" Gacko

KL - Older cadets (male) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BORISLAV MILUTINOVIC - KBS "Deveta Četa" Pale
  • MONTENEGRO
  • 2. ISHAK AGOVIĆ - KickBox Klub Univerzum
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LUKA GUDELJ - KBV "Ratnik" Gacko
  • MONTENEGRO
  • 4. PAVLE VUŠUROVIĆ - Kik boks klub "Lovćen"
  • CROATIA
  • 5. RENE KALIMAN - DRAGA

KL - Older cadets (male) -47

    MONTENEGRO
  • 1. DEMIR DEMIĆ - KickBox Klub Univerzum
  • SERBIA
  • 2. DJORDJE NESKOVIC - Kbk Kolubara
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IVAN PETKOVIĆ - Velež Nevesinje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LUKA LOPATIĆ - KBS "Deveta Četa" Pale

KL - Older cadets (male) -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDIN TAHIROVIC - Ilidža Sarajevo
  • MONTENEGRO
  • 2. AMAR MURIĆ - KickBox Klub Univerzum
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ARMIN KARAŠIN - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • MONTENEGRO
  • 4. NIKOLA PRLJA - Kik boks klub "Lovćen"
  • SERBIA
  • 5. STEFAN PUTINČANIN - KBK BATAJNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. TARIK BAČIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

KL - Older cadets (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR AVDIĆ - KBS Golden team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANTEJ PENAVA - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IMRAN KOLENOVIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • SERBIA
  • 4. MIHAIL NOGOVIĆ - KBK BATAJNICA
  • SERBIA
  • 5. UROS NESKOVIC - Kbk Kolubara

KL - Older cadets (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ABAZ KUČEVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AHMED AŠANI - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ALDIN DŽANIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
  • MONTENEGRO
  • 4. ALDIN KUJEVIĆ - KickBox Klub Univerzum
  • SLOVENIA
  • 5. ANŽE ŽUNEC - KBV SEVNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. BENJAMIN DUCIC - Ilidža Sarajevo
  • MONTENEGRO
  • 7. DJORDJE BLAGOJEVIC - Kik boks klub Tivat
  • MONTENEGRO
  • 8. HAZBO KALAČ - KickBox Klub Univerzum
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. KERIM DŽAFEROVIĆ - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. UROS MICIC - KBC,,056,, Zvornik"

KL - Older cadets (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • SLOVENIA
  • 2. ANŽE ŽUNEC - KBV SEVNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DEJAN JANJILOVIC - KBS Rudar Stanari
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DRAGISA CEBIC - KBC,,056,, Zvornik"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. FARIS MEMIC - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. HIDAJET CETIN - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • MONTENEGRO
  • 7. LUKA PERISIC - Kik boks klub Tivat
  • MONTENEGRO
  • 8. MILOŠ MUGOŠA - Montenegro team
  • CROATIA
  • 9. OLIVER OZVAČIĆ - Ivanić Grad
  • MONTENEGRO
  • 10. SAVO LUBARDA - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO

KL - Older cadets (male) +69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. ALBAN SHERIFI - Macedonia WAKO
  • MONTENEGRO
  • 3. DINO PUPOVIĆ - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EDVIN IBRAHIMOVIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
  • MONTENEGRO
  • 5. ERDAN ZEKIĆ - KickBox Klub Univerzum
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. HUSO TURIĆ - KBS Golden team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. KERIM DURAK - KBV FOJNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. LEJS ZELIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MEHMED ĐULIĆ - KBS Borac Jelah
  • FYR OF MACEDONIA
  • 10. NIKOLA NACEV - Macedonia WAKO

KL - Older cadets (female) -32

KL - Older cadets (female) -37

    CROATIA
  • 1. NIKOLINA DEVČIĆ - TIGAR -BROD
  • CROATIA
  • 2. PETRA MIKULIĆ - TIGAR -BROD

KL - Older cadets (female) -42

KL - Older cadets (female) -46

KL - Older cadets (female) -50

KL - Older cadets (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDITA BRKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MAJA OMIČEVIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NADIRA SPAHIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. NEJRA GUTIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO

KL - Older cadets (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. TARA BOHATJUK - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. VIKTORIJA VARADINOVA - Macedonia WAKO

KL - Older cadets (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FATIMA SOLO - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HANA MIDŽIĆ - "ZINO"

KL - Older cadets (female) +65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA BEHREM - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DŽEJNA RIZVANOVIĆ - Ilidža Sarajevo
  • MONTENEGRO
  • 3. SELMA PUPOVIĆ - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
  • SERBIA
  • 4. STEFANIA ANTONIADU - KBS "Spartanac" Zitiste

KL - Juniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • CROATIA
  • 2. LUKA DESIĆ - Kutina
  • CROATIA
  • 3. LUKA KLIŠANIĆ - CICVARA TEAM

KL - Juniors (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANES HASANOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELVIN TINJAK - BALKAN KONJIC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. FILIP KOMŠIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SLOBODAN BJELIČIĆ - KBS Rudar Stanari

KL - Juniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALEKSANDAR KOVAČEVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. BAJRO ĐULIĆ - KBS Borac Jelah
  • CROATIA
  • 4. ĐURO MARTINOVIĆ - Kutina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. IGOR MIJATOVIĆ - KBK Borac Banja Luka
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. RIJAD DZANIĆ - Muay Thai & MMA Club xXx

KL - Juniors (male) -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMIR IBRAHIMOVIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FARUK ČARDAKOVIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. FARUK VRAŽALICA - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. JOVAN RADOVIĆ - KBS "Deveta Četa" Pale
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MURIZ HADZIKADUNIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Juniors (male) -79

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALMEDIN KEHONJIC - KBS Golden team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDAR HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KRISTIJAN TRLIN - KBK "KOBRA" MOSTAR

KL - Juniors (male) -84

    CROATIA
  • 1. AZIZ MUDROV - Kutina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDAR HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Juniors (male) -89

KL - Juniors (male) -94

KL - Juniors (male) +94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IRVIN PALAVRA - Muay Thai & MMA Club xXx
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. STOLE JORDANOVSKI - Macedonia WAKO

KL - Juniors (female) -50

KL - Juniors (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVANA RADIĆ - Velež Nevesinje
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. JOVANA ARSOVA - Macedonia WAKO
  • SERBIA
  • 3. ZORANA NIKOLIC - KBS "Spartanac" Zitiste

KL - Juniors (female) -60

    SLOVENIA
  • 1. ALEKSANDRA SPASESKI - KBV SEVNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANJA JANKOVIĆ - KBK Borac Banja Luka
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. MARIJA JANEVA - Macedonia WAKO

KL - Juniors (female) -65

    SERBIA
  • 1. ALEKSANDRA RAPAIC - KBS "Spartanac" Zitiste
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MIHAELA KORDIC - KBK "KOBRA" MOSTAR
  • CROATIA
  • 3. RAJČEVIĆ SLAĐANA - Kutina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TEODORA MIČIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

KL - Juniors (female) -70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NIRMANA BRKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TEODORA BUTKOVIĆ - KBK Borac Banja Luka

KL - Juniors (female) +70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NIRMANA BRKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Seniors (male) -57

KL - Seniors (male) -63

KL - Seniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADMIR CETIN - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AGO ARTUKOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AMAR NUROVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. IBRAHIM GVERIĆ - "ZINO"
  • SLOVENIA
  • 5. VITO BERANIČ - KBV SEVNICA

KL - Seniors (male) -74

KL - Seniors (male) -79

    CROATIA
  • 1. DOMAGOJ GLAVAS - TIGAR -BROD
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. NAIM SAMIU - Macedonia WAKO
  • SLOVENIA
  • 3. ŽIGA ŽVEGLIČ - KBV SEVNICA

KL - Seniors (male) -84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEN MALJIŠEVIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • SLOVENIA
  • 2. EDIN VUČELJ - Taekwon-do Klub Gepard
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NIKOLA BLAGOJEVIĆ - KBC,,056,, Zvornik"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SELVER MAHMIĆ - KBS "TITANIUM" Usora

KL - Seniors (male) -89

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALADIN DIZDAREVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. MARTIN MATIK - Macedonia WAKO

KL - Seniors (male) -94

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ARTAN SHABANI - Macedonia WAKO
  • CROATIA
  • 2. MARIO MATUKA - TIGAR -BROD

KL - Seniors (male) +94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DEMIJEL BIJAVICA GAKOVICA - KBK "KOBRA" MOSTAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SALIH KARGIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • HUNGARY
  • 3. SZEKSZÁRDI SÁNDOR - BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.

KL - Seniors (female) -50

KL - Seniors (female) -55

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ANDREA KOSTOVSKA - Macedonia WAKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BAHRIJA ALIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • SLOVENIA
  • 3. MATEJA POMPE - KBV SEVNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ŠEJLA ORAŠČANIN - "ZINO"

KL - Seniors (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALMA UZUNOVIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo
  • SLOVAKIA
  • 2. LUCIA CMAROVA - Guard klub kickbox KOŠICE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MERISA ALJIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO

KL - Seniors (female) -65

KL - Seniors (female) -70

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - Tomislav Gym
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DŽEJLANA PIRO - CBS"Tešanj"Tešanj
  • SLOVAKIA
  • 3. VERONIKA CMAROVA - Guard klub kickbox KOŠICE

KL - Seniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - Tomislav Gym
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JASMINA MERDIĆ - KBS "TITANIUM" Usora

KL - Veterans (male) -74

KL - Veterans (male) -84

KL - Veterans (male) +84

    HUNGARY
  • 1. ISTVÁN TÓTH - BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.
  • HUNGARY
  • 2. NAGY ZSOLT - BEREMENDI ÉPÍTŐK SK.
  • LITHUANIA
  • 3. VADIM ZELEV - Lithuanian kickboxing federation

KL - Veterans (female) -65

KL - Veterans (female) +65

K1 Style (30)

K1 - Juniors (male) -51

K1 - Juniors (male) -54

K1 - Juniors (male) -57

K1 - Juniors (male) -60

    MONTENEGRO
  • 1. ALEKSANDAR ZIVADINOVIC - Kik boks klub Tivat
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALMIN HODŽIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

K1 - Juniors (male) -63,5

K1 - Juniors (male) -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BAJRO ĐULIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SLOBODAN BJELIČIĆ - KBS Rudar Stanari
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. VANJA DUJIN - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

K1 - Juniors (male) -71

    MONTENEGRO
  • 1. PEJKOVIC VLADIMIR - kbk bar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. RASIM ALUNOVIĆ - FAVORIT BH
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. SLAGAN DIMIC - Macedonia WAKO

K1 - Juniors (male) -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ESAD KADRIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

K1 - Juniors (male) -81

K1 - Juniors (male) -86

K1 - Juniors (male) -91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELVEDIN UNKIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SADIN HADŽAJLIJA - Ilidža Sarajevo

K1 - Juniors (male) +91

K1 - Juniors (female) -48

K1 - Juniors (female) -52

K1 - Juniors (female) -56

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. VIKTORIJA VARADINOVA - Macedonia WAKO

K1 - Juniors (female) -60

K1 - Juniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. ŠEJLA OMIČEVIĆ - Hus Osijek

K1 - Juniors (female) -70

K1 - Juniors (female) +70

K1 - Seniors (male) -51

K1 - Seniors (male) -54

K1 - Seniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANES DIZDAR - KBV "SPARTA"Sarajevo

K1 - Seniors (male) -60

K1 - Seniors (male) -63,5

K1 - Seniors (male) -67

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. HADIS RAMADANI - Macedonia WAKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SELMIR DELIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
  • SERBIA
  • 3. SLOBODAN MITROVIC - Kbk Kolubara

K1 - Seniors (male) -71

K1 - Seniors (male) -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIL HRUSTIĆ - Isak-Ze
  • SERBIA
  • 2. LUKA SPREMO - KBK BATAJNICA

K1 - Seniors (male) -81

K1 - Seniors (male) -86

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEN MALJIŠEVIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NEDŽAD HODŽIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NIKOLA DROBNJAK - KBC,,056,, Zvornik"

K1 - Seniors (male) -91

K1 - Seniors (male) +91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED KRNJIĆ - Isak-Ze
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BAHRUDIN MAHMIĆ - Isak-Ze

K1 - Seniors (female) -48

K1 - Seniors (female) -52

K1 - Seniors (female) -56

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AIDA HALAĆ - SKILL GYM TUZLA
  • SERBIA
  • 2. SLADJANA PAVLOVIC - Kbk Kolubara

K1 - Seniors (female) -60

    SLOVAKIA
  • 1. LUCIA CMAROVA - Guard klub kickbox KOŠICE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MERIMA BAŠIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO

K1 - Seniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. ŠEJLA OMIČEVIĆ - Hus Osijek
  • SLOVAKIA
  • 2. VERONIKA CMAROVA - Guard klub kickbox KOŠICE

K1 - Seniors (female) -70

K1 - Seniors (female) +70

Low kick (66)

LK - Juniors (male) -51

    MONTENEGRO
  • 1. NIKOLA PRLJA - Kik boks klub "Lovćen"

LK - Juniors (male) -54

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IMRAN KOLENOVIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • MONTENEGRO
  • 2. NIKOLA PRLJA - Kik boks klub "Lovćen"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SEMIR MUJAKOVIC - "Steelfighter"

LK - Juniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • CROATIA
  • 2. LUKA KLIŠANIĆ - CICVARA TEAM

LK - Juniors (male) -60

    MONTENEGRO
  • 1. ALEKSANDAR ZIVADINOVIC - Kik boks klub Tivat
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALMIN HODŽIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • MONTENEGRO
  • 3. NIKOLA RATKOVIĆ - Montenegro team
  • SERBIA
  • 4. ŽARKO MIRČIĆ - KBK BATAJNICA

LK - Juniors (male) -63,5

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. DARKO NAJDOV - Macedonia WAKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HARUN DURAKOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • SERBIA
  • 3. NIKOLA LAZAREVIC - KBK"NIŠ"
  • CROATIA
  • 4. PATRIK BUZA - Kbk Team Buza,Zagreb
  • SERBIA
  • 5. STEFAN CVETKOVIĆ - KBK BATAJNICA

LK - Juniors (male) -67

    MONTENEGRO
  • 1. AMAR FETAHOVIĆ - KickBox Klub Univerzum
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. DARKO KRSTEV - Macedonia WAKO
  • CROATIA
  • 3. EDI TULLA - KICK-BOXING KLUB "GLADIJATOR" ĐAKOVO
  • CROATIA
  • 4. ERIK BUZA - Kbk Team Buza,Zagreb
  • SERBIA
  • 5. PETAR PETROVIC - Kbk Kolubara

LK - Juniors (male) -71

    MONTENEGRO
  • 1. ALIHODZIC MIRZA - kbk bar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELVEDIN DOGLOD - "Steelfighter"

LK - Juniors (male) -75

LK - Juniors (male) -81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALBERT UGRINCIC - JUMRUK GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. BAKIR DOGLOD - "Steelfighter"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ENSAR KOŽO - Isak-Ze
  • MONTENEGRO
  • 5. FILIP SEKULOVIĆ - Montenegro team

LK - Juniors (male) -86

LK - Juniors (male) -91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVAN LJUBIČIĆ - Vitez Mile Bošnjak - Posušje

LK - Juniors (male) +91

LK - Juniors (female) -48

LK - Juniors (female) -52

LK - Juniors (female) -56

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DŽENETA LJUBIJANKIĆ - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TARA BOHATJUK - KBK "PANTER" SARAJEVO

LK - Juniors (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANJA JANKOVIĆ - KBK Borac Banja Luka
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMA BAJRIĆ - FAVORIT BH
  • CROATIA
  • 3. MARIA FRANJIĆ - Bushido
  • SERBIA
  • 4. NATALIJA SAVIĆ - KBK"NIŠ"

LK - Juniors (female) -65

LK - Juniors (female) -70

    SERBIA
  • 1. ALEKSANDRA RAPAIC - KBS "Spartanac" Zitiste
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NIRMANA BRKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. TEODORA BUTKOVIĆ - KBK Borac Banja Luka

LK - Juniors (female) +70

LK - Seniors (male) -51

LK - Seniors (male) -54

LK - Seniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN KUDUZOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANES DIZDAR - KBV "SPARTA"Sarajevo
  • MONTENEGRO
  • 3. NIKOLA RADISAVLJEVIĆ - Montenegro team

LK - Seniors (male) -60

LK - Seniors (male) -63,5

LK - Seniors (male) -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IRFAN PAŠANOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • SERBIA
  • 2. NIKOLA ALEKSIĆ - KBK BATAJNICA
  • SERBIA
  • 3. NIKOLA VASIC - SK KBS 011

LK - Seniors (male) -71

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDIN SINANOVIĆ - Ilidža Sarajevo
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. ELMAZ RAKIPI - Macedonia WAKO
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN MIŠKULIN - Ivanić Grad
  • SERBIA
  • 4. NOVAK RADULOVIĆ - KBK"NIŠ"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SLAVOLUB BUDEŠA - KBK RADNIK BIJELJINA

LK - Seniors (male) -75

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. BOBANCO ILIOSKI - Macedonia WAKO
  • SERBIA
  • 2. DRAGO KONDIĆ - KBK BATAJNICA

LK - Seniors (male) -81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR BABAIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • CROATIA
  • 2. ANTON LJUCOVIĆ - Ivanić Grad
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. DIMITAR GJORGJIEV - Macedonia WAKO
  • CROATIA
  • 4. KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ - Bushido
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. NERMIN TERZIĆ - "Steelfighter"

LK - Seniors (male) -86

    SERBIA
  • 1. JOVAN RADOVANOVIC - SK KBS 011
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NEDŽAD HODŽIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

LK - Seniors (male) -91

LK - Seniors (male) +91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALIJA BEKTAŠ - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ESMIR ESKIC - JUMRUK GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IBRAHIM ODOBAŠIĆ - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TARIK MAŠIĆ - SKILL GYM TUZLA

LK - Seniors (female) -48

LK - Seniors (female) -52

LK - Seniors (female) -56

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMRA BABAJIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • MONTENEGRO
  • 2. ANASTAZIJA PETROVIĆ - Montenegro team

LK - Seniors (female) -60

LK - Seniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. MARINA LEKO - Imotski
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SELMA BALTIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo

LK - Seniors (female) -70

LK - Seniors (female) +70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JASMINA MERDIĆ - KBS "TITANIUM" Usora