Selected tournament: Balkan Open 2018.

DISPLAY TYPE
 
Point fighting (226)

PF - Boys -19

PF - Boys -22

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. OMER OSMIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • BULGARIA
  • 2. PETAR GRIGOROV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Boys -25

    MONTENEGRO
  • 1. LUKA OTASEVIC - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
  • BULGARIA
  • 2. PETAR GRIGOROV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Boys -28

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANDREJ VASILIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BENJAMIN GANJGO - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. BENJAMIN GANJGO - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BULGARIA
  • 4. GEORGI ALEKSIEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. PAVLE ĐURIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BULGARIA
  • 6. PETAR GRIGOROV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Boys -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARMIN ČOLAKOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • BULGARIA
  • 2. BORIS DESPOTOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 3. GEORGI ALEKSIEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • BULGARIA
  • 5. KRISTIAN HRISTOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MARKO NUJIĆ - 2002 - Odzak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. PILAV MUHAREM - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. RASTKO NASTIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

PF - Boys +32

    BULGARIA
  • 1. BORIS DESPOTOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JAN PEŠIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. KEMAL PEJKOVIĆ - 2002 - Odzak
  • BULGARIA
  • 5. KRISTIAN HRISTOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 6. KRISTIAN TSENKOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. OGNJEN GARIĆ - G Fight Gym - Grčica

PF - Girls -19

PF - Girls -22

PF - Girls -25

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA RAMAKIC - KBS Pokoj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MELISA HAVIC - KBS Pokoj

PF - Girls -28

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARMINA CIKARIC - KBS Golden team Kalesija
  • SLOVENIA
  • 2. ELENA HUDIN - KBV Ormož
  • CROATIA
  • 3. ENA ČONDRIĆ - BROD
  • HUNGARY
  • 4. HADRA BIBORKA - BEREMEND SPORT KFT

PF - Girls -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DANINA DURIĆ - "Tigar" CAZIN
  • HUNGARY
  • 3. HADRA BIBORKA - BEREMEND SPORT KFT
  • CROATIA
  • 4. LUNA DOMBA ORBANIĆ - LAV, Pula
  • POLAND
  • 5. ZUZANNA BLAZEJEWSKA - KS Centuria Torun

PF - Girls +32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DANINA DURIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 3. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
  • POLAND
  • 4. ZUZANNA BLAZEJEWSKA - KS Centuria Torun

PF - Younger cadets (male) -28

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADMIR HALILOVIĆ - KBS Golden team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ENIS HODŽIĆ MEHIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK

PF - Younger cadets (male) -32

    CROATIA
  • 1. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
  • BULGARIA
  • 2. KALOIAN BOJANOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 3. KRISTIAN HRISTOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • AUSTRIA
  • 4. MARC KNECHTL - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • CROATIA
  • 5. MIKA OROS - LAV, Medulin
  • BULGARIA
  • 6. VLADIMIR NENOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Younger cadets (male) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELMIN BRKIĆ - 2002 - Odzak
  • CROATIA
  • 2. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 3. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
  • BULGARIA
  • 4. KALOIAN BOJANOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • AUSTRIA
  • 5. MARC KNECHTL - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • BULGARIA
  • 6. MIHAIL TZVETKOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MIHAJLO BUKVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 8. PAVEL STOJCHEVSKI - Macedonia WAKO
  • BULGARIA
  • 9. VLADIMIR KANZOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 10. VLADIMIR NENOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Younger cadets (male) -42

    CROATIA
  • 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • BULGARIA
  • 2. KRISTIAN MILUSHEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 3. KRISTIAN TSENKOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 4. MIHAIL TZVETKOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 5. NIKOLAI PETROV - MASARU TEAM BULGARIA
  • POLAND
  • 6. OSKAR SAJNOG - KS Centuria Torun
  • AUSTRIA
  • 7. PAUL SCHISTER - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • BULGARIA
  • 8. VLADIMIR KANZOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Younger cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • HUNGARY
  • 2. BERTALAN PÉTER - BEREMEND SPORT KFT
  • CROATIA
  • 3. KARLO NOVAK - KUTINA
  • BULGARIA
  • 4. KRISTIAN MILUSHEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 5. NIKOLAI PETROV - MASARU TEAM BULGARIA
  • POLAND
  • 6. OSKAR SAJNOG - KS Centuria Torun
  • AUSTRIA
  • 7. PAUL SCHISTER - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • BULGARIA
  • 8. PETAR DIMITROV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Younger cadets (male) +47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEKSA SPAHIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALJOŠA RAMIĆ - "ZINO"
  • HUNGARY
  • 3. BERTALAN PÉTER - BEREMEND SPORT KFT
  • AUSTRIA
  • 4. CHRISTOPHER HASELMANN - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • HUNGARY
  • 5. KUDUZOVIC VALENTIN - BEREMEND SPORT KFT
  • CROATIA
  • 6. LEONARDO ČVEK - BTI
  • BULGARIA
  • 7. PETAR DIMITROV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. SERGEJ FURTULA - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • CROATIA
  • 9. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA
  • SLOVENIA
  • 10. TILEN REPINA - PTUJ
  • AUSTRIA
  • 11. TOBIAS PUSCHNIK - ASKO KICKBOXEN HUETTER

PF - Younger cadets (female) -28

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LAMIJA DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

PF - Younger cadets (female) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANA SAJLOVIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • SLOVENIA
  • 2. DORIS ŠULEK - PTUJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LAMIJA DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

PF - Younger cadets (female) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA RAMAKIC - KBS Pokoj
  • SLOVENIA
  • 2. ANA HUDIN - KBV Ormož
  • HUNGARY
  • 3. BALOGH BIANKA - BEREMEND SPORT KFT
  • SLOVENIA
  • 4. DORIS ŠULEK - PTUJ
  • CROATIA
  • 5. ELENA ČVEK - BTI
  • CROATIA
  • 6. ENA ČORAK - KUTINA
  • HUNGARY
  • 7. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
  • BULGARIA
  • 8. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. LAMIJA DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. LAMIJA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. NAIDA DULIC - "ZINO"

PF - Younger cadets (female) -42

    HUNGARY
  • 1. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ERNA OKUGIC - KBS Pokoj
  • BULGARIA
  • 3. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • HUNGARY
  • 4. KOVÁCS NILLA - BEREMEND SPORT KFT
  • CROATIA
  • 5. LEONARDA DEAK - BTI
  • CROATIA
  • 6. LORENA ZEBA - BTI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. NAIDA DULIC - "ZINO"

PF - Younger cadets (female) -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IRMA LJUBIJANKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JELENA BUKVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • HUNGARY
  • 3. KOVÁCS NILLA - BEREMEND SPORT KFT
  • BULGARIA
  • 4. NIKOL DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Younger cadets (female) +47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DELILA GANJGO - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IRMA LJUBIJANKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BULGARIA
  • 3. KALINA BOJADJIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. MARTINA LUCIĆ - OMEGA
  • BULGARIA
  • 5. NIKOL DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Older cadets (male) -32

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. DILAN IVANOVSKI - Macedonia WAKO
  • CROATIA
  • 2. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
  • BULGARIA
  • 3. KALOIAN BOJANOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 4. VLADIMIR NENOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Older cadets (male) -37

    CROATIA
  • 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
  • BULGARIA
  • 3. KALOIAN BOJANOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 4. MIHAIL TZVETKOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MUAMER DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BULGARIA
  • 6. VLADIMIR KANZOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 7. VLADIMIR NENOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Older cadets (male) -42

    CROATIA
  • 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANTO JELKIĆ - 2002 - Odzak
  • BULGARIA
  • 3. KRISTIAN MILUSHEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • SLOVENIA
  • 4. LUKA ORNEK MIKŠA - Taekwon-do Klub Gepard
  • BULGARIA
  • 5. MIHAIL TZVETKOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MUAMER DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BULGARIA
  • 7. NIKOLAI PETROV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Older cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMRAH CEHAJIC - KBS Pokoj
  • BULGARIA
  • 3. KRISTIAN MILUSHEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. LEON ŽAJGAR - OMEGA
  • SLOVENIA
  • 5. LUKA ORNEK MIKŠA - Taekwon-do Klub Gepard
  • BULGARIA
  • 6. NIKOLAI PETROV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 7. PETAR DIMITROV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Older cadets (male) -52

    CROATIA
  • 1. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
  • BULGARIA
  • 2. PETAR DIMITROV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SANJIN HRNJICA - "ZINO"

PF - Older cadets (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HANNAN BRKIĆ - "ZINO"
  • CROATIA
  • 2. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SANJIN HRNJICA - "ZINO"

PF - Older cadets (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIJAN NADAREVIĆ - "ZINO"
  • AUSTRIA
  • 2. ALDIN HODZIC-MEHIC - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • SLOVENIA
  • 3. ALI BOTONJIĆ - Taekwon-do Klub Gepard
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. HANNAN BRKIĆ - "ZINO"
  • SLOVENIA
  • 5. NEJC KOROTAJ - KBV Ormož

PF - Older cadets (male) -69

    AUSTRIA
  • 1. ALDIN HODZIC-MEHIC - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • SLOVENIA
  • 2. NEJC KOROTAJ - KBV Ormož

PF - Older cadets (male) +69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMET PAŠIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • SLOVENIA
  • 2. ALEN BRATINŠČAK - KBV Ormož
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ELVEDIN OKUGIC - "ZINO"
  • CROATIA
  • 4. IVAN JERKOVIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 5. LOREN DOMBA - LAV, Pula
  • SLOVENIA
  • 6. NINO BRATUŠEK - PTUJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. SANJIN DZAJIĆ - KBS Ljutoc Orasac

PF - Older cadets (female) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LAMIJA DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

PF - Older cadets (female) -37

    HUNGARY
  • 1. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
  • BULGARIA
  • 2. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LAMIJA DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

PF - Older cadets (female) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMINA BEGUNIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANESA HAMZIĆ - KBV Kurto
  • BULGARIA
  • 3. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Older cadets (female) -46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LAJLA MULALIC - "ZINO"
  • CROATIA
  • 3. LARA MEIĆ - CICVARA TEAM
  • BULGARIA
  • 4. NIKOL DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Older cadets (female) -50

    AUSTRIA
  • 1. ANNAKATRIN PECHMANN - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LAJLA MULALIC - "ZINO"
  • CROATIA
  • 3. MATEA ZEBA - BTI
  • BULGARIA
  • 4. NIKOL DIMITROVA - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Older cadets (female) -55

    BULGARIA
  • 1. KALINA BOJADJIEVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • POLAND
  • 2. MARTYNA WOZNIAK - KS Centuria Torun
  • AUSTRIA
  • 3. NURHANA FAZLIC - atus-gratkorn
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SAJRA MIDZIC - KBS Pokoj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. TIJANA BUKVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

PF - Older cadets (female) -60

    SLOVENIA
  • 1. LARA VUZEM VAJDA - PTUJ
  • POLAND
  • 2. MARTYNA WOZNIAK - KS Centuria Torun
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
  • AUSTRIA
  • 4. NURHANA FAZLIC - atus-gratkorn

PF - Older cadets (female) -65

    CROATIA
  • 1. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. TEA BELARDI - LAV, Medulin

PF - Older cadets (female) +65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DIANA RAMIĆ - "ZINO"

PF - Juniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARNEL ZUBERI - KBS Ljutoc Orasac
  • CROATIA
  • 2. MORIS TRBULIN - LAV, Pula

PF - Juniors (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADMIR HASANBAŠIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HARIS ĆORIĆ - KBS Borac Jelah

PF - Juniors (male) -69

PF - Juniors (male) -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KENAN DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 2. LOREN DOMBA - LAV, Pula

PF - Juniors (male) -79

    CROATIA
  • 1. IVAN JERKOVIĆ - OMEGA
  • SLOVENIA
  • 2. PATRIK ŠULEK - PTUJ

PF - Juniors (male) -84

    CROATIA
  • 1. FILIP MATKOVIĆ - OMEGA

PF - Juniors (male) -89

PF - Juniors (male) -94

    AUSTRIA
  • 1. HEIKO LANGBAUER - ASKO KICKBOXEN HUETTER

PF - Juniors (male) +94

    SLOVENIA
  • 1. BENJAMIN BRATINŠČAK - KBV Ormož
  • AUSTRIA
  • 2. HEIKO LANGBAUER - ASKO KICKBOXEN HUETTER

PF - Juniors (female) -50

PF - Juniors (female) -55

    AUSTRIA
  • 1. NORA PINZ - ASKO KICKBOXEN HUETTER

PF - Juniors (female) -60

    CROATIA
  • 1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 2. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
  • AUSTRIA
  • 3. NORA PINZ - ASKO KICKBOXEN HUETTER

PF - Juniors (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HANNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI

PF - Juniors (female) -70

PF - Juniors (female) +70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENEA ŠUJIĆ - KBS Borac Jelah
  • DENMARK
  • 2. HATIDŽA TOPČIBAŠIĆ - Tiger Kickboxning Ribe
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MERIMA ALIČIĆ - KBS Borac Jelah

PF - Seniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IZET BERIŠA - CBS"Tešanj"Tešanj

PF - Seniors (male) -63

PF - Seniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR NUROVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DOMAGOJ PERIĆ - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN KATUŠIĆ - OMEGA

PF - Seniors (male) -74

PF - Seniors (male) -79

    AUSTRIA
  • 1. ANDREAS HOFER - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • BULGARIA
  • 2. IVAN STANKOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 3. STEFAN KOSTADINOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Seniors (male) -84

    SERBIA
  • 1. AJREDIN AJETI - SBK Borac
  • AUSTRIA
  • 2. ANDREAS HOFER - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • BULGARIA
  • 3. IVAN STANKOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Seniors (male) -89

PF - Seniors (male) -94

PF - Seniors (male) +94

    BULGARIA
  • 1. GEORGI ALEKSIEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • HUNGARY
  • 2. SÁGI ZOLTAN - BEREMEND SPORT KFT

PF - Seniors (female) -50

PF - Seniors (female) -55

PF - Seniors (female) -60

PF - Seniors (female) -65

PF - Seniors (female) -70

    CROATIA
  • 1. ANA ALABER - LAV, Pula
  • AUSTRIA
  • 2. ANGELIKA SCHMIDT - ASKO KICKBOXEN HUETTER

PF - Seniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. ANA ALABER - LAV, Pula
  • CROATIA
  • 2. ANITA ŠANTOR - BROD

PF - Veterans (male) -74

PF - Veterans (male) -84

PF - Veterans (male) +84

    HUNGARY
  • 1. ISTVÁN TÓTH - BEREMEND SPORT KFT

PF - Veterans (female) -65

PF - Veterans (female) +65

Light contact (129)

LC - Older cadets (male) -32

LC - Older cadets (male) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AARON HODŽIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 2. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. FILIP DŽAJA - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BULGARIA
  • 4. KALOIAN BOJANOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MATEJ MUČIBABIĆ - TIGAR Gacko
  • BULGARIA
  • 6. VLADIMIR NENOV - MASARU TEAM BULGARIA

LC - Older cadets (male) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AARON HODŽIĆ - KBV Kurto
  • BULGARIA
  • 2. KRISTIAN MILUSHEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MIRSAD HASIĆ - KBS Borac Jelah
  • BULGARIA
  • 4. NIKOLAI PETROV - MASARU TEAM BULGARIA

LC - Older cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. LEON ŽAJGAR - OMEGA
  • BULGARIA
  • 2. NIKOLAI PETROV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 3. PETAR DIMITROV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. RENE KALIMAN - DRAGA

LC - Older cadets (male) -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HAMZA ZEJNIC - Fight
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IVAN KRIŽAN - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LJUPKO VRDOLJAK - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BULGARIA
  • 4. PETAR DIMITROV - MASARU TEAM BULGARIA

LC - Older cadets (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDIN MUJAK - KBV FOJNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDIN MUJADZIC - KBS Pokoj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMIN PIPO - Fight
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MATEJA DESPOTOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • SLOVENIA
  • 5. TILEN REPINA - PTUJ

LC - Older cadets (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIJAN NADAREVIĆ - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ADMIR DELIBASIC - Fight
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANIS ALIBABIC - KBS Pokoj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. FARIS NERADIN - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • CROATIA
  • 5. MARINO BOŠNJAK - DRAGA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MEHMEDALIJA PURIŠEVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • CROATIA
  • 7. PETAR MARIJIĆ - OMEGA

LC - Older cadets (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN BAJRIĆ - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IVAN DŽAJA - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MARIN KNEZOVIĆ - KBK GROM Posušje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. PREDRAG KABLINOVIĆ - KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
  • CROATIA
  • 5. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA

LC - Older cadets (male) +69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADI BAJRIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AHMET PAŠIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • SLOVENIA
  • 3. ALEN BRATINŠČAK - KBV Ormož
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ARNEL BULIC - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. KENAN GALIJAŠEVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 6. MARKO LIOVIĆ - OMEGA

LC - Older cadets (female) -32

LC - Older cadets (female) -37

    BULGARIA
  • 1. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JASNA TOPIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LAMIJA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LARA KARALIĆ - GOLDEN GLORY LIVNO

LC - Older cadets (female) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMINA BEGUNIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANESA HAMZIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ANESA ŠUŠNJAR - KBV Kurto
  • BULGARIA
  • 4. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA

LC - Older cadets (female) -46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 2. LARA MEIĆ - CICVARA TEAM

LC - Older cadets (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENA KURTAGIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IVONA GARDOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. LEA BOSHEVSKA - Macedonia WAKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. NEJRA AMIDZIC - KBS Pokoj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ZEJFA AHMETOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

LC - Older cadets (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANELA OMEROVIC - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMINA HAVIC - KBS Pokoj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LEJLA ŠEHIĆ - KBV Kurto
  • POLAND
  • 4. MARTYNA WOZNIAK - KS Centuria Torun

LC - Older cadets (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADELA HASUKIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJIŠA IBRAHIMOVIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JOSIPA PERDIJA - KBK "KOBRA" MOSTAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 5. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula

LC - Older cadets (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMILA SELMAN - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANELA ĆATIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HANA MIDŽIĆ - "ZINO"
  • CROATIA
  • 4. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula

LC - Older cadets (female) +65

LC - Juniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARNEL ZUBERI - KBS Ljutoc Orasac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MUSTAFA BOŠNJAK - KBS Borac Jelah

LC - Juniors (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADMIR HASANBAŠIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AHMED BULJINA - KBV FOJNICA
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. BLAZE NASTOV - Macedonia WAKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EDIS MEŠIĆ - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. FADIL PIPO - Fight
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. HARIS ĆORIĆ - KBS Borac Jelah

LC - Juniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HARIS ĐUZIC - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LUKA ZARIĆ - KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MARIO SALATOVIĆ - KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MEŠA BAKIR - KBV FOJNICA

LC - Juniors (male) -74

LC - Juniors (male) -79

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MEHRIM BAŠIĆ - GOLDEN GLORY LIVNO
  • SLOVENIA
  • 2. PATRIK ŠULEK - PTUJ

LC - Juniors (male) -84

    MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 1. DIMITRI ZVEAGHINTEV - Moldova Team
  • CROATIA
  • 2. FILIP MATKOVIĆ - OMEGA

LC - Juniors (male) -89

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MUNIR MUJČIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

LC - Juniors (male) -94

LC - Juniors (male) +94

    SLOVENIA
  • 1. BENJAMIN BRATINŠČAK - KBV Ormož
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DARKO GAJIĆ - KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH

LC - Juniors (female) -50

LC - Juniors (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA JUSIĆ - KBV "Borac" B.Krupa
  • AUSTRIA
  • 2. NURHANA FAZLIC - atus-gratkorn

LC - Juniors (female) -60

LC - Juniors (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMRA PIPO - Fight
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HANNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. MARIJA JANEVA - Macedonia WAKO
  • CROATIA
  • 4. RAJČEVIĆ SLAĐANA - KUTINA

LC - Juniors (female) -70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MERIMA ALIČIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NATALIJA DJONDOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

LC - Juniors (female) +70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENEA ŠUJIĆ - KBS Borac Jelah
  • DENMARK
  • 2. HATIDŽA TOPČIBAŠIĆ - Tiger Kickboxning Ribe

LC - Seniors (male) -57

LC - Seniors (male) -63

LC - Seniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AGO ARTUKOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DOMAGOJ PERIĆ - Eagles SCM
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN KATUŠIĆ - OMEGA

LC - Seniors (male) -74

LC - Seniors (male) -79

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • AUSTRIA
  • 2. ANDREAS HOFER - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. CVIJETIN BRKIĆ - KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DOMAGOJ GLAVAŠ - Eagles SCM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. IVAN KURAJA - Eagles SCM
  • BULGARIA
  • 6. IVAN STANKOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • SLOVENIA
  • 7. ŽAN TOMAŽIĆ - KBV Ormož

LC - Seniors (male) -84

    SERBIA
  • 1. AJREDIN AJETI - SBK Borac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SELVER MAHMIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ZDESLAV KATAVIĆ - Eagles SCM

LC - Seniors (male) -89

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MISLAV KATAVIĆ - Eagles SCM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TONI MAMUŠA - Eagles SCM

LC - Seniors (male) -94

LC - Seniors (male) +94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTE TURALIJA - Eagles SCM
  • BULGARIA
  • 2. GEORGI ALEKSIEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JOSIP SEMREN - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LUKA ZOVKO - Eagles SCM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. NEMANJA GAJIĆ - KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. TOMISLAV GABRIĆ - Eagles SCM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. ZVONKO GABRIĆ - Eagles SCM

LC - Seniors (female) -50

LC - Seniors (female) -55

LC - Seniors (female) -60

LC - Seniors (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DŽENITA MAHOVKIĆ - Radnicki
  • CROATIA
  • 2. RAJČEVIĆ SLAĐANA - KUTINA

LC - Seniors (female) -70

    AUSTRIA
  • 1. ANGELIKA SCHMIDT - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELMA MEHMEDOVIĆ - KBS Golden team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. TEA PAPIĆ - Eagles SCM

LC - Seniors (female) +70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. SENADA HASIĆ - KBS Borac Jelah

LC - Veterans (male) -74

LC - Veterans (male) -84

LC - Veterans (male) +84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DRAGAN RABOTA - KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. GLIGOR KOŠUTIĆ - TIGAR Gacko

LC - Veterans (female) -65

LC - Veterans (female) +65

Kick light (207)

KL - Older cadets (male) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEKSANDAR JOVANOVIĆ - KBS "Deveta Četa" Pale
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. FERIZ AZIRI - Macedonia WAKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MAID MORANJACKIC - kbs prosvjetitelj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MERIS MUJKANOVIC - Prison Break
  • FYR OF MACEDONIA
  • 5. PAVEL STOJCHEVSKI - Macedonia WAKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. RASIM POTOKOVIC - kbs prosvjetitelj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. TARIK CRNOGORAC - kbs prosvjetitelj

KL - Older cadets (male) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AARON HODŽIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALEKSANDAR DAMJANAC - Velež Nevesinje
  • ISRAEL
  • 3. AW AB TAYA - Sakas Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MIRZA MUJANOVIĆ - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MUAMER DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MUHAMED HUJDUR - Prison Break
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MURAT HAJDAREVIĆ - kbs prosvjetitelj
  • MONTENEGRO
  • 8. SENAD NURKOVIĆ - KickBox Klub Univerzum

KL - Older cadets (male) -42

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ALMIR VUKELJ - Macedonia WAKO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. ERIK KOCEV - Macedonia WAKO
  • MONTENEGRO
  • 3. ISAH TARHANIS - KickBox Klub Univerzum
  • POLAND
  • 4. KACPER KROK - UKS GLADIATOR
  • SLOVENIA
  • 5. LUKA ORNEK MIKŠA - Taekwon-do Klub Gepard
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MIRSAD HASIĆ - KBS Borac Jelah
  • MONTENEGRO
  • 7. SENAD KUC - KickBox Klub Univerzum
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. VIKTOR MILIĆ - Kik boks klub "KULE" Trnovo

KL - Older cadets (male) -47

    MONTENEGRO
  • 1. AID ŠALJIĆ - KickBox Klub Univerzum
  • SERBIA
  • 2. DUSAN JOVANOVIC - KICKBOX KLUB "Niš"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IGOR SAVANOVIC - KBS Vuk Laktasi
  • MONTENEGRO
  • 4. ISHAK AGOVIĆ - KickBox Klub Univerzum
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. LAZAR MUHAREMOVIĆ - KBS "Deveta Četa" Pale
  • FYR OF MACEDONIA
  • 6. LEDON RAMADANI - Macedonia WAKO
  • MONTENEGRO
  • 7. MENTOR GAŠI - Rebel-Carnage global team Montenegro
  • POLAND
  • 8. MIKOŁAJ PRECHITKO - UKS GLADIATOR
  • SERBIA
  • 9. OGNJEN MITROVIC - KICKBOX KLUB "Niš"
  • MONTENEGRO
  • 10. RIFO NURKOVIĆ - KickBox Klub Univerzum
  • POLAND
  • 11. SZYMON GÓRA - UKS GLADIATOR

KL - Older cadets (male) -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDIN BRODLIC - KBS Storm Gym
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMIL TUTIC - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. BENJAMIN LONČARIĆ - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. BORIS RADIĆ - Velež Nevesinje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DIN BLAŽEVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. ERMIN HADŽAJLIJA - Ilidža Sarajevo
  • CROATIA
  • 7. MATE PEJKOVIĆ - MORNAR
  • MONTENEGRO
  • 8. PAVLE VUŠUROVIĆ - Kik boks klub "Lovćen"

KL - Older cadets (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADEL ALIC - kbs prosvjetitelj
  • MONTENEGRO
  • 2. BALSA MARTINOVIC - KBK"081" PODGORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DANIS HUSOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • MONTENEGRO
  • 4. EMIR SELMANOVSKI - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. JASMIN DAJIC - 2002 - Odzak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. LUKA TERZIČ - Velež Nevesinje
  • MONTENEGRO
  • 7. SADIK GAŠI - Rebel-Carnage global team Montenegro
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. STEFAN KUCUK - Kick boxing club PRNJAVOR

KL - Older cadets (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIS ALIVUK - KBS Ljutoc Orasac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALDIN MEHMEDOVIC - kbs prosvjetitelj
  • SLOVENIA
  • 3. ALI BOTONJIĆ - Taekwon-do Klub Gepard
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. AMAR DAUTOVIC - kbs prosvjetitelj
  • SLOVENIA
  • 5. EDIN RAMDEDOVIĆ - Taekwon-do Klub Gepard
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. HARIS HAJDAREVIĆ - KBS Ljutoc Orasac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. KERIM DŽAFEROVIĆ - Ilidža Sarajevo
  • FYR OF MACEDONIA
  • 8. MARKO GORNEVSKI - Macedonia WAKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MITAR MAJSTOROVIĆ - G Fight Gym - Grčica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. MUSTAFA CELAHMETOVIC - kbs prosvjetitelj
  • CROATIA
  • 11. PAULO ROGULJ - MORNAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 12. RIJAD DEDIĆ - Ilidža Sarajevo

KL - Older cadets (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN BAJRIĆ - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DAMJAN BAĆINA - Velež Nevesinje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ELMIR MUJKIC - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. FARIS MEMIC - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. IVAN DŽAJA - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. PREDRAG KABLINOVIĆ - KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
  • CROATIA
  • 7. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
  • MONTENEGRO
  • 8. VUK FURTULA - KBK"081" PODGORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. ZEKERIJAH AHMETBASIC - KBS Storm Gym

KL - Older cadets (male) +69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMET PAŠIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALDIN DŽANIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
  • MONTENEGRO
  • 3. AMAR RASCIC - Deadly strike
  • MONTENEGRO
  • 4. BELMIN KALAC - KickBox Klub Univerzum
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. BENJAMIN DUCIC - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. EDVIN IBRAHIMOVIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. KENAN GALIJAŠEVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. NEDZAD SULJIC - kbs prosvjetitelj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. SANJIN DZAJIĆ - KBS Ljutoc Orasac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. SAUDIN JASAREVIC - kbs prosvjetitelj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. SERGEJ PUDAR - Velež Nevesinje

KL - Older cadets (female) -32

KL - Older cadets (female) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DRAGANA NOVIC - Kick boxing club PRNJAVOR
  • POLAND
  • 2. ILONA KOKOSZKA - UKS GLADIATOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LARA KARALIĆ - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LAYLA KALKAN - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. NIKOLINA VLASKI - Kik boks klub "KULE" Trnovo

KL - Older cadets (female) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMINA BEGUNIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANESA ŠUŠNJAR - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NIRMELA HUJDUR - Prison Break
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TEODORA VLASKI - Kik boks klub "KULE" Trnovo

KL - Older cadets (female) -46

KL - Older cadets (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA HODŽIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DELILA GANJGO - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IVONA GARDOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. LEA BOSHEVSKA - Macedonia WAKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ZEJFA AHMETOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Older cadets (female) -55

    POLAND
  • 1. BLANKA PRECHITKO - UKS GLADIATOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MAJA BOGDANOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

KL - Older cadets (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADELA HASUKIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HAJRIJA HUJDUR - KBS Golden team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Older cadets (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMINA DAHALIC - KBS Golden team Kalesija
  • SERBIA
  • 2. NATALIJA SAVIC - KICKBOX KLUB "Niš"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. TARA BOHATJUK - KBK "PANTER" SARAJEVO

KL - Older cadets (female) +65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA BEHREM - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BELMA ISOVIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MELISA MEHANOVIĆ - KBS Golden team Kalesija

KL - Juniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR TOKMO - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. FILIP RIZOV - Macedonia WAKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MUSTAFA BOŠNJAK - KBS Borac Jelah

KL - Juniors (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEM SOJKO - KICKBOXING TEAM MIRZA
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. BLAZE NASTOV - Macedonia WAKO
  • SLOVENIA
  • 3. EDIN RAMDEDOVIĆ - Taekwon-do Klub Gepard
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EDO SOFTIC - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. EMIR KURTIĆ - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. FAHRUDIN VALJEVIC - Prison Break
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. SABAHUDIN HRNJICA - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. SELMIR SMAJIC - Radnicki
  • ISRAEL
  • 9. SOFIAN JAMAL - Sakas Team

KL - Juniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN DEDIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMIR AJDINI - 2002 - Odzak
  • MONTENEGRO
  • 3. HASTRIT AHMETI - Kik boks klub Tivat
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. INEL RIĐEŠIĆ - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. LAZAR GAJIC - KBS Vuk Laktasi
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. LUKA ZARIĆ - KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MAHIR UZICANIN - Prison Break
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. MARIO SALATOVIĆ - KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
  • CROATIA
  • 9. MATIAS BRKIĆ - TIGAR, Karlovac
  • DENMARK
  • 10. MUHAMED ISSA - Tiger Kickboxning Ribe

KL - Juniors (male) -74

    MONTENEGRO
  • 1. ADNAN LIČINA - KickBox Klub Univerzum
  • SLOVAKIA
  • 2. ADRIAN ČULÍK - Guard klub kickbox KOŠICE
  • SLOVENIA
  • 3. DOMEN JANUŠIČ - Taekwon-do Klub Gepard
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MEHRIM BAŠIĆ - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. NEMANJA CVISIC - KBS Vuk Laktasi
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. TARIK HUJDUR - Prison Break

KL - Juniors (male) -79

KL - Juniors (male) -84

    MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 1. DIMITRI ZVEAGHINTEV - Moldova Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMIR IBRAHIMOVIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MURIZ HADZIKADUNIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Juniors (male) -89

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMEL ZAJKIĆ - KBS Ljutoc Orasac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ARMAN HERCEGLIĆ - Ilidža Sarajevo
  • MONTENEGRO
  • 3. ELVIN MEHOVIC - Kik boks klub Tivat
  • MONTENEGRO
  • 4. SAMIR HAJRULA - Kik boks klub Tivat

KL - Juniors (male) -94

KL - Juniors (male) +94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DARKO GAJIĆ - KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MARKO TRIFKOVIĆ - KBS "Deveta Četa" Pale

KL - Juniors (female) -50

KL - Juniors (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANJA JANKOVIĆ - KBK Borac Banja Luka
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SLAVOJKA PAPOVIC - Kik boks klub "KULE" Trnovo

KL - Juniors (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVANA RADIĆ - Velež Nevesinje
  • MONTENEGRO
  • 2. MARTA GEGOVIC - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. VIKTORIJA VARADINOVA - Macedonia WAKO

KL - Juniors (female) -65

    SERBIA
  • 1. ALEKSANDRA RAPAIC - KBS "Spartanac" Zitiste
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. MARIJA JANEVA - Macedonia WAKO

KL - Juniors (female) -70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MERIMA ALIČIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NATALIJA DJONDOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

KL - Juniors (female) +70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELMA OMEROVIĆ - KBS Golden team Kalesija
  • GREECE
  • 2. STEFANIA ANTONIADU - Herckick Kickboxing Team
  • MONTENEGRO
  • 3. TEODORA MILINKOVIC - Deadly strike

KL - Seniors (male) -57

KL - Seniors (male) -63

    CROATIA
  • 1. FILIP BOROJEVIĆ - TIGAR BROD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ - KBS "TITANIUM" Usora

KL - Seniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AGO ARTUKOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMAR NUROVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IBRAHIM GVERIĆ - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. IGOR LAZAREVIĆ - KBS "Deveta Četa" Pale

KL - Seniors (male) -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMER SPAHIC - Radnicki
  • SLOVENIA
  • 2. DOMEN JANUŠIČ - Taekwon-do Klub Gepard
  • MONTENEGRO
  • 3. FILIP VUKOVIC - Kik boks klub Tivat
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. IBRAHIM GVERIĆ - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. IVAN KURAJA - Eagles SCM
  • ISRAEL
  • 6. SALIM SHILBAYA - Sakas Team

KL - Seniors (male) -79

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • MONTENEGRO
  • 2. ALEKSANDAR VILIC - Kickboxing Club Spartak Niksic
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ARMIN AVDIC - kbs prosvjetitelj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ARMIN MIDŽIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. CVIJETIN BRKIĆ - KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
  • CROATIA
  • 6. DAMIR ANDRIĆ - TIGAR BROD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. DOMAGOJ GLAVAŠ - Eagles SCM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. DURAKOVIĆ SINANUDIN - KBS Ljutoc Orasac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. MERIS OPARNICA - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. MIRZA VELIC - kbs prosvjetitelj
  • FYR OF MACEDONIA
  • 11. RISTE ATANASOV - Macedonia WAKO
  • BULGARIA
  • 12. STEFAN KOSTADINOV - MASARU TEAM BULGARIA

KL - Seniors (male) -84

    MONTENEGRO
  • 1. ALEKSANDAR VILIC - Kickboxing Club Spartak Niksic
  • CROATIA
  • 2. DAMIR ANDRIĆ - TIGAR BROD
  • MONTENEGRO
  • 3. MIRKO JOVIĆ - Rebel-Carnage global team Montenegro
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MIRZA MURSELJI - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SELVER MAHMIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. ZDESLAV KATAVIĆ - Eagles SCM

KL - Seniors (male) -89

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. MARTIN MITIĆ - Macedonia WAKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MISLAV KATAVIĆ - Eagles SCM
  • MONTENEGRO
  • 3. NIKOLA VUKČEVIĆ - Rebel-Carnage global team Montenegro
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TONI MAMUŠA - Eagles SCM

KL - Seniors (male) -94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTE TURALIJA - Eagles SCM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JOSIP SEMREN - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LUKA ZOVKO - Eagles SCM

KL - Seniors (male) +94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NEMANJA GAJIĆ - KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TOMISLAV GABRIĆ - Eagles SCM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ZVONKO GABRIĆ - Eagles SCM

KL - Seniors (female) -50

KL - Seniors (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BAHRIJA ALIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BOBA UDOVIČIĆ - KBK Borac Banja Luka
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA REGVAT - CICVARA TEAM

KL - Seniors (female) -60

KL - Seniors (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NIRMANA BRKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • SLOVAKIA
  • 2. VERONIKA CMAROVA - Guard klub kickbox KOŠICE

KL - Seniors (female) -70

    SLOVAKIA
  • 1. ALEXANDRA FILIPOVA - Guard klub kickbox KOŠICE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TEA PAPIĆ - Eagles SCM

KL - Seniors (female) +70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JASMINA MERDIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SENADA HASIĆ - KBS Borac Jelah

KL - Veterans (male) -74

KL - Veterans (male) -84

KL - Veterans (male) +84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DRAGAN RABOTA - KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. GLIGOR KOŠUTIĆ - TIGAR Gacko

KL - Veterans (female) -65

KL - Veterans (female) +65

K1 Style (36)

K1 - Younger juniors (male) -42

K1 - Younger juniors (male) -45

K1 - Younger juniors (male) -48

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DARKO ŽIVKOVIĆ - kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
  • SERBIA
  • 2. OGNJEN MITROVIC - KICKBOX KLUB "Niš"
  • CROATIA
  • 3. RENE KALIMAN - DRAGA

K1 - Younger juniors (male) -51

K1 - Younger juniors (male) -54

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVAN PETKOVIĆ - Velež Nevesinje

K1 - Younger juniors (male) -57

K1 - Younger juniors (male) -60

K1 - Younger juniors (male) -63,5

    CROATIA
  • 1. MARINO BOŠNJAK - DRAGA
  • CROATIA
  • 2. MATEJ BOŠNJAK - BUSHIDO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SIMO JOSIPOVIĆ - kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"

K1 - Younger juniors (male) -67

K1 - Younger juniors (male) -71

    SLOVAKIA
  • 1. ADRIAN ČULÍK - Guard klub kickbox KOŠICE
  • CROATIA
  • 2. BENJAMIN MARKOVIĆ - BUSHIDO
  • SERBIA
  • 3. ERIK BUZA - KICKBOX KLUB "Niš"

K1 - Younger juniors (male) -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MALIK RAMIC - SKILL GYM TUZLA
  • SERBIA
  • 2. NEMANJA KNEZIC - Topic Team

K1 - Younger juniors (male) -81

K1 - Younger juniors (male) +81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HUSO TURIĆ - KBS Golden team Kalesija

K1 - Younger juniors (female) - 48

K1 - Younger juniors (female) - 52

K1 - Younger juniors (female) - 56

K1 - Younger juniors (female) - 60

K1 - Younger juniors (female) + 60

K1 - Older juniors (male) -51

K1 - Older juniors (male) -54

K1 - Older juniors (male) -57

K1 - Older juniors (male) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. TOMISLAV VUKOMANOVIĆ - kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ZAIM HAMIDOVIĆ - Čelični borac Zenica

K1 - Older juniors (male) -63,5

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEM SOJKO - KICKBOXING TEAM MIRZA

K1 - Older juniors (male) -67

K1 - Older juniors (male) -71

    SERBIA
  • 1. PETAR PETROVIC - Kbk Kolubara
  • SERBIA
  • 2. STEFAN CVETKOVIĆ - KBK BATAJNICA
  • CROATIA
  • 3. ZVONIMR PIGL - BUSHIDO

K1 - Older juniors (male) -75

K1 - Older juniors (male) -81

K1 - Older juniors (male) -86

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NEMANJA PONORAC - kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"

K1 - Older juniors (male) -91

K1 - Older juniors (male) +91

K1 - Younger juniors (female) - 44

K1 - Older juniors (female) - 48

K1 - Older juniors (female) - 52

K1 - Older juniors (female) - 56

K1 - Older juniors (female) - 60

K1 - Older juniors (female) -65

K1 - Older juniors (female) - 70

K1 - Older juniors (female) +70

K1 - Seniors (male) -51

K1 - Seniors (male) -54

K1 - Seniors (male) -57

K1 - Seniors (male) -60

K1 - Seniors (male) -63,5

K1 - Seniors (male) -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. SELMIR DELIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
  • SERBIA
  • 2. SLOBODAN MITROVIC - Kbk Kolubara

K1 - Seniors (male) -71

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIL HRUSTIĆ - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IRFAN PAŠANOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • SERBIA
  • 3. STEFAN NIKOLIC - Topic Team

K1 - Seniors (male) -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ĐANI VRANIĆ - KBV "SPARTA"Sarajevo
  • SERBIA
  • 2. LUKA SPREMO - KBK BATAJNICA

K1 - Seniors (male) -81

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. BOBANCO ILIOSKI - Macedonia WAKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HASAN KAČEVIĆ - KBV "SPARTA"Sarajevo

K1 - Seniors (male) -86

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN MUSIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. DIMITAR GJORGJIEV - Macedonia WAKO

K1 - Seniors (male) -91

K1 - Seniors (male) +91

    MONTENEGRO
  • 1. MIROSLAV VUJOVIC - ARISTON
  • SERBIA
  • 2. NEMANJA JOVANOVIĆ - Kbk Kolubara
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. TARIK MAŠIĆ - SKILL GYM TUZLA

K1 - Seniors (female) -48

K1 - Seniors (female) -52

K1 - Seniors (female) -56

K1 - Seniors (female) -60

K1 - Seniors (female) -65

K1 - Seniors (female) -70

    SLOVAKIA
  • 1. ALEXANDRA FILIPOVA - Guard klub kickbox KOŠICE
  • SLOVAKIA
  • 2. VERONIKA CMAROVA - Guard klub kickbox KOŠICE

K1 - Seniors (female) +70

Low kick (107)

LK - Younger juniors (male) -42

    MONTENEGRO
  • 1. ILIJA PEROVIĆ - Kik boks klub "Lovćen"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. VIKTOR MILIĆ - Kik boks klub "KULE" Trnovo

LK - Younger juniors (male) -45

LK - Younger juniors (male) -48

    SERBIA
  • 1. DJORDJE NESKOVIC - Kbk Kolubara
  • SERBIA
  • 2. DUSAN JOVANOVIC - KICKBOX KLUB "Niš"
  • SERBIA
  • 3. OGNJEN MITROVIC - KICKBOX KLUB "Niš"

LK - Younger juniors (male) -51

    SERBIA
  • 1. UROS NESKOVIC - Kbk Kolubara
  • SERBIA
  • 2. UROŠ CINGELIC - KICKBOX KLUB "Niš"

LK - Younger juniors (male) -54

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. AKAN ADEMOV - Macedonia WAKO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. MARKO TODOROV - Macedonia WAKO
  • MONTENEGRO
  • 3. NIKOLA PRLJA - Kik boks klub "Lovćen"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. VUK MIČIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

LK - Younger juniors (male) -57

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. ENES AZIRI - Macedonia WAKO
  • MONTENEGRO
  • 2. JOVAN MARTINOVIĆ - Kik boks klub "Lovćen"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MATEJA DESPOTOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • MONTENEGRO
  • 4. SADIK GAŠI - Rebel-Carnage global team Montenegro

LK - Younger juniors (male) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IMRAN KOLENOVIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • CROATIA
  • 2. LUKAS JURAŠIĆ - TIGAR, Karlovac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. TARIK BAČIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

LK - Younger juniors (male) -63,5

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BENJAMIN HOLJAN - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • CROATIA
  • 2. LUKA KLIŠANIĆ - CICVARA TEAM
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. MEDIN AHMETI - Macedonia WAKO
  • MONTENEGRO
  • 4. NEMANJA CADJENOVIC - KBK"081" PODGORICA

LK - Younger juniors (male) -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MUHAMED CETIN - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • SERBIA
  • 2. PATRIK BUZA - KICKBOX KLUB "Niš"

LK - Younger juniors (male) -71

    SLOVAKIA
  • 1. ADRIAN ČULÍK - Guard klub kickbox KOŠICE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DEJAN JANJILOVIĆ - KBK "PREDATOR" Doboj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LAZAR GAJIC - KBS Vuk Laktasi
  • MONTENEGRO
  • 4. LUKA PERISIC - Kik boks klub Tivat

LK - Younger juniors (male) -75

LK - Younger juniors (male) -81

LK - Younger juniors (male) +81

    MONTENEGRO
  • 1. ELVIN MEHOVIC - Kik boks klub Tivat
  • CROATIA
  • 2. GABRIJEL OJDANIC - MORNAR
  • SERBIA
  • 3. JOVAN ĐIKIĆ - KBK BATAJNICA
  • MONTENEGRO
  • 4. MILOŠ MUGOŠA - KBK"081" PODGORICA
  • MONTENEGRO
  • 5. SAMIR HAJRULA - Kik boks klub Tivat

LK - Younger juniors (female) - 44

LK - Younger juniors (female) - 48

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA HODŽIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MAJA OMIČEVIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK

LK - Younger juniors (female) - 52

LK - Younger juniors (female) - 56

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALMIRA BEĆIROVIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo
  • SERBIA
  • 2. NEDA BRKIC - KICKBOX KLUB "Niš"

LK - Younger juniors (female) - 60

    POLAND
  • 1. NATALIA DULIAN - UKS GLADIATOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TARA BOHATJUK - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. VIKTORIJA VARADINOVA - Macedonia WAKO

LK - Younger juniors (female) + 60

    CROATIA
  • 1. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
  • SERBIA
  • 2. NATALIJA SAVIC - KICKBOX KLUB "Niš"
  • GREECE
  • 3. STEFANIA ANTONIADU - Herckick Kickboxing Team

LK - Older juniors (male) -51

    CROATIA
  • 1. DAVID FURDEK - TIGAR, Karlovac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MEHMEDALIJA SULJIC - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

LK - Older juniors (male) -54

LK - Older juniors (male) -57

LK - Older juniors (male) -60

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. FILIP RIZOV - Macedonia WAKO
  • MONTENEGRO
  • 2. HAZBO KALAČ - KickBox Klub Univerzum
  • MONTENEGRO
  • 3. PETAR ZIVADINOVIĆ - Kik boks klub Tivat
  • ISRAEL
  • 4. SOFIAN JAMAL - Sakas Team

LK - Older juniors (male) -63,5

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN HUSIC - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DAJAN IVANOVIĆ - Radnicki
  • MONTENEGRO
  • 3. HAJRO HALILOVIĆ - KickBox Klub Univerzum
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. KRISTIJAN KORPASHEV - Macedonia WAKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SLAVIŠA JANJILOVIĆ - KBK "PREDATOR" Doboj

LK - Older juniors (male) -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALMIN HODŽIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. DARKO NAJDOV - Macedonia WAKO

LK - Older juniors (male) -71

LK - Older juniors (male) -75

    MONTENEGRO
  • 1. MIRZA OMEROVIC - KickBox Klub Univerzum
  • CROATIA
  • 2. NEDILJKO VUKAS - KULA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NEMANJA CVISIC - KBS Vuk Laktasi

LK - Older juniors (male) -81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALBERT UGRINCIC - JUMRUK GYM
  • CROATIA
  • 2. AZIZ MUDROV - KUTINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ESAD KADRIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. PETAR MIHOV - Macedonia WAKO

LK - Older juniors (male) -86

    MONTENEGRO
  • 1. FILIP SEKULOVIC - KBK"081" PODGORICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NEMANJA PONORAC - kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"

LK - Older juniors (male) -91

LK - Older juniors (male) +91

LK - Older juniors (female) - 48

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DŽENITA ČELJA - KBV "Gazija" Sarajevo

LK - Older juniors (female) - 52

LK - Older juniors (female) - 56

LK - Older juniors (female) - 60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANJA JANKOVIĆ - KBK Borac Banja Luka
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DŽEJNA RIZVANOVIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMA BAJRIĆ - FAVORIT BH
  • SERBIA
  • 4. SANDRA SAVATIC - KICKBOX KLUB "Niš"

LK - Older juniors (female) -65

    SERBIA
  • 1. ALEKSANDRA RAPAIC - KBS "Spartanac" Zitiste
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NIRMANA BRKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

LK - Older juniors (female) - 70

LK - Older juniors (female) +70

LK - Seniors (male) -51

LK - Seniors (male) -54

LK - Seniors (male) -57

LK - Seniors (male) -60

LK - Seniors (male) -63,5

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANES DIZDAR - KBV "SPARTA"Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HAMZA SMRIKO - Čelični borac Zenica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NIJAZ LJUBIJANKIĆ - "ZINO"

LK - Seniors (male) -67

LK - Seniors (male) -71

    CROATIA
  • 1. JOZO STUPALO - MORNAR
  • SERBIA
  • 2. MARKO ŠUJICA - KBK BATAJNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SLAVOLJUB BUDESA - Panter Bijeljina
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. STEFAN DIMITRIOSKI - Macedonia WAKO

LK - Seniors (male) -75

    MONTENEGRO
  • 1. BOŽIDAR KOVAČEVIĆ - Rebel-Carnage global team Montenegro
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ENES KOVAČEVIĆ - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HARIS BIBER - KBV "Gazija" Sarajevo
  • SERBIA
  • 4. IGOR MAČKOVIĆ - KICKBOX KLUB "Niš"
  • MONTENEGRO
  • 5. NIKOLIC MARKO - kbk bar
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. RASIM ALUNOVIĆ - FAVORIT BH
  • ISRAEL
  • 7. SALIM SHILBAYA - Sakas Team

LK - Seniors (male) -81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MERIS OPARNICA - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • MONTENEGRO
  • 2. MIRKO JOVIĆ - Rebel-Carnage global team Montenegro

LK - Seniors (male) -86

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DARIO KADIC - JUMRUK GYM
  • CROATIA
  • 2. JAKOV ŠIPIĆ - KULA

LK - Seniors (male) -91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED KRNJIĆ - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO KULAŠ - KULA
  • MONTENEGRO
  • 3. VLADO KOVACEVIC - ARISTON

LK - Seniors (male) +91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELMIR GORAK - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ESMIR ESKIC - JUMRUK GYM
  • CROATIA
  • 3. HRVOJE UJEVIĆ - MORNAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MILOŠ GOLIĆ - KBS "Deveta Četa" Pale
  • MONTENEGRO
  • 5. NIKOLA PETROVIC - kbk bar

LK - Seniors (female) -48

LK - Seniors (female) -52

LK - Seniors (female) -56

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMRA BABAJIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BOBA UDOVIČIĆ - KBK Borac Banja Luka
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA REGVAT - CICVARA TEAM
  • MONTENEGRO
  • 4. PETROVIC ANASTAZIJA - kbk bar

LK - Seniors (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJLA BEKRIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JOVANA KAPETAN - JEDINSTVO

LK - Seniors (female) -65

LK - Seniors (female) -70

LK - Seniors (female) +70

    SLOVAKIA
  • 1. ALEXANDRA FILIPOVA - Guard klub kickbox KOŠICE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JASMINA MERDIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SANJA OSTOJIĆ - JEDINSTVO
Musical forms (2)

MF - Boys

MF - Girls

MF - Younger cadets (male)

MF - Younger cadets (female)

MF - Older cadets (male)

MF - Older cadets (female)

MF - Juniors (male)

MF - Juniors (female)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA JUSIĆ - KBV "Borac" B.Krupa

MF- Seniors (male)

MF- Seniors (female)

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LAMIJA OGRIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj