Selected tournament: BALKAN OPEN 2019.

DISPLAY TYPE
 
Point fighting (149)

PF - Boys beginners -19

PF - Boys beginners -22

PF - Boys beginners -25

    CROATIA
  • 1. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DZENAN TUTIC - KBS Pokoj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. OMER OSMIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

PF - Boys beginners -28

    CROATIA
  • 1. BENJAMIN TUKEC - IVANIĆ GRAD
  • BULGARIA
  • 2. HRISTO NIKOLOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. PAVLE ĐURIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

PF - Boys beginners -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANDREJ VASILIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BULGARIA
  • 2. GEORGI STAIKOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Boys beginners +32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDIN PURIŠEVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDAR ZRNO - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HARUN CERIĆ - KBV Kurto

PF - Girls beginners -19

PF - Girls beginners -22

PF - Girls beginners -25

PF - Girls beginners -28

PF - Girls beginners -32

PF - Girls beginners +32

    HUNGARY
  • 1. HADRA BIBORKA - BEREMEND SPORT KFT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IMAN HADZIC - Golden Team Kalesija

PF - Boys -19

PF - Boys -22

PF - Boys -25

PF - Boys -28

    BULGARIA
  • 1. HRISTO NIKOLOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • ISRAEL
  • 2. MOHAMAD ABD EL HAY - MA.CLUB
  • CROATIA
  • 3. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

PF - Boys -32

    BULGARIA
  • 1. GEORGI STAIKOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. VEDAD HADZIC - Golden Team Kalesija

PF - Boys +32

    CROATIA
  • 1. DAVID BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 2. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MARKO NUJIĆ - 2002 - Odzak
  • CROATIA
  • 4. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 5. TONI MENDEŠ - MAWASHI

PF - Girls -19

PF - Girls -22

PF - Girls -25

PF - Girls -28

    CROATIA
  • 1. CVITA CRLJEN - MAWASHI
  • GREECE
  • 2. DANAI PARISAOU - Herckick Kickboxing Team

PF - Girls -32

    HUNGARY
  • 1. HADRA BIBORKA - BEREMEND SPORT KFT
  • CROATIA
  • 2. SARA BOBAN - MAWASHI

PF - Girls +32

    CROATIA
  • 1. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. SARA BOBAN - MAWASHI

PF - Y. cadets begginers (male) -22

PF - Y. cadets begginers (male) -25

PF - Y. cadets begginers (male) -28

PF - Y. cadets begginers (male) -32

    BULGARIA
  • 1. GEORGI STAIKOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BULGARIA
  • 2. HRISTO NIKOLOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Y. cadets begginers (male) -37

    CROATIA
  • 1. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. STOJCEVSKI PAVEL - KBK``AS``-DELCEVO

PF - Y. cadets begginers (male) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MIHAJLO BUKVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BULGARIA
  • 2. STEFAN PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Y. cadets begginers (male) -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MIHAJLO JEFTIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BULGARIA
  • 2. STEFAN PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Y. cadets begginers (male) +47

    BULGARIA
  • 1. ANDREY GALINOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. UROS BAJIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

PF - Y. cadets begginers (female) -22

PF - Y. cadets begginers (female) -25

PF - Y. cadets begginers (female) -28

PF - Y. cadets begginers (female) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMINA CIKARIC - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ĆEHIĆ EMA - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LEJLA HASANBAŠIĆ - KBS Borac Jelah

PF - Y. cadets begginers (female) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BILIĆ DŽENANA - KBV Kurto

PF - Y. cadets begginers (female) -42

PF - Y. cadets begginers (female) -47

PF - Y. cadets begginers (female) +47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JELENA BUKVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

PF - Younger cadets (male) -22

PF - Younger cadets (male) -25

PF - Younger cadets (male) -28

    BULGARIA
  • 1. HRISTO NIKOLOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 2. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD

PF - Younger cadets (male) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADMIR HALILOVIC - Golden Team Kalesija
  • BULGARIA
  • 2. GEORGI STAIKOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 3. ROKO RIBARIĆ - OMEGA

PF - Younger cadets (male) -37

    CROATIA
  • 1. DAVID BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MARKO NUJIĆ - 2002 - Odzak
  • CROATIA
  • 3. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 4. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 5. TONI URSIĆ - MAWASHI

PF - Younger cadets (male) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELMIN BRKIĆ - 2002 - Odzak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HALID HADZIC - Golden Team Kalesija
  • CROATIA
  • 3. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
  • BULGARIA
  • 4. STEFAN PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 5. TONI URSIĆ - MAWASHI

PF - Younger cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
  • BULGARIA
  • 3. STEFAN PROKOPOV - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Younger cadets (male) +47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEKSA SPAHIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BULGARIA
  • 2. ANDREY GALINOV - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IVAN AMBROZIC - 2002 - Odzak
  • AUSTRIA
  • 4. PAUL SCHISTER - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SANDIN DZAJIĆ - KBS Ljutoc Orasac
  • AUSTRIA
  • 6. TOBIAS PUSCHNIK - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • CROATIA
  • 7. TONI MENDEŠ - MAWASHI

PF - Younger cadets (female) -22

PF - Younger cadets (female) -25

PF - Younger cadets (female) -28

PF - Younger cadets (female) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ĆEHIĆ EMA - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 2. SARA BOBAN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Younger cadets (female) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DANINA DURIĆ - "Tigar" CAZIN
  • SLOVENIA
  • 3. DORIS ŠULEK - PTUJ
  • BULGARIA
  • 4. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 5. MIA VRANJEŠ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 6. SARA BOBAN - MAWASHI

PF - Younger cadets (female) -42

    SLOVENIA
  • 1. DORIS ŠULEK - PTUJ
  • HUNGARY
  • 2. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
  • BULGARIA
  • 3. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD

PF - Younger cadets (female) -47

    HUNGARY
  • 1. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
  • CROATIA
  • 2. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD

PF - Younger cadets (female) +47

PF - Older cadets (male) -32

PF - Older cadets (male) -37

PF - Older cadets (male) -42

PF - Older cadets (male) -47

    CROATIA
  • 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. DINO ŠPEHAR - TIGAR, Slunj
  • BULGARIA
  • 3. KRISTIAN MILUSHEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. LEON NOLA - MAWASHI
  • AUSTRIA
  • 5. MARC KNECHTL - ASKO KICKBOXEN HUETTER

PF - Older cadets (male) -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANTO JELKIĆ - 2002 - Odzak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KENAN KAZIĆ - Galaja
  • BULGARIA
  • 3. KRISTIAN MILUSHEV - MASARU TEAM BULGARIA
  • CROATIA
  • 4. LEON NOLA - MAWASHI
  • SLOVENIA
  • 5. NIK JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ

PF - Older cadets (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BENJAMIN SOFTIC - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
  • CROATIA
  • 3. TOMA RUJAK - MAWASHI

PF - Older cadets (male) -63

    CROATIA
  • 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • AUSTRIA
  • 2. CHRISTOPHER HASELMANN - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DINO RUŽNIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
  • AUSTRIA
  • 5. TOBIAS PUSCHNIK - ASKO KICKBOXEN HUETTER

PF - Older cadets (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELDIN HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MUHAMED LITRIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • CROATIA
  • 3. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA
  • SLOVENIA
  • 4. TILEN REPINA - PTUJ

PF - Older cadets (male) +69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANIS ALIBABIC - KBS Pokoj

PF - Older cadets (female) -32

PF - Older cadets (female) -37

    BULGARIA
  • 1. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA

PF - Older cadets (female) -42

    HUNGARY
  • 1. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
  • BULGARIA
  • 2. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LAMIJA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN

PF - Older cadets (female) -46

    CROATIA
  • 1. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
  • HUNGARY
  • 2. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LAMIJA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN

PF - Older cadets (female) -50

    CROATIA
  • 1. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 2. LANA GRBAVAC - MAWASHI
  • AUSTRIA
  • 3. NINA FRIEDL - ASKO KICKBOXEN HUETTER

PF - Older cadets (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • AUSTRIA
  • 2. NINA FRIEDL - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. TIJANA BUKVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

PF - Older cadets (female) -60

PF - Older cadets (female) -65

PF - Older cadets (female) +65

    CROATIA
  • 1. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. LORENA GAZILJ - MAWASHI

PF - Juniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARNEL ZUBERI - KBS Ljutoc Orasac

PF - Juniors (male) -63

    CROATIA
  • 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ARNEL ZUBERI - KBS Ljutoc Orasac
  • HUNGARY
  • 3. SOMA SPIEGEL - BEREMEND SPORT KFT

PF - Juniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IJAD RAMIĆ - KBS Borac Jelah

PF - Juniors (male) -74

PF - Juniors (male) -79

PF - Juniors (male) -84

    SLOVENIA
  • 1. PATRIK ŠULEK - PTUJ

PF - Juniors (male) -89

PF - Juniors (male) -94

PF - Juniors (male) +94

PF - Juniors (female) -50

PF - Juniors (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. TIJANA BUKVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

PF - Juniors (female) -60

    SLOVENIA
  • 1. LARA VUZEM VAJDA - PTUJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TIJANA BUKVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • AUSTRIA
  • 3. ZERINA HAJDAREVIC - ASKO KICKBOXEN HUETTER

PF - Juniors (female) -65

PF - Juniors (female) -70

    CROATIA
  • 1. LORENA GAZILJ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj

PF - Juniors (female) +70

PF - Seniors (male) -57

PF - Seniors (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ARNEL ZUBERI - KBS Ljutoc Orasac
  • HUNGARY
  • 3. SOMA SPIEGEL - BEREMEND SPORT KFT

PF - Seniors (male) -69

PF - Seniors (male) -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 2. THOMAS MATIĆ - MAWASHI

PF - Seniors (male) -79

    CROATIA
  • 1. THOMAS MATIĆ - MAWASHI

PF - Seniors (male) -84

PF - Seniors (male) -89

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DURSUM HASANIC - Galaja

PF - Seniors (male) -94

PF - Seniors (male) +94

    HUNGARY
  • 1. SÁGI ZOLTAN - BEREMEND SPORT KFT

PF - Seniors (female) -50

PF - Seniors (female) -55

PF - Seniors (female) -60

PF - Seniors (female) -65

PF - Seniors (female) -70

    AUSTRIA
  • 1. ANGELIKA SCHMIDT - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • CROATIA
  • 2. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj

PF - Seniors (female) +70

    AUSTRIA
  • 1. ANGELIKA SCHMIDT - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • CROATIA
  • 2. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA

PF - Veterans (male) - 74

PF - Veterans (male) - 84

PF - Veterans (male) +84

    ROMANIA
  • 1. COCEAN MARIUS - Asociatia Club Sportiv Aleph
  • HUNGARY
  • 2. ISTVÁN TÓTH - BEREMEND SPORT KFT

PF - Veterans (female) -65

PF - Veterans (female) +65

Light contact (146)

LC - Younger cadets (male) -25

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LUKA ROGIĆ - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • GREECE
  • 2. NIKOLAS SARAVAS - Herckick Kickboxing Team

LC - Younger cadets (male) -28

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ISMAR DIZDAREVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LUKA ROGIĆ - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • ISRAEL
  • 3. MOHAMAD ABD EL HAY - MA.CLUB
  • GREECE
  • 4. NIKOLAS SARAVAS - Herckick Kickboxing Team

LC - Younger cadets (male) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEM SMAJIC - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ISMAR DIZDAREVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LUKA ROGIĆ - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • ISRAEL
  • 4. SULTAN ABD AL RAHMAN - MA.CLUB

LC - Younger cadets (male) -37

    CROATIA
  • 1. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
  • CROATIA
  • 2. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. TONI URSIĆ - MAWASHI

LC - Younger cadets (male) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MIRKO MANDIĆ - GOLDEN GLORY LIVNO

LC - Younger cadets (male) -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ABDULAH HAJDAREVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FILIP DŽAJA - GOLDEN GLORY LIVNO
  • MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 3. IVANOV VIKTOR - Moldova Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MIRKO MANDIĆ - GOLDEN GLORY LIVNO

LC - Younger cadets (male) +47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HARUN CERIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NEDIM MALKOC - KBV Kurto

LC - Younger cadets (female) -28

    CROATIA
  • 1. CVITA CRLJEN - MAWASHI
  • GREECE
  • 2. DANAI PARISAOU - Herckick Kickboxing Team

LC - Younger cadets (female) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ĆEHIĆ EMA - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 2. SARA BOBAN - MAWASHI

LC - Younger cadets (female) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DANINA DURIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BULGARIA
  • 3. HRISTINA ANDONOVA - MASARU TEAM BULGARIA

LC - Younger cadets (female) -42

    GREECE
  • 1. GEORGIA SARAVA - Herckick Kickboxing Team
  • CROATIA
  • 2. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD

LC - Younger cadets (female) -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDINA ČAVKIĆ - KBV Kurto
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. MILA GJORGIEVA - GLADIJATOR STIP

LC - Younger cadets (female) +47

LC - O. cadets beginners (male) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FARIS DAMADŽIĆ - Čelični borac Zenica
  • ISRAEL
  • 2. MOHAMED GAZAWI - Sakas Team

LC - O. cadets beginners (male) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AARON HODŽIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DANIN KRUJEZIU - Čelični borac Zenica

LC - O. cadets beginners (male) -42

    ISRAEL
  • 1. KASKIYA OMAR - MA.CLUB
  • ISRAEL
  • 2. SAMARA KHALED - MA.CLUB

LC - O. cadets beginners (male) -47

LC - O. cadets beginners (male) -52

LC - O. cadets beginners (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANDREJ BAKULA - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EMRAH HALILOVIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MIRSAD HASIĆ - KBS Borac Jelah

LC - O. cadets beginners (male) -63

    AUSTRIA
  • 1. CHRISTOPHER HASELMANN - ASKO KICKBOXEN HUETTER
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FERID HUSKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HAMZA BEŠO - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. JASKO SKALIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MIRZET CAVKIC - KBV Kurto

LC - O. cadets beginners (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELDAR BAVRK - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDIN HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • CROATIA
  • 3. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA

LC - O. cadets beginners (male) +69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KENAN BEŠO - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MARKO CRNOGORAC - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SANDI SKALIĆ - KBV Kurto

LC - O. cadets beginners (female) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ĆEHIĆ EMA - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LEJLA HASANBAŠIĆ - KBS Borac Jelah

LC - O. cadets beginners (female) -37

LC - O. cadets beginners (female) -42

    HUNGARY
  • 1. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KANITA MUMINOVIĆ - "Fighter-Doboj Jug"

LC - O. cadets beginners (female) -46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENA FORIC - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SARA VOJIĆ - KBV Kurto

LC - O. cadets beginners (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ZEJFA AHMETOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

LC - O. cadets beginners (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LEJLA ŠEHIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ZEJFA AHMETOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

LC - O. cadets beginners (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANĐELA TELEBAK - KBK "KOBRA" MOSTAR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MELA ŠEHIĆ - Čelični borac Zenica

LC - O. cadets beginners (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADELA HASUKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SUMEA SABIC - KBV Kurto

LC - O. cadets beginners (female) +65

LC - Older cadets (male) -32

    ISRAEL
  • 1. MOHAMAD ABD EL HAY - MA.CLUB
  • ISRAEL
  • 2. SULTAN ABD AL RAHMAN - MA.CLUB

LC - Older cadets (male) -37

    ISRAEL
  • 1. SAMARA KHALED - MA.CLUB
  • ISRAEL
  • 2. SULTAN ABD AL RAHMAN - MA.CLUB

LC - Older cadets (male) -42

    ISRAEL
  • 1. AHMAD SAKER - Sakas Team
  • ISRAEL
  • 2. HUSEIN NATUOUR - Sakas Team
  • ISRAEL
  • 3. KASKIYA OMAR - MA.CLUB
  • AUSTRIA
  • 4. MARC KNECHTL - ASKO KICKBOXEN HUETTER

LC - Older cadets (male) -47

    ISRAEL
  • 1. HUSEIN NATUOUR - Sakas Team
  • CROATIA
  • 2. MATEO TURIĆ - MAWASHI
  • ROMANIA
  • 3. NIȚU ERIKO - Asociatia Club Sportiv Aleph

LC - Older cadets (male) -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR BEKTAŠEVIĆ - Galaja
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KENAN KAZIĆ - Galaja
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KLISURA HAMZA - KBV FOJNICA
  • SLOVENIA
  • 4. NIK JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. PETAR GAVRAN - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. SANDIN DZAJIĆ - KBS Ljutoc Orasac

LC - Older cadets (male) -57

    MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 1. SAMSONOV CATALIN - Moldova Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. VLADO KREZO - GOLDEN GLORY LIVNO

LC - Older cadets (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DINO RUŽNIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDIN MUJADZIC - KBS Pokoj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. FERID HUSKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. MARTIN MANEV - GLADIJATOR STIP
  • MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 5. SAMSONOV CATALIN - Moldova Team

LC - Older cadets (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN BAJRIĆ - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDIN HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MUHAMED SEFEROVIĆ - Galaja
  • CROATIA
  • 4. PETAR MARIJIĆ - OMEGA
  • SLOVENIA
  • 5. TILEN REPINA - PTUJ

LC - Older cadets (male) +69

    MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 1. DERCACENCO IVAN - Moldova Team
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. NIKOLA NACEV - GLADIJATOR STIP

LC - Older cadets (female) -32

LC - Older cadets (female) -37

LC - Older cadets (female) -42

    HUNGARY
  • 1. ENIKŐ TEKLA TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LAMIJA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN

LC - Older cadets (female) -46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JASNA TOPIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SANDA ŠAKO - KBV FOJNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SARA VOJIĆ - KBV Kurto

LC - Older cadets (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADELA ŠILJDEDIĆ - KBS Ljutoc Orasac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • CROATIA
  • 3. NICOLE BULJAN - IMOTSKI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ZEJFA AHMETOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

LC - Older cadets (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMA HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LEJLA ŠEHIĆ - KBV Kurto

LC - Older cadets (female) -60

LC - Older cadets (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADELA HASUKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JOSIPA PERDIJA - KBK "KOBRA" MOSTAR
  • CROATIA
  • 4. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD

LC - Older cadets (female) +65

LC - Juniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMEL KLISURA - KBV FOJNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ERMIN ŠABIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HAMZA HAMZIC - KBS Pokoj

LC - Juniors (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMEL TURKO - KBV FOJNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DENIS IMERAJ - KBV FOJNICA
  • CROATIA
  • 3. MARIO LONČAR - MAWASHI
  • HUNGARY
  • 4. SOMA SPIEGEL - BEREMEND SPORT KFT

LC - Juniors (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IJAD RAMIĆ - KBS Borac Jelah

LC - Juniors (male) -74

LC - Juniors (male) -79

LC - Juniors (male) -84

    CROATIA
  • 1. MARKO LIOVIĆ - OMEGA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MEHRIM BAŠIĆ - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MIRNES ČAVKIĆ - KBV Kurto
  • SLOVENIA
  • 4. PATRIK ŠULEK - PTUJ

LC - Juniors (male) -89

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR JUSUPOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

LC - Juniors (male) -94

LC - Juniors (male) +94

    MONTENEGRO
  • 1. DINO PUPOVIĆ - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO

LC - Juniors (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELA ŠAKO - KBV FOJNICA

LC - Juniors (female) -55

LC - Juniors (female) -60

LC - Juniors (female) -65

LC - Juniors (female) -70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELMA AHMELJIĆ - KBV FOJNICA
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj

LC - Juniors (female) +70

LC - Seniors (male) -57

LC - Seniors (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • HUNGARY
  • 2. SOMA SPIEGEL - BEREMEND SPORT KFT

LC - Seniors (male) -69

LC - Seniors (male) -74

LC - Seniors (male) -79

LC - Seniors (male) -84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EDIN VUČELJ - Sportska akademija Respect
  • CROATIA
  • 3. MLADEN SIKIRICA - MAWASHI

LC - Seniors (male) -89

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMEL ZAJKIĆ - KBS Ljutoc Orasac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JAHIJA MUJKETA - "Fighter-Doboj Jug"

LC - Seniors (male) -94

LC - Seniors (male) +94

    HUNGARY
  • 1. SÁGI ZOLTAN - BEREMEND SPORT KFT

LC - Seniors (female) -50

LC - Seniors (female) -55

LC - Seniors (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NIRMANA BRKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

LC - Seniors (female) -65

LC - Seniors (female) -70

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA

LC - Seniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA

LC- Veterans (male) -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DRAGAN RABOTA - KBS RAJKO KUŠIĆ PALE

LC- Veterans (male) -84

    ROMANIA
  • 1. COCEAN MARIUS - Asociatia Club Sportiv Aleph
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DRAGAN RABOTA - KBS RAJKO KUŠIĆ PALE

LC- Veterans (male) +84

    HUNGARY
  • 1. ISTVÁN TÓTH - BEREMEND SPORT KFT
  • LITHUANIA
  • 2. VADIM ZELEV - KICKBOXING TEAM LITHUANIA
  • LITHUANIA
  • 3. ZILVINAS BOSKA - KICKBOXING TEAM LITHUANIA

LC- Veterans (female) -65

LC- Veterans (female) +65

Kick light (237)

KL - Younger cadets (male) -28

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DARIS ĆOSIĆ - Prosvjetitelj Zvornik
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ISMAR DIZDAREVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • POLAND
  • 3. JAKUB MIKULSKI - UKS GLADIATOR
  • MONTENEGRO
  • 4. LUKA OTASEVIC - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MERIS MUJKANOVIĆ - KBV "PRISON BREAK"
  • ISRAEL
  • 6. MOHAMAD ABD EL HAY - MA.CLUB

KL - Younger cadets (male) -32

    POLAND
  • 1. ADRIAN CITAK - UKS GLADIATOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALEM SMAJIC - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ISMAR DIZDAREVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • POLAND
  • 4. KACPER OLECH - UKS GLADIATOR
  • ISRAEL
  • 5. SULTAN ABD AL RAHMAN - MA.CLUB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. VEROLJUB JOKIĆ - Spartan Gym

KL - Younger cadets (male) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DIMITRIJE JOVANOVIC - wolf Šamac
  • MONTENEGRO
  • 2. ĐORĐEVIC ANDREJ - Boka Kotorska
  • MONTENEGRO
  • 3. GILJAN VUK - Boka Kotorska
  • FYR OF MACEDONIA
  • 4. STOJCEVSKI PAVEL - KBK``AS``-DELCEVO

KL - Younger cadets (male) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ESMIN HUJDUR - KBV "PRISON BREAK"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JOVAN SEKULIC - wolf Šamac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KENAN PIJADŽER - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MATEJ MUČIBABIĆ - TIGAR Gacko
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MIRKO MANDIĆ - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MUHAMED HUJDUR - KBV "PRISON BREAK"

KL - Younger cadets (male) -47

    MONTENEGRO
  • 1. DJURO ILIC - Boka Kotorska
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FILIP DŽAJA - GOLDEN GLORY LIVNO
  • MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 3. IVANOV VIKTOR - Moldova Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MIRZA MUJANOVIĆ - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. TARIK LINDOV - Ilidža Sarajevo

KL - Younger cadets (male) +47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANDRIJA GOVEDARICA - TIGAR Gacko
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FILIP GAJIĆ - Spartan Gym
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MEHMED CETIN - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. NEDIM MALKOC - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SEID ŠARIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO

KL - Younger cadets (female) -28

KL - Younger cadets (female) -32

KL - Younger cadets (female) -37

    POLAND
  • 1. BEATA FYDA - UKS GLADIATOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BILIĆ DŽENANA - KBV Kurto

KL - Younger cadets (female) -42

KL - Younger cadets (female) -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDINA ČAVKIĆ - KBV Kurto
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. MILA GJORGIEVA - GLADIJATOR STIP
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NIRMELA HUJDUR - KBV "PRISON BREAK"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TEODORA BOJIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

KL - Younger cadets (female) +47

KL - O. cadets beginners (male) -32

KL - O. cadets beginners (male) -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AARON HODŽIĆ - KBV Kurto
  • ISRAEL
  • 2. MOHAMED GAZAWI - Sakas Team

KL - O. cadets beginners (male) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DŽENAN HONDO - BALKAN KONJIC
  • MONTENEGRO
  • 2. GRGUREVIĆ STEFAN - Boka Kotorska
  • SERBIA
  • 3. OGNJEN STOJKOVIĆ - KBK BATAJNICA

KL - O. cadets beginners (male) -47

    SERBIA
  • 1. ALEKSANDAR PEĆIĆ - KBK BATAJNICA
  • SERBIA
  • 2. SAVA MIKAŠINOVIĆ - KBK BATAJNICA

KL - O. cadets beginners (male) -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DZAN ZDRALE - BALKAN KONJIC
  • MONTENEGRO
  • 2. MENTOR GAŠI - Rebel-Carnage global team Montenegro
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MIRSAD HASIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. NUH HEBIBOVIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo

KL - O. cadets beginners (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BENJAMIN MUMINOVIĆ - "Fighter-Doboj Jug"
  • MONTENEGRO
  • 2. EMIR SELMANOVSKI - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMRAH HALILOVIĆ - KBS Borac Jelah
  • CROATIA
  • 4. LEON MUŠNJAK - TIGAR, Karlovac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MERIM MURATOVIĆ - "Fighter-Doboj Jug"

KL - O. cadets beginners (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FERID HUSKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HAMZA BEŠO - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HAMZA ĐOZIĆ - Ilidža Sarajevo
  • CROATIA
  • 4. IVAN BOGOVIĆ - TIGAR, Karlovac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. JASKO SKALIĆ - KBV Kurto
  • CROATIA
  • 6. MATEJ MEDVED - TIGAR, Karlovac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MIRZET CAVKIC - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. RIJAD HADŽIĆ - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. SABAHUDIN MALANOVIC - Flek Tom Cat Zivinice
  • MONTENEGRO
  • 10. STEFAN PATAKI - Rebel-Carnage global team Montenegro
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 11. TARIK COKIC - Kbv Flek Tom Cat

KL - O. cadets beginners (male) -69

    SERBIA
  • 1. DAVID STAMATOVIĆ - KBK BATAJNICA
  • MONTENEGRO
  • 2. DRAGO VUJAČIĆ - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EDI TERZIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ELDAR BAVRK - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. HARUN MUMINOVIC - Flek Tom Cat Zivinice
  • GREECE
  • 6. KONSTANDINOS NANOS - Herckick Kickboxing Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. NIKOLA LUKIĆ - KBK "PREDATOR" Doboj

KL - O. cadets beginners (male) +69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJDIN GADŽO - Ilidža Sarajevo
  • GREECE
  • 2. ANDONIS KYRAKIDIS - Herckick Kickboxing Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KENAN BEŠO - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SANDI SKALIĆ - KBV Kurto
  • MONTENEGRO
  • 5. ZORAN POPOVIC - Boka Kotorska

KL - O. cadets beginners (female) -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ĆEHIĆ EMA - KBV Kurto

KL - O. cadets beginners (female) -37

KL - O. cadets beginners (female) -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDITA ZDRALE - BALKAN KONJIC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JASNA TOPIĆ - KBV Kurto

KL - O. cadets beginners (female) -46

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJLA HUJDUR - KBV "PRISON BREAK"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ENA FORIC - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NIRMELA HUJDUR - KBV "PRISON BREAK"

KL - O. cadets beginners (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ZEJFA AHMETOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - O. cadets beginners (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JANA ĐERIĆ - Velež Nevesinje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LEJLA ŠEHIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ZEJFA AHMETOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - O. cadets beginners (female) -60

KL - O. cadets beginners (female) -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADELA HASUKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • MONTENEGRO
  • 2. ANA POPOVIC - Boka Kotorska
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SUMEA SABIC - KBV Kurto

KL - O. cadets beginners (female) +65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANDRIJANA PRIJOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • GREECE
  • 2. MILENA TRIANDAFYLLIDI - Herckick Kickboxing Team

KL - Older cadets (male) -32

KL - Older cadets (male) -37

    ISRAEL
  • 1. MOHAMAD ABD EL HAY - MA.CLUB
  • ISRAEL
  • 2. SAMARA KHALED - MA.CLUB

KL - Older cadets (male) -42

    ISRAEL
  • 1. AHMAD SAKER - Sakas Team
  • GREECE
  • 2. GIORGOS PAPADOPOULOS - Herckick Kickboxing Team
  • ISRAEL
  • 3. HUSEIN NATUOUR - Sakas Team
  • ISRAEL
  • 4. KASKIYA OMAR - MA.CLUB
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. RAUL SEFEROVIĆ - ISAK ZENICA

KL - Older cadets (male) -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN MULALIC - "ZINO"
  • ISRAEL
  • 2. AHMAD SAKER - Sakas Team
  • CROATIA
  • 3. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
  • ISRAEL
  • 4. HUSEIN NATUOUR - Sakas Team
  • ISRAEL
  • 5. HUSEIN NATUOUR - Sakas Team
  • CROATIA
  • 6. MATEO TURIĆ - MAWASHI
  • ISRAEL
  • 7. MOHAMAD WARDA - Sakas Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. NEMANJA FILIPOVIĆ - KBK "PREDATOR" Doboj
  • ROMANIA
  • 9. NIȚU ERIKO - Asociatia Club Sportiv Aleph
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 10. SAFET SELIMOVIĆ - ISAK ZENICA

KL - Older cadets (male) -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMIL TUTIC - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. GORAN BLAŽANOVIĆ - KBK "PREDATOR" Doboj
  • SLOVENIA
  • 3. NIK JAMŠEK GROBELNIK - PTUJ

KL - Older cadets (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HAMZA ZEJNIC - Fight
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MURAT HAJDAREVIĆ - Prosvjetitelj Zvornik
  • SERBIA
  • 3. PANTELIJA KOVAČEVIĆ - KBK"NIŠ"
  • MONTENEGRO
  • 4. PAVLE VUŠUROVIĆ - Kik boks klub "Lovćen"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. VLADO KREZO - GOLDEN GLORY LIVNO

KL - Older cadets (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. CEHAJA MUHAMED - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FERID HUSKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • FYR OF MACEDONIA
  • 3. MARTIN MANEV - GLADIJATOR STIP
  • CROATIA
  • 4. MATEJ MEDVED - TIGAR, Karlovac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SEMIR KRNDIC - Golden Team Kalesija
  • MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 6. SERGIU MINZARARI - Moldova Team

KL - Older cadets (male) -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN BAJRIĆ - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ADMIR DELIBASIC - Fight
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ALDIN TAHIROVIC - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EDI TERZIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MATEJ DESPOTOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. SIMO ZORIC - Klub borilackih vjestina "Derventa"
  • CROATIA
  • 7. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA

KL - Older cadets (male) +69

    ISRAEL
  • 1. ABD EL HAMEED - Sakas Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMAR VELIĆ - Prosvjetitelj Zvornik
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. BENJAMIN DUCIC - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. BENJAMIN MEMIJA - JUMRUK GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DZANO FARIS - JUMRUK GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MILJAN DJOKIC - Panter Bijeljina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MUHAMED CETIN - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • FYR OF MACEDONIA
  • 8. NIKOLA NACEV - GLADIJATOR STIP
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. TARIK BACIC - Kbv Flek Tom Cat

KL - Older cadets (female) -32

KL - Older cadets (female) -37

KL - Older cadets (female) -42

KL - Older cadets (female) -46

KL - Older cadets (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ZEJFA AHMETOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Older cadets (female) -55

    POLAND
  • 1. JULIA NIEWIADOMSKA - UKS GLADIATOR
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA MRNJEC - CICVARA TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MIDHETA ĆOSIĆ - Prosvjetitelj Zvornik
  • MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 4. SAMSONOV CATALIN - Moldova Team

KL - Older cadets (female) -60

    POLAND
  • 1. JULIA NIEWIADOMSKA - UKS GLADIATOR

KL - Older cadets (female) -65

KL - Older cadets (female) +65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANDRIJANA PRIJOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HATEMA BEĆAR - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MELISA MEHANOVIC - Golden Team Kalesija

KL - Juniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ERMIN ŠABIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HAMZA HAMZIC - KBS Pokoj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MUSTAFA BOŠNJAK - KBS Borac Jelah
  • MONTENEGRO
  • 4. SADIK GAŠI - Rebel-Carnage global team Montenegro
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. TEKESIC ENSAR - KBK "IZAZOV" Bugojno

KL - Juniors (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDIN CORSULJIC - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ALDIN PASCANOVIC - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DINO RAPKIC - Golden Team Kalesija
  • MONTENEGRO
  • 4. ĐURO BJELIĆ - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
  • CROATIA
  • 5. MARIO LONČAR - MAWASHI

KL - Juniors (male) -69

    MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 1. ANTON COLESNIC - Moldova Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BENJAMIN MAGLIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EDIN AVOIĆ - Prosvjetitelj Zvornik
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EMIR MRDIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. HARIS HAJDAREVIC - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. IJAD RAMIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. SELMIR SMAJIC - Radnicki

KL - Juniors (male) -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN MULAVDIC - Flek Tom Cat Zivinice
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DEJAN JANJILOVIĆ - KBK "PREDATOR" Doboj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KENAN GALIJAŠEVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Juniors (male) -79

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ERMIN DUMANJIC - Radnicki

KL - Juniors (male) -84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ERMIN DUMANJIC - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KRISTIJAN SEKULIĆ - Spartan Gym
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MEHRIM BAŠIĆ - GOLDEN GLORY LIVNO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MIRNES ČAVKIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SENJANIN CURAN - Kick boxing club PRNJAVOR

KL - Juniors (male) -89

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARMAN HERCEGLIĆ - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KENAN HUSEINBAŠIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NEMANJA DJURDJEVIC - Kick boxing club PRNJAVOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. PETAR DOŠLIĆ - KBK "PREDATOR" Doboj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SAKIB IBRISIMOVIC - Fight

KL - Juniors (male) -94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KENAN HUSEINBAŠIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MEHMED HODŽIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • MONTENEGRO
  • 3. SAMIR HAJRULA - Rebel-Carnage global team Montenegro

KL - Juniors (male) +94

    MONTENEGRO
  • 1. DINO PUPOVIĆ - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO

KL - Juniors (female) -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA HODZIC - "ZINO"
  • SERBIA
  • 2. JELENA PETROVIC - KBK"NIŠ"

KL - Juniors (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IVONA GARDOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • CROATIA
  • 2. KATARINA MARINČIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. UNA MARAVIC - KUTINA

KL - Juniors (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MAIDA BEGANOVIC - Radnicki
  • GREECE
  • 2. MARIA LOUMIOTI - Herckick Kickboxing Team
  • MONTENEGRO
  • 3. MARTA GEGOVIC - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO

KL - Juniors (female) -65

KL - Juniors (female) -70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMRA PIPO - Fight
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NATALIJA DJONDOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • SERBIA
  • 3. NEVENA STEFANOVIĆ - Ful kontakt Beograd
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SAMRA ZULIC - "ZINO"

KL - Juniors (female) +70

KL - Seniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MUSTAFA BOŠNJAK - KBS Borac Jelah
  • MONTENEGRO
  • 2. SADIK GAŠI - Rebel-Carnage global team Montenegro

KL - Seniors (male) -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN HALILOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AGO ARTUKOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AMAR NUROVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EDIN ISLAMOVIC - Golden Team Kalesija

KL - Seniors (male) -69

    CROATIA
  • 1. ANTE OPAČAK - KUTINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IBRAHIM GVERIĆ - "ZINO"
  • POLAND
  • 3. KRZYSZTOF LELITO - UKS GLADIATOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MAHIR UŽIČANIN - KBV "PRISON BREAK"

KL - Seniors (male) -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMIR PAĆUKA - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • POLAND
  • 2. KRZYSZTOF LELITO - UKS GLADIATOR

KL - Seniors (male) -79

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MIRZA VELIĆ - Prosvjetitelj Zvornik
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TARIK HUJDUR - KBV "PRISON BREAK"

KL - Seniors (male) -84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDIN VUČELJ - Sportska akademija Respect
  • CROATIA
  • 2. MLADEN SIKIRICA - MAWASHI
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SENAJID MUFLIZOVIC - Fight
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TARIK MEDIĆ - KBK "PREDATOR" Doboj

KL - Seniors (male) -89

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR AVDOVIĆ - KBK " Golden Fighters" Iliđža
  • GREECE
  • 2. ANDONIS KYRAKIDIS - Herckick Kickboxing Team
  • CROATIA
  • 3. AZIZ MUDROV - KUTINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. JAHIJA MUJKETA - "Fighter-Doboj Jug"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MIRZA MURSELJI - Radnicki

KL - Seniors (male) -94

KL - Seniors (male) +94

KL - Seniors (female) -50

KL - Seniors (female) -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADELISA HARBAŠ - Radnicki
  • CROATIA
  • 2. ANAMARIJA ČVRK - KUTINA
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA REGVAT - CICVARA TEAM

KL - Seniors (female) -60

    CROATIA
  • 1. KORINA ZUGAN - FIGHTER
  • SERBIA
  • 2. NINA KOROMAN - Ful kontakt Beograd
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NIRMANA BRKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

KL - Seniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DŽENITA MAHOVKIĆ - Radnicki

KL - Seniors (female) -70

KL - Seniors (female) +70

    CROATIA
  • 1. DORIS MAGDIĆ - KUTINA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JASMINA MERDIĆ - KBS "TITANIUM" Usora

KL- Veterans (male) -74

    LITHUANIA
  • 1. ANDREJUS BAKIROVAS - KICKBOXING TEAM LITHUANIA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DRAGAN RABOTA - KBS RAJKO KUŠIĆ PALE

KL- Veterans (male) -84

    ROMANIA
  • 1. COCEAN MARIUS - Asociatia Club Sportiv Aleph
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DRAGAN RABOTA - KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
  • LITHUANIA
  • 3. SAULIUS MINGAILA - KICKBOXING TEAM LITHUANIA

KL- Veterans (male) +84

    LITHUANIA
  • 1. VADIM ZELEV - KICKBOXING TEAM LITHUANIA

KL- Veterans (female) -65

KL- Veterans (female) +65

K1 Style (20)

K1 - Younger juniors (male) -42

K1 - Younger juniors (male) -45

K1 - Younger juniors (male) -48

K1 - Younger juniors (male) -51

K1 - Younger juniors (male) -54

K1 - Younger juniors (male) -57

K1 - Younger juniors (male) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JOSIP CRNOGORAC - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. VUK MIČIĆ - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

K1 - Younger juniors (male) -63,5

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. TARIK BARUČIJA - Čelični borac Zenica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. VELID TABUČIJA - SKBK "SPARTAK" BREZA

K1 - Younger juniors (male) -67

K1 - Younger juniors (male) -71

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KENAN GALIJAŠEVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. MIRKO VASILEV - combat radovis

K1 - Younger juniors (male) -75

K1 - Younger juniors (male) -81

K1 - Younger juniors (male) +81

K1 - Younger juniors (female) - 48

K1 - Younger juniors (female) - 52

K1 - Younger juniors (female) - 44

K1 - Younger juniors (female) - 56

K1 - Younger juniors (female) - 60

K1 - Younger juniors (female) + 60

K1 - Older juniors (male) -51

K1 - Older juniors (male) -54

K1 - Older juniors (male) -57

K1 - Older juniors (male) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENSAR KOTORIĆ - Čelični borac Zenica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TOMISLAV VUKOMANOVIĆ - kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"

K1 - Older juniors (male) -63,5

K1 - Older juniors (male) -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HAMZA SMRIKO - Čelični borac Zenica
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MILADIN VRANJEŠ - kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"

K1 - Older juniors (male) -71

K1 - Older juniors (male) -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LAZAR GAJIĆ - kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"

K1 - Older juniors (male) -81

K1 - Older juniors (male) -86

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JASMIN ALISPAHIĆ - SKBK "SPARTAK" BREZA

K1 - Older juniors (male) -91

K1 - Older juniors (male) +91

K1 - Older juniors (female) -48

K1 - Older juniors (female) -52

K1 - Older juniors (female) -56

K1 - Older juniors (female) -60

K1 - Older juniors (female) -65

K1 - Older juniors (female) -70

K1 - Older juniors (female) +70

K1 - Seniors (male) -51

K1 - Seniors (male) -54

K1 - Seniors (male) -57

K1 - Seniors (male) -60

K1 - Seniors (male) -63,5

K1 - Seniors (male) -67

K1 - Seniors (male) -71

K1 - Seniors (male) -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIL HRUSTIĆ - ISAK ZENICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DIDOVIĆ KENAN - Kickboxing club PITBULL
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. RASIM ALUNOVIĆ - FAVORIT BH

K1 - Seniors (male) -81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KAROO GIYAHI - KBV "Gazija" Sarajevo

K1 - Seniors (male) -86

K1 - Seniors (male) -91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED KRNJIĆ - ISAK ZENICA

K1 - Seniors (male) +91

K1 - Seniors (female) -48

K1 - Seniors (female) -52

K1 - Seniors (female) -56

K1 - Seniors (female) -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJLA VOJIĆ - FAVORIT BH
  • ROMANIA
  • 2. BALASOIU MONICA - Asociatia Club Sportiv Aleph
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NIRMANA BRKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

K1 - Seniors (female) -65

K1 - Seniors (female) -70

K1 - Seniors (female) +70

Low kick (72)

LK - Younger juniors (male) -42

LK - Younger juniors (male) -45

LK - Younger juniors (male) -48

    CROATIA
  • 1. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
  • MONTENEGRO
  • 2. ILIJA PEROVIĆ - Kik boks klub "Lovćen"
  • ROMANIA
  • 3. NIȚU ERIKO - Asociatia Club Sportiv Aleph

LK - Younger juniors (male) -51

LK - Younger juniors (male) -54

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ABEL MALAGIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO
  • SERBIA
  • 2. DUŠAN JOVANOVIĆ - KBK"NIŠ"
  • SLOVENIA
  • 3. JERNEJ HORVAT - KBK Murska Sobota
  • BULGARIA
  • 4. STIVAN PETROV - SPARTA MONTANA

LK - Younger juniors (male) -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNUR NESLANOVIĆ - ISAK ZENICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. RADE STARČEVIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA

LK - Younger juniors (male) -60

    BULGARIA
  • 1. ALEKS CVETANOV - SPARTA MONTANA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DEJAN MARKOVIC - wolf Šamac
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MARKO ARANDJIC - wolf Šamac
  • SERBIA
  • 4. STEFAN PUTINČANIN - KBK BATAJNICA

LK - Younger juniors (male) -63,5

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BENJAMIN SOFTIC - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LUKA TERZIČ - Velež Nevesinje
  • CROATIA
  • 3. MARIO LONČAR - MAWASHI
  • BULGARIA
  • 4. MARTIN AXEL - SPARTA MONTANA

LK - Younger juniors (male) -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KERIM DŽAFEROVIĆ - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LJUBO SIMIC - wolf Šamac
  • CROATIA
  • 3. LUKA RUKAVINA - CICVARA TEAM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MATEJ DESPOTOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

LK - Younger juniors (male) -71

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KENAN GALIJAŠEVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MUHAMED CETIN - KBK "IZAZOV" Bugojno

LK - Younger juniors (male) -75

LK - Younger juniors (male) -81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALEKSANDAR MILOŠEVIĆ - TIGAR Gacko
  • MONTENEGRO
  • 2. LUKA PERIŠIĆ - Boka Kotorska

LK - Younger juniors (male) +81

    BULGARIA
  • 1. DIMITAR DIMITROV - SPARTA MONTANA
  • MONTENEGRO
  • 2. DINO PUPOVIĆ - KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SERGEJ PUDAR - Velež Nevesinje

LK - Younger juniors (female) - 44

LK - Younger juniors (female) - 48

LK - Younger juniors (female) - 52

LK - Younger juniors (female) - 56

LK - Younger juniors (female) - 60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JOVANA KRCAR - Panter Bijeljina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MAJA BOGDANOVIĆ - Kbv Flek Tom Cat
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MARIJA POPOVIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TAMARA RADOVANOVIC - Klub borilackih vjestina "Derventa"

LK - Younger juniors (female) + 60

LK - Older juniors (male) -51

LK - Older juniors (male) -54

LK - Older juniors (male) -57

LK - Older juniors (male) -60

    MONTENEGRO
  • 1. DAMJAN JOLIC - Perjanik
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDAR SMAJIC - Flek Tom Cat Zivinice
  • MONTENEGRO
  • 3. NIKOLA PRLJA - Kik boks klub "Lovćen"

LK - Older juniors (male) -63,5

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN HUSIC - Kbv Flek Tom Cat
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DAJAN IVANOVIĆ - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IMRAN KOLENOVIĆ - KBK "PANTER" SARAJEVO

LK - Older juniors (male) -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALMIN HODZIC - Kbv Flek Tom Cat
  • MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 2. ANTON COLESNIC - Moldova Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EDO SOFTIC - Radnicki
  • MONTENEGRO
  • 4. RADOMIR KUBUROVIC - Perjanik
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. SRĐAN VUJICA - KBK GVARDIJA MODRIČA

LK - Older juniors (male) -71

LK - Older juniors (male) -75

LK - Older juniors (male) -81

LK - Older juniors (male) -86

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALBERT UGRINCIC - JUMRUK GYM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ESAD KADRIC - Kbv Flek Tom Cat

LK - Older juniors (male) -91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HUSO TURIĆ - KBS Golden team Kalesija

LK - Older juniors (male) +91

    MOLDOVA, REPUBLIC OF
  • 1. ANTOHA MIHAIL - Moldova Team
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LJUBO KNEZOVIĆ - Vitez Mile Bošnjak - Posušje

LK - Older juniors (female) -48

LK - Older juniors (female) -52

LK - Older juniors (female) -56

LK - Older juniors (female) -60

LK - Older juniors (female) -65

LK - Older juniors (female) -70

    SERBIA
  • 1. NEVENA STEFANOVIĆ - Ful kontakt Beograd
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. TEODORA VIDIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ZEHRINA KADRIC - Kbv Flek Tom Cat

LK - Older juniors (female) +70

    SERBIA
  • 1. SARA MILJKOVIĆ - Klub Borilačkih Sportova 012

LK - Seniors (male) -51

LK - Seniors (male) -54

LK - Seniors (male) -57

LK - Seniors (male) -60

LK - Seniors (male) -63,5

    ROMANIA
  • 1. ENE GHEORGHITA - Asociatia Club Sportiv Aleph
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SLADJAN OSTOJIC - Kick boxing club PRNJAVOR
  • SLOVENIA
  • 3. TILEN DŽAFIČ - KBK Murska Sobota

LK - Seniors (male) -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALI BAJIĆ - BALKAN KONJIC
  • FYR OF MACEDONIA
  • 2. SUNAJ MIFTAR - KBK Rabotnicki Adora

LK - Seniors (male) -71

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIL HRUSTIĆ - ISAK ZENICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JASMIN RAMIC - Panter Bijeljina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SELMIR DELIĆ - "Fighter-Doboj Jug"

LK - Seniors (male) -75

LK - Seniors (male) -81

    SLOVENIA
  • 1. DENIS ČERVEK - KBK Murska Sobota
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MAHIR BAJIC - Kbv Flek Tom Cat
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. RADOMIR MISIC - Kick boxing club PRNJAVOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TARIK HUJDUR - KBV "PRISON BREAK"

LK - Seniors (male) -86

    FYR OF MACEDONIA
  • 1. DIMITAR GJORGJIEV - KBK Rabotnicki Adora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SENAJID MUFLIZOVIC - Fight

LK - Seniors (male) -91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NEBOJŠA JOTANOVIĆ - Kick boxing club PRNJAVOR

LK - Seniors (male) +91

LK - Seniors (female) -48

LK - Seniors (female) -52

LK - Seniors (female) -56

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDINA HALILOVIC - BALKAN KONJIC
  • CROATIA
  • 2. LUCIJA REGVAT - CICVARA TEAM

LK - Seniors (female) -60

LK - Seniors (female) -65

    CROATIA
  • 1. ANTONELA TOMAŠEVIĆ - DUBRAVA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NIRMANA BRKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

LK - Seniors (female) -70

LK - Seniors (female) +70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELMA MEHMEDOVIĆ - Golden Team Kalesija