Point fighting (312)
PF - Boys beginners -22
|
- 1. DAVID JUGOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. JOHNNY TANUSHAJ - LAV, Medulin
|
|
- 3. PATRIK TOPOLOVEC - KRAPINA
|
PF - Boys beginners -28
|
- 1. ANTONIO SUŠILO - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ARIJAN ŠAIĆ - KRAPINA
|
|
- 3. DANIEL BONDAR - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 4. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI - LAV, Pula
|
|
- 5. IVAN SMOLJAN - MAWASHI
|
PF - Boys beginners -32
|
- 1. ARIJAN ŠAIĆ - KRAPINA
|
|
- 2. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 3. LUKA VREŠ - LEGEND
|
PF - Boys beginners +32
|
- 1. BORNA MRNJEC - LEGEND
|
|
- 2. BRUNO FRIGANOVIĆ - MARJAN 1975
|
|
- 3. FILIP SINKOVIĆ - KRAPINA
|
|
- 4. FRAN KOZJAK - LEGEND
|
|
- 5. GRGUR TRDENIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 6. LUKA LACKO - BUŠIDO
|
|
- 7. MARTIN TANUSHAJ - LAV, Medulin
|
|
- 8. PAVAO ĆURKOVIĆ - LEGEND
|
|
- 9. TONI URSIĆ - MAWASHI
|
PF - Girls beginners -22
|
- 1. DORA SKUPNJAK - KRAPINA
|
|
- 2. EMILI VUKUŠIĆ - DRAGA
|
PF - Girls beginners -28
|
- 1. ELENA HUDIN - KBV Ormož
|
|
- 2. EMILY BUDIČIN - PLANET SPORT
|
|
- 3. ENA ČONDRIĆ - BROD
|
|
- 4. EVA GAL - LEGEND
|
|
- 5. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 6. SARA BOBAN - MAWASHI
|
|
- 7. SIMONA MILANOVIĆ - ARMUS
|
PF - Girls beginners -32
|
- 1. EVA BEDI - SUŠAK
|
|
- 2. NEA VUKOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. SIMONA MILANOVIĆ - ARMUS
|
|
- 4. TEA IVANOVIĆ - LEGEND
|
PF - Girls beginners +32
|
- 1. DORIS ŠULEK - PTUJ
|
|
- 2. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. HANA GORETIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 4. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
|
|
- 5. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
|
- 6. MARINA MAGLIĆ - SUŠAK
|
|
- 7. MIRNA TKALČIĆ - SUŠAK
|
|
- 8. NELI BRATUŠEK - PTUJ
|
|
- 9. TAJA ŠIBILA - PTUJ
|
PF - Boys -19
PF - Boys -22
PF - Boys -25
|
- 1. DANIEL BONDAR - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 2. DZENAN TUTIC - KBS Pokoj
|
|
- 3. PATRIK TOPOLOVEC - KRAPINA
|
PF - Boys -28
|
- 1. ANTONIO SUŠILO - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ARIJAN ŠAIĆ - KRAPINA
|
|
- 3. BORNA ŠARIĆ - LAV, Pula
|
|
- 4. BORNA TOPOLOVEC - KRAPINA
|
|
- 5. DANIEL BONDAR - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 6. DAVID MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 7. IVAN SMOLJAN - MAWASHI
|
|
- 8. LUKA UGRINA - BURA
|
PF - Boys -32
|
- 1. ADRIAN TOPALLI - PRETORIAN
|
|
- 2. BORNA TOPOLOVEC - KRAPINA
|
|
- 3. JAN MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 4. LUKA VREŠ - LEGEND
|
PF - Boys +32
|
- 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. FRAN KOZJAK - LEGEND
|
|
- 3. TONI URSIĆ - MAWASHI
|
|
- 4. VIKTOR BRZOJA - VELEBIT
|
PF - Girls -19
PF - Girls -22
PF - Girls -25
|
- 1. ADNA RAMAKIC - KBS Pokoj
|
|
- 2. DORA SKUPNJAK - KRAPINA
|
|
- 3. EMILY BUDIČIN - PLANET SPORT
|
|
- 4. LAURA BATELIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. MELISA HAVIC - KBS Pokoj
|
|
- 6. TARA ŠVERKO - TROJAN ISTRA
|
PF - Girls -28
|
- 1. DONNA VRHOVEC - BTI
|
|
- 2. ELENA HUDIN - KBV Ormož
|
|
- 3. ENA ČONDRIĆ - BROD
|
|
- 4. EVA GAL - LEGEND
|
|
- 5. SARA BOBAN - MAWASHI
|
PF - Girls -32
|
- 1. EVA BEDI - SUŠAK
|
|
- 2. LANA BENČIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 3. MARIJA VLAIĆ - MARJAN 1975
|
|
- 4. TEA IVANOVIĆ - LEGEND
|
PF - Girls +32
|
- 1. DORIS ŠULEK - PTUJ
|
|
- 2. GRETA BOLTERSTEIN - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. HANA GORETIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 4. JASMINA CEHIC - KBS Pokoj
|
|
- 5. LANA NOHA - MOSLAVAC
|
|
- 6. MANUELA MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 7. NELI BRATUŠEK - PTUJ
|
|
- 8. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
PF - Y. cadets beginners (male) -28
|
- 1. BORNA TOPOLOVEC - KRAPINA
|
|
- 2. DAVID MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 3. IVAN SMOLJAN - MAWASHI
|
PF - Y. cadets beginners (male) -37
|
- 1. EMANUEL SUROP - DRAGA
|
|
- 2. FERHAD BIŠČEVIĆ - TKD Galaja
|
|
- 3. JAKOV PEKAS - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. ROK SEJDIJI - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 5. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 6. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 7. TONI URSIĆ - MAWASHI
|
PF - Y. cadets beginners (male) -47
|
- 1. FILIP SINKOVIĆ - KRAPINA
|
|
- 2. KARLO LACKO - BUŠIDO
|
PF - Y. cadets beginners (male) +47
|
- 1. ALJOŠA RAMIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. ELVEDIN OKUGIC - "ZINO"
|
|
- 3. HANNAN BRKIĆ - "ZINO"
|
|
- 4. NATHAN MULAHMETOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. SANJIN HRNJICA - "ZINO"
|
PF - Y. cadets beginners (female) -28
|
- 1. SARA BOBAN - MAWASHI
|
|
- 2. TINA KUPREŠAKOVIĆ - LAV, Pula
|
PF - Y. cadets beginners (female) -37
|
- 1. ANA HUDIN - KBV Ormož
|
|
- 2. ELENA LJUBEK - ZMAJ
|
|
- 3. ENA ŠKODA - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. LUCIJA BENIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 5. MANUELA MALINARIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 6. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
|
PF - Y. cadets beginners (female) -47
|
- 1. ANA PRAVICA - BTI
|
|
- 2. BELKISA LJUBIJANKIĆ - "ZINO"
|
|
- 3. DEA ŽIVKOVIĆ - LOTUS
|
|
- 4. MARINA MATIJAŠ - LOTUS
|
|
- 5. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
|
- 6. MARTINA LUCIĆ - OMEGA
|
PF - Y. cadets beginners (female) +47
|
- 1. ANA SUTLOVIĆ - PRETORIAN
|
|
- 2. ANTONIJA ŠKREBLIN - BUŠIDO
|
|
- 3. DEA ŽIVKOVIĆ - LOTUS
|
|
- 4. MARINA MATIJAŠ - LOTUS
|
|
- 5. MARINA RADIĆ - LOTUS
|
|
- 6. MILICA MATIĆ - PRETORIAN
|
|
- 7. PETRA PERKOVIĆ - PRETORIAN
|
|
- 8. ROKA PULJAK - TIGAR, Karlovac
|
|
- 9. SARAH BUDIČIN - PLANET SPORT
|
PF - Younger cadets (male) -28
|
- 1. AHMED IMAMOVIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo
|
|
- 2. ALMEDIN TATAREVIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo
|
|
- 3. ROKO RIBARIĆ - OMEGA
|
PF - Younger cadets (male) -32
|
- 1. AMAR ŠUKE - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. IVAN UDOVIĆ - LAV, Pula
|
|
- 3. NEJC OSTROŽNIK - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 4. ROK SEJDIJI - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 5. ROKO RIBARIĆ - OMEGA
|
|
- 6. SANDY ŽUNIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 7. TINO PAĆALAT - MINOTAUR
|
PF - Younger cadets (male) -37
|
- 1. ADRIAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. EMANUEL SUROP - DRAGA
|
|
- 3. IVAN PALEKA - MARJAN 1975
|
|
- 4. MARIN RUŽIĆ - HBD
|
|
- 5. NEJC OSTROŽNIK - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 6. RAUL VALENČIĆ - SVETI MATEJ
|
|
- 7. TIN KOKOL - KBV Ormož
|
|
- 8. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA
|
PF - Younger cadets (male) -42
|
- 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. ANTO JELKIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 3. DENIS ŠUŠNJAR - KBC "Bihać"
|
|
- 4. INES DELALIC - KBS Pokoj
|
|
- 5. JAKA KMET - PON DO KWAN ZAGORJE
|
|
- 6. KARLO KATINIĆ - SUŠAK
|
|
- 7. LUKA HUŠAK - LAV, Pula
|
|
- 8. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 9. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
|
|
- 10. PATRIK LIJAK - MARJAN 1975
|
|
- 11. TIN KOKOL - KBV Ormož
|
PF - Younger cadets (male) -47
|
- 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 3. KARLO LACKO - BUŠIDO
|
|
- 4. LEON NOLA - MAWASHI
|
|
- 5. LEONARDO ČVEK - BTI
|
|
- 6. PETAR BERONIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 7. SEBASTIAN IDRIZI - TROJAN ISTRA
|
|
- 8. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
PF - Younger cadets (male) +47
|
- 1. ALJOŠA RAMIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. ELVEDIN OKUGIC - "ZINO"
|
|
- 3. EMAN SALIHOVIC - KBC "Bihać"
|
|
- 4. HANNAN BRKIĆ - "ZINO"
|
|
- 5. MATKO PREBEG - KUTINA
|
|
- 6. SANJIN HRNJICA - "ZINO"
|
|
- 7. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA
|
|
- 8. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
|
- 9. TILEN REPINA - PTUJ
|
PF - Younger cadets (female) -28
|
- 1. LUCIJA BOTICA - LEGEND
|
PF - Younger cadets (female) -32
|
- 1. AJNA RAMAKIC - KBS Pokoj
|
|
- 2. ANA JOVIĆ - BURA
|
|
- 3. ANA PRANJIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. BEATA IVAS - HBD
|
|
- 5. ELENA ČVEK - BTI
|
|
- 6. LARA JAKOMINIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 7. LUCIJA BOTICA - LEGEND
|
|
- 8. VITA JUGOVIĆ - SUŠAK
|
PF - Younger cadets (female) -37
|
- 1. ANA HUDIN - KBV Ormož
|
|
- 2. ANAI RAŽNJEVIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. ELENA LJUBEK - ZMAJ
|
|
- 4. ENA ČORAK - KUTINA
|
|
- 5. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN
|
|
- 6. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 7. TIA PAULINA SRIĆA - SUŠAK
|
|
- 8. ZOA VIVODA - SUŠAK
|
PF - Younger cadets (female) -42
|
- 1. ANAI RAŽNJEVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 3. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. ELLA MIDZIC - KBS Pokoj
|
|
- 5. ERNA OKUGIC - KBS Pokoj
|
|
- 6. KATARINA PALADA - TROGIR
|
|
- 7. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
|
- 8. LEONARDA DEAK - BTI
|
|
- 9. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
|
|
- 10. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
|
|
- 11. TARA GAĆEŠA - KUTINA
|
|
- 12. TIA PAULINA SRIĆA - SUŠAK
|
PF - Younger cadets (female) -47
|
- 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 2. CHIARA MILIŠA - MARJAN 1975
|
|
- 3. KATARINA PALADA - TROGIR
|
|
- 4. KATRIN HAIDER - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 5. LEONA BARTOLIN - NINJA
|
|
- 6. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
|
|
- 7. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT
|
|
- 8. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
|
PF - Younger cadets (female) +47
|
- 1. CHIARA IVAS - HBD
|
|
- 2. IVANA BRSTILO - MAWASHI
|
|
- 3. KATARINA PAVIĆ - MARJAN 1975
|
|
- 4. KATRIN HAIDER - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 5. LANA BOGDAN - MARJAN 1975
|
|
- 6. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
|
|
- 7. SARAH BUDIČIN - PLANET SPORT
|
PF - Older cadets (male) -42
|
- 1. EMRAH CEHAJIC - KBS Pokoj
|
|
- 2. LUCAS RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. MARIN BAŠIĆ - BUDOKAI LABIN
|
PF - Older cadets (male) -47
|
- 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
|
- 2. DIEGO ALDIN - BURA
|
|
- 3. LEON NOLA - MAWASHI
|
|
- 4. LEON ŽAJGAR - OMEGA
|
|
- 5. MATEO GUZIĆ - POLAČA
|
PF - Older cadets (male) -52
|
- 1. DOMINIK LOOS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 2. KENAN KAZIĆ - TKD Galaja
|
|
- 3. LUKA SMOLIC - PRETORIAN
|
|
- 4. MATEO GUZIĆ - POLAČA
|
|
- 5. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Older cadets (male) -57
|
- 1. ADIJAN NADAREVIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. DOMINIK LOOS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 3. KENAN KAZIĆ - TKD Galaja
|
|
- 4. LUCAS HRVATIN JUGOVAC - BUDOKAI LABIN
|
|
- 5. MARTIN MAJSEC - BTI
|
|
- 6. MORIS TRBULIN - LAV, Pula
|
PF - Older cadets (male) -63
|
- 1. AMAR BAČIĆ - TKD Galaja
|
|
- 2. DÁVID BONDÁR - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 3. DOMINIK LOOS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 4. LAN KOKOL - KBV Ormož
|
|
- 5. LUCAS HRVATIN JUGOVAC - BUDOKAI LABIN
|
|
- 6. MISLAV JAIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 7. NEJC KOROTAJ - KBV Ormož
|
PF - Older cadets (male) -69
|
- 1. DÁVID BONDÁR - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 2. DOMINIK LOOS - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 3. IVAN BATARELO - LOTUS
|
|
- 4. NEJC KOROTAJ - KBV Ormož
|
PF - Older cadets (male) +69
|
- 1. ALEN BRATINŠČAK - KBV Ormož
|
|
- 2. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
|
- 3. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. NINO BRATUŠEK - PTUJ
|
|
- 5. TIM HEINISCH - PTUJ
|
PF - Older cadets (female) -42
|
- 1. ANTONELA CESAREC - KRAPINA
|
|
- 2. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 3. SARA GRDOVIĆ - PRETORIAN
|
PF - Older cadets (female) -46
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. KATRIN HAIDER - KiralyTeam Pointfigthing Academy
|
|
- 3. NIKA RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
|
PF - Older cadets (female) -50
|
- 1. IVANA BRSTILO - MAWASHI
|
|
- 2. NIKA CERANIĆ - SUŠAK
|
|
- 3. NURHANA FAZLIC - ATUS GRATKORN
|
|
- 4. PETRA ZUBČIĆ - POLAČA
|
PF - Older cadets (female) -55
|
- 1. DIANA HALEPOVIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 2. DORIS SKORIN - MARJAN 1975
|
|
- 3. INA SKAZA - PTUJ
|
|
- 4. PAOLA RONČEVIĆ - DRAGA
|
|
- 5. PETRA ZUBČIĆ - POLAČA
|
PF - Older cadets (female) -60
|
- 1. ELA ZNAOR - SUŠAK
|
|
- 2. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 3. LARA RADOČAJ - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. MARTA BARTULOVIĆ - VELEBIT
|
|
- 5. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
PF - Older cadets (female) -65
|
- 1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
|
|
- 2. IVONA GALEŠIĆ - PRETORIAN
|
PF - Older cadets (female) +65
|
- 1. ANDREA DAMJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. ANTONELA VRANEŠIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 3. BARBARA PALEKA - MARJAN 1975
|
|
- 4. BRIGITA BEDI - SUŠAK
|
|
- 5. NINA NOVAKOVIĆ - HBD
|
PF - Juniors (male) -57
PF - Juniors (male) -63
|
- 1. ADAM HERCOG - OMEGA
|
|
- 2. IVAN BATARELO - LOTUS
|
PF - Juniors (male) -69
PF - Juniors (male) -74
|
- 1. FILIP ČULINA - POLAČA
|
|
- 2. LOREN DOMBA - LAV, Pula
|
PF - Juniors (male) -79
|
- 1. PATRIK MLINAC - SUŠAK
|
|
- 2. PATRIK ŠULEK - PTUJ
|
PF - Juniors (male) -84
PF - Juniors (male) -89
PF - Juniors (male) -94
PF - Juniors (male) +94
PF - Juniors (female) -50
|
- 1. MARA VICELJA - SUŠAK
|
|
- 2. NINA ŠALKOVIĆ - KRAPINA
|
PF - Juniors (female) -55
|
- 1. IVA VUKOŠIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. LEJLA BIŠČEVIĆ - TKD Galaja
|
|
- 3. SARA PEŠUT - SUŠAK
|
|
- 4. UNA MARAVIĆ - LEGEND
|
PF - Juniors (female) -60
|
- 1. EMMA LINIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
PF - Juniors (female) -65
|
- 1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
|
|
- 2. LEJLA BIŠČEVIĆ - TKD Galaja
|
|
- 3. LORENA POŽEGA - TIGAR, Slunj
|
PF - Juniors (female) -70
PF - Juniors (female) +70
PF - Seniors (male) -57
PF - Seniors (male) -63
PF - Seniors (male) -69
|
- 1. THOMAS MATIĆ - MAWASHI
|
PF - Seniors (male) -74
|
- 1. ARMIN KADRIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo
|
|
- 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 3. THOMAS MATIĆ - MAWASHI
|
PF - Seniors (male) -79
|
- 1. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
PF - Seniors (male) -84
|
- 1. DURSUM HASANIC - TKD Galaja
|
|
- 2. MARINO FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
|
PF - Seniors (male) -89
|
- 1. DURSUM HASANIC - TKD Galaja
|
PF - Seniors (male) -94
PF - Seniors (male) +94
PF - Seniors (female) -50
|
- 1. LUCIJA HORVAT - ŠKORPION
|
|
- 2. MARA VICELJA - SUŠAK
|
|
- 3. NINA ŠALKOVIĆ - KRAPINA
|
PF - Seniors (female) -55
PF - Seniors (female) -60
|
- 1. KARLA BOBANOVIĆ - POLAČA
|
|
- 2. NIKOLINA POŽEGA - TIGAR, Slunj
|
PF - Seniors (female) -65
PF - Seniors (female) -70
|
- 1. ANA ALABER - LAV, Pula
|
|
- 2. KARLA BOBANOVIĆ - POLAČA
|
|
- 3. LUCIJA BAKALAR - TIGAR, Slunj
|
PF - Seniors (female) +70
|
- 1. ANITA ŠANTOR - BROD
|
|
- 2. KARLA BOBANOVIĆ - POLAČA
|
Light contact (115)
LC - O. cadets beginners (male) -42
|
- 1. GABRIEL ŠILHAN ODOBAŠIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 2. MATO ANUŠIĆ - TIGAR BROD
|
LC - O. cadets beginners (male) -52
|
- 1. BELMIN MAŠIĆ - KBV Kurto
|
|
- 2. DINO BABAC - SVETI ZOILO
|
|
- 3. TEO GRGIĆ - 2002 - Odzak
|
LC - O. cadets beginners (male) -63
LC - O. cadets beginners (male) -69
LC - O. cadets beginners (male) +69
|
- 1. ANTE PRTENJAČA - POLAČA
|
|
- 2. MARKO LIOVIĆ - OMEGA
|
LC - Older cadets (male) -42
|
- 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
|
|
- 2. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
|
|
- 3. HAMZA DZINOVIC - Bosna "ĐEMO" Cazin
|
|
- 4. KARLO KATINIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. MATO ANUŠIĆ - TIGAR BROD
|
LC - Older cadets (male) -47
|
- 1. DIEGO ALDIN - BURA
|
|
- 2. LEON ŽAJGAR - OMEGA
|
|
- 3. RENE KALIMAN - DRAGA
|
LC - Older cadets (male) -52
|
- 1. ANTE BEŠLIĆ - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
|
|
- 2. BARTUL BAKICA - LOTUS
|
|
- 3. GABRIJEL BEŠKER - MOSLAVAC
|
|
- 4. LUKA SMOLIC - PRETORIAN
|
|
- 5. PETAR GAVRAN - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
|
LC - Older cadets (male) -57
|
- 1. ADIJAN NADAREVIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. ELDIN MUJADZIC - KBS Pokoj
|
|
- 3. MUHAMED DZINOVIC - Bosna "ĐEMO" Cazin
|
|
- 4. PETAR MARIJIĆ - OMEGA
|
LC - Older cadets (male) -63
|
- 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. ENIO DUKIC - PRETORIAN
|
|
- 3. LAN KOKOL - KBV Ormož
|
|
- 4. MARINO BOŠNJAK - DRAGA
|
|
- 5. MISLAV JAIĆ - MOSLAVAC
|
|
- 6. MUHAMED BAJRIC - KBS Pokoj
|
|
- 7. MUHAMED DZINOVIC - Bosna "ĐEMO" Cazin
|
|
- 8. TONI PREMIĆ - PRETORIAN
|
LC - Older cadets (male) -69
|
- 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. FILIP GRGAS - VELEBIT
|
|
- 3. FRAN ČANDRLIĆ - DRAGA
|
|
- 4. MAURO-ANTONIO SRIĆA - SUŠAK
|
LC - Older cadets (male) +69
|
- 1. ALEN BRATINŠČAK - KBV Ormož
|
|
- 2. ANTE PRTENJAČA - POLAČA
|
|
- 3. LUKA TOMLJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 4. MEHMED ĐULIĆ - KBS Borac Jelah
|
LC - O. cadets beginners (female) -42
|
- 1. ANESA HAMZIĆ - KBV Kurto
|
|
- 2. PETRA MIKULIĆ - TIGAR BROD
|
LC - O. cadets beginners (female) -50
LC - O. cadets beginners (female) -60
|
- 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
|
|
- 2. NIKOLINA BARTOLČIĆ - LAV, Pula
|
LC - O. cadets beginners (female) -65
|
- 1. HANA MIDŽIĆ - "ZINO"
|
|
- 2. IVONA GALEŠIĆ - PRETORIAN
|
LC - O. cadets beginners (female) +65
|
- 1. MAJA VOGRINEC - KBV Ormož
|
LC - Older cadets (female) -42
|
- 1. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
|
|
- 2. LEJLA ABDIJANOVIC - KBS Pokoj
|
LC - Older cadets (female) -46
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. CHIARA MILIŠA - MARJAN 1975
|
|
- 3. NINA ETEROVIĆ - LOTUS
|
LC - Older cadets (female) -50
|
- 1. EMINA HAVIC - KBS Pokoj
|
|
- 2. LUCIJA MRNJEC - LEGEND
|
|
- 3. NEJRA AMIDZIC - KBS Pokoj
|
|
- 4. NIKA CERANIĆ - SUŠAK
|
|
- 5. NURHANA FAZLIC - ATUS GRATKORN
|
LC - Older cadets (female) -55
|
- 1. DIANA HALEPOVIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 2. PAOLA RONČEVIĆ - DRAGA
|
|
- 3. SAJRA MIDZIC - KBS Pokoj
|
|
- 4. ZINAIDA HALAVAC - KBS Pokoj
|
LC - Older cadets (female) -60
LC - Older cadets (female) -65
|
- 1. ELA ZNAOR - SUŠAK
|
|
- 2. EMINA HOTI - MEGA CENTAR
|
LC - Older cadets (female) +65
|
- 1. ANDREA DAMJANOVIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. BRIGITA BEDI - SUŠAK
|
|
- 3. MAJA VOGRINEC - KBV Ormož
|
|
- 4. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL
|
LC - Juniors (male) -57
|
- 1. EMIR HADŽIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 2. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
LC - Juniors (male) -63
|
- 1. ADAM HERCOG - OMEGA
|
|
- 2. ERIK TOMAC - TIGAR BROD
|
LC - Juniors (male) -69
|
- 1. BAJRO ĐULIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 2. ĐURO MARTINOVIĆ - KUTINA
|
|
- 3. ERIK TOMAC - TIGAR BROD
|
|
- 4. MIRZA HAMZIĆ - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 5. ROKO BRENKOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
LC - Juniors (male) -74
|
- 1. ERIK TOMAC - TIGAR BROD
|
|
- 2. FILIP ČULINA - POLAČA
|
LC - Juniors (male) -79
|
- 1. PATRIK MLINAC - SUŠAK
|
|
- 2. TIN BAKOTA - HUS
|
LC - Juniors (male) -84
|
- 1. DOMINIK BABIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
|
|
- 3. ŽARKO PEDISIĆ - PRETORIAN
|
LC - Juniors (male) -89
LC - Juniors (male) -94
|
- 1. DORIJAN MATOŠEVIĆ - HUS
|
|
- 2. IVAN RAJČIĆ - PAUCI
|
LC - Juniors (male) +94
|
- 1. BRUNO MIKULIĆ - POLAČA
|
LC - Juniors (female) -50
LC - Juniors (female) -55
|
- 1. KATARINA RUBIL - TIGAR BROD
|
|
- 2. MARA VICELJA - SUŠAK
|
|
- 3. SARA PEŠUT - SUŠAK
|
|
- 4. UNA MARAVIĆ - LEGEND
|
LC - Juniors (female) -60
|
- 1. EMMA LINIĆ - SUŠAK
|
|
- 2. IVANA ĐAKOVIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 3. KATARINA RUBIL - TIGAR BROD
|
LC - Juniors (female) -65
|
- 1. IVANA ĐAKOVIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 2. KATARINA RUBIL - TIGAR BROD
|
LC - Juniors (female) -70
|
- 1. IVANA ĐAKOVIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 2. MERIMA ALIČIĆ - KBS Borac Jelah
|
LC - Juniors (female) +70
LC - Seniors (male) -57
LC - Seniors (male) -63
LC - Seniors (male) -69
|
- 1. ALEN BRAČKO - KBV TEPANJE
|
|
- 2. AMAR JAKUPOVIĆ - TKD Galaja
|
|
- 3. IBRAHIM GVERIĆ - "ZINO"
|
|
- 4. KRISTIJAN KATUŠIĆ - OMEGA
|
|
- 5. ROKO BRENKOVIĆ - BUDOKAI LABIN
|
LC - Seniors (male) -74
|
- 1. FILIP BOROJEVIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 2. JURAJ TOTH - TIGAR BROD
|
|
- 3. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
LC - Seniors (male) -79
|
- 1. FILIP BOROJEVIĆ - TIGAR BROD
|
|
- 2. JURAJ TOTH - TIGAR BROD
|
LC - Seniors (male) -84
LC - Seniors (male) -89
|
- 1. JOZO PRATLJAČIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. OSTOJA NIKOLIĆ - DRAGON&SOKOL
|
LC - Seniors (male) -94
LC - Seniors (male) +94
|
- 1. BENJAMIN BRATINŠČAK - KBV Ormož
|
|
- 2. BRUNO MIKULIĆ - POLAČA
|
LC - Seniors (female) -50
LC - Seniors (female) -55
|
- 1. BAHRIJA ALIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
|
|
- 2. MARA VICELJA - SUŠAK
|
|
- 3. NIKOLINA POŽEGA - TIGAR, Slunj
|
|
- 4. SARA PEŠUT - SUŠAK
|
LC - Seniors (female) -60
LC - Seniors (female) -65
LC - Seniors (female) -70
LC - Seniors (female) +70
Full Contact (21)
FC - Juniors (male) -51
FC - Juniors (male) -54
FC - Juniors (male) -57
FC - Juniors (male) -60
FC - Juniors (male) -63,5
FC - Juniors (male) -67
|
- 1. JOSIP GEČEVIĆ - DUBRAVA
|
|
- 2. ZDRAVKO BARIŠIĆ - ARMUS
|
FC - Juniors (male) -71
FC - Juniors (male) -75
FC - Juniors (male) -81
|
- 1. TOMISLAV CUKOR - HUS
|
FC - Juniors (male) -86
FC - Juniors (male) -91
|
- 1. ALBERTO ANTIĆ - DUBRAVA
|
|
- 2. GORAN BANOVIĆ - ARMUS
|
FC - Juniors (male) +91
|
- 1. GABRIJEL OJDANIC - MORNAR
|
|
- 2. JURICA MARKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
FC - Juniors (female) -48
FC - Juniors (female) -52
FC - Juniors (female) -56
FC - Juniors (female) -60
FC - Juniors (female) -65
|
- 1. ANITA ŽILIĆ - ARMUS
|
|
- 2. DŽENETA LJUBIJANKIĆ - "ZINO"
|
|
- 3. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ - PIT BULL, Split
|
FC - Juniors (female) -70
FC - Juniors (female) +70
FC - Seniors (male) -51
FC - Seniors (male) -54
FC - Seniors (male) -57
FC - Seniors (male) -60
FC - Seniors (male) -63,5
FC - Seniors (male) -67
FC - Seniors (male) -71
FC - Seniors (male) -75
|
- 1. IVAN KUČIĆ - ARMUS
|
|
- 2. MARCO OPŠIVAĆ - BUDOKAI
|
|
- 3. VESELKO OREČ - PAUCI
|
FC - Seniors (male) -81
|
- 1. LUKA VARGOVIĆ - DUBRAVA
|
|
- 2. MARKO ČIZMIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. MATIJA MAĐERIĆ - ARMUS
|
|
- 4. NEMANJA KESER - BUDOKAI
|
|
- 5. STIPE LABROVIĆ - MORNAR
|
FC - Seniors (male) -86
FC - Seniors (male) -91
|
- 1. EUGEN LALJAK - ARMUS
|
|
- 2. JOSIP PALADA - TROGIR
|
|
- 3. LUKA ŽULJEVIC - UNI RENT
|
FC - Seniors (male) +91
FC - Seniors (female) -48
FC - Seniors (female) -52
FC - Seniors (female) -56
FC - Seniors (female) -60
FC - Seniors (female) -65
FC - Seniors (female) -70
FC - Seniors (female) +70
Low Kick (72)
LK - Juniors (male) -51
LK - Juniors (male) -54
|
- 1. ILIR DESKAJ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. LUKA MIKLEČIĆ - DUBRAVA
|
|
- 3. MARIO LONČAR - MAWASHI
|
LK - Juniors (male) -57
|
- 1. ANTE TOMIĆ - AMENO
|
|
- 2. PERŠOLJA JANEZ - KTB Krško
|
LK - Juniors (male) -60
|
- 1. IVAN VRSALOVIĆ - MORNAR
|
|
- 2. NIK ARNŠEK - KTB Krško
|
LK - Juniors (male) -63,5
|
- 1. BORNA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. KARLO KOPIC - MORNAR
|
|
- 3. MARINO BOŠNJAK - DRAGA
|
LK - Juniors (male) -67
|
- 1. MARKO BAKOVIĆ - AMENO
|
|
- 2. PATRIK BUZA - KBK"NIŠ"
|
|
- 3. PATRIK SEČEN - TNT
|
|
- 4. VEDRAN LUNIĆ - PIT BULL, Split
|
LK - Juniors (male) -71
|
- 1. ANTONIO PALIC - PIT BULL, Split
|
|
- 2. ERIK BUZA - KBK"NIŠ"
|
|
- 3. IVAN POBRIĆ - AMENO
|
|
- 4. IVAN ZORO - PIT BULL, Split
|
|
- 5. LEO BRČINA - DALMACIJA
|
|
- 6. ŠIMUN BUOTIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 7. VIKTOR GOJAN - SPARTAN GYM
|
LK - Juniors (male) -75
|
- 1. ANTONIO PALIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 2. BORNA MANOJLOVIĆ - AMENO
|
|
- 3. FILIP MATIĆ - HUS
|
|
- 4. LUKA MRŠA - SPARTAN GYM
|
|
- 5. MATKO BABIĆ - BLITZ
|
|
- 6. PATRIK VALENČIĆ - MEGA CENTAR
|
|
- 7. VITO KOŠAR - ŠKORPION
|
LK - Juniors (male) -81
|
- 1. AZIZ MUDROV - KUTINA
|
|
- 2. JOSIP SAMARDŽIĆ - HUS
|
|
- 3. JOZO BUŠIĆ - IMOTSKI
|
|
- 4. MARKO KEGALJ - PIT BULL, Split
|
LK - Juniors (male) -86
|
- 1. DANIJEL LULIĆ - BUSHIDO
|
|
- 2. ZVONIMIR MATKOVIĆ - MORNAR
|
LK - Juniors (male) -91
|
- 1. EDVIN VESELJI SEDIC - LEON GYM
|
|
- 2. IVAN LJUBIČIĆ - Vitez Mile Bošnjak - Posušje
|
|
- 3. LUKAS JURIĆ - BUDOKAI
|
|
- 4. SADIN HADŽAJLIJA - Ilidža Sarajevo
|
|
- 5. VIKTOR TOPKIN - SISAK
|
LK - Juniors (male) +91
LK - Juniors (female) -48
LK - Juniors (female) -52
LK - Juniors (female) -56
|
- 1. LORENA ŽUČKO - TITAN GYM
|
LK - Juniors (female) -60
LK - Juniors (female) -65
LK - Juniors (female) -70
LK - Juniors (female) +70
|
- 1. NIKOLINA STUPIČIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. ŠEJLA OMIČEVIĆ - HUS
|
LK - Seniors (male) -51
LK - Seniors (male) -54
LK - Seniors (male) -57
LK - Seniors (male) -60
LK - Seniors (male) -63,5
LK - Seniors (male) -67
|
- 1. FILIP VIDOVIĆ - LEON GYM
|
|
- 2. MIRSAD DENJALIĆ - LEON GYM
|
|
- 3. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split
|
|
- 4. TILEN DŽAFIČ - KBK Murska Sobota
|
LK - Seniors (male) -71
|
- 1. FILIP ANTIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. IVAN BEBER - SVETI DUH
|
|
- 3. MIHAEL HALLER - SVETI DUH
|
|
- 4. MIHAEL KVESIĆ - PIT BULL, Split
|
LK - Seniors (male) -75
|
- 1. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
|
|
- 2. FRAN PAPIĆ - CROATIA
|
|
- 3. MARKO KADOVIĆ - HUS
|
LK - Seniors (male) -81
|
- 1. ANTE MARKOVIC - PIT BULL, Split
|
|
- 2. ANTUN VRUĆINA - SVETI DUH
|
|
- 3. ARMIN MIDŽIĆ - KBV Kurto
|
|
- 4. FILIP GAGULA - LEON GYM
|
|
- 5. FILIP MARKOVIĆ - DUBRAVA
|
|
- 6. GAJ ĆOSIĆ - SVETI DUH
|
|
- 7. MARKO MIŠURA - PIT BULL, Split
|
LK - Seniors (male) -86
|
- 1. DRAŽENKO LOVRIĆ - IMOTSKI
|
|
- 2. JAKOB KOSIĆ - PIT BULL, Split
|
|
- 3. LUKA JAMAN - BLITZ
|
|
- 4. VALENTINO HELEŠY - SISAK
|
LK - Seniors (male) -91
|
- 1. GAŠPER VESENJAK - KUNG FU KLUB PTUJ
|
|
- 2. TONI ĆATIPOVIĆ - PIT BULL, Split
|
LK - Seniors (male) +91
LK - Seniors (female) -48
|
- 1. MARTA MIKULČIĆ - LEON GYM
|
|
- 2. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO
|
LK - Seniors (female) -52
|
- 1. IVA DODIG - LEON GYM
|
|
- 2. IVONA LUČIĆ - SVETI DUH
|
LK - Seniors (female) -56
|
- 1. ADELINA HRNJICA - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 2. KARMELA MAKELJA - DALMATINO
|
LK - Seniors (female) -60
LK - Seniors (female) -65
LK - Seniors (female) -70
LK - Seniors (female) +70
Kick Light (111)
KL - O. cadets beginners (male) -42
KL - O. cadets beginners (male) -52
|
- 1. AMIL TUTIC - "ZINO"
|
|
- 2. BARTUL BAKICA - LOTUS
|
|
- 3. ERMIN HADŽAJLIJA - Ilidža Sarajevo
|
|
- 4. MATE PEJKOVIĆ - MORNAR
|
KL - O. cadets beginners (male) -63
|
- 1. ALDIN TAHIROVIC - Ilidža Sarajevo
|
|
- 2. PAULO ROGULJ - MORNAR
|
|
- 3. TIN PENTEK - TSUNAMI
|
KL - O. cadets beginners (male) -69
|
- 1. BENJAMIN MARKOVIĆ - BUSHIDO
|
|
- 2. FARIS MEMIC - Ilidža Sarajevo
|
|
- 3. MARIN CURRI - TIGAR, Karlovac
|
|
- 4. MARIN PERICA - ALFA TEAM
|
|
- 5. MATIAS BRKIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 6. PATRIK BAČANI - BLITZ
|
|
- 7. ZVONIMR PIGL - BUSHIDO
|
KL - O. cadets beginners (male) +69
|
- 1. DAVID KERŠEVANIĆ - ADRIA GYM
|
|
- 2. MIHAEL KAJIC - LEON GYM
|
|
- 3. TOMISLAV BARUKČIĆ - BUSHIDO
|
KL - Older cadets (male) -42
|
- 1. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
|
|
- 2. DAVID KULAŠ - VELEBIT
|
|
- 3. LUCAS RADOVIĆ - TIGAR, Karlovac
|
KL - Older cadets (male) -47
|
- 1. JOSIP PEREMIN - ARMUS
|
|
- 2. RENE KALIMAN - DRAGA
|
|
- 3. ROKO BENIĆ - SVETI MATEJ
|
KL - Older cadets (male) -52
|
- 1. AMIL TUTIC - "ZINO"
|
|
- 2. DINO BABAC - SVETI ZOILO
|
|
- 3. JERNEJ HORVAT - KBK Murska Sobota
|
|
- 4. LUKA SMOLIC - PRETORIAN
|
KL - Older cadets (male) -57
|
- 1. ANTE ŠAŠKOR - PAUCI
|
|
- 2. LUKA KARLO LJUBAS - SVETI MATEJ
|
|
- 3. PETAR MORIĆ - SVETI MATEJ
|
KL - Older cadets (male) -63
|
- 1. AMIR AJDINI - 2002 - Odzak
|
|
- 2. ANTEJ PENAVA - KBS "TITANIUM" Usora
|
|
- 3. ENIO DUKIC - PRETORIAN
|
|
- 4. SALAHUDIN ŠUKE - TROJAN
|
|
- 5. ŠIMUN FILIPOVIĆ - KUTINA
|
|
- 6. TONI PREMIĆ - PRETORIAN
|
KL - Older cadets (male) -69
|
- 1. ATILIO RAKIĆ - TROJAN ISTRA
|
|
- 2. IVAN KRALJEVIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 3. IVAN NOVOSEL - ŠKORPION
|
|
- 4. MARIN CURRI - TIGAR, Karlovac
|
|
- 5. MATIAS BRKIĆ - TIGAR, Karlovac
|
KL - Older cadets (male) +69
|
- 1. ALEN MERIĆ - LEON GYM
|
|
- 2. DUJE IVAS - HBD
|
|
- 3. IVAN MIŠETIĆ - HUS
|
|
- 4. LUKA UGLEŠIC - UNI RENT
|
|
- 5. MEHMED ĐULIĆ - KBS Borac Jelah
|
KL - O. cadets beginners (female) -42
KL - O. cadets beginners (female) -50
|
- 1. ADNA HODŽIĆ - KBV Kurto
|
|
- 2. MAJA OMIČEVIĆ - KBV JEDINSTVO ODŽAK
|
KL - O. cadets beginners (female) -60
KL - O. cadets beginners (female) -65
|
- 1. DEDIĆ SARA - KBV Kurto
|
|
- 2. LEA BERKE - KBK Murska Sobota
|
|
- 3. LEONARDA LONČAR - ARMUS
|
KL - O. cadets beginners (female) +65
|
- 1. ADNA BEHREM - "ZINO"
|
KL - Older cadets (female) -42
KL - Older cadets (female) -46
|
- 1. ANA SOVEC - ZMAJ
|
|
- 2. CVITA KALCINA - VELEBIT
|
KL - Older cadets (female) -50
|
- 1. LUCIJA MRNJEC - LEGEND
|
KL - Older cadets (female) -55
KL - Older cadets (female) -60
|
- 1. BARBARA PALEKA - MARJAN 1975
|
|
- 2. CHIARA KALANJ - TIGAR, Karlovac
|
KL - Older cadets (female) -65
|
- 1. CHIARA KALANJ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 2. KLARA PRPIĆ - CROATIA
|
KL - Older cadets (female) +65
|
- 1. ANTONELA VRANEŠIĆ - DRAGON&SOKOL
|
|
- 2. VALENTINA BOLTUŽIĆ - DRAGON&SOKOL
|
KL - Juniors (male) -57
|
- 1. DEJAN BOŽIČ - KTB Krško
|
|
- 2. EMIR HADŽIĆ - KBC "Bihać"
|
|
- 3. STJEPAN SEDAK - ZMAJ
|
KL - Juniors (male) -63
|
- 1. IGOR DULAR - KTB Krško
|
|
- 2. LUKA KLIŠANIĆ - ZAGREB
|
|
- 3. MATKO SABLJO - SVETI DUH
|
|
- 4. ROBERT ZUFIC - RUDAN
|
KL - Juniors (male) -69
|
- 1. BAJRO ĐULIĆ - KBS Borac Jelah
|
|
- 2. LOVRO ŠOŠTARKO - DUBRAVA
|
|
- 3. MARKO ŠIMEG - LEON GYM
|
|
- 4. MARTIN LIPOŠĆAK - CROATIA
|
|
- 5. OSMAN HAJRADINI - LEON GYM
|
|
- 6. TOMISLAV MARTINOVIĆ - KUTINA
|
KL - Juniors (male) -74
|
- 1. BORNA ŠOBOTA - SVETI DUH
|
|
- 2. JOSIP VRANCIC - TSUNAMI
|
|
- 3. KARLO PAVIČIĆ - VELEBIT
|
|
- 4. LORIS RITOŠA - RUDAN
|
KL - Juniors (male) -79
|
- 1. KEVIN PRANJIC - MEGA CENTAR
|
|
- 2. LUKA CERANJA - SVETI ZOILO
|
|
- 3. TONI HUJBER - SVETI DUH
|
KL - Juniors (male) -84
|
- 1. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
|
|
- 2. ŽARKO PEDISIĆ - PRETORIAN
|
KL - Juniors (male) -89
|
- 1. RENATO ROGULJIĆ - PIT BULL, Split
|
KL - Juniors (male) -94
KL - Juniors (male) +94
KL - Juniors (female) -50
KL - Juniors (female) -55
KL - Juniors (female) -60
|
- 1. AMINA ŠEHIĆ - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 2. IDA LONČARIĆ KLOBUK - IVANIĆ GRAD
|
|
- 3. RAJČEVIĆ SLAĐANA - KUTINA
|
|
- 4. TEA KLJUČARIĆ - ARMUS
|
KL - Juniors (female) -65
KL - Juniors (female) -70
|
- 1. MERIMA ALIČIĆ - KBS Borac Jelah
|
KL - Juniors (female) +70
KL - Seniors (male) -57
KL - Seniors (male) -63
|
- 1. DINO SUDIĆ - AMENO
|
|
- 2. LORENO STANIČIĆ - LEON GYM
|
KL - Seniors (male) -69
|
- 1. ALEN BRAČKO - KBV TEPANJE
|
|
- 2. EMRAH MUHIĆ - TIGAR, Karlovac
|
|
- 3. IBRAHIM GVERIĆ - "ZINO"
|
|
- 4. LIVIO DUŽIĆ - CROATIA
|
KL - Seniors (male) -74
|
- 1. ANTE BUZOV - UNI RENT
|
|
- 2. MATEO ĐUDARIĆ - MOSLAVAC
|
KL - Seniors (male) -79
|
- 1. DENIS ČERVEK - KBK Murska Sobota
|
|
- 2. DOMAGOJ PRELČEC - ARMUS
|
|
- 3. KARLO TOMIĆ - DALMACIJA
|
|
- 4. MARIO CRNOBORI - TROJAN ISTRA
|
KL - Seniors (male) -84
|
- 1. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
|
|
- 2. STEFAN VEDRINA - CROATIA
|
|
- 3. VEDRAN DRAGIČEVIĆ - ADRIA GYM
|
KL - Seniors (male) -89
KL - Seniors (male) -94
KL - Seniors (male) +94
|
- 1. FRANJO ČUPIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
|
|
- 2. KRISTIJAN JAGIĆ - ARMUS
|
KL - Seniors (female) -50
KL - Seniors (female) -55
KL - Seniors (female) -60
KL - Seniors (female) -65
|
- 1. ADELINA HRNJICA - KBS Ljutoc Orasac
|
|
- 2. RAJČEVIĆ SLAĐANA - KUTINA
|
KL - Seniors (female) -70
KL - Seniors (female) +70
|
- 1. BLANKA RAKIDŽIJA - PAUCI
|
|
- 2. NIVES RADIĆ - DALMATINO
|
|
- 3. VENKA KNEZEVIC - PRETORIAN
|
|
|