Selected tournament: Grand Prix BIH 2021.

DISCIPLINE
 
AGE GROUPS
 
 
LK - O. cadets (male)

LK - Older cadets (male) -45

1. UROS MIMIC, KBS "Deveta Četa" Pale
2. NJEGOŠ ŠKIPINA, Kick box IGMA Foča

LK - Older cadets (male) -51

1. NESIMI ALMIR, Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
2. TEO ĆOSOĆ, KBS "Deveta Četa" Pale

LK - Older cadets (male) -54

1. SILVIO MIROVSKI, GLADIATOR-SKOPJE
2. LUKA BAKULA, Vitez Mile Bošnjak - Posušje

LK - Older cadets (male) -60

1. EMAD KALAC, PLJEVLJA
2. FARIS DACIC, PLJEVLJA
3. TARIK DURAKOVIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA

LK - Older cadets (male) -63,5

1. BAKIR BARUCIJA, Klub borilačkih vještina"MUSA",Busovača
2. FARUK DACIC, PLJEVLJA
3. MIRZA MUJANOVIĆ, Ilidža Sarajevo

LK - Older cadets (male) -71

1. HASSAN SELIMOVIĆ, FAVORIT BH
2. BENJAMIN JUSUFOVIĆ, Kicboxing Akademija "SuperPro"
3. ISHAK AGOVIĆ, Univerzum Rozaje
3. ALBIN GJURAJ, KBS "PANTER" SARAJEVO

LK - O. cadets (female)

LK - Older cadets (female) - 60

1. MARIJA VUJANOVIĆ, KBV "JEDINSTVO" BRČKO
2. EMINA PRGUDA, Kicboxing Akademija "SuperPro"
3. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj

LK - Y. juniors (male)

LK - Younger juniors (male) -57

1. VIKTOR MILIĆ, Kik boks klub "KULE" Trnovo
2. SALKO BRALIC, Univerzum Rozaje

LK - Younger juniors (male) -60

1. SAFER HABIBOVIĆ, KBS " LUGAN TEAM"
2. AMAR HOROZOVIĆ, Dragon Halifa

LK - Younger juniors (male) -67

1. NUH HEBIBOVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
2. LAZAR MADZAROVIC, ZETA

LK - Younger juniors (male) -71

1. PAVLE VUŠUROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
2. GORJAN RESTOVSKI, GLADIATOR-SKOPJE
3. BERIN LJAKIĆ, Dragon Halifa
3. MIRZA CELEBIC, Fight Academy RUDAR

LK - Younger juniors (male) -75

1. NIKOLA ŠARAN, Velež Nevesinje
2. MARKO KANDIĆ, Rebel-Carnage global team Montenegro

LK - Younger juniors (male) -81

1. KOLUH AMEL, Klub borilačkih vještina"MUSA",Busovača
2. OMAR HAMZIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK

LK - Y. juniors (female)

LK - Younger juniors (female) +60

1. LEJLA SOFTIĆ, FAVORIT BH

LK - O. juniors (male)

LK - Older juniors (male) -57

1. RIJAD KASAPOVIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
2. ILIJA PEROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"

LK - Older juniors (male) -63,5

1. CVIJETIN VUJANOVIĆ, KBV "JEDINSTVO" BRČKO
2. LEO BEGANOVIĆ, Dragon Halifa
3. DZAN ZDRALE, BALKAN KONJIC

LK - Older juniors (male) -71

1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. AMAR SIVAC, Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
3. MARKO GORNEVSKI, GLADIATOR-SKOPJE

LK - Older juniors (male) -75

1. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
2. EDI TERZIC, KBK PRIBOJ

LK - Older juniors (male) -81

1. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
2. MUHAMED SEFEROVIĆ, Galaja Sanski Most
3. ABEDIN KASUMOVIĆ, Dragon Halifa

LK - Older juniors (male) -91

1. ENSAR ISEIN, SHAMPION SKOPJE
2. NEVRES NAKIĆEVIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
3. ERMIN KITIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA

LK - O. juniors (female)

LK - Older juniors (female) -56

1. DUNJA STOJANOVIC, SD Kombat Smederevo
2. JANA ĐERIĆ, Velež Nevesinje
3. ADISA NURKOVIC, Univerzum Rozaje

LK - Older juniors (female) -60

1. DORIS ZIVKOVIC, KBS Storm Gym
2. SANJA SIMIĆ, KBV "JEDINSTVO" BRČKO

LK - Seniors (male)

LK - Seniors (male) -63,5

1. IVAN JUKIĆ, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
2. DAJAN IVANOVIĆ, Radnicki
3. AGANOVIC KERIM, Klub borilačkih vještina"MUSA",Busovača
3. ALEKSANDAR MILJIĆ, Topic Team

LK - Seniors (male) -75

1. ALEKSA STANISIC, SD Kombat Smederevo
2. AMAR LUGAN, KBS " LUGAN TEAM"
3. NERDIN FEJZOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora

LK - Seniors (male) -81

1. BENJAMIN IMAMOVIC, Klub borilačkih vještina"MUSA",Busovača
2. TARIK MUJIĆ, Dragon Halifa
3. SEMIN MUJEVIĆ, PLJEVLJA

LK - Seniors (male) -86

1. ALBERT UGRINČIĆ, Ilidža Sarajevo
2. LAZAR KLIKOVAC, Rebel-Carnage global team Montenegro

LK - Seniors (male) -91

1. ANES BILAJAC, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. SADIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
3. ZORAN CUKIC, Perjanik

LK - Seniors (male) +91

1. MAID MURIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. HARUN SINANOVIC, BALKAN KONJIC
3. NIKOLA MILUTINOVIĆ, Ful kontakt Beograd
3. ALMEDIN TREBINČEVIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK

LK - Seniors (female)

LK - Seniors (female) -52

1. EDINA HALILOVIC, BALKAN KONJIC
2. MILICA GAČIĆ, Ful kontakt Beograd

LK - Seniors (female) -70

1. MILJANA ŠARIĆ, KBK BATAJNICA
2. NEVENA STEFANOVIĆ, Ful kontakt Beograd