Selected tournament: Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)

DISPLAY TYPE
 
Point fighting (84)

PF - Mlađi kadeti-28

    CROATIA
  • 1. ALEKSANDAR UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 2. JULIAN VUKIĆ - NINJA
  • CROATIA
  • 3. KRISTIJAN FRANJKOVIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 4. OSKAR BRZOJA - VELEBIT

PF - Mlađi kadeti-32

    CROATIA
  • 1. JOSIP ĆUMURDŽIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. MARIN GOLUB - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 3. NICOLAS DAPIRAN - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 4. NIKOLA VUKIĆ - NINJA
  • CROATIA
  • 5. PATRIK PRESEČAN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 6. ROBERTO LERGA - PRETORIAN

PF - Mlađi kadeti-37

    CROATIA
  • 1. EMIL MUJKIĆ - VRSAR
  • CROATIA
  • 2. FILIP MIGLES - OMEGA
  • CROATIA
  • 3. FILIP TOMAŠIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. GABRIJEL LATIN - NINJA
  • CROATIA
  • 5. ŠIMUN KRAMARIĆ - SUŠAK

PF - Mlađi kadeti-42

    CROATIA
  • 1. ADRIAN TOPALLI - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. MARIN MATIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 3. MARIO MIŠKOVIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 4. MARKO KUTIJA - PALESTRA
  • CROATIA
  • 5. MARTIN GRUBIŠA - JASTREB
  • CROATIA
  • 6. MATE ŠAŠKOR - LOTUS
  • CROATIA
  • 7. MAURO MAVRAČIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 8. NINO BAKOVIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 9. PATRICK PETRIĆ - PLANET SPORT

PF - Mlađi kadeti-47

    CROATIA
  • 1. BORNA ŠARIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. FILIP JURICA - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. FRAN GRUBIŠA - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. KARLO VUNDAĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 5. LOVRE GRUJA - LOTUS
  • CROATIA
  • 6. MARIN VULETIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 7. MARO BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 8. NIKO LEDENKO - HBD
  • CROATIA
  • 9. PETAR MATIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 10. TONI URSIĆ - MAWASHI

PF - Mlađi kadeti+47

    CROATIA
  • 1. ANTONIO PEŠA - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. BRUNO FRIGANOVIĆ - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 3. EUGEN SAKAĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 4. IVAN KRUNEŠ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 5. LEO PETROVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 6. MATEJ VUGDELIJA - LOTUS
  • CROATIA
  • 7. MATEJ ŽAMARIJA - JASTREB
  • CROATIA
  • 8. MATEO ŠEPEK - KUTINA
  • CROATIA
  • 9. PATRIK ŽILIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 10. VIKTOR BRZOJA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 11. VIKTOR DODIK - SUŠAK

PF - Mlađe kadetkinje-28

    CROATIA
  • 1. ANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. DORA MATIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 3. IVANA KRUNEŠ - BUDOKAI LABIN

PF - Mlađe kadetkinje-32

    CROATIA
  • 1. EMA ANĐELA ŽAJA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. KIRA CVETNIĆ - ISSA
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA BRBIĆ - MAWASHI

PF - Mlađe kadetkinje-37

    CROATIA
  • 1. BEATA IVAS - HBD
  • CROATIA
  • 2. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 3. EVA GAL - LEGEND
  • CROATIA
  • 4. INGA ŠTAJCER - KUTINA
  • CROATIA
  • 5. LEONA RAVLIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 6. LINDA ZAKONOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 7. LUCIJA ŽILIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 8. PAULA JAKOVAC - FRANKOPAN
  • CROATIA
  • 9. PETRA LERGA - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 10. SARA BOBAN - MAWASHI
  • CROATIA
  • 11. TINA PETROVIĆ - IVANIĆ GRAD

PF - Mlađe kadetkinje-42

    CROATIA
  • 1. ANTEA GLAVAŠ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. ANTEA PAVKOVIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 3. IRIS PETROVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 4. KATJA MANDEKIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 5. LAURA HORVAT - KUTINA
  • CROATIA
  • 6. MIA VRANJEŠ - MAWASHI

PF - Mlađe kadetkinje-47

    CROATIA
  • 1. ANĐELINA FILIPOVIĆ - KUTINA
  • CROATIA
  • 2. LEA STIJELJA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. LENA FRANKOVIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 4. LUCIJA TOKIĆ - VELEBIT
  • CROATIA
  • 5. MAGALI PALISKA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 6. MAGDALENA ROŠIN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 7. NEA VUKOVIĆ - PLANET SPORT

PF - Mlađe kadetkinje+47

    CROATIA
  • 1. KIARA BRATKOVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 2. LARISA BALEN - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. LUCIJA ŽEPINA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 4. MARINA MAGLIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 5. MAŠA ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 6. MIRNA TKALČIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 7. NICOLE MARIA KUČINIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 8. PETRA ŽEPINA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 9. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN
Light contact (70)

LC - Stariji kadeti-32

LC - Stariji kadeti-37

LC - Stariji kadeti-42

    CROATIA
  • 1. IVAN UDOVIĆ - PLANET SPORT

LC - Stariji kadeti-47

    CROATIA
  • 1. MARKO ZELIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. TINO PAĆALAT - MINOTAUR

LC - Stariji kadeti-52

    CROATIA
  • 1. ĆIRO VLAJČEVIĆ - PAUCI
  • CROATIA
  • 2. EMANUEL SUROP - DRAGA
  • CROATIA
  • 3. FRANKO ŠARIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. GABRIJEL DUGONJIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 5. IVAN PALEKA - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 6. LUKA TOMIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 7. SANDI STENTA - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 8. VANJA BURMUDŽIJA - KUTINA

LC - Stariji kadeti-57

    CROATIA
  • 1. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. KARLO KATINIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. LEON PRANJIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 4. MATAN KATALINIĆ - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 5. ŠIMUN BARIĆ - HBD

LC - Stariji kadeti-63

    CROATIA
  • 1. ALEK KUŠAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 2. MARIN ŠEGVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. MARINO KOVAČEVIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 4. MICHAEL STENTA - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 5. ORLANDO BAČIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 6. PATRIK BERGER - ZAGREB
  • CROATIA
  • 7. PATRIK LIJAK - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 8. ROKO POZAIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 9. TOMA RUJAK - MAWASHI
  • CROATIA
  • 10. VITO PERIŠ - SVETI JURE, Gata

LC - Stariji kadeti-69

    CROATIA
  • 1. ALAN TURSUNOVIĆ - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 2. BORNA RADONJA - PAUCI
  • CROATIA
  • 3. DAVID KULAŠ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 4. IVO VULETIĆ - SVETI JURE, Gata
  • CROATIA
  • 5. VITO MRŠIĆ - AMENO

LC - Stariji kadeti+69

    CROATIA
  • 1. ALBIN AHMETI - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 2. DINO IVAS - HBD
  • CROATIA
  • 3. IVAN ĐAKOVIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 4. LOVRO ŽAMARIJA - JASTREB
  • CROATIA
  • 5. MARTIN BERISHA - SUŠAK
  • CROATIA
  • 6. ROKO MARASOVIĆ - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 7. STJEPAN ANDRIĆ - OMEGA

LC - Starije kadetkinje-32

LC - Starije kadetkinje-37

    CROATIA
  • 1. ELLA HRVATIN - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. EVA GAL - LEGEND

LC - Starije kadetkinje-42

LC - Starije kadetkinje-46

    CROATIA
  • 1. LUCIJA JURJEVIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. TEA LUCIĆ - KNEZ
  • CROATIA
  • 3. ZARA LERGA - PRETORIAN

LC - Starije kadetkinje-50

    CROATIA
  • 1. ELENA LJUBEK - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. MIHAELA TOPALLI - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. PAOLA TOMRECAJ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 4. TIA PAULINA SRIĆA - MEGA CENTAR

LC - Starije kadetkinje-55

    CROATIA
  • 1. ANA JOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. ANAI RAŽNJEVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 3. ELA MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 4. LARA RYTZ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 5. LEONA BARTOLIN - NINJA
  • CROATIA
  • 6. NATALI PAVKOVIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 7. VICTORIA PEKAS - BUDOKAI LABIN

LC - Starije kadetkinje-60

    CROATIA
  • 1. LANA PALIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 2. LETICIJA BOŽINA - PALESTRA
  • CROATIA
  • 3. MARTINA GRABAR - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 4. NICOLE BULJAN - MORNAR
  • CROATIA
  • 5. NIKA PAVIČIĆ - VELEBIT

LC - Starije kadetkinje-65

    CROATIA
  • 1. ANA SUTLOVIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. BARBARA BUNJEVAC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. CHIARA IVAS - HBD
  • CROATIA
  • 4. MARIJETA TENŽERA - AMENO
  • CROATIA
  • 5. MARTINA BUTERIN - VELEBIT
  • CROATIA
  • 6. MIA BRKLJAČA - PALESTRA
  • CROATIA
  • 7. MILICA MATIĆ - PRETORIAN

LC - Starije kadetkinje+65

    CROATIA
  • 1. CHIARA RYTZ - FIGHTER
  • CROATIA
  • 2. LINA RADMAN - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA MIJIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 4. PAOLA MATIĆ - JASTREB
Kick light (57)

KL - Juniori-57

    CROATIA
  • 1. BORNA GRMUŠA - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 2. DANIEL KOCIJAN - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 3. LEON ŽAJGAR - OMEGA
  • CROATIA
  • 4. MARKO CVITKOVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 5. ROKO JAKIĆ - TIGAR, Karlovac

KL - Juniori-63

    CROATIA
  • 1. DARIJO LOVREKOVIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 2. FILIP FABIJANIĆ - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 3. PATRIK LIJAK - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 4. SVETIN VUKIČEVIĆ - DALMATINO

KL - Juniori-69

    CROATIA
  • 1. ADRIAN BARIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO MATKO - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 3. BORNA BRADARIĆ - PAUCI
  • CROATIA
  • 4. BORNA ŠOLIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 5. DAVID KULAŠ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 6. LEON MARAK - HUS
  • CROATIA
  • 7. MARKO BRKIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 8. NIKO BILANDŽIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 9. TONI PREMIĆ - PRETORIAN

KL - Juniori-74

    CROATIA
  • 1. DAVID JOZIPOVIĆ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 2. DUJE VIDOŠEVIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 3. LUKA BOŽINOVIĆ - UNI RENT
  • CROATIA
  • 4. MARIO BUDIMIR - KNEZ
  • CROATIA
  • 5. MATEJ KOVAČEVIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 6. MIHAEL MATIJEVIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 7. PETAR MARIJIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 8. TONI GAJČEVIĆ - HUS

KL - Juniori-79

    CROATIA
  • 1. ENIO DUKIC - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 2. FRAN PETRUŠIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 3. IVAN ZELIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 4. LEO BRČINA - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 5. NIKOLA ŠIMUNIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. PATRIK BAČANI - HUS
  • CROATIA
  • 7. TINO LUCIĆ - KNEZ

KL - Juniori-84

    CROATIA
  • 1. ANTONIO ČAČIĆ - PALESTRA
  • CROATIA
  • 2. BOŽE PAVIŠKOV - UNI RENT
  • CROATIA
  • 3. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 4. LUKA VIDOVIĆ - DOMSA
  • CROATIA
  • 5. PATRIK MATOŠ - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 6. PREDRAG ŠANTIĆ - EXCALIBUR
  • CROATIA
  • 7. RENATO ROGULJIĆ - PIT BULL, Split

KL - Juniori+84

KL - Juniori-89

    CROATIA
  • 1. LUKA MORDUŠ - TIGAR, Karlovac

KL - Juniori-94

KL - Juniori+94

    CROATIA
  • 1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 2. JURE DUKA - PAUCI
  • CROATIA
  • 3. MIKAEL GOLUBOVIĆ - SVETI DUH

KL - Juniorke-50

    CROATIA
  • 1. ANA SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. IVA BUNJEVAC - HUS
  • CROATIA
  • 3. KLARA CAREVIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 4. MATEA ULOŽNIK - MORNAR

KL - Juniorke-55

    CROATIA
  • 1. ANA VUKOVIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 2. LANA BOGDAN - LOTUS

KL - Juniorke-60

    CROATIA
  • 1. VLATKA KOVAČEVIĆ - DALMACIJA

KL - Juniorke-65

    CROATIA
  • 1. GABRIELA LOVRINČEVIĆ - HUS
  • CROATIA
  • 2. NINA ETEROVIĆ - LOTUS

KL - Juniorke+65

KL - Juniorke-70

    CROATIA
  • 1. HANI PAĆALAT - MINOTAUR
  • CROATIA
  • 2. IVONA GALEŠIĆ - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. MIRNA PEJIĆ - SVETI DUH

KL - Juniorke+70

    CROATIA
  • 1. SOFIJA SLOBOĐANAC-ZETOVIĆ - HUS
Low kick (46)

LK- Seniori -51

LK- Seniori -54

    CROATIA
  • 1. ŠIMUN MARTIĆ - HUS

LK- Seniori -57

LK- Seniori -60

    CROATIA
  • 1. LORENO STANIČIĆ - ZAGREB
  • CROATIA
  • 2. LUKA MIKLEČIĆ - DUBRAVA

LK- Seniori -63,5

LK- Seniori -67

    CROATIA
  • 1. IVAN VRKIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. IVAN ZIDAR - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. LUKA PERAJICA - MORNAR
  • CROATIA
  • 4. ROKO DOŽDOR - PIT BULL, Split

LK- Seniori -71

    CROATIA
  • 1. PETAR MUŠURA - AMENO

LK- Seniori -75

    CROATIA
  • 1. ANTE BUZOV - UNI RENT
  • CROATIA
  • 2. ANTONIO KRAJINOVIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 3. FILIP MATIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 4. IVAN LETICA - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 5. IVAN SUNARA - MORNAR
  • CROATIA
  • 6. MATEO DŽIN - PIT BULL, Split

LK- Seniori -81

    CROATIA
  • 1. BORNA MANOJLOVIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 2. JOSIP ČERINA - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 3. JOZO STUPALO - MORNAR
  • CROATIA
  • 4. LUKA LOVREK - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 5. MARKO ČIZMIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 6. MATE SKELIN - UNI RENT
  • CROATIA
  • 7. RAUL SUNARA - AMENO

LK- Seniori -86

    CROATIA
  • 1. GAJ ĆOSIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 2. MARKO MIŠURA - AMENO
  • CROATIA
  • 3. PETAR JAMAN - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 4. TONI SLIVA - HUS
  • CROATIA
  • 5. VITO KOŠAR - ŠKORPION

LK- Seniori -91

    CROATIA
  • 1. IVAN BERTIĆ - ZMAJ
  • CROATIA
  • 2. LUKA ŽULJEVIC - UNI RENT
  • CROATIA
  • 3. MATEJ GOJSALIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 4. PATRIK RAPAIĆ - MEGA CENTAR
  • CROATIA
  • 5. PETAR DŽAL - UNI RENT
  • CROATIA
  • 6. TONI ĆATIPOVIĆ - PIT BULL, Split

LK- Seniori +91

    CROATIA
  • 1. ANTO ŠIRIĆ - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 2. DINO BELOŠEVIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 3. GABRIJEL OJDANIC - MORNAR
  • CROATIA
  • 4. JURAJ SOLDO - MORNAR

LK- Seniorke -48

LK- Seniorke -52

    CROATIA
  • 1. LUCIJA DELIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 2. SNJEŽANA PRGOMET - DALMATINO
  • CROATIA
  • 3. ŽELJANA PITEŠA - PIT BULL, Split

LK- Seniorke -56

LK- Seniorke -60

    CROATIA
  • 1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ - BTI
  • CROATIA
  • 2. KARMELA MAKELJA - DALMATINO

LK- Seniorke -65

    CROATIA
  • 1. IVANA GALIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 2. MARIJA MORIĆ - MORNAR
  • CROATIA
  • 3. NIKOLINA VIDAČKOVIĆ - PIT BULL, Split

LK- Seniorke -70

    CROATIA
  • 1. ANTONIJA ZEC - PIT BULL, Split

LK- Seniorke +70

    CROATIA
  • 1. NIVES RADIĆ - DALMATINO
Treneri (64)

Treneri

    CROATIA
  • 1. ADAM HERCOG - OMEGA
  • CROATIA
  • 2. ALAN MIJIĆ - LOTUS
  • CROATIA
  • 3. ALEKSANDAR PUPAC - SPARTAN GYM
  • CROATIA
  • 4. ALEN BORBAŠ - HUS
  • CROATIA
  • 5. ALEN BORBAŠ - HUS
  • CROATIA
  • 6. ANTE GRBAVAC - MAWASHI
  • CROATIA
  • 7. ARPAD JAKŠA - ZMAJ
  • CROATIA
  • 8. BORIS KALIMAN - DRAGA
  • CROATIA
  • 9. BORIS MIŠKOVIĆ - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 10. BORNA BILANDŽIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 11. BRANKO FIBINGER - SUŠAK
  • CROATIA
  • 12. DAMIR LAMBAŠA - DALMATINO
  • CROATIA
  • 13. DARIO JURISIC - MORNAR
  • CROATIA
  • 14. DAVOR CVETNIĆ - ISSA
  • CROATIA
  • 15. DRAGAN FRANJKOVIĆ - SVETI DUH
  • CROATIA
  • 16. DRAŽEN MANDIĆ - VRSAR
  • CROATIA
  • 17. DUŠKO UZELAC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 18. EDI VIŠKOVIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 19. EMIL RAMIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 20. FILIP ČOVIĆ - SVETI JURE, Gata
  • CROATIA
  • 21. GORAN DUJILOVIĆ - TERMINATOR
  • CROATIA
  • 22. GORDAN VATAVUK - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 23. HENRIK MATIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 24. IVAN MIKACINIĆ - GLINA
  • CROATIA
  • 25. IVAN STOJANOVIĆ - SUŠAK
  • CROATIA
  • 26. IVAN TABAK - MORNAR
  • CROATIA
  • 27. IVICA DOBRANIC - DRAGON&SOKOL
  • CROATIA
  • 28. IVICA HARAMIJA - HUS
  • CROATIA
  • 29. IVICA KLOBUČAR - GLINA
  • CROATIA
  • 30. IVICA SPEVEC - IVANIĆ GRAD
  • CROATIA
  • 31. JOSIP ČIKOTIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 32. JOSIP FARAGUNA - BUDOKAI LABIN
  • CROATIA
  • 33. JOSIP SOVEC - ZMAJ
  • CROATIA
  • 34. LJUBO KNEZ - KNEZ
  • CROATIA
  • 35. LUKA TOMIĆ - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 36. MANUEL SMOLJAN - BUDOKAI
  • CROATIA
  • 37. MARIO BRZOJA - VELEBIT
  • CROATIA
  • 38. MARIO KOŠAR - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 39. MARJAN PETRICA - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 40. MARKO ŽAJA - PIT BULL, Split
  • CROATIA
  • 41. MATEJ LEBO - PALESTRA
  • CROATIA
  • 42. MENTOR TOPALLI - PRETORIAN
  • CROATIA
  • 43. MILENKO BOSANAC - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 44. MILIVOJ BAJIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 45. MILJENKO ŠARAC - UNI RENT
  • CROATIA
  • 46. NEVEN MRŠIĆ - AMENO
  • CROATIA
  • 47. PERO GAZILJ - MAWASHI
  • CROATIA
  • 48. RADENKO NIKOLIĆ - EXCALIBUR
  • CROATIA
  • 49. RAJKO BARTOLIN - NINJA
  • CROATIA
  • 50. ROBERT KATUŠIĆ - OMEGA
  • CROATIA
  • 51. SENAD TREŠNJIĆ - PLANET SPORT
  • CROATIA
  • 52. TOMISLAV MAGDIĆ - TIGAR, Slunj
  • CROATIA
  • 53. VANJA REHAK - ZAGREB
  • CROATIA
  • 54. ZDRAVKO BEGOVIĆ - ŠKORPION
  • CROATIA
  • 55. ŽELJKO DERDIĆ - JASTREB
  • CROATIA
  • 56. ZORAN CICVARA - TIGAR, Karlovac
  • CROATIA
  • 57. ZVONIMIR ČIKOTIĆ - DALMACIJA
  • CROATIA
  • 58. ZVONKO KAR - BTI

Trenerice

    CROATIA
  • 1. FILIPA MERČEP - LOTUS
  • CROATIA
  • 2. GORANA MIJIĆ - MARJAN 1975
  • CROATIA
  • 3. IVA JELETIĆ PRODAN - FIGHTER
  • CROATIA
  • 4. IVANA TADIC - UNI RENT
  • CROATIA
  • 5. KARMEN GALAC - PALESTRA
  • CROATIA
  • 6. ZORA CVITKOVIĆ - ŠKORPION