Selected tournament: Kick Box Prvenstvo države BIH

DISPLAY TYPE
 
LIGHT CONTACT (139)

LC - Stariji kadeti -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN SKOPLJAK - KBS " LUGAN TEAM"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMAR SELIMOVIĆ - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DINO ČUSTOVIĆ - KBC "Bihać"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DZENAN TUTIC - KBS Pokoj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. TARIK KARIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

LC - Stariji kadeti -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ISAK MEHMEDOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SALAHUDIN ZILDŽIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

LC - Stariji kadeti -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADMIR HALILOVIC - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJDIN MURATOVIĆ - KBS "GAZIJA" BUŽIM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MAK ČUSTOVIĆ - KBC "Bihać"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. VASILIJE SAVIĆ - Panter Bijeljina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. VEDAD PADŽIĆ - Golden Team Kalesija

LC - Stariji kadeti -47

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. PILAV MUHAREM - KBK "IZAZOV" Bugojno

LC - Stariji kadeti -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDI JUSIC - KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HARUN SPAHIC - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JASMIN SPAHIĆ - Golden glove Tesanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. KENAN SMAKA - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MEHMED KRUPIĆ - KBS "GAZIJA" BUŽIM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. MUHAMED FAZLIĆ - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. PILAV MUHAREM - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. SUAD HANKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

LC - Stariji kadeti -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED ČAMDŽIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BILAL HODŽIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DJORDJE KRSMANOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. DŽENAN OMEREFENDIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. ESMIN FORIC - KBS Storm Gym
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. FARIS AJKIC - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. NADIR HASANIČEVIĆ - KBS Borac Jelah
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. SEMIR GALIĆ - Unija Borilačke Vještine
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 9. TARIK DURAKOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

LC - Stariji kadeti -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANIS ĆORDIĆ - KBS "GAZIJA" BUŽIM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. BAKIR DŽEHOVIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NEDIM MALKOC - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SLAVEN OSTOJIĆ - Kick boxing club PRNJAVOR

LC - Stariji kadeti -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN SMAJIĆ - Unija Borilačke Vještine
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HALID HADZIC - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KLISURA HAMZA - KBV FOJNICA

LC - Stariji kadeti +69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADIN ZUKA - KBV FOJNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AHMED MEHMEDOVIC - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AHMED SARAJLIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. ALDIN DŽAFIĆ - KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. EMAN SALIHOVIC - KBC "Bihać"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. IMRAN OKERIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. RENATO PERIŠIĆ - KBC "Bihać"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. TARIK IBRIŠIMOVIĆ - KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK

LC - Starije kadetkinje -32

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJKA DURDŽIČ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LEMANA DURDŽIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MIA KEROSEVIC - Radnicki

LC - Starije kadetkinje -37

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ARNELA HASUKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KADEMA AGIĆ - KBS Borac Jelah

LC - Starije kadetkinje -42

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LANA PERIŠIĆ - KBC "Bihać"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NIKOLINA VLASKI - Kik boks klub "KULE" Trnovo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SENEMA LUGAN - KBS " LUGAN TEAM"

LC - Starije kadetkinje -46

LC - Starije kadetkinje -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJNA BRKIC - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJNA HEKIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AMILA TAHIĆ - KBS "GAZIJA" BUŽIM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. AMINA CIKARIC - Golden Team Kalesija

LC - Starije kadetkinje -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJLA TUTUNDŽIĆ - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJLA ZULIĆ - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DANINA DURIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. HANA GORETIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. KANITA MUMINOVIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. SANDA ŠAKO - KBV FOJNICA

LC - Starije kadetkinje -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMNA MUSIĆ - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. LAMIJA HAMULIC - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SUREJA MEHIC - KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa

LC - Starije kadetkinje -65

LC - Starije kadetkinje +65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMINA ŠKEMBIĆ - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELA KOVAČEVIĆ - KBC "Bihać"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IMAN HADZIC - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. LARISA TUTUNDŽIĆ - Golden Team Kalesija

LC - Juniori -57

LC - Juniori -63

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADVAN DURIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ELDIN MEŠTRIĆ - Unija Borilačke Vještine
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NIKOLAJ RADULOVIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. TARIK OKERIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO

LC - Juniori -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR BEKTAŠEVIĆ - Galaja Sanski Most
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. CEHAJA MUHAMED - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. IZET HODŽIĆ - KBK "IZAZOV" Bugojno
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MARKO VUJIĆ - Panter Bijeljina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. MIDHAT SMAKA - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. SENAID FERHATOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

LC - Juniori -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED MUŠANOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AJDIN ALJIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ALI HODŽIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. AMAR PELJTO - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. DINO RUŽNIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 6. EMRAH HOTIĆ - Galaja Sanski Most
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 7. MALIK BEKTAŠ - KBV "Gazija" Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 8. OSMAN BRKIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

LC - Juniori -79

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ELDIN HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JASKO SKALIĆ - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MUHAMED SEFEROVIĆ - Galaja Sanski Most
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. RIAD EFENDIC - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 5. TARIK ĆOKIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

LC - Juniori -84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FARIS ALJIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NIKOLA ALEMPIĆ - Panter Bijeljina

LC - Juniori -89

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADMIR OKCIC - Galaja Sanski Most
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. RIJAD OKERIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SANJIN ČIĆAK - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

LC - Juniori -94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ŠEFIK HASIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

LC - Juniori +94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NEDŽAD SULJIĆ - Panter Bijeljina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NEMANJA MILETIĆ - Kick boxing club PRNJAVOR
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ŠEFIK HASIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

LC - Juniorke -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMRA MERDŽANIĆ - KBV FOJNICA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ - KBS "GAZIJA" BUŽIM
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. LEJLA ABDIJANOVIC - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SUEJLA JUSIC - KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa

LC - Juniorke -55

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMILA MEŠTRIĆ - Unija Borilačke Vještine
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANESA HAMZIC - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. EMA HAMULIC - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. MUBINA VELADŽIĆ - KBS "GAZIJA" BUŽIM

LC - Juniorke -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJŠA DŽEHOVIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMINA HAFIZOVIC - KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MEDINA ŠABANOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. SARA DEDIC - "ZINO"

LC - Juniorke -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EMA RAMIĆ - TKD BOSNA-CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ERNA OKUGIC - KBS Pokoj

LC - Juniorke -70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADELA HASUKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

LC - Juniorke +70

LC - Seniori -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDIN BEKTAŠEVIĆ - Galaja Sanski Most
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ARNEL ZUBERI - "ZINO"

LC - Seniori -63

LC - Seniori -69

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. IRNES ĆOSIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ISMAIL HAMULIĆ - "Tigar" CAZIN
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. JOVAN MANDIĆ - Kick boxing club PRNJAVOR

LC - Seniori -74

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. SELMIR DELIC - KBS "TITANIUM" Usora

LC - Seniori -79

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDIS MEŠIĆ - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FARIS SVRAKA - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MUHAMED IBRIŠIMOVIĆ - KBS Storm Gym

LC - Seniori -84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

LC - Seniori -89

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. FIKRET IBRAHIMKADIČ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. IMAD BABAČA - Galaja Sanski Most

LC - Seniori -94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALMEDIN TREBINČEVIĆ - KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AMAR BRIGA - KBV "TAEKYON" SARAJEVO

LC - Seniori +94

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED KADIĆ - KBV "TAEKYON" SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MEHMED HODŽIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ZUHDIJA BEGIĆ - TKD BOSNA-CAZIN

LC - Seniorke -50

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNA HODZIC - "ZINO"

LC - Seniorke -55

LC - Seniorke -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NADIRA HUSKIĆ - KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

LC - Seniorke -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DŽANA TUFEKČIĆ - Radnicki

LC - Seniorke -70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DŽENITA MAHOVKIĆ - Radnicki

LC - Seniorke +70

LC - Veterani -63

LC - Veterani -74

LC - Veterani -84

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DRAGAN RABOTA - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO

LC - Veterani -89

LC - Veterani -94

LC - Veterani +94

LC - Veteranke -55

LC - Veteranke -65

LC - Veteranke +65

K1 STYLE (90)

K1 - Stariji kadeti -37

K1 - Stariji kadeti -42

K1 - Stariji kadeti -45

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NJEGOŠ ŠKIPINA - Kick box IGMA Foča

K1 - Stariji kadeti -48

K1 - Stariji kadeti -51

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JASMIN SPAHIĆ - Golden glove Tesanj

K1 - Stariji kadeti -54

K1 - Stariji kadeti -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. TARIK DURAKOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

K1 - Stariji kadeti -60

K1 - Stariji kadeti -63,5

K1 - Stariji kadeti -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MARKO JEJINIĆ - Kik boks klub "KULE" Trnovo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MIRZA MUJANOVIĆ - Ilidža Sarajevo

K1 - Stariji kadeti -71

K1 - Stariji kadeti -75

K1 - Stariji kadeti -81

K1 - Stariji kadeti+81

K1 - Starije kadetkinje -36

K1 - Starije kadetkinje -40

K1 - Starije kadetkinje -44

K1 - Starije kadetkinje -48

K1 - Starije kadetkinje -52

K1 - Starije kadetkinje -56

K1 - Starije kadetkinje -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LEYLA SEJMENOVIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MARIJA VUJANOVIĆ - KBV "JEDINSTVO" BRČKO

K1 - Starije kadetkinje +60

K1 - Mlađi juniori -42

K1 - Mlađi juniori -45

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALAJBEGOVIC ERVIN - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE

K1 - Mlađi juniori -48

K1 - Mlađi juniori -51

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KENAN SMAKA - KBS "TITANIUM" Usora

K1 - Mlađi juniori -54

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. KENAN SMAKA - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NIKOLA BOŽIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA

K1 - Mlađi juniori -57

K1 - Mlađi juniori -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. SAFER HABIBOVIĆ - KBS " LUGAN TEAM"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SAFET SEFEROVIĆ - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE

K1 - Mlađi juniori -63,5

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ENIS MEHMEDOVIĆ - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NIKOLA CETIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA

K1 - Mlađi juniori -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NUH HEBIBOVIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. SLAVIŠA NIKOLIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA

K1 - Mlađi juniori -71

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. VID DIVLJAN - Kik boks klub "KULE" Trnovo

K1 - Mlađi juniori -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALDIN LOLIĆ - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FERID HUSKIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. NIKOLA ŠARAN - Velež Nevesinje
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. VID DIVLJAN - Kik boks klub "KULE" Trnovo

K1 - Mlađi juniori -81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMEL KOLUH - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. FARUK UMIHANIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

K1 - Mlađi juniori +81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DŽAN KADRIĆ - Kick Box Club "SPARTAK" Breza
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. NURDZIHAN VELAGIC - KBS GLADIJATOR SARAJEVO

K1 - Mlađe juniorke -40

K1 - Mlađe juniorke -44

K1 - Mlađe juniorke -48

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDITA ZDRALE - BALKAN KONJIC

K1 - Mlađe juniorke -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. EDITA ZDRALE - BALKAN KONJIC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KANITA MUMINOVIĆ - KBS "TITANIUM" Usora

K1 - Mlađe juniorke -56

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. LEJLA LUGAN - KBS " LUGAN TEAM"

K1 - Mlađe juniorke -60

K1 - Mlađe juniorke +60

K1 - Juniori -51

K1 - Juniori -54

K1 - Juniori -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ANEL SALKIĆ - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. RIJAD KASAPOVIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo

K1 - Juniori -60

K1 - Juniori -63,5

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. CVIJETIN VUJANOVIĆ - KBV "JEDINSTVO" BRČKO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DZAN ZDRALE - BALKAN KONJIC
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. RADE STARČEVIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA

K1 - Juniori -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JOVAN TRIPUNOVIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. WAEL MEIRI - KBS GLADIJATOR SARAJEVO

K1 - Juniori -71

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMIL TUTIC - "ZINO"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. STEFAN KNEŽEVIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA

K1 - Juniori -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALMIR MUJAGIĆ - FAVORIT BH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DINEL MEHIĆ - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. DINO RAPKIC - Golden Team Kalesija
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. HARIS HAJDAREVIC - "ZINO"

K1 - Juniori -81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR ARIFOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MUHAMED CETIN - KBK "IZAZOV" Bugojno

K1 - Juniori -86

K1 - Juniori -91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NEVRES NAKIĆEVIĆ - KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK

K1 - Juniori +91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BORIS NENIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HARUN SINANOVIC - BALKAN KONJIC

K1 - Juniorke -48

K1 - Juniorke -52

K1 - Juniorke -56

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JANA ĐERIĆ - Velež Nevesinje

K1 - Juniorke -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DORIS ZIVKOVIC - KBS Storm Gym

K1 - Juniorke -65

K1 - Juniorke -70

K1 - Juniorke +70

K1 - Seniori A -51

K1 - Seniori A -54

K1 - Seniori A -57

K1 - Seniori A -63,5

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. TOMISLAV VUKOMANOVIĆ - kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"

K1 - Seniori A -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR HUSETOVIC - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE

K1 - Seniori A -71

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMAR HUSETOVIC - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JASMIN RAMIC - Panter Bijeljina
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ZORAN MILANOVIĆ - Kick-box klub Prijedor

K1 - Seniori A -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALMIN HODŽIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HARIS BIBER - KBV "Gazija" Sarajevo

K1 - Seniori A -81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. NIKOLA DROBNJAK - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. RASIM BAŠIĆ - KBS GLADIJATOR SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. SANJIN ALIHODŽIĆ - KBV "Gazija" Sarajevo

K1 - Seniori A -86

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ALBERT UGRINČIĆ - Ilidža Sarajevo
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ESAD KADRIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

K1 - Seniori A -91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. MESUD SELIMOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

K1 - Seniori A +91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED KRNJIĆ - Klub borilačkih vještina ISAK-ZE

K1 - Seniorke A -48

K1 - Seniorke A -52

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AMRA BABAJIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. EDINA HALILOVIC - BALKAN KONJIC

K1 - Seniorke A -56

K1 - Seniorke A -60

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AJLA VOJIĆ - FAVORIT BH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. JELENA BATIC - KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MAJA BOGDANOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

K1 - Seniorke A -65

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. TEODORA VIDIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA

K1 - Seniorke A -70

K1 - Seniorke A +70

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. JASMINA MERDIĆ - KBS "TITANIUM" Usora
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ZEHRINA KADRIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

K1 - Seniori B -51

K1 - Seniori B -54

K1 - Seniori B -57

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. HAMZA HAMZIĆ - KBS Pokoj

K1 - Seniori B -60

K1 - Seniori B -63,5

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DAJAN IVANOVIĆ - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. DRAGAN ZELINČEVIĆ - KBK GVARDIJA MODRIČA

K1 - Seniori B -67

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DANIS RIBIC - Radnicki
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. HARUN DURANOVIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. MARKO KOJIĆ - Kick boxing club PRNJAVOR

K1 - Seniori B -71

K1 - Seniori B -75

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. ADNAN MULAVDIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. AHMED KARABEGOVIĆ - FAVORIT BH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. AMAR LUGAN - KBS " LUGAN TEAM"
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 4. EDIS MEŠIĆ - "ZINO"

K1 - Seniori B -81

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. BALDAR KURJAKOVIĆ - FAVORIT BH
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. MAID BAŠIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA

K1 - Seniori B -86

K1 - Seniori B -91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. AHMED HRNJIĆ - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. ANES BILAJAC - KBV FLEK TOM CAT TUZLA
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. ARMIN KORAJČEVIĆ - KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK

K1 - Seniori B +91

    BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 1. DANIJAL ALAGIC - KBV Kurto
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 2. KENAN HANJALIC - KBS GLADIJATOR SARAJEVO
  • BOSNIA AND HERZEGOVINA
  • 3. KENAN HUSEINBAŠIĆ - CBS"Tešanj"Tešanj

K1 - Seniorke B -48

K1 - Seniorke B -52

K1 - Seniorke B -56

K1 - Seniorke B -60

K1 - Seniorke B -65

K1 - Seniorke B -70

K1 - Seniorke B +70