Selected tournament: Kick Box Prvenstvo države BIH

DISCIPLINE
 
AGE GROUPS
 
 
LC - Stariji kadeti

LC - Stariji kadeti -32

1. TARIK KARIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. ADIN SKOPLJAK, KBS " LUGAN TEAM"
3. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj

LC - Stariji kadeti -37

1. SALAHUDIN ZILDŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. ISAK MEHMEDOVIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA

LC - Stariji kadeti -42

1. ADMIR HALILOVIC, Golden Team Kalesija
2. VASILIJE SAVIĆ, Panter Bijeljina
3. AJDIN MURATOVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"

LC - Stariji kadeti -52

1. KENAN SMAKA, KBS "TITANIUM" Usora
2. MEHMED KRUPIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. JASMIN SPAHIĆ, Golden glove Tesanj
3. SUAD HANKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj

LC - Stariji kadeti -57

1. ESMIN FORIC, KBS Storm Gym
2. DJORDJE KRSMANOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. AHMED ČAMDŽIĆ, KBS Borac Jelah
3. NADIR HASANIČEVIĆ, KBS Borac Jelah

LC - Stariji kadeti -63

1. NEDIM MALKOC, KBV Kurto
2. ANIS ĆORDIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. BAKIR DŽEHOVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. SLAVEN OSTOJIĆ, Kick boxing club PRNJAVOR

LC - Stariji kadeti -69

1. KLISURA HAMZA, KBV FOJNICA
2. HALID HADZIC, Golden Team Kalesija
3. ADIN SMAJIĆ, Unija Borilačke Vještine

LC - Stariji kadeti +69

1. AHMED MEHMEDOVIC, KBV Kurto
2. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
3. AHMED SARAJLIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ADIN ZUKA, KBV FOJNICA

LC - Starije kadetkinje

LC - Starije kadetkinje -32

1. AJKA DURDŽIČ, "Tigar" CAZIN
2. LEMANA DURDŽIĆ, "Tigar" CAZIN
3. MIA KEROSEVIC, Radnicki

LC - Starije kadetkinje -37

1. ARNELA HASUKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. KADEMA AGIĆ, KBS Borac Jelah

LC - Starije kadetkinje -42

1. NIKOLINA VLASKI, Kik boks klub "KULE" Trnovo
2. LANA PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
3. SENEMA LUGAN, KBS " LUGAN TEAM"

LC - Starije kadetkinje -50

1. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. AMILA TAHIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. AJNA BRKIC, "ZINO"
3. AMINA CIKARIC, Golden Team Kalesija

LC - Starije kadetkinje -55

1. KANITA MUMINOVIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. SANDA ŠAKO, KBV FOJNICA
3. HANA GORETIĆ, KBV Kurto
3. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN

LC - Starije kadetkinje -60

1. LAMIJA HAMULIC, "ZINO"
2. AMNA MUSIĆ, Golden Team Kalesija
3. SUREJA MEHIC, KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa

LC - Starije kadetkinje +65

1. AMINA ŠKEMBIĆ, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. ELA KOVAČEVIĆ, KBC "Bihać"
3. IMAN HADZIC, Golden Team Kalesija
3. LARISA TUTUNDŽIĆ, Golden Team Kalesija

LC - Juniori

LC - Juniori -63

1. ELDIN MEŠTRIĆ, Unija Borilačke Vještine
2. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. NIKOLAJ RADULOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ADVAN DURIĆ, "Tigar" CAZIN

LC - Juniori -69

1. MIDHAT SMAKA, KBS "TITANIUM" Usora
2. SENAID FERHATOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. AMAR BEKTAŠEVIĆ, Galaja Sanski Most
3. IZET HODŽIĆ, KBK "IZAZOV" Bugojno

LC - Juniori -74

1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MALIK BEKTAŠ, KBV "Gazija" Sarajevo
3. EMRAH HOTIĆ, Galaja Sanski Most
3. ALI HODŽIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO

LC - Juniori -79

1. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
3. RIAD EFENDIC, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. TARIK ĆOKIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA

LC - Juniori -84

1. FARIS ALJIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. NIKOLA ALEMPIĆ, Panter Bijeljina

LC - Juniori -89

1. RIJAD OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. ADMIR OKCIC, Galaja Sanski Most
3. SANJIN ČIĆAK, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak

LC - Juniori +94

1. ŠEFIK HASIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. NEDŽAD SULJIĆ, Panter Bijeljina
3. NEMANJA MILETIĆ, Kick boxing club PRNJAVOR

LC - Juniorke

LC - Juniorke -50

1. SUEJLA JUSIC, KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
2. LEJLA ABDIJANOVIC, "ZINO"
3. DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. AMRA MERDŽANIĆ, KBV FOJNICA

LC - Juniorke -55

1. EMA HAMULIC, "ZINO"
2. ANESA HAMZIC, "ZINO"
3. MUBINA VELADŽIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. AMILA MEŠTRIĆ, Unija Borilačke Vještine

LC - Juniorke -60

1. SARA DEDIC, "ZINO"
2. AMINA HAFIZOVIC, KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
3. MEDINA ŠABANOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. AJŠA DŽEHOVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO

LC - Juniorke -65

1. ERNA OKUGIC, KBS Pokoj
2. EMA RAMIĆ, TKD BOSNA-CAZIN

LC - Seniori

LC - Seniori -57

1. ARNEL ZUBERI, "ZINO"
2. ALDIN BEKTAŠEVIĆ, Galaja Sanski Most

LC - Seniori -69

1. ISMAIL HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. IRNES ĆOSIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. JOVAN MANDIĆ, Kick boxing club PRNJAVOR

LC - Seniori -79

1. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
2. FARIS SVRAKA, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. MUHAMED IBRIŠIMOVIĆ, KBS Storm Gym

LC - Seniori -89

1. IMAD BABAČA, Galaja Sanski Most
2. FIKRET IBRAHIMKADIČ, CBS"Tešanj"Tešanj

LC - Seniori -94

1. AMAR BRIGA, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. ALMEDIN TREBINČEVIĆ, KBVIS PROSVJETITELJ ZVORNIK

LC - Seniori +94

1. MEHMED HODŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
2. ZUHDIJA BEGIĆ, TKD BOSNA-CAZIN
3. AHMED KADIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO