Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Sana Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
Bosna "ĐEMO" Cazin
CBS"Tešanj"Tešanj
Crveni zmaj Kotor Varos
Frenki Ključ
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
Kick-box klub Prijedor
KUTINA
Radnicki
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
TEŽINE / UZRASTI
PF-Mlađe kadetkinje-37
PF-Mlađe kadetkinje-42
PF-Stariji kadeti-57
LC-Stariji kadeti-42
LC-Stariji kadeti-57
LC-Stariji kadeti+69
KL-Stariji kadeti+69
KL-Starije kadetkinje-50
KL-Juniori-63
KL-Juniori-69
PF-Mlađe kadetkinje-37
85
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
116
93
9
DANINA DURIĆ (CAZIN)
165
3
NAIDA DULIC (BIHAC)
120
85
3
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
93
4
DANINA DURIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
2. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. NAIDA DULIC, "ZINO"
3. ----
PF-Mlađe kadetkinje-42
1018
100
9
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
191
0
NAIDA DULIC (BIHAC)
1019
87
4
DALILA REDŽIĆ (CAZIN)
177
10
ENA ČORAK (KUTINA)
1021
100
0
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
177
0
ENA ČORAK (KUTINA)
Osvajači medalja
1. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ENA ČORAK, KUTINA
3. NAIDA DULIC, "ZINO"
3. DALILA REDŽIĆ, "Tigar" CAZIN
PF-Stariji kadeti-57
1024
29
5
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
159
7
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
Osvajači medalja
1. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
2. KENAN KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
LC-Stariji kadeti-42
1029
62
0
KRISTIJAN ĆOSIĆ (KBS)
52
0
HAMZA DZINOVIC (TKD)
158
ADIN MULALIC (BIHAC)
1031
52
3
HAMZA DZINOVIC (TKD)
158
0
ADIN MULALIC (BIHAC)
Osvajači medalja
1. HAMZA DZINOVIC, Bosna "ĐEMO" Cazin
2. ADIN MULALIC, "ZINO"
3. KRISTIJAN ĆOSIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
3. ----
LC-Stariji kadeti-57
1034
174
0
ŠTRKLJEVIĆ TARIK (KURTO)
187
3
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
160
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
1036
187
0
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
160
3
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
Osvajači medalja
1. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
2. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ŠTRKLJEVIĆ TARIK, KBV Kurto
3. ----
LC-Stariji kadeti+69
1040
49
3
ZUHDIJA BEGIĆ (TKD)
150
0
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
Osvajači medalja
1. ZUHDIJA BEGIĆ, Bosna "ĐEMO" Cazin
2. ELVEDIN OKUGIC, "ZINO"
3. ----
3. ----
KL-Stariji kadeti+69
2016
66
3
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
155
0
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
47
SANDI SKALIĆ (KURTO)
2017
56
0
MUHAMMED MEHMEDOVIĆ (KURTO)
176
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
9
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
2018
66
3
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
47
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
2019
176
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
9
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
2021
66
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
176
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. ELMIR MUJKIC, Radnicki
3. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. SANDI SKALIĆ, KBV Kurto
KL-Starije kadetkinje-50
2022
133
0
ADNA HODZIC (BIHAC)
122
0
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. ADNA HODZIC, "ZINO"
2. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL-Juniori-63
225
65
2
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
172
1
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
143
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
227
65
3
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
143
0
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
Osvajači medalja
1. DAJAN IVANOVIĆ, Radnicki
2. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
3. SABAHUDIN HRNJICA, "ZINO"
3. ----
KL-Juniori-69
2026
169
0
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
67
0
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
Osvajači medalja
1. SELMIR SMAJIC, Radnicki
2. SABAHUDIN HRNJICA, "ZINO"
3. ----
3. ----