Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Sana Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
Bosna "ĐEMO" Cazin
CBS"Tešanj"Tešanj
Crveni zmaj Kotor Varos
Frenki Ključ
Ilidža Sarajevo
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
Kick-box klub Prijedor
KUTINA
Radnicki
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
TEŽINE / UZRASTI
PF-Mlađi kadeti+47
PF-Mlađe kadetkinje-47
PF-Stariji kadeti+69
PF-Juniori-63
LC-Stariji kadeti-52
LC-Starije kadetkinje-46
LC-Juniori-57
KL-Stariji kadeti-63
KL-Stariji kadeti+69
KL-Starije kadetkinje-65
PF-Mlađi kadeti+47
1010
73
10
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
112
2
AJDIN KRANTIC (FRENKI)
1011
10
6
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
14
7
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
1012
76
11
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
79
1
EMAN HADŽIĆ (FRENKI)
94
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
1013
73
0
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
14
6
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
1014
76
1
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
94
11
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
1017
14
3
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
94
7
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
3. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
PF-Mlađe kadetkinje-47
1022
71
4
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
18
2
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. HANA GORETIĆ, KBC "Bihać"
2. ADELA ŠILJDEDIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
3. ----
PF-Stariji kadeti+69
1027
12
5
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
95
0
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. EDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF-Juniori-63
1038
108
0
AMIR EGRLIĆ (FRENKI)
4
0
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. AMIR EGRLIĆ, Frenki Ključ
3. ----
3. ----
LC-Stariji kadeti-52
1033
30
3
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
13
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. KENAN KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. SANDIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
3. ----
LC-Starije kadetkinje-46
2001
195
3
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
48
0
SARA ZULIC (KURTO)
35
JASNA TOPIĆ (KURTO)
2003
195
3
ADELA ŠILJDEDIĆ (LJUTOCH)
35
0
JASNA TOPIĆ (KURTO)
Osvajači medalja
1. ADELA ŠILJDEDIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. JASNA TOPIĆ, KBV Kurto
3. SARA ZULIC, KBV Kurto
3. ----
LC-Juniori-57
2004
142
0
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
109
0
AMIR EGRLIĆ (FRENKI)
5
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
2006
142
1
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
5
2
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
3. AMIR EGRLIĆ, Frenki Ključ
3. ----
KL-Stariji kadeti-63
2010
156
3
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
8
0
HARIS HAJDAREVIĆ (LJUTOCH)
2011
3
1
ADIS ALIVUK (LJUTOCH)
39
2
JASKO SKALIĆ (KURTO)
2014
156
0
KERIM DŽAFEROVIĆ (ILID-SA)
39
0
JASKO SKALIĆ (KURTO)
Osvajači medalja
1. KERIM DŽAFEROVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
3. HARIS HAJDAREVIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ADIS ALIVUK, KBS Ljutoc Orasac
KL-Stariji kadeti+69
2016
66
3
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
155
0
ELVEDIN OKUGIC (BIHAC)
47
SANDI SKALIĆ (KURTO)
2017
56
0
MUHAMMED MEHMEDOVIĆ (KURTO)
176
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
9
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
2018
66
3
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
47
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
2019
176
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
9
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
2021
66
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
176
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. ELMIR MUJKIC, Radnicki
3. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. SANDI SKALIĆ, KBV Kurto
KL-Starije kadetkinje-65
2024
7
0
ZULIĆ SAMRA (LJUTOCH)
141
0
ADELA HASUKIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. ZULIĆ SAMRA, KBS Ljutoc Orasac
2. ADELA HASUKIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----