Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
18th International Kickboxing Cup Kutina 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Full contact
Low kick
K-1 style
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
LK - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTON LJUCOVIĆ
IVANIĆ GRAD
LK-JUN-M-81
1
1
3
0
3
2.
ANTE BILIĆ
Zoraj gym
LK-JUN-M-86
1
1
2
0
1
3.
HARIS ZJAKIĆ
"ZINO"
LK-JUN-M+91
1
1
2
0
1
4.
ABEDIN HALILOVIĆ
BALKAN KONJIC
LK-JUN-M-81
2
1
0
1
-3
5.
FILIP IVEŠIĆ
HUS
LK-JUN-M-81
1
0
0
0
0
6.
JASMIN POTUR
BALKAN KONJIC
LK-JUN-M+91
1
0
1
0
-1
7.
SADIN HADŽAJLIJA
Ilidža Sarajevo
LK-JUN-M-86
1
0
1
0
-1
LK - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANAMARIJA ČVRK
KUTINA
LK-JUN-Ž-60
1
1
3
1
3
2.
KRISTINA CECAVAC
Kik boks klub "Imperija" Derventa
LK-JUN-Ž-70
1
1
3
1
3
3.
ANITA ŽILIĆ
ARMUS
LK-JUN-Ž-70
1
0
0
0
-3
4.
MARIA FRANJIĆ
BUSHIDO
LK-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-3
LK - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ALBAN MORINA
CROATIA
LK-SEN-M-71
2
2
6
1
6
2.
SANID IMAMOVIĆ
BALKAN KONJIC
LK-SEN-M+91
2
2
6
1
6
3.
ANTE OPAČAK
KUTINA
LK-SEN-M-63,5
2
2
6
0
6
4.
LUKA JAMAN
BLITZ
LK-SEN-M-91
2
2
5
0
4
5.
NERDIN FEJZOVIĆ
KBS "TITANIUM" Usora
LK-SEN-M-67
1
1
3
1
3
6.
NIKOLA JOSIPOVIĆ
ARMUS
LK-SEN-M-57
1
1
3
1
3
7.
EUGEN LALJAK
ARMUS
LK-SEN-M-91
3
2
6
1
3
8.
KRISTIJAN MIŠKULIN
IVANIĆ GRAD
LK-SEN-M-71
2
1
3
0
0
9.
ROBERT MARKS
BUSHIDO
LK-SEN-M-63,5
2
1
3
0
0
10.
TOMISLAV CERIĆ
BLITZ
LK-SEN-M-67
2
1
3
0
0
11.
MIHAEL CVETKO
SVETI DUH
LK-SEN-M-91
1
0
1
0
-1
12.
ALEKSANDAR KUKIĆ
BUSHIDO
LK-SEN-M-91
1
0
0
0
-3
13.
DANIEL BONI
City Thong
LK-SEN-M-91
1
0
0
0
-3
14.
DARIO KONTAK
LEON GYM
LK-SEN-M-57
1
0
0
0
-3
15.
DERVISEVIĆ AMEL
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
LK-SEN-M+91
1
0
0
0
-3
16.
EMIR DELKIC
Kickboxing klub gong prijedor
LK-SEN-M-63,5
1
0
0
0
-3
17.
ESMIR ESKIC
Kick Box Club "SPARTAK" Breza
LK-SEN-M+91
1
0
0
0
-3
18.
FILIP VIDOVIĆ
LEON GYM
LK-SEN-M-67
1
0
0
0
-3
19.
IVAN KUČIĆ
ARMUS
LK-SEN-M-71
1
0
0
0
-3
20.
MILOS KOVACEVIC
Kickboxing klub gong prijedor
LK-SEN-M-71
1
0
0
0
-3
21.
TOMISLAV VUĐAN
LEON GYM
LK-SEN-M-63,5
1
0
0
0
-3
LK - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DIANA MLADIĆ
ZMAJ
LK-SEN-Ž-60
2
2
3
0
3
2.
DAGMAR MARINIĆ
SVETI DUH
LK-SEN-Ž-60
1
0
0
0
-3