Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Kutina Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Juniorke
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici -28
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Dječaci početnici -28
1001
420
9
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
167
4
PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA)
450
NIKOLAY VUCHEV (MASARU)
1002
503
7
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
266
6
PÁL KAPUVÁRI (YOKO SE)
253
NINO IBRIĆ (OMIŠALJ)
1003
239
0
LUKA PTIČAR (KUTINA)
446
6
PLAMEN BOJINOV (MASARU)
161
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
173
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
249
FABIAN FUGOŠIĆ (OMIŠALJ)
1004
420
10
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
450
5
NIKOLAY VUCHEV (MASARU)
1005
503
7
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
253
3
NINO IBRIĆ (OMIŠALJ)
1006
446
6
PLAMEN BOJINOV (MASARU)
161
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
1007
173
6
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
249
0
FABIAN FUGOŠIĆ (OMIŠALJ)
1008
420
10
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
503
6
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
1009
446
6
PLAMEN BOJINOV (MASARU)
173
0
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
1011
420
0
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
446
6
PLAMEN BOJINOV (MASARU)
Medalists
1. PLAMEN BOJINOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. ANTONIO SUŠILO, BUDOKAI LABIN
3. GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI, LAV, Pula
3. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
PF - Dječaci početnici -32
1010
209
0
LUKA VRES (TKD.SL)
265
0
BOTOND CSALA (YOKO SE)
226
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
504
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
411
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
501
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
407
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
541
TONI URSIĆ (MAWASHI)
458
KRISTIAN HRISTOV (MASARU)
1012
265
2
BOTOND CSALA (YOKO SE)
226
10
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
1013
504
9
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
411
4
MATEJ FALETAR (KBK MOS)
1014
501
10
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
407
3
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
1015
541
10
TONI URSIĆ (MAWASHI)
458
6
KRISTIAN HRISTOV (MASARU)
1016
226
5
DOMINIK CERČIĆ (IVNCG)
504
7
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1017
501
9
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
541
12
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1019
504
4
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
541
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. DOMINIK CERČIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Dječaci početnici +32
1018
676
6
JAN PEŠIĆ (BORAC)
170
0
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
1020
506
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
480
0
DEIAN TRIFONOV (MASARU)
1021
530
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
320
0
FRAN KOZJAK (TKD.SL)
179
PAVAO ĆURKOVIĆ (KBK)
1022
429
1
MARKO RISTIĆ (GACKORA)
543
9
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
1023
243
3
LUKA PEROŠ (BUŠIDO)
452
13
PETAR ARNAUDOV (MASARU)
1024
573
0
MARO KUSANIĆ (TIGAR)
468
5
KRISTIAN TSENKOV (MASARU)
178
BORNA MRNJEC (KBK)
1025
676
2
JAN PEŠIĆ (BORAC)
506
13
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1026
530
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
179
0
PAVAO ĆURKOVIĆ (KBK)
1027
543
0
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
452
7
PETAR ARNAUDOV (MASARU)
1028
468
4
KRISTIAN TSENKOV (MASARU)
178
1
BORNA MRNJEC (KBK)
1029
506
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
179
0
PAVAO ĆURKOVIĆ (KBK)
1030
452
1
PETAR ARNAUDOV (MASARU)
468
6
KRISTIAN TSENKOV (MASARU)
1032
506
7
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
468
2
KRISTIAN TSENKOV (MASARU)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. KRISTIAN TSENKOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. PAVAO ĆURKOVIĆ, LEGEND
3. PETAR ARNAUDOV, MASARU TEAM BULGARIA