Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
19. Kutina Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DİSCİPLİNE
Point fighting
Light contact
Kick light
Full contact
Low kick
K-1 style
All
DİSPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
PF - Dječaci početnici
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
IVAN MARETIĆ
JASTREB
PF-DJ-P-M+32
4
4
32
0
28
2.
PLAMEN BOJINOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-M-28
4
4
24
0
24
3.
TONI URSIĆ
MAWASHI
PF-DJ-P-M-32
3
3
28
0
9
4.
ANTONIO SUŠILO
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-P-M-28
4
3
29
0
8
5.
KRISTIAN TSENKOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-M+32
4
3
17
0
8
6.
PETAR ARNAUDOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-M+32
3
2
21
0
12
7.
FRAN GRUBIŠA
JASTREB
PF-DJ-P-M-32
3
2
20
0
5
8.
MARTIN GRUBIŠA
JASTREB
PF-DJ-P-M-28
3
2
20
0
1
9.
DOMINIK CERČIĆ
IVANIĆ GRAD
PF-DJ-P-M-32
2
1
15
0
6
10.
MAURO MAVRAČIĆ
JASTREB
PF-DJ-P-M-32
2
1
19
0
4
11.
TONI MENDEŠ
MAWASHI
PF-DJ-P-M+32
2
1
9
0
1
12.
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI
LAV, Pula
PF-DJ-P-M-28
2
1
6
0
0
13.
JAN PEŠIĆ
KBS Borac Jelah
PF-DJ-P-M+32
2
1
8
0
-5
14.
PÁL KAPUVÁRI
Yoko Kick-box Team
PF-DJ-P-M-28
1
0
6
0
-1
15.
BORNA MRNJEC
LEGEND
PF-DJ-P-M+32
1
0
1
0
-3
16.
KRISTIAN HRISTOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-M-32
1
0
6
0
-4
17.
NINO IBRIĆ
OMIŠALJ
PF-DJ-P-M-28
1
0
3
0
-4
18.
NIKOLAY VUCHEV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-M-28
1
0
5
0
-5
19.
MATEJ FALETAR
MOSLAVAC
PF-DJ-P-M-32
1
0
4
0
-5
20.
PATRIK TOPOLOVEC
KRAPINA
PF-DJ-P-M-28
1
0
4
0
-5
21.
MARO KUSANIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
-5
22.
ARIJAN ŠAIĆ
KRAPINA
PF-DJ-P-M-28
1
0
0
0
-6
23.
DEIAN TRIFONOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
-6
24.
FABIAN FUGOŠIĆ
OMIŠALJ
PF-DJ-P-M-28
1
0
0
0
-6
25.
FILIP SINKOVIĆ
KRAPINA
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
-6
26.
LUKA PTIČAR
KUTINA
PF-DJ-P-M-28
1
0
0
0
-6
27.
PAVAO ĆURKOVIĆ
LEGEND
PF-DJ-P-M+32
1
0
0
0
-6
28.
IVAN PAVAO NIKOLIĆ
MOSLAVAC
PF-DJ-P-M-32
1
0
3
0
-7
29.
BOTOND CSALA
Yoko Kick-box Team
PF-DJ-P-M-32
1
0
2
0
-8
30.
MARKO RISTIĆ
"Ratnik" Gacko
PF-DJ-P-M+32
1
0
1
0
-8
31.
LUKA PEROŠ
BUŠIDO
PF-DJ-P-M+32
1
0
3
0
-10
PF - Djevojčice početnice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PAOLA MATIĆ
JASTREB
PF-DJ-P-Ž+32
3
3
19
0
18
2.
MARIA DIMITROVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-Ž-32
3
3
16
0
14
3.
SARA BOBAN
MAWASHI
PF-DJ-P-Ž-28, PF-DJ-P-Ž-32
3
2
9
0
1
4.
TIHOMIRA IVANOVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-P-Ž+32
3
2
9
0
-2
5.
SIMONA MILANOVIĆ
ARMUS
PF-DJ-P-Ž-28, PF-DJ-P-Ž-32
5
3
28
0
14
6.
ANA HUDIN
KBV Ormož
PF-DJ-P-Ž+32
2
1
12
0
2
7.
LUNA MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-DJ-P-Ž-32
2
1
6
0
2
8.
LANA NOHA
MOSLAVAC
PF-DJ-P-Ž+32
2
1
7
0
0
9.
AURORA KRSTIĆ
KRAPINA
PF-DJ-P-Ž-32, PF-DJ-P-Ž+32
2
0
0
0
-10
10.
VERONIKA VUKUŠIĆ
JASTREB
PF-DJ-P-Ž+32
1
0
1
0
-2
11.
ELENA HUDIN
KBV Ormož
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
2
0
-3
12.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-P-Ž+32
1
0
4
0
-4
13.
MARTINA PREBEG
KUTINA
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
0
0
-6
14.
NELI BRATUŠEK
PTUJ
PF-DJ-P-Ž+32
1
0
0
0
-6
15.
MIA VRANJEŠ
MAWASHI
PF-DJ-P-Ž-32
1
0
2
0
-7
16.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-P-Ž-28
1
0
2
0
-11
PF - Dječaci
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PLAMEN BOJINOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-M-22, PF-DJ-M-25
5
5
40
0
36
2.
DINO NADAREVIĆ
"ZINO"
PF-DJ-M+32
4
4
27
0
21
3.
BORNA ŠARIĆ
LAV, Pula
PF-DJ-M-28
2
2
13
0
13
4.
MAURO MAVRAČIĆ
JASTREB
PF-DJ-M-32
2
2
13
0
10
5.
BOTOND CSALA
Yoko Kick-box Team
PF-DJ-M-32
1
1
11
0
0
6.
DEIAN TRIFONOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-M+32
4
3
15
0
6
7.
KRISTIAN HRISTOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-M-32
3
2
15
0
4
8.
NIKOLAY VUCHEV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-M-25
3
2
12
0
-2
9.
ALEKSANDAR DELCHEV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-M-22, PF-DJ-M-25
4
2
14
0
-5
10.
IVAN MARETIĆ
JASTREB
PF-DJ-M+32
2
1
11
0
5
11.
FRAN GRUBIŠA
JASTREB
PF-DJ-M-32
2
1
15
0
4
12.
PETAR ARNAUDOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-M+32
2
1
9
0
0
13.
PATRIK ŠULC
KUTINA
PF-DJ-M-28
2
1
5
0
-3
14.
DAVID MALINARIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-M-28, PF-DJ-M-32
3
1
6
0
-9
15.
ARIJAN ŠAIĆ
KRAPINA
PF-DJ-M-28, PF-DJ-M-25
2
0
2
0
-8
16.
PATRIK TOPOLOVEC
KRAPINA
PF-DJ-M-25, PF-DJ-M-28
2
0
4
0
-9
17.
ANEJ JERMAN
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-DJ-M-25
1
0
4
0
-1
18.
PETAR BERVIDA
KUTINA
PF-DJ-M-32
1
0
5
0
-2
19.
PÁL KAPUVÁRI
Yoko Kick-box Team
PF-DJ-M-25
1
0
3
0
-3
20.
LUKA GAMAUF
KUTINA
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-3
21.
TONI MENDEŠ
MAWASHI
PF-DJ-M+32
1
0
1
0
-4
22.
JAKA ROZINA
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-DJ-M-32
1
0
6
0
-5
23.
LEON ŽEGARAC
MOSLAVAC
PF-DJ-M+32
1
0
3
0
-6
24.
ROKO KRSTIĆ
KRAPINA
PF-DJ-M-22
1
0
1
0
-6
25.
KRISTIAN TSENKOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
26.
LUKA PEROŠ
BUŠIDO
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-6
27.
TONI URSIĆ
MAWASHI
PF-DJ-M-32
1
0
0
0
-6
28.
FILIP SINKOVIĆ
KRAPINA
PF-DJ-M+32
1
0
0
0
-7
29.
PATRIK ŠIMUNOVIĆ
KUTINA
PF-DJ-M-22
1
0
3
0
-10
PF - Djevojčice
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARIA DIMITROVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-Ž-32, PF-DJ-Ž+32
6
6
37
0
30
2.
LAURA BATELIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-Ž-25
1
1
10
0
7
3.
SARA BOBAN
MAWASHI
PF-DJ-Ž-28
1
1
3
0
3
4.
ELENA HUDIN
KBV Ormož
PF-DJ-Ž-28
2
1
6
0
3
5.
PAOLA MATIĆ
JASTREB
PF-DJ-Ž+32
2
1
6
0
-1
6.
VIKTORIJA KAMPIĆ
TIGAR, Slunj
PF-DJ-Ž-32
2
1
7
0
-4
7.
DORIS ŠULEK
PTUJ
PF-DJ-Ž-32, PF-DJ-Ž+32
3
1
8
0
-2
8.
KIRA CVETNIĆ
DRAGON&SOKOL
PF-DJ-Ž-25, PF-DJ-Ž-28
2
0
3
0
-13
9.
TIHOMIRA IVANOVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-DJ-Ž+32
1
0
3
0
-2
10.
MIA VRANJEŠ
MAWASHI
PF-DJ-Ž-32
1
0
1
0
-3
11.
BEATA IVAS
HBD
PF-DJ-Ž-32
1
0
0
0
-6
12.
NELI BRATUŠEK
PTUJ
PF-DJ-Ž+32
1
0
0
0
-6
13.
VICTORIA PEKAS
BUDOKAI LABIN
PF-DJ-Ž+32
1
0
0
0
-6
PF - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
VANJA BURMUDŽIJA
KUTINA
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
8
8
50
0
34
2.
LOVRO ŽAMARIJA
JASTREB
PF-MKAD-M+47
4
4
30
0
23
3.
ALAN TURSUNOVIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-47
3
3
12
0
10
4.
IVAN UDOVIĆ
LAV, Pula
PF-MKAD-M-28
2
2
11
0
2
5.
VLADIMIR NENOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
6
5
22
0
10
6.
BENCE SOLYMOSI
Yoko Kick-box Team
PF-MKAD-M-47, PF-MKAD-M+47
8
6
34
0
14
7.
PETAR MATIĆ
LEGEND
PF-MKAD-M-42
4
3
18
0
7
8.
ERIK LAZAR
Yoko Kick-box Team
PF-MKAD-M+47
4
3
22
0
4
9.
TEO GRGIĆ
2002 - Odzak
PF-MKAD-M+47, PF-MKAD-M-47
6
4
20
0
5
10.
IVAN AMBROZIC
2002 - Odzak
PF-MKAD-M-42
3
2
21
0
10
11.
STJEPAN ANDRIĆ
OMEGA
PF-MKAD-M+47
3
2
12
0
0
12.
MARINO STORIĆ
HBD
PF-MKAD-M-37
3
2
8
0
-3
13.
ANTONIO ILIEV
teamRADULOV
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-32
5
3
15
0
3
14.
TILEN REPINA
PTUJ
PF-MKAD-M+47
2
1
9
0
5
15.
DAVID KOS
BUŠIDO
PF-MKAD-M+47
2
1
6
0
2
16.
EMANUEL SUROP
DRAGA
PF-MKAD-M-37
2
1
10
0
1
17.
MATKO PREBEG
KUTINA
PF-MKAD-M+47
2
1
6
0
1
18.
LEONARDO ČVEK
BTI
PF-MKAD-M-47
2
1
5
0
-2
19.
RAUL VALENČIĆ
SVETI MATEJ
PF-MKAD-M-37
2
1
8
0
-4
20.
MATO ANUŠIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-M-32
2
1
14
0
-5
21.
KARLO LACKO
BUŠIDO
PF-MKAD-M-47
2
1
4
0
-5
22.
PETAR DIMITROV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47
3
1
14
0
2
23.
BALINT NAGY
Yoko Kick-box Team
PF-MKAD-M-47, PF-MKAD-M+47
3
1
12
0
2
24.
DANIEL PACHEMANOV
teamRADULOV
PF-MKAD-M-28, PF-MKAD-M-32
3
1
10
0
1
25.
MIHAIL TZVETKOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
3
1
16
0
0
26.
VLADIMIR KANZOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-37
3
1
8
0
-1
27.
PRESLAV AVRAMOV
teamRADULOV
PF-MKAD-M+47, PF-MKAD-M-47
2
0
4
0
-3
28.
JAVOR MARIK
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-37
2
0
9
0
-5
29.
SIMEON DRAGANOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-42
2
0
4
0
-12
30.
KARLO NOVAK
KUTINA
PF-MKAD-M-47, PF-MKAD-M+47
2
0
0
0
-12
31.
ANDREY GALINOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-M-47, PF-MKAD-M+47
2
0
1
0
-17
32.
NEJC OSTROŽNIK
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-MKAD-M-32
1
0
8
0
-1
33.
ROKO RIBARIĆ
OMEGA
PF-MKAD-M-28
1
0
5
0
-1
34.
ALJOŠA RAMIĆ
"ZINO"
PF-MKAD-M+47
1
0
4
0
-1
35.
DINO IVAS
HBD
PF-MKAD-M+47
1
0
4
0
-1
36.
GABRIEL MOČILAC
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-M-42
1
0
2
0
-1
37.
DARIO GLOGOŠKI
NINJA
PF-MKAD-M+47
1
0
1
0
-1
38.
ALEX VOZELJ
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-MKAD-M-37
1
0
6
0
-2
39.
LEON NOLA
MAWASHI
PF-MKAD-M-47
1
0
3
0
-2
40.
LEON MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-M+47
1
0
1
0
-2
41.
ROK SEJDIJI
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-MKAD-M-32
1
0
1
0
-2
42.
ŠIMUN BARIĆ
HBD
PF-MKAD-M-37
1
0
5
0
-3
43.
SANDY ŽUNIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-32
1
0
3
0
-3
44.
MARIN RUŽIĆ
HBD
PF-MKAD-M-32
1
0
1
0
-3
45.
ANTO JELKIĆ
2002 - Odzak
PF-MKAD-M-37
1
0
1
0
-6
46.
MATIJA PTIČAR
KUTINA
PF-MKAD-M+47
1
0
1
0
-6
47.
JAN KOSINA
KUTINA
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
48.
KRISTIJAN KOPREK
KUTINA
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-6
49.
MARIN BAŠIĆ
BUDOKAI LABIN
PF-MKAD-M-42
1
0
0
0
-6
50.
MIHAEL SALVADOR
KUTINA
PF-MKAD-M+47
1
0
0
0
-6
51.
MATEO ŠEPEK
KUTINA
PF-MKAD-M-42
1
0
4
0
-8
PF - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
HRISTINA ANDONOVA
teamRADULOV
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
8
8
37
0
32
2.
LARA RADOČAJ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž+47
2
2
23
0
12
3.
PAOLA TOMRECAJ
PRETORIAN
PF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-47
6
5
26
0
13
4.
INEZ BARDOS
Yoko Kick-box Team
PF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-37
4
3
25
0
11
5.
PETRA MIKULIĆ
TIGAR BROD
PF-MKAD-Ž-37
3
2
21
0
16
6.
ELA MAGDIĆ
TIGAR, Slunj
PF-MKAD-Ž-42
3
2
18
0
11
7.
EVA KOLANDER
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-MKAD-Ž-47
3
2
12
0
5
8.
ANTONELA CESAREC
KRAPINA
PF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-47
4
2
16
0
8
9.
ANĐELINA FILIPOVIĆ
KUTINA
PF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-37
4
2
12
0
-1
10.
LUCIJA BOTICA
LEGEND
PF-MKAD-Ž-28, PF-MKAD-Ž-32
2
1
10
0
0
11.
ENA ČORAK
KUTINA
PF-MKAD-Ž-37
2
1
9
0
0
12.
ELENA ČVEK
BTI
PF-MKAD-Ž-32
2
1
13
0
-2
13.
MIHAELA TOPALLI
PRETORIAN
PF-MKAD-Ž-37
2
1
2
0
-2
14.
CHIARA IVAS
HBD
PF-MKAD-Ž-47
2
1
5
0
-3
15.
IVANA LJUBAN
MAWASHI
PF-MKAD-Ž+47
2
1
5
0
-8
16.
ELENA LJUBEK
ZMAJ
PF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-42
3
1
6
0
0
17.
NIKOL DIMITROVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-47
3
1
13
0
-2
18.
ANA PRANJIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-37
3
1
18
0
-5
19.
YANICA HRISTOVA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-37
2
0
2
0
-7
20.
MAGDALENA RUDARSKA
teamRADULOV
PF-MKAD-Ž-47, PF-MKAD-Ž+47
2
0
1
0
-7
21.
IVANA BRSTILO
MAWASHI
PF-MKAD-Ž+47
1
0
9
0
-1
22.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-1
23.
MANUELA VEŠLIGAJ
NINJA
PF-MKAD-Ž-47
1
0
2
0
-6
24.
TARA GAĆEŠA
KUTINA
PF-MKAD-Ž-42
1
0
1
0
-6
25.
ANA HUDIN
KBV Ormož
PF-MKAD-Ž-37
1
0
0
0
-6
26.
LEONARDA DEAK
BTI
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-6
27.
MARGARETA MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-6
28.
MARTINA LUCIĆ
OMEGA
PF-MKAD-Ž-47
1
0
0
0
-6
29.
DONNA VRHOVEC
BTI
PF-MKAD-Ž-28
1
0
0
0
-7
30.
STEFANI PORODINSKA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-MKAD-Ž-42
1
0
0
0
-7
31.
ANA JOVIĆ
BURA
PF-MKAD-Ž-32
1
0
3
0
-8
32.
ZALA JEREBIC
PTUJ
PF-MKAD-Ž-37
1
0
2
0
-11
PF - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LOVRO ŽAMARIJA
JASTREB
PF-SKAD-M-63
3
3
29
0
12
2.
BENCE SOLYMOSI
Yoko Kick-box Team
PF-SKAD-M-47
3
3
24
0
11
3.
NINO BRATUŠEK
PTUJ
PF-SKAD-M+69
2
2
13
0
13
4.
NEJC KOZOLE
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-SKAD-M-52
2
2
13
0
10
5.
LUKA LESKOVAR
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-SKAD-M-69
2
2
14
0
8
6.
METODI PANDUROV
teamRADULOV
PF-SKAD-M-57, PF-SKAD-M-63
4
3
28
0
15
7.
NIKOLAI PETROV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-SKAD-M-42, PF-SKAD-M-47
4
3
18
0
5
8.
MISLAV JAIĆ
MOSLAVAC
PF-SKAD-M-63
3
2
33
0
12
9.
ADIJAN NADAREVIĆ
"ZINO"
PF-SKAD-M-57
3
2
24
0
5
10.
DIEGO ALDIN
BURA
PF-SKAD-M-47
3
2
19
0
3
11.
NEJC KOROTAJ
KBV Ormož
PF-SKAD-M-63, PF-SKAD-M-69
4
2
26
0
4
12.
SVETOSLAV PROKOPOV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-SKAD-M-42, PF-SKAD-M-47
4
2
20
0
-1
13.
ERIK LAZAR
Yoko Kick-box Team
PF-SKAD-M-52
2
1
13
0
6
14.
DANIEL BANKO
FUTURA
PF-SKAD-M-57
2
1
6
0
0
15.
ALEN BRATINŠČAK
KBV Ormož
PF-SKAD-M+69
2
1
5
0
-2
16.
DANAIL BLAGOEV
teamRADULOV
PF-SKAD-M-42, PF-SKAD-M-47
2
0
4
0
-5
17.
ANTON MILCHEV
MASARU TEAM BULGARIA
PF-SKAD-M-57, PF-SKAD-M-63
2
0
10
0
-10
18.
MARTIN PAVLAKOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-M-63, PF-SKAD-M-69
2
0
0
0
-16
19.
MAKSIM ŠENJUG
ZMAJ
PF-SKAD-M-47
1
0
5
0
-2
20.
MARTIN MAJSEC
BTI
PF-SKAD-M-57
1
0
3
0
-2
21.
LUCAS RADOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-M-42
1
0
0
0
-2
22.
LEON NOLA
MAWASHI
PF-SKAD-M-47
1
0
0
0
-4
23.
MATEO GUZIĆ
POLAČA
PF-SKAD-M-47
1
0
5
0
-5
24.
TIM HEINISCH
PTUJ
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-5
25.
DORIAN KUPČINEC
JASTREB
PF-SKAD-M-69
1
0
0
0
-6
26.
FABIJAN ŠIRANOVIĆ
JASTREB
PF-SKAD-M+69
1
0
0
0
-6
27.
IVAN BATARELO
LOTUS
PF-SKAD-M-63
1
0
0
0
-6
28.
MIHAEL JUKIĆ
OMIŠALJ
PF-SKAD-M-52
1
0
0
0
-6
29.
SANJIN HRNJICA
"ZINO"
PF-SKAD-M-57
1
0
0
0
-6
30.
NIKLAS AYDUEGUEN DEPIKOLZVANE
OMIŠALJ
PF-SKAD-M-57
1
0
3
0
-10
31.
LEON MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-M-52
1
0
0
0
-10
PF - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LORENA GAZILJ
MAWASHI
PF-SKAD-Ž-60, PF-SKAD-Ž-65
4
4
36
0
19
2.
ANTONELA CESAREC
KRAPINA
PF-SKAD-Ž-42
3
3
13
0
13
3.
NIKA RADOVIĆ
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-46, PF-SKAD-Ž-50
2
2
15
0
3
4.
LUCIJA BAKALAR
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-Ž+65
1
1
4
0
4
5.
KRISTIN ILIEVA
teamRADULOV
PF-SKAD-Ž-55, PF-SKAD-Ž-60
6
5
26
0
7
6.
LEONA BARTOLIN
NINJA
PF-SKAD-Ž-42
3
2
11
0
10
7.
PAULA BURIĆ
MAWASHI
PF-SKAD-Ž-55
2
1
10
0
4
8.
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ
BTI
PF-SKAD-Ž-65
2
1
17
0
3
9.
NINA ETEROVIĆ
LOTUS
PF-SKAD-Ž-46
2
1
27
0
1
10.
NURHANA FAZLIC
ATUS GRATKORN
PF-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
0
11.
LARA RADOČAJ
TIGAR, Slunj
PF-SKAD-Ž-60
1
0
7
0
-1
12.
NIKOLINA BARTOLČIĆ
LAV, Pula
PF-SKAD-Ž-60
1
0
3
0
-1
13.
ANA SOVEC
ZMAJ
PF-SKAD-Ž-46
1
0
13
0
-2
14.
IVANA BRSTILO
MAWASHI
PF-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-2
15.
ANA BLAŽEVIĆ
KBV JEDINSTVO ODŽAK
PF-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
16.
NINA NOVAKOVIĆ
HBD
PF-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
-4
17.
HRISTINA ANDONOVA
teamRADULOV
PF-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-5
18.
INA SKAZA
PTUJ
PF-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-6
19.
IVANA LJUBAN
MAWASHI
PF-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-6
20.
LARA GAMAUF
KUTINA
PF-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-6
21.
MARGARETA MUŠNJAK
TIGAR, Karlovac
PF-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-6
22.
STEFANI PORODINSKA
MASARU TEAM BULGARIA
PF-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-6
23.
TALHA RIDŽAL
KBV JEDINSTVO ODŽAK
PF-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-6
24.
IVANA MIŠKOVIĆ
MOSLAVAC
PF-SKAD-Ž-65
1
0
4
0
-10
PF - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
NEJC KOROTAJ
KBV Ormož
PF-JUN-M-63
1
1
6
0
6
2.
PATRIK ŠULEK
PTUJ
PF-JUN-M-79
1
1
13
0
1
3.
VILIM UREMOVIĆ
JASTREB
PF-JUN-M-79
1
0
12
0
-1
4.
IVAN BATARELO
LOTUS
PF-JUN-M-63
1
0
0
0
-6
PF - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LORENA POŽEGA
TIGAR, Slunj
PF-JUN-Ž-60
2
2
19
0
16
2.
TINA BALOH
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-JUN-Ž-70
1
1
7
0
4
3.
LUCIJA BAKALAR
TIGAR, Slunj
PF-JUN-Ž-70
1
0
3
0
-4
4.
KRISTIN ILIEVA
teamRADULOV
PF-JUN-Ž-60
1
0
0
0
-6
5.
NIKOLINA BARTOLČIĆ
LAV, Pula
PF-JUN-Ž-60
1
0
3
0
-10
PF - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
No records to display.
PF - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
TINA BALOH
PON DO KWAN ZAGORJE
PF-SEN-Ž+70
2
2
16
0
8
2.
KARLA BOBANOVIĆ
POLAČA
PF-SEN-Ž-65
1
1
8
0
4
3.
FILIPA MERČEP
LOTUS
PF-SEN-Ž-65, PF-SEN-Ž+70
2
0
4
0
-11
4.
NIVES RADIĆ
DALMATINO
PF-SEN-Ž+70
1
0
8
0
-1