Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Dječaci -22
5031
646
9
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
249
5
ROKO VUJASIN (KLOKY61)
399
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
5033
646
10
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
399
11
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
Medalists
1. FILIP KLOBUČAR, GLINA
2. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. ROKO VUJASIN, CRNI ORAO
3. ----
PF - Dječaci -25
5034
135
6
ALEKSANDAR DELCHEV (MASARU)
419
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
120
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
151
PETAR GRIGOROV (MASARU)
641
RENE MILASCEVIC (KBK)
5036
135
6
ALEKSANDAR DELCHEV (MASARU)
120
0
PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA)
5035
151
6
PETAR GRIGOROV (MASARU)
641
0
RENE MILASCEVIC (KBK)
5039
135
5
ALEKSANDAR DELCHEV (MASARU)
151
2
PETAR GRIGOROV (MASARU)
Medalists
1. ALEKSANDAR DELCHEV, MASARU TEAM BULGARIA
2. PETAR GRIGOROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. PATRIK ŠIMUNOVIĆ, KUTINA
3. RENE MILASCEVIC, LEGEND
PF - Dječaci -28
5037
250
0
LUKA POLEGUBIĆ (KLOKY61)
154
0
PLAMEN BOJINOV (MASARU)
5038
380
2
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
148
7
NIKOLAY VUCHEV (MASARU)
5040
154
6
PLAMEN BOJINOV (MASARU)
148
0
NIKOLAY VUCHEV (MASARU)
Medalists
1. PLAMEN BOJINOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. NIKOLAY VUCHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. ----
3. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
PF - Dječaci -32
5041
464
5
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
121
7
PATRIK ŠULC (KUTINA)
5042
587
0
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
269
4
ANEJ JERMAN (PDKZ)
5043
697
6
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
226
0
JAKA ROZINA (PDKZ)
5044
721
12
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
134
1
BORIS DESPOTOV (MASARU)
5045
121
1
PATRIK ŠULC (KUTINA)
269
4
ANEJ JERMAN (PDKZ)
5046
697
6
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
721
3
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
5048
269
0
ANEJ JERMAN (PDKZ)
697
6
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
2. ANEJ JERMAN, PON DO KWAN ZAGORJE
3. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. PATRIK ŠULC, KUTINA
PF - Dječaci +32
5047
539
4
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
245
5
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
461
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
5049
350
7
DAVID BOSANAC (TGRSL)
137
9
DEIAN TRIFONOV (MASARU)
404
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
5050
122
0
PETAR BERVIDA (KUTINA)
246
6
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
467
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
5051
362
8
MARO BOSANAC (TGRSL)
673
6
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
248
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
5052
245
3
LOVRE MIOČEV (KLOKY61)
461
5
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
5053
137
6
DEIAN TRIFONOV (MASARU)
404
0
MARK MILOŠEVIĆ (ZELG)
5054
246
9
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
467
8
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
5055
362
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
248
3
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
5056
461
9
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
137
7
DEIAN TRIFONOV (MASARU)
5057
246
4
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
362
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
5059
461
7
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
246
6
RIKO LUKA MAKSAN (KLOKY61)
Medalists
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. RIKO LUKA MAKSAN, CRNI ORAO
3. DEIAN TRIFONOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj