Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice -22
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Djevojčice -22
5058
594
11
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
491
1
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. STEFANI OSKOMIĆ, LEGEND
2. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -25
5060
588
6
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
640
17
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
460
DORA MATIĆ (JASTREB)
5061
515
3
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
208
13
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA (MASARU)
679
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
5062
640
4
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
460
9
DORA MATIĆ (JASTREB)
5063
208
6
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA (MASARU)
679
0
STEFANI OSKOMIĆ (KBK)
5065
460
3
DORA MATIĆ (JASTREB)
208
6
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA (MASARU)
Medalists
1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. DORA MATIĆ, JASTREB
3. STEFANI OSKOMIĆ, LEGEND
3. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT
PF - Djevojčice -28
5064
401
6
LANA BENČIĆ (ZELG)
554
0
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
504
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
502
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
528
EMA PLEŠE (KBK MOS)
5066
401
8
LANA BENČIĆ (ZELG)
504
3
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
5067
502
7
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
528
6
EMA PLEŠE (KBK MOS)
5069
401
5
LANA BENČIĆ (ZELG)
502
1
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LANA BENČIĆ, TROJAN ISTRA
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
PF - Djevojčice -32
5068
546
2
DONNA VRHOVEC (BTI)
338
7
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
5070
608
6
BEATA IVAS (HBD)
442
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
5071
534
7
SARA BOBAN (MAWASHI)
212
4
RALITZA ILIEVA (MASARU)
382
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
5072
338
2
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
608
10
BEATA IVAS (HBD)
5073
534
8
SARA BOBAN (MAWASHI)
382
5
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
5075
608
1
BEATA IVAS (HBD)
534
4
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. BEATA IVAS, HBD
3. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
PF - Djevojčice +32
5074
547
4
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
447
2
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
535
SARA BOBAN (MAWASHI)
609
BEATA IVAS (HBD)
339
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
5076
522
14
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
564
13
LARA INDOF (PDKZ)
351
LUNA MOČILAC (TGRSL)
537
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
463
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
5077
547
2
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
535
8
SARA BOBAN (MAWASHI)
5078
609
8
BEATA IVAS (HBD)
339
6
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
5079
522
6
LUCIJA KOMLENIĆ (KBK MOS)
351
9
LUNA MOČILAC (TGRSL)
5080
537
2
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
463
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
5081
535
7
SARA BOBAN (MAWASHI)
609
3
BEATA IVAS (HBD)
5082
351
6
LUNA MOČILAC (TGRSL)
463
3
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
5084
535
2
SARA BOBAN (MAWASHI)
351
9
LUNA MOČILAC (TGRSL)
Medalists
1. LUNA MOČILAC, TIGAR, Slunj
2. SARA BOBAN, MAWASHI
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. BEATA IVAS, HBD