Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
4047
439
4
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
642
1
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
4048
271
7
IVAN UDOVIĆ (LAV)
223
1
ROK SEJDIJI (PDKZ)
4052
439
3
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
271
2
IVAN UDOVIĆ (LAV)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
2. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ROK SEJDIJI, PON DO KWAN ZAGORJE
PF - Stariji kadeti -47
4050
436
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
451
7
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
4051
542
1
LEON NOLA (MAWASHI)
58
0
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
4055
451
6
NIK JAMŠEK GROBELNIK (PTUJ)
542
0
LEON NOLA (MAWASHI)
Medalists
1. NIK JAMŠEK GROBELNIK, PTUJ
2. LEON NOLA, MAWASHI
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
PF - Stariji kadeti -52
4053
429
10
LUKA PLANINAC (PLANET)
541
17
LEON NOLA (MAWASHI)
4054
675
0
STEFAN VEKIĆ (LOŠINJ)
526
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
4057
541
0
LEON NOLA (MAWASHI)
526
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LEON NOLA, MAWASHI
3. STEFAN VEKIĆ, VIKTORIA
3. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
PF - Stariji kadeti -57
4056
454
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
201
3
SZABÓ DÁNIEL (COMBATD)
634
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
4058
201
6
SZABÓ DÁNIEL (COMBATD)
634
7
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
Medalists
1. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
2. SZABÓ DÁNIEL, Combat "D" SC
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
4059
273
6
MORIS TRBULIN (LAV)
403
0
LUKA BONAZZA (ZELG)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
4060
307
0
JUKIĆ FERHAD (LJUTOCH)
468
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
452
KRISTIJAN BOSNIĆ (2002BIH)
4062
468
7
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
452
0
KRISTIJAN BOSNIĆ (2002BIH)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. KRISTIJAN BOSNIĆ, 2002 - Odzak
3. JUKIĆ FERHAD, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
4061
559
13
LUKA LESKOVAR (PDKZ)
472
7
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. LUKA LESKOVAR, PON DO KWAN ZAGORJE
2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. ----
3. ----