Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
21. Kutina Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Children beginners (male) -25
PF - Dječaci početnici -28
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Children beginners (female) -22
PF - Children beginners (female) -25
PF - Children beginners (female) -28
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Djevojčice početnice +32
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Children beginners (male) -25
1001
171
8
OLEG KOLBIN (MASARU)
623
5
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1002
446
4
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
508
6
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
1004
171
4
OLEG KOLBIN (MASARU)
508
7
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
Medalists
1. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
2. OLEG KOLBIN, MASARU TEAM BULGARIA
3. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA
PF - Dječaci početnici -28
1003
335
0
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
172
7
OLEG KOLBIN (MASARU)
507
ENES HUŠIDIĆ (TIGAR)
1005
172
9
OLEG KOLBIN (MASARU)
507
1
ENES HUŠIDIĆ (TIGAR)
Medalists
1. OLEG KOLBIN, MASARU TEAM BULGARIA
2. ENES HUŠIDIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO
3. ----
PF - Dječaci početnici -32
1006
449
10
DEEN TULIĆ (BIHAĆ)
51
0
DOMAGOJ HALIĆ (KUTINA)
426
VIKTOR HARAMIJA (HUS-OS)
1007
496
7
ALEM SMAJIC (KURTO)
281
11
ANDREJ TODOROVIĆ (BATAJA)
517
KARLO MIHELČIĆ (KBK MOS)
1008
449
6
DEEN TULIĆ (BIHAĆ)
426
0
VIKTOR HARAMIJA (HUS-OS)
1009
281
8
ANDREJ TODOROVIĆ (BATAJA)
517
5
KARLO MIHELČIĆ (KBK MOS)
1011
449
0
DEEN TULIĆ (BIHAĆ)
281
6
ANDREJ TODOROVIĆ (BATAJA)
Medalists
1. ANDREJ TODOROVIĆ, KBK BATAJNICA
2. DEEN TULIĆ, KBC "Bihać"
3. KARLO MIHELČIĆ, MOSLAVAC
3. VIKTOR HARAMIJA, HUS
PF - Dječaci početnici +32
1010
447
6
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
282
0
MIHAJLO NEŠOVIĆ (BATAJA)
715
BORNA KOS (KUTINA)
604
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
680
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
1012
448
2
EMRAH KRUPIĆ (BIHAĆ)
280
4
JOVAN KOVRLIJA (BATAJA)
425
FRANO GREBENAR (HUS-OS)
674
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
651
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
1013
447
9
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
715
1
BORNA KOS (KUTINA)
1014
604
6
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
680
4
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
1015
280
5
JOVAN KOVRLIJA (BATAJA)
425
0
FRANO GREBENAR (HUS-OS)
1016
674
3
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
651
5
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
1017
447
1
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
604
3
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
1018
280
0
JOVAN KOVRLIJA (BATAJA)
651
10
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
1020
604
8
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
651
2
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
Medalists
1. EDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. PATRICK KECELI-MESAROŠ, FRANKOPAN
3. ALAN DEDIĆ, KBC "Bihać"
3. JOVAN KOVRLIJA, KBK BATAJNICA
PF - Children beginners (female) -22
1019
509
6
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
717
0
NINA IVAS (HBD)
Medalists
1. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
2. NINA IVAS, HBD
3. ----
3. ----
PF - Children beginners (female) -25
1021
539
0
NINA IVAS (HBD)
393
5
KLARA PAULIĆ (TGRSL)
Medalists
1. KLARA PAULIĆ, TIGAR, Slunj
2. NINA IVAS, HBD
3. ----
3. ----
PF - Children beginners (female) -28
1022
673
1
SARAH HODZIC (BIHAC)
549
2
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
2. SARAH HODZIC, "ZINO"
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice -32
1023
54
2
INGA ŠTAJCER (KUTINA)
536
3
NOLA PALADA (HBD)
1024
663
2
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
279
3
NIKOLINA RISTIĆ (BATAJA)
1026
536
4
NOLA PALADA (HBD)
279
6
NIKOLINA RISTIĆ (BATAJA)
Medalists
1. NIKOLINA RISTIĆ, KBK BATAJNICA
2. NOLA PALADA, HBD
3. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT
3. INGA ŠTAJCER, KUTINA
PF - Djevojčice početnice +32
1025
537
5
NOLA PALADA (HBD)
689
2
LARA GORUP (SUŠAK)
1027
53
4
TAMARA BLAGOJEVIĆ (KUTINA)
278
7
MILICA PETER (BATAJA)
1028
52
1
LAURA HORVAT (KUTINA)
106
5
LANA NUKIĆ (UNIJABV)
47
ERIN LIKAR KOLOUCH (KUTINA)
1029
537
5
NOLA PALADA (HBD)
278
3
MILICA PETER (BATAJA)
1030
106
9
LANA NUKIĆ (UNIJABV)
47
5
ERIN LIKAR KOLOUCH (KUTINA)
1032
537
7
NOLA PALADA (HBD)
106
5
LANA NUKIĆ (UNIJABV)
Medalists
1. NOLA PALADA, HBD
2. LANA NUKIĆ, Unija Borilačke Vještine
3. MILICA PETER, KBK BATAJNICA
3. ERIN LIKAR KOLOUCH, KUTINA
PF - Dječaci -25
1031
501
0
RIKO LJUBIĆ (BTI)
173
6
OLEG KOLBIN (MASARU)
288
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
1033
624
0
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
174
6
DIMITAR IVANOV (MASARU)
639
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1034
173
10
OLEG KOLBIN (MASARU)
288
2
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
1035
174
6
DIMITAR IVANOV (MASARU)
639
5
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1038
173
0
OLEG KOLBIN (MASARU)
174
6
DIMITAR IVANOV (MASARU)
Medalists
1. DIMITAR IVANOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. OLEG KOLBIN, MASARU TEAM BULGARIA
3. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
PF - Dječaci -28
1036
236
4
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
180
5
PETAR GRIGOROV (MASARU)
1037
641
6
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
175
2
DIMITAR IVANOV (MASARU)
1039
180
6
PETAR GRIGOROV (MASARU)
641
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. PETAR GRIGOROV, MASARU TEAM BULGARIA
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
3. DIMITAR IVANOV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Dječaci -32
1040
90
6
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
233
4
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1041
492
2
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
39
6
NIKOLAY VUCHEV (MASARU)
1042
484
6
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
201
1
TEODOR POPOVSKI (MASARU)
237
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1043
90
1
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
39
9
NIKOLAY VUCHEV (MASARU)
1044
484
4
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
237
5
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1047
39
10
NIKOLAY VUCHEV (MASARU)
237
2
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
Medalists
1. NIKOLAY VUCHEV, MASARU TEAM BULGARIA
2. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
3. ANTONIO KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
3. EMIL MUJKIĆ, VRSAR
PF - Djevojčice -25
1045
49
13
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
23
7
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
1046
512
5
TENA VUČETIĆ (TIGAR)
388
6
MORENA ŠPEHAR (TGRSL)
1049
49
4
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
388
2
MORENA ŠPEHAR (TGRSL)
Medalists
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. MORENA ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. TENA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Djevojčice -28
1048
522
12
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
46
1
RENATA HOŠKO (KUTINA)
550
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
1050
522
10
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
550
0
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
3. RENATA HOŠKO, KUTINA
3. ----
PF - Djevojčice -32
1051
505
0
EMILI RUBES (BTI)
68
3
MARTINA PREBEG (KUTINA)
523
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
1054
68
5
MARTINA PREBEG (KUTINA)
523
10
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MARTINA PREBEG, KUTINA
3. EMILI RUBES, BTI
3. ----
PF - Djevojčice +32
1052
78
4
HADRA BIBORKA (BER.)
503
7
DONNA VRHOVEC (BTI)
1053
502
3
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
679
2
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
1056
503
2
DONNA VRHOVEC (BTI)
502
5
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
Medalists
1. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
2. DONNA VRHOVEC, BTI
3. IRIS PETROVIĆ, SUŠAK
3. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT
PF - Mlađi kadeti -28
1055
181
9
PETAR GRIGOROV (MASARU)
498
7
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
35
HRISTO NIKOLOV (MASARU)
1057
181
2
PETAR GRIGOROV (MASARU)
35
6
HRISTO NIKOLOV (MASARU)
Medalists
1. HRISTO NIKOLOV, MASARU TEAM BULGARIA
2. PETAR GRIGOROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1058
163
6
NIKOLAY VUCHEV (MASARU)
209
0
ANEJ JERMAN (PDKZ)
202
TEODOR POPOVSKI (MASARU)
1059
156
5
HRISTO NIKOLOV (MASARU)
391
2
GABRIJEL LATIN (NINJA)
33
GEORGI STAIKOV (MASARU)
1060
163
1
NIKOLAY VUCHEV (MASARU)
202
3
TEODOR POPOVSKI (MASARU)
1061
156
5
HRISTO NIKOLOV (MASARU)
33
2
GEORGI STAIKOV (MASARU)
1063
202
4
TEODOR POPOVSKI (MASARU)
156
3
HRISTO NIKOLOV (MASARU)
Medalists
1. TEODOR POPOVSKI, MASARU TEAM BULGARIA
2. HRISTO NIKOLOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. NIKOLAY VUCHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. GEORGI STAIKOV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Mlađi kadeti -37
1062
153
10
GEORGI STAIKOV (MASARU)
63
0
PATRIK ŠULC (KUTINA)
19
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
41
VLADIMIR KANZOV (MASARU)
397
MARO BOSANAC (TGRSL)
1064
152
6
BORIS DESPOTOV (MASARU)
445
0
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
392
GABRIJEL LATIN (NINJA)
560
TONI URSIĆ (MAWASHI)
60
PETAR BERVIDA (KUTINA)
1065
153
1
GEORGI STAIKOV (MASARU)
19
9
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
1066
41
10
VLADIMIR KANZOV (MASARU)
397
0
MARO BOSANAC (TGRSL)
1067
152
3
BORIS DESPOTOV (MASARU)
392
1
GABRIJEL LATIN (NINJA)
1068
560
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
60
0
PETAR BERVIDA (KUTINA)
1069
19
5
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
41
3
VLADIMIR KANZOV (MASARU)
1070
152
1
BORIS DESPOTOV (MASARU)
560
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1071
19
3
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
560
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. BORIS DESPOTOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. VLADIMIR KANZOV, MASARU TEAM BULGARIA