Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
21. Kutina Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Children (male)
PF - Children (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
FC - Seniors (male)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Juniori -51
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniori +91
LK - Juniori -51
R035
239
3
FILIP GLUIĆ (SPARTAN)
381
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Medalists
1. FILIP GLUIĆ, SPARTAN GYM
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. ----
3. ----
LK - Juniori -63,5
R015
369
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
521
0
RIJAD HADŽIĆ (ILID-SA)
592
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
R044
369
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
592
0
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
Medalists
1. IGOR ŠURINA, PIT BULL, Split
2. JURAJ ČAČIJA, LEON GYM
3. RIJAD HADŽIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ----
LK - Juniori -67
R002
580
1
ERIC SANTO (KOBRABJ)
198
2
LUKA KUSTURA (SPARTAN)
R003
453
0
DUJE LIPŠANOVIĆ (PITBUL)
277
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R004
371
0
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
88
3
ALBIN LUSHAJ (TRNJE)
R005
419
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
108
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
R024
198
0
LUKA KUSTURA (SPARTAN)
277
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
R025
88
0
ALBIN LUSHAJ (TRNJE)
419
3
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
R052
277
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
419
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG1)
Medalists
1. STEFAN CVETKOVIĆ, KBK BATAJNICA
2. SALAHUDIN ŠUKE, TROJAN
3. LUKA KUSTURA, SPARTAN GYM
3. ALBIN LUSHAJ, TRNJE
LK - Juniori -71
R006
520
1
HAMZA ĐOZIĆ (ILID-SA)
621
2
BRUNO CECIĆ (PITBUL)
242
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
384
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
482
LUKA RUKAVINA (ZG)
R026
621
0
BRUNO CECIĆ (PITBUL)
242
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
R027
384
1
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
482
2
LUKA RUKAVINA (ZG)
R053
242
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
482
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
Medalists
1. PATRIK GRĐAN, MLADOST
2. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
3. BRUNO CECIĆ, PIT BULL, Split
3. EMANUEL KRIŠTO, ARMUS
LK - Juniori -75
R001
276
3
LUKA ĐORĐEVIĆ (BATAJA)
422
0
MATEO KARADAKIĆ (PKREŠ4)
190
MIHAEL PAVALIĆ (SPARTAN)
189
DOMINIK BURAZER (SPARTAN)
420
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
431
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
421
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
196
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
423
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R010
276
3
LUKA ĐORĐEVIĆ (BATAJA)
190
0
MIHAEL PAVALIĆ (SPARTAN)
R011
189
0
DOMINIK BURAZER (SPARTAN)
420
3
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
R012
431
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
421
0
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
R013
196
0
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
423
3
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R030
276
0
LUKA ĐORĐEVIĆ (BATAJA)
420
3
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
R031
431
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
423
0
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R055
420
0
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
431
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
Medalists
1. FILIP MATIĆ, HUS
2. ANDRIJA CINOTTI, PETAR KREŠIMIR IV.
3. VIŠEN ŠEVO, PETAR KREŠIMIR IV.
3. LUKA ĐORĐEVIĆ, KBK BATAJNICA
LK - Juniori -81
R007
360
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
359
0
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
R008
591
3
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
398
0
RIZAH MUSTAFIC (BALKANK)
R009
325
3
ARMAN JAPIĆ (CRO)
424
0
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
243
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
R028
360
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
591
0
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
R029
325
3
ARMAN JAPIĆ (CRO)
243
0
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
R054
360
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
325
0
ARMAN JAPIĆ (CRO)
Medalists
1. ANDREJ GRUBJEŠIĆ, MEGA CENTAR
2. ARMAN JAPIĆ, CROATIA
3. ANTONIO BARBIĆ, LEON GYM
3. VALENTINO FLORIJANIĆ, MLADOST
LK - Juniori +91
R016
357
0
MARKO PERKOVIĆ (KOBRABJ)
142
3
HARUN SINANOVIC (BALKANK)
358
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
R045
142
0
HARUN SINANOVIC (BALKANK)
358
3
ARMAN HERCEGLIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. ARMAN HERCEGLIĆ, Ilidža Sarajevo
2. HARUN SINANOVIC, BALKAN KONJIC
3. MARKO PERKOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. ----