Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
21. Kutina Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Point fighting
Light contact
Kick light
Full contact
Low kick
K-1 style
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
KL - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BORNA GRMUŠA
IVANIĆ GRAD
KL-SKAD-M-52
3
3
9
0
9
2.
DANIJEL JURAS
HBD
KL-SKAD-M+69
3
3
9
0
9
3.
EMEL SKULIĆ
KBS "TITANIUM" Usora
KL-SKAD-M-63
3
3
9
0
9
4.
MIRZET ČAVKIĆ
KBV Kurto
KL-SKAD-M-69
3
3
9
0
9
5.
AMIL TUTIC
"ZINO"
KL-SKAD-M-57
2
2
6
0
6
6.
EMANUEL SUROP
DRAGA
KL-SKAD-M-47
2
2
5
0
4
7.
MIHAEL PERIŠ
SVETI JURE, Gata
KL-SKAD-M-37
1
1
3
0
3
8.
AMAR ŠUKE
TROJAN ISTRA
KL-SKAD-M-42
1
1
2
0
1
9.
DANIEL KOCIJAN
TERMINATOR
KL-SKAD-M-52
3
2
6
0
3
10.
DINO BARIĆ
HBD
KL-SKAD-M+69
3
2
6
0
3
11.
JOSIP PEREMIN
ARMUS
KL-SKAD-M-63
3
2
6
0
3
12.
LUKA KOMESAROVIĆ
ŠKORPION
KL-SKAD-M-42
2
1
4
0
2
13.
DAVID DRAGOVIĆ
DOMSA
KL-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
14.
FILIP ČIČEK
IMPACT
KL-SKAD-M-69
2
1
3
0
0
15.
JASKO SKALIĆ
KBV Kurto
KL-SKAD-M-69
2
1
3
0
0
16.
KARLO BERIĆ
LEON GYM
KL-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
17.
ROKO JAKIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-SKAD-M-47
2
1
3
0
0
18.
SANDI SKALIĆ
KBV Kurto
KL-SKAD-M+69
2
1
3
0
0
19.
VITO PERIŠ
SVETI JURE, Gata
KL-SKAD-M-57
2
1
3
0
0
20.
NIKO MARTAN
TROJAN ISTRA
KL-SKAD-M+69
2
1
2
0
-2
21.
STJEPAN POTOČKI
LEON GYM
KL-SKAD-M+69
2
1
2
0
-2
22.
ERNEST MARIJAŠEVIĆ
IVANIĆ GRAD
KL-SKAD-M+69
1
0
1
0
-1
23.
JAN BENČEK
MLADOST
KL-SKAD-M+69
1
0
1
0
-1
24.
MARKO ŠEPAK
LEON GYM
KL-SKAD-M-47
1
0
1
0
-1
25.
ADMIR HASANBAŠIĆ
KBS Borac Jelah
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
26.
BORNA PEPIĆ
IMPACT
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
27.
DZAN ZDRALE
BALKAN KONJIC
KL-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
28.
EMMAN HODŽIĆ
KBV Kurto
KL-SKAD-M-42
1
0
0
0
-3
29.
FILIP KAJBA
ŠKORPION
KL-SKAD-M-37
1
0
0
0
-3
30.
FRAN MAČEŠIĆ
TROJAN ISTRA
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
31.
FRAN SVETINOVIĆ
DOMSA
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
32.
IVAN LUKIĆ
ŠKORPION
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
33.
KRSTO MAROŠ
ŠKORPION
KL-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
34.
LEO SENKIĆ
MEGA CENTAR
KL-SKAD-M+69
1
0
0
0
-3
35.
LOVRO GOLUBOVIĆ
VIKTORIA
KL-SKAD-M-47
1
0
0
0
-3
36.
LUKA MITROVIĆ
IMPACT
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
37.
MARKO BRKIĆ
DOMSA
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
38.
MARSCHEL KUNJEK
KOBRA, Bjelovar
KL-SKAD-M-63
1
0
0
0
-3
39.
MIHAEL SALVADOR
KUTINA
KL-SKAD-M-69
1
0
0
0
-3
40.
SILVIO DEBELJAK
ŠKORPION
KL-SKAD-M-57
1
0
0
0
-3
41.
TONI LUKAČ
ŠKORPION
KL-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
42.
VITO DOMINIĆ
ŠKORPION
KL-SKAD-M-52
1
0
0
0
-3
KL - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
BARBARA BUNJEVAC
IVANIĆ GRAD
KL-SKAD-Ž-65
2
2
6
0
6
2.
ANA SOVEC
ZMAJ
KL-SKAD-Ž-55
2
2
5
0
4
3.
BILIĆ DŽENANA
KBV Kurto
KL-SKAD-Ž-42
1
1
3
0
3
4.
ELENA LJUBEK
ZMAJ
KL-SKAD-Ž-50
1
1
3
0
3
5.
ELMEDINA EMINOVIĆ
KBV Kurto
KL-SKAD-Ž-46
1
1
3
0
3
6.
NINA ETEROVIĆ
LOTUS
KL-SKAD-Ž-60
1
1
3
0
3
7.
VALENTINA BOLTUŽIĆ
DRAGON&SOKOL
KL-SKAD-Ž+65
1
1
3
0
3
8.
ZEJFA AHMETOVIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SKAD-Ž-55
3
2
7
0
5
9.
LEJLA ŠEHIĆ
KBV Kurto
KL-SKAD-Ž-60
2
1
3
0
0
10.
SUMEA SABIC
KBV Kurto
KL-SKAD-Ž-65
2
1
3
0
0
11.
ANA VUKOVIĆ
SVETI DUH
KL-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
12.
EDITA ZDRALE
BALKAN KONJIC
KL-SKAD-Ž-42
1
0
0
0
-3
13.
ENIKŐ TEKLA TÓTH
BEREMEND SPORT KFT
KL-SKAD-Ž-46
1
0
0
0
-3
14.
HATEMA BEĆAR
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-3
15.
KATJA ŠEPAK
LEON GYM
KL-SKAD-Ž-60
1
0
0
0
-3
16.
LARA ŠIMIĆ
HUS
KL-SKAD-Ž-65
1
0
0
0
-3
17.
LEJLA KRUŠKO
KBS Borac Jelah
KL-SKAD-Ž+65
1
0
0
0
-3
18.
LENA KUNDA
VIKTORIA
KL-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
19.
LEYLA SEJMENOVIĆ
CBS"Tešanj"Tešanj
KL-SKAD-Ž-55
1
0
0
0
-3
20.
TARA GAĆEŠA
KUTINA
KL-SKAD-Ž-50
1
0
0
0
-3
KL - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
STJEPAN SEDAK
ZMAJ
KL-JUN-M-63, KL-JUN-M-69
4
4
12
0
12
2.
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ
DOMSA
KL-JUN-M-79
2
2
6
0
6
3.
PATRIK KLARIĆ
DOMSA
KL-JUN-M-74
2
2
6
0
6
4.
VITO KOŠAR
ŠKORPION
KL-JUN-M-84
2
2
6
0
6
5.
ERMIN ŠABIĆ
KBS Borac Jelah
KL-JUN-M-57
1
1
3
0
3
6.
MEHMED HODŽIĆ
KBS "TITANIUM" Usora
KL-JUN-M-94
1
1
3
0
3
7.
HARIS HAJDAREVIC
"ZINO"
KL-JUN-M-69
3
2
5
0
1
8.
DAVID JOZIPOVIĆ
MAWASHI
KL-JUN-M-74
2
1
3
0
0
9.
JURAJ DOROTIĆ
DOMSA
KL-JUN-M-69
2
1
3
0
0
10.
MIRNES ČAVKIĆ
KBV Kurto
KL-JUN-M-79
2
1
3
0
0
11.
RANKO GERIĆ
MLADOST
KL-JUN-M-84
2
1
3
0
0
12.
IMRAN KOLENOVIĆ
KBS "PANTER" SARAJEVO
KL-JUN-M-69
1
0
1
0
-1
13.
ABEL MALAGIĆ
KBS "PANTER" SARAJEVO
KL-JUN-M-57
1
0
0
0
-3
14.
BENJAMIN MAGLIĆ
KBS "TITANIUM" Usora
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
15.
ERVIN KALTAK
TROJAN ISTRA
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
16.
FRAN PETRUŠIĆ
DOMSA
KL-JUN-M-94
1
0
0
0
-3
17.
IVAN BILOGREVIĆ
KUTINA
KL-JUN-M-84
1
0
0
0
-3
18.
JOSIP PJACA
CROATIA
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
19.
LUKA MORDUŠ
TIGAR, Karlovac
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
20.
LUKA RAKLJAŠ
PIT BULL, Split
KL-JUN-M-69
1
0
0
0
-3
21.
LUKA VIDOVIĆ
DOMSA
KL-JUN-M-79
1
0
0
0
-3
22.
MARKO TRGOVČEVIĆ
DOMSA
KL-JUN-M-63
1
0
0
0
-3
23.
RINO JURIĆ
MEGA CENTAR
KL-JUN-M-84
1
0
0
0
-3
24.
ŠIMUN FILIPOVIĆ
KUTINA
KL-JUN-M-74
1
0
0
0
-3
KL - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ADNA HODZIC
"ZINO"
KL-JUN-Ž-55
2
2
6
0
6
2.
PATRICIJA ŠPOLJARIĆ
MLADOST
KL-JUN-Ž+70
1
1
3
0
3
3.
MIRNA PEJIĆ
SVETI DUH
KL-JUN-Ž-70
1
1
2
0
1
4.
ELENA ABRAMIĆ
IMPACT
KL-JUN-Ž-70
1
0
1
0
-1
5.
DORIS MAGDIĆ
KUTINA
KL-JUN-Ž+70
1
0
0
0
-3
6.
KATARINA MARINČIĆ
KUTINA
KL-JUN-Ž-55
1
0
0
0
-3
7.
LORENA GOLUBIĆ
TIGAR, Karlovac
KL-JUN-Ž-55
1
0
0
0
-3
KL - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARTIN LIPOŠĆAK
CROATIA
KL-SEN-M-69
2
2
6
0
6
2.
EMIR PAĆUKA
KBS "PANTER" SARAJEVO
KL-SEN-M-74
1
1
3
0
3
3.
IVICA IVIĆ
ARMUS
KL-SEN-M+94
1
1
3
0
3
4.
NIKOLA JOSIPOVIĆ
ARMUS
KL-SEN-M-57
1
1
3
0
3
5.
VITO KOŠAR
ŠKORPION
KL-SEN-M-89
1
1
3
0
3
6.
ANTE UREMOVIĆ
ARMUS
KL-SEN-M-89
1
0
0
0
-3
7.
BRUNO BAN
CROATIA
KL-SEN-M-69
1
0
0
0
-3
8.
DANIEL MARKOVIĆ CEBIĆ
HUS
KL-SEN-M-74
1
0
0
0
-3
9.
EDIN RIZOVIĆ
MEGA CENTAR
KL-SEN-M-69
1
0
0
0
-3
10.
ERMIN ŠABIĆ
KBS Borac Jelah
KL-SEN-M-57
1
0
0
0
-3
11.
JAHIJA MUJKETA
KBS "TITANIUM" Usora
KL-SEN-M+94
1
0
0
0
-3
KL - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
SELMA MUŠIĆ
KBK "Galaja" Sanski Most
KL-SEN-Ž+70
1
1
3
0
3
2.
BRIGITA ŽAMARIJA
CROATIA
KL-SEN-Ž+70
1
0
0
0
-3
KL - Stariji kadeti, KL - Starije kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KBV Kurto
9
1.
16
1.
25
3
3
1
1.
2.
IVANIĆ GRAD
5
5.
5
3.
10
2
0
0
2.
3.
ZMAJ
0
18.
10
2.
10
2
0
0
2.
4.
ŠKORPION
9
1.
0
14.
9
0
2
3
4.
5.
HBD
8
3.
0
14.
8
1
1
0
5.
6.
SVETI JURE, Gata
8
3.
0
14.
8
1
1
0
5.
7.
"ZINO"
5
5.
0
14.
5
1
0
0
7.
8.
DRAGA
5
5.
0
14.
5
1
0
0
7.
9.
KBS "TITANIUM" Usora
5
5.
0
14.
5
1
0
0
7.
10.
TROJAN ISTRA
5
5.
0
14.
5
1
0
0
7.
11.
DRAGON&SOKOL
0
18.
5
3.
5
1
0
0
7.
12.
LOTUS
0
18.
5
3.
5
1
0
0
7.
13.
CBS"Tešanj"Tešanj
0
18.
5
3.
5
0
1
2
13.
14.
ARMUS
3
10.
0
14.
3
0
1
0
14.
15.
TERMINATOR
3
10.
0
14.
3
0
1
0
14.
16.
TIGAR, Karlovac
3
10.
0
14.
3
0
1
0
14.
17.
BALKAN KONJIC
0
18.
3
7.
3
0
1
0
14.
18.
BEREMEND SPORT KFT
0
18.
3
7.
3
0
1
0
14.
19.
KBS Borac Jelah
0
18.
3
7.
3
0
1
0
14.
20.
KUTINA
0
18.
3
7.
3
0
1
0
14.
21.
IMPACT
3
10.
0
14.
3
0
0
3
21.
22.
LEON GYM
2
14.
1
11.
3
0
0
3
21.
23.
DOMSA
2
14.
0
14.
2
0
0
2
23.
24.
HUS
0
18.
1
11.
1
0
0
1
24.
25.
SVETI DUH
0
18.
1
11.
1
0
0
1
24.
26.
KOBRA, Bjelovar
1
16.
0
14.
1
0
0
1
24.
27.
VIKTORIA
1
16.
0
14.
1
0
0
1
24.
28.
MEGA CENTAR
0
18.
0
14.
0
0
0
0
28.
29.
MLADOST
0
18.
0
14.
0
0
0
0
28.
KL - Juniori, KL - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
DOMSA
16
1.
0
7.
16
2
1
3
1.
2.
ZMAJ
10
2.
0
7.
10
2
0
0
2.
3.
"ZINO"
3
7.
5
1.
8
1
1
0
3.
4.
MLADOST
3
7.
5
1.
8
1
1
0
3.
5.
KUTINA
2
12.
4
4.
6
0
1
3
5.
6.
KBS "TITANIUM" Usora
5
3.
0
7.
5
1
0
0
6.
7.
KBS Borac Jelah
5
3.
0
7.
5
1
0
0
6.
8.
ŠKORPION
5
3.
0
7.
5
1
0
0
6.
9.
SVETI DUH
0
16.
5
1.
5
1
0
0
6.
10.
KBS "PANTER" SARAJEVO
4
6.
0
7.
4
0
1
1
10.
11.
TIGAR, Karlovac
1
13.
3
5.
4
0
1
1
10.
12.
KBV Kurto
3
7.
0
7.
3
0
1
0
12.
13.
MAWASHI
3
7.
0
7.
3
0
1
0
12.
14.
TROJAN ISTRA
3
7.
0
7.
3
0
1
0
12.
15.
IMPACT
0
16.
3
5.
3
0
1
0
12.
16.
CROATIA
1
13.
0
7.
1
0
0
1
16.
17.
MEGA CENTAR
1
13.
0
7.
1
0
0
1
16.
18.
PIT BULL, Split
0
16.
0
7.
0
0
0
0
18.
KL - Seniori, KL - Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
ARMUS
13
1.
0
3.
13
2
1
0
1.
2.
CROATIA
8
2.
3
2.
11
1
2
0
2.
3.
KBS "PANTER" SARAJEVO
5
3.
0
3.
5
1
0
0
3.
4.
ŠKORPION
5
3.
0
3.
5
1
0
0
3.
5.
KBK "Galaja" Sanski Most
0
9.
5
1.
5
1
0
0
3.
6.
HUS
3
5.
0
3.
3
0
1
0
6.
7.
KBS "TITANIUM" Usora
3
5.
0
3.
3
0
1
0
6.
8.
KBS Borac Jelah
3
5.
0
3.
3
0
1
0
6.
9.
MEGA CENTAR
1
8.
0
3.
1
0
0
1
9.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
KBV Kurto
12
5.
16
1.
28
3
4
1
1.
2.
ZMAJ
10
6.
10
2.
20
4
0
0
2.
3.
ŠKORPION
19
1.
0
20.
19
2
2
3
3.
4.
DOMSA
18
2.
0
20.
18
2
1
5
4.
5.
ARMUS
16
3.
0
20.
16
2
2
0
5.
6.
"ZINO"
8
9.
5
5.
13
2
1
0
6.
7.
KBS "TITANIUM" Usora
13
4.
0
20.
13
2
1
0
6.
8.
CROATIA
9
7.
3
12.
12
1
2
1
8.
9.
KBS Borac Jelah
8
9.
3
12.
11
1
2
0
9.
10.
IVANIĆ GRAD
5
14.
5
5.
10
2
0
0
10.
11.
KBS "PANTER" SARAJEVO
9
7.
0
20.
9
1
1
1
11.
12.
KUTINA
2
22.
7
3.
9
0
2
3
12.
13.
MLADOST
3
17.
5
5.
8
1
1
0
13.
14.
HBD
8
9.
0
20.
8
1
1
0
13.
15.
SVETI JURE, Gata
8
9.
0
20.
8
1
1
0
13.
16.
TROJAN ISTRA
8
9.
0
20.
8
1
1
0
13.
17.
TIGAR, Karlovac
4
16.
3
12.
7
0
2
1
17.
18.
SVETI DUH
0
27.
6
4.
6
1
0
1
18.
19.
IMPACT
3
17.
3
12.
6
0
1
3
19.
20.
DRAGON&SOKOL
0
27.
5
5.
5
1
0
0
20.
21.
KBK "Galaja" Sanski Most
0
27.
5
5.
5
1
0
0
20.
22.
LOTUS
0
27.
5
5.
5
1
0
0
20.
23.
DRAGA
5
14.
0
20.
5
1
0
0
20.
24.
CBS"Tešanj"Tešanj
0
27.
5
5.
5
0
1
2
24.
25.
HUS
3
17.
1
18.
4
0
1
1
25.
26.
MAWASHI
3
17.
0
20.
3
0
1
0
26.
27.
TERMINATOR
3
17.
0
20.
3
0
1
0
26.
28.
BALKAN KONJIC
0
27.
3
12.
3
0
1
0
26.
29.
BEREMEND SPORT KFT
0
27.
3
12.
3
0
1
0
26.
30.
LEON GYM
2
22.
1
18.
3
0
0
3
30.
31.
MEGA CENTAR
2
22.
0
20.
2
0
0
2
31.
32.
KOBRA, Bjelovar
1
25.
0
20.
1
0
0
1
32.
33.
VIKTORIA
1
25.
0
20.
1
0
0
1
32.
34.
PIT BULL, Split
0
27.
0
20.
0
0
0
0
34.