Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
22. Kutina Open 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Mlađi kadeti
LC - Mlađe kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Mlađi kadeti
KL - Mlađe kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
2018
37
11
MATEA DOŠEN (VELEBIT)
204
0
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
Medalists
1. MATEA DOŠEN, VELEBIT
2. CVITA CRLJEN, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
1026
302
10
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
162
0
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
1027
303
10
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
15
11
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
1029
302
4
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
15
7
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
Medalists
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
PF - Mlađe kadetkinje -37
1030
13
4
RENATA HOŠKO (KUTINA)
206
3
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. RENATA HOŠKO, KUTINA
2. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -42
2020
130
0
ARIJANA MILETIĆ (KBK MOS)
11
10
INGA ŠTAJCER (KUTINA)
Medalists
1. INGA ŠTAJCER, KUTINA
2. ARIJANA MILETIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -47
2021
249
10
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
319
0
JELENA JURINEC (NINJA)
41
NADJA UZELAC (KBK TD)
2022
12
4
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
52
14
HADRA BIBORKA (BER.)
44
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
2023
249
14
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
41
18
NADJA UZELAC (KBK TD)
2024
52
12
HADRA BIBORKA (BER.)
44
11
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
2026
41
10
NADJA UZELAC (KBK TD)
52
0
HADRA BIBORKA (BER.)
Medalists
1. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT
3. LANA JURIŠIĆ, JASTREB
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađe kadetkinje +47
2025
248
1
LANA BUCIĆ (JASTREB)
272
11
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
178
DORA MIČETIĆ (DRAGA)
2027
258
9
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
175
3
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
208
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
2028
272
15
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
178
5
DORA MIČETIĆ (DRAGA)
2029
258
9
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
208
2
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
2030
272
0
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
258
10
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
3. DORA MIČETIĆ, DRAGA