Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
22. Kutina Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Mlađi kadeti
LC - Mlađe kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Mlađi kadeti
KL - Mlađe kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -94
KL - Juniori -63
4047
82
3
BRUNO AUGUŠTIN (LEONGYM)
291
0
NOA PLEMENITI (IMPACT)
Osvajači medalja
1. BRUNO AUGUŠTIN, LEON GYM
2. NOA PLEMENITI, IMPACT
3. ----
3. ----
KL - Juniori -69
4048
293
3
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
186
0
ROKO BUŠKAIN (GATA)
77
FILIP MIHALJ (LEONGYM)
4050
293
0
BORNA PEPIĆ (IMPACT)
77
3
FILIP MIHALJ (LEONGYM)
Osvajači medalja
1. FILIP MIHALJ, LEON GYM
2. BORNA PEPIĆ, IMPACT
3. ROKO BUŠKAIN, SVETI JURE, Gata
3. ----
KL - Juniori -74
4049
33
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
101
3
ERIC SANTO (KOBRABJ)
281
FILIP ČIČEK (IMPACT)
4051
101
1
ERIC SANTO (KOBRABJ)
281
2
FILIP ČIČEK (IMPACT)
Osvajači medalja
1. FILIP ČIČEK, IMPACT
2. ERIC SANTO, KOBRA, Bjelovar
3. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
3. ----
KL - Juniori -79
4052
190
0
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
236
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
4053
292
3
PETAR VANEK (IMPACT)
225
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
4056
236
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
292
0
PETAR VANEK (IMPACT)
Osvajači medalja
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. PETAR VANEK, IMPACT
3. ----
3. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
KL - Juniori -84
4054
332
0
STJEPAN POTOČKI (LEONGYM)
226
3
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
4055
280
0
LEONARDO PASKA (IMPACT)
238
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
4058
226
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
238
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
3. LEONARDO PASKA, IMPACT
3. STJEPAN POTOČKI, LEON GYM
KL - Juniori -94
4057
185
1
IVO VULETIĆ (GATA)
106
2
SANDRO NIKOLIĆ (BLITZ)
297
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
4059
106
0
SANDRO NIKOLIĆ (BLITZ)
297
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. SANDRO NIKOLIĆ, BLITZ
3. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
3. ----