Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
22. Kutina Open 2021.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KBK Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice početnice -25
LC - MlađI kadetI -42
LC - MlađI kadetI +47
LC - Mlađe kadetkinje -47
LC - Stariji kadeti -52
KL - MlađI kadetI -37
KL - MlađI kadetI +47
KL - Mlađe kadetkinje +47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Juniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -84
KL - Seniorke +70
LK - Seniori -63,5
LK - Seniori -81
LK - Seniorke -65
PF - Djevojčice početnice -25
2001
246
10
EVA MATIĆ (JASTREB)
7
0
ARIELA MARKOVIĆ (KUTINA)
29
MIA IVIĆ (ARMUS)
2003
246
12
EVA MATIĆ (JASTREB)
29
1
MIA IVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. EVA MATIĆ, JASTREB
2. MIA IVIĆ, ARMUS
3. ARIELA MARKOVIĆ, KUTINA
3. ----
LC - MlađI kadetI -42
4002
267
0
MIGUEL IVIĆ (ARMUS)
92
3
FILIP MIGLES (OMEGA)
Medalists
1. FILIP MIGLES, OMEGA
2. MIGUEL IVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
LC - MlađI kadetI +47
4003
51
2
BÁBA PÉTER (BER.)
242
1
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
108
MICHELL IVIĆ (ARMUS)
4006
51
3
BÁBA PÉTER (BER.)
108
0
MICHELL IVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. BÁBA PÉTER, BEREMEND SPORT KFT
2. MICHELL IVIĆ, ARMUS
3. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
3. ----
LC - Mlađe kadetkinje -47
4004
286
2
NEVA ŽAČEK (IMPACT)
109
1
ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO (ARMUS)
4005
68
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
53
0
HADRA BIBORKA (BER.)
4008
286
0
NEVA ŽAČEK (IMPACT)
68
3
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
Medalists
1. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. NEVA ŽAČEK, IMPACT
3. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT
3. ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO, ARMUS
LC - Stariji kadeti -52
4007
170
0
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
150
3
NOA JAKLIN (PLANET)
165
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
4009
150
3
NOA JAKLIN (PLANET)
165
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
3. ----
KL - MlađI kadetI -37
4026
310
3
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
28
0
MIGUEL IVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. MIGUEL IVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - MlađI kadetI +47
4028
27
0
MICHELL IVIĆ (ARMUS)
141
3
MATEJ ŠIMOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. MATEJ ŠIMOVIĆ, PIT BULL, Split
2. MICHELL IVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Mlađe kadetkinje +47
4030
270
0
ANNABELLE TOMIĆ ŠAFRANKO (ARMUS)
287
3
DORIA ŽAČEK (IMPACT)
288
ANĐELINA PRATLJAČIĆ (IMPACT)
295
NIKOL ŠIMOVIĆ (PITBUL)
284
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
4032
287
3
DORIA ŽAČEK (IMPACT)
288
0
ANĐELINA PRATLJAČIĆ (IMPACT)
4031
295
3
NIKOL ŠIMOVIĆ (PITBUL)
284
0
ESTER BARIČEVIĆ (IMPACT)
4034
287
0
DORIA ŽAČEK (IMPACT)
295
3
NIKOL ŠIMOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. NIKOL ŠIMOVIĆ, PIT BULL, Split
2. DORIA ŽAČEK, IMPACT
3. ESTER BARIČEVIĆ, IMPACT
3. ANĐELINA PRATLJAČIĆ, IMPACT
KL - Stariji kadeti -52
4035
62
0
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
171
3
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
2. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
4049
33
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
101
3
ERIC SANTO (KOBRABJ)
281
FILIP ČIČEK (IMPACT)
4051
101
1
ERIC SANTO (KOBRABJ)
281
2
FILIP ČIČEK (IMPACT)
Medalists
1. FILIP ČIČEK, IMPACT
2. ERIC SANTO, KOBRA, Bjelovar
3. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
3. ----
KL - Seniori -79
4061
230
0
FILIP IVANUŠEC (MEGA.C.)
289
3
JOSIP ŽAGAR (IMPACT)
4062
239
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
307
0
BRUNO MAZUL (ARMUS)
4064
289
3
JOSIP ŽAGAR (IMPACT)
239
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. JOSIP ŽAGAR, IMPACT
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. FILIP IVANUŠEC, MEGA CENTAR
3. BRUNO MAZUL, ARMUS
KL - Seniori -84
4063
229
0
DINO BOGDANOVIĆ (MAWASHI)
104
3
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
25
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
4065
104
2
LUKA MATIJAŠEVIĆ (BLITZ)
25
1
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. LUKA MATIJAŠEVIĆ, BLITZ
2. ANTE UREMOVIĆ, ARMUS
3. DINO BOGDANOVIĆ, MAWASHI
3. ----
KL - Seniorke +70
4067
58
3
BRIGITA ŽAMARIJA (CRO)
156
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
Medalists
1. BRIGITA ŽAMARIJA, CROATIA
2. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
LK - Seniori -63,5
R001
268
1
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
199
2
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
91
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
76
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
86
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
R006
199
1
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
91
2
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
R007
76
0
KRISTIJAN VRBAT (LEONGYM)
86
3
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
R016
91
3
STJEPAN BRČIĆ (LEONGYM)
86
0
JURAJ ČAČIJA (LEONGYM)
Medalists
1. STJEPAN BRČIĆ, LEON GYM
2. JURAJ ČAČIJA, LEON GYM
3. TILEN DŽAFIČ, KBK Murska Sobota
3. KRISTIJAN VRBAT, LEON GYM
LK - Seniori -81
R002
264
0
BLAŽ IVKOVIĆ (PITBUL)
88
3
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
30
NICOLA PITTARELLO (ARMUS)
R003
100
3
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
200
0
DENIS ČERVEK (MSOBOTA)
85
FILIP BATUR (LEONGYM)
R008
88
3
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
30
0
NICOLA PITTARELLO (ARMUS)
R009
100
2
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
85
1
FILIP BATUR (LEONGYM)
R017
88
1
ANTONIO BARBIĆ (LEONGYM)
100
2
PATRIK KLARIĆ (DOMSA)
Medalists
1. PATRIK KLARIĆ, DOMSA
2. ANTONIO BARBIĆ, LEON GYM
3. FILIP BATUR, LEON GYM
3. NICOLA PITTARELLO, ARMUS
LK - Seniorke -65
R004A
158
3
KARMEN BERTIĆ (ŠK)
32
0
SARA ŠPOLJAR (ARMUS)
75
FRANKA VOLAREVIĆ (LEONGYM)
R018
158
3
KARMEN BERTIĆ (ŠK)
75
0
FRANKA VOLAREVIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. KARMEN BERTIĆ, ŠKORPION
2. FRANKA VOLAREVIĆ, LEON GYM
3. SARA ŠPOLJAR, ARMUS
3. ----