Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Croatia Open 2019. - 2. Memorijal Davor Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - Y. Juniors (male)
LK - Y. Juniors (female)
LK - O. Juniors (male)
LK - O. Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (male) -47
4009
407
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
276
0
FILIP ANDRIĆ (KING)
4010
568
0
MARINO STORIĆ (HBD)
474
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
4012
407
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
474
3
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
2. EMANUEL SUROP, DRAGA
3. MARINO STORIĆ, HBD
3. FILIP ANDRIĆ, KING
LC - Older cadets (male) -52
4011
286
3
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
443
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
4013
130
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
91
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
4014
287
0
DAVID MLADENOVIĆ (SVMATEJ)
567
3
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
4015
126
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
44
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
4016
286
2
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
91
1
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
4017
567
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
44
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
4019
286
0
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
44
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
Medalists
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. RAUL VALENČIĆ, SVETI MATEJ
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
LC - Older cadets (male) -57
4018
201
0
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
144
3
LUKA PLANINAC (PLANET)
857
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
402
MICHAEL STENTA (PLANET)
135
ALEK KUŠAR (PLANET)
4020
144
3
LUKA PLANINAC (PLANET)
857
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
4021
402
1
MICHAEL STENTA (PLANET)
135
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
4023
144
0
LUKA PLANINAC (PLANET)
135
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
LC - Older cadets (male) -63
4022
639
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
776
0
PATRIK LIJAK (LOTUS)
Medalists
1. MATEO GUZIĆ, POLAČA
2. PATRIK LIJAK, LOTUS
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -69
4024
537
3
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
628
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
124
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
535
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
774
DINO IVAS (HBD)
4026
537
3
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
124
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
4025
535
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
774
0
DINO IVAS (HBD)
4029
537
0
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
535
3
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. DINO IVAS, HBD
3. STJEPAN ANDRIĆ, OMEGA
LC - Older cadets (male) +69
4027
579
3
DANIJEL JURAS (HBD)
824
0
TINO BUBLE (TROGIR)
4028
747
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
497
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
4031
579
0
DANIJEL JURAS (HBD)
747
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. DANIJEL JURAS, HBD
3. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
3. TINO BUBLE, TROGIR