Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
23. Croatia Open 2019. - 2. Memorijal Davor Jović
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - Y. Juniors (male)
LK - Y. Juniors (female)
LK - O. Juniors (male)
LK - O. Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (male) -47
5045
606
2
AMAR ŠUKE (ZELG)
378
1
FILIP ANDRIĆ (KING)
409
EMANUEL SUROP (DRAGA)
5047
606
0
AMAR ŠUKE (ZELG)
409
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Osvajači medalja
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. AMAR ŠUKE, TROJAN ISTRA
3. FILIP ANDRIĆ, KING
3. ----
KL - Older cadets (male) -52
5046
92
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
674
0
SAFER HABIBOVIĆ (KBSLT)
132
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
45
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
637
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
5048
92
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
132
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
5049
45
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
637
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
5051
92
0
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
45
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
Osvajači medalja
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
KL - Older cadets (male) -57
5050
799
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
202
0
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
5052
302
0
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
174
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
5053
858
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
376
3
VITO PERIŠ (GATA)
175
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
5054
799
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
174
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
5055
376
3
VITO PERIŠ (GATA)
175
0
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
5057
799
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
376
0
VITO PERIŠ (GATA)
Osvajači medalja
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. ----
3. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Older cadets (male) -63
5056
398
3
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
691
0
LAZAR BOVAN (GACKO)
394
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
690
VLADAN ZUBAC (GACKO)
177
MATEJ MEDVED (TIGAR)
5058
398
0
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
394
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
5059
690
0
VLADAN ZUBAC (GACKO)
177
3
MATEJ MEDVED (TIGAR)
5061
394
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
177
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
Osvajači medalja
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. BORNA BRADARIĆ, PAUCI
3. VLADAN ZUBAC, KBV "Ratnik" Gacko
KL - Older cadets (male) -69
5060
616
3
LUKA BONAZZA (ZELG)
11
0
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
627
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
845
MATEJ MEDVED (TIGAR)
95
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
5062
616
0
LUKA BONAZZA (ZELG)
627
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
5063
845
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
95
3
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
5065
627
2
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
95
1
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
2. MUHAMED SEFEROVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA
3. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
KL - Older cadets (male) +69
5064
426
0
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
14
3
SANDI SKALIĆ (KURTO)
718
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
437
DARIO DOŽDOR (PITBUL)
397
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
5066
827
0
TINO BUBLE (TROGIR)
680
3
ZEID HRUSTANOVIĆ (KBSLT)
499
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
581
DANIJEL JURAS (HBD)
764
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
5067
14
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
718
3
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
5068
437
0
DARIO DOŽDOR (PITBUL)
397
3
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
5069
680
0
ZEID HRUSTANOVIĆ (KBSLT)
499
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
5070
581
1
DANIJEL JURAS (HBD)
764
2
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
5071
718
2
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
397
1
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
5072
499
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
764
0
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
5073
718
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
499
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
Osvajači medalja
1. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. MIRZET ČAVKIĆ, KBV Kurto
3. JAKOV ČATIPOVIĆ, PAUCI