Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Croatia Open 2019. - 2. Memorijal Davor Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - Y. Juniors (male)
LK - Y. Juniors (female)
LK - O. Juniors (male)
LK - O. Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - Y. Juniors (male) -48
LK - Y. Juniors (male) -51
LK - Y. Juniors (male) -57
LK - Y. Juniors (male) -60
LK - Y. Juniors (male) -63,5
LK - Y. Juniors (male) -67
LK - Y. Juniors (male) -71
LK - Y. Juniors (male) -75
LK - Y. Juniors (male) -81
LK - Y. Juniors (male) +81
LK - Y. Juniors (male) -48
R1027
752
3
RAUL SEFEROVIĆ (ISAK-ZE)
389
0
ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER (MORNAR)
Medalists
1. RAUL SEFEROVIĆ, Isak-Ze
2. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER, MORNAR
3. ----
3. ----
LK - Y. Juniors (male) -51
R1028
749
3
SAFET SEFEROVIĆ (ISAK-ZE)
405
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
Medalists
1. SAFET SEFEROVIĆ, Isak-Ze
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. ----
3. ----
LK - Y. Juniors (male) -57
R1007
586
0
TOMISLAV RAMLJAK (PITBUL)
233
3
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
225
IVAN IVANIŠ (SV. DUH)
R1031
233
3
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
225
0
IVAN IVANIŠ (SV. DUH)
Medalists
1. ILIJA PEROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
2. IVAN IVANIŠ, SVETI DUH
3. TOMISLAV RAMLJAK, PIT BULL, Split
3. ----
LK - Y. Juniors (male) -60
R1008
65
3
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
68
0
LUKA PTIČEK (PITBUL)
R1009
289
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
64
0
MIHOVIL ČULINA (PITBUL)
R1032
65
3
IVAN PETKOVIĆ (VELEZ)
289
0
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. IVAN PETKOVIĆ, Velež Nevesinje
2. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. LUKA PTIČEK, PIT BULL, Split
3. MIHOVIL ČULINA, PIT BULL, Split
LK - Y. Juniors (male) -63,5
R1010
69
0
MARKO DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
170
3
SVETIN VUKIČEVIĆ (DALMATI)
R1011
381
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
753
0
AJNUR NESLANOVIĆ (ISAK-ZE)
R1033
170
0
SVETIN VUKIČEVIĆ (DALMATI)
381
3
IGOR ŠURINA (PITBUL)
Medalists
1. IGOR ŠURINA, PIT BULL, Split
2. SVETIN VUKIČEVIĆ, DALMATINO
3. AJNUR NESLANOVIĆ, Isak-Ze
3. MARKO DRAGIČEVIĆ, PIT BULL, Split
LK - Y. Juniors (male) -67
R1029
48
0
DUJE LIPŠANOVIĆ (PITBUL)
290
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
2. DUJE LIPŠANOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK - Y. Juniors (male) -71
R1012
328
3
ALMIR MUJAGIĆ (FBH)
436
0
IVAN MUSIĆ (PITBUL)
R1013
696
3
LUKA RUKAVINA (ZG)
75
0
BRUNO CECIĆ (PITBUL)
R1034
328
0
ALMIR MUJAGIĆ (FBH)
696
3
LUKA RUKAVINA (ZG)
Medalists
1. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
2. ALMIR MUJAGIĆ, FAVORIT BH
3. BRUNO CECIĆ, PIT BULL, Split
3. IVAN MUSIĆ, PIT BULL, Split
LK - Y. Juniors (male) -75
R1014
621
0
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
631
3
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
185
ARDI AGAJ (PITBUL)
R1035
631
3
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
185
0
ARDI AGAJ (PITBUL)
Medalists
1. FILIP ŠUMERA, PETAR KREŠIMIR IV.
2. ARDI AGAJ, PIT BULL, Split
3. PATRIK BAČANI, HUS
3. ----
LK - Y. Juniors (male) -81
R1015
404
3
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
572
0
MARKO GRUBIŠIĆ (PITBUL)
50
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
R1036
404
3
VALENTINO FLORIJANIĆ (MLADOST)
50
0
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. VALENTINO FLORIJANIĆ, MLADOST
2. LUKA DRAGIČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. MARKO GRUBIŠIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
LK - Y. Juniors (male) +81
R1016
67
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
55
0
RENATO ROGULJIĆ (PITBUL)
133
ANTE STIPICA (PITBUL)
R1037
67
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
133
0
ANTE STIPICA (PITBUL)
Medalists
1. SERGEJ PUDAR, Velež Nevesinje
2. ANTE STIPICA, PIT BULL, Split
3. RENATO ROGULJIĆ, PIT BULL, Split
3. ----