Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Croatia Open 2019. - 2. Memorijal Davor Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - O. cadets begginers (male)
LC - O. cadets begginers (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
KL - O. cadets begginers (male)
KL - O. cadets begginers (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
LK - Y. Juniors (male)
LK - Y. Juniors (female)
LK - O. Juniors (male)
LK - O. Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LK - O. Juniors (male) -57
LK - O. Juniors (male) -63,5
LK - O. Juniors (male) -67
LK - O. Juniors (male) -71
LK - O. Juniors (male) -75
LK - O. Juniors (male) -81
LK - O. Juniors (male) -86
LK - O. Juniors (male) -57
R2019
234
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
260
0
ANTE TOMIĆ (AMENO)
Medalists
1. NIKOLA PRLJA, Kik boks klub "Lovćen"
2. ANTE TOMIĆ, AMENO
3. ----
3. ----
LK - O. Juniors (male) -63,5
R2020
699
0
ALEN OMEROVIĆ (PITBUL)
49
3
ILIR DESKAJ (PITBUL)
Medalists
1. ILIR DESKAJ, PIT BULL, Split
2. ALEN OMEROVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK - O. Juniors (male) -67
R2002
280
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
382
0
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
188
LEO VIDOVIĆ (PITBUL)
298
LUKA KUSTURA (SPARTAN)
47
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
R2010
280
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
188
0
LEO VIDOVIĆ (PITBUL)
R2011
298
0
LUKA KUSTURA (SPARTAN)
47
3
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
R2028
280
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
47
3
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
Medalists
1. DAVOR AMULIĆ, PIT BULL, Split
2. UROŠ PAJIĆ, KING
3. LUKA KUSTURA, SPARTAN GYM
3. LEO VIDOVIĆ, PIT BULL, Split
LK - O. Juniors (male) -71
R2021
54
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
406
0
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
Medalists
1. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
2. PATRIK GRĐAN, MLADOST
3. ----
3. ----
LK - O. Juniors (male) -75
R2001
301
2
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
636
1
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
263
RAUL SUNARA (AMENO)
182
MARTIN SUČIĆ (PITBUL)
634
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
392
MATEO ZOVKO (MORNAR)
635
MATEO KARADAKIĆ (PKREŠ4)
183
KARLO KOVAČ (PITBUL)
438
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2005
301
0
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
263
3
RAUL SUNARA (AMENO)
R2006
182
2
MARTIN SUČIĆ (PITBUL)
634
1
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
R2007
392
3
MATEO ZOVKO (MORNAR)
635
0
MATEO KARADAKIĆ (PKREŠ4)
R2008
183
0
KARLO KOVAČ (PITBUL)
438
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2016
263
3
RAUL SUNARA (AMENO)
182
0
MARTIN SUČIĆ (PITBUL)
R2017
392
2
MATEO ZOVKO (MORNAR)
438
1
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2031
263
3
RAUL SUNARA (AMENO)
392
0
MATEO ZOVKO (MORNAR)
Medalists
1. RAUL SUNARA, AMENO
2. MATEO ZOVKO, MORNAR
3. MARTIN SUČIĆ, PIT BULL, Split
3. FILIP MATIĆ, HUS
LK - O. Juniors (male) -81
R2003
427
3
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
186
0
BRUNO KELAM (PITBUL)
120
VITO KOŠAR (ŠK)
261
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
384
ANTONIO PALIĆ (PITBUL)
R2012
427
0
ANDREJ GRUBJEŠIĆ (MEGA.C.)
120
3
VITO KOŠAR (ŠK)
R2013
261
3
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
384
0
ANTONIO PALIĆ (PITBUL)
R2029
120
3
VITO KOŠAR (ŠK)
261
0
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. BORNA MANOJLOVIĆ, AMENO
3. ANDREJ GRUBJEŠIĆ, MEGA CENTAR
3. ANTONIO PALIĆ, PIT BULL, Split
LK - O. Juniors (male) -86
R2004
638
3
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
264
0
ARDIT BERISHA (AMENO)
370
IVAN PEČAREVIĆ (PITBUL)
492
ARMAN JAPIĆ (CRO)
105
DAVID PINDRIĆ (PITBUL)
R2014
638
3
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
370
0
IVAN PEČAREVIĆ (PITBUL)
R2015
492
3
ARMAN JAPIĆ (CRO)
105
0
DAVID PINDRIĆ (PITBUL)
R2030
638
2
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
492
1
ARMAN JAPIĆ (CRO)
Medalists
1. PETAR TOPIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
2. ARMAN JAPIĆ, CROATIA
3. IVAN PEČAREVIĆ, PIT BULL, Split
3. DAVID PINDRIĆ, PIT BULL, Split