Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Croatia Open 2019. - 2. Memorijal Davor Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 5
Area R1
Area R2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Juniors (male) -57
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -74
LC - Juniors (male) -79
LC - Juniors (male) -84
LC - Juniors (male) +94
LC - Juniors (female) -55
LC - Juniors (female) -65
LC - Seniors (male) -69
LC - Seniors (male) -74
LC - Seniors (male) -79
LC - Seniors (male) -84
LC - Seniors (male) +94
LC - Seniors (female) -70
KL - O. cadets beginners (male) -52
KL - O. cadets beginners (male) -57
KL - O. cadets beginners (male) -63
KL - O. cadets beginners (male) -69
KL - O. cadets beginners (male) +69
KL - O. cadets beginners (female) -50
KL - O. cadets beginners (female) -65
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
LC - Juniors (male) -57
5001
198
0
ROBERT RELJANOVIĆ (PITBUL)
457
3
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. ROBERT RELJANOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -63
5002
779
3
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
503
0
TIN KOVAČEVIĆ (HUS-OS)
138
ANTONIO JURMAN (PLANET)
5004
779
0
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
138
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
3. TIN KOVAČEVIĆ, HUS
3. ----
LC - Juniors (male) -74
5003
366
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
127
0
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
316
ENIO DUKIC (PRETORI)
5005
125
0
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
435
3
DOMAGOJ PRIMORAC (EAGLES)
254
TONI PREMIĆ (PRETORI)
5006
366
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
316
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
5007
435
0
DOMAGOJ PRIMORAC (EAGLES)
254
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
5009
316
1
ENIO DUKIC (PRETORI)
254
2
TONI PREMIĆ (PRETORI)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. ENIO DUKIC, PRETORIAN
3. DOMAGOJ PRIMORAC, Eagles SCM
3. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
LC - Juniors (male) -79
5008
803
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
364
0
IVO MUSTAPIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
2. IVO MUSTAPIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -84
5010
733
0
DINO LONČAR (POSUJŠE)
498
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
96
IMAD BABAČA (TKDGLJ)
5012
498
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
96
0
IMAD BABAČA (TKDGLJ)
Medalists
1. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
2. IMAD BABAČA, KBK "Galaja" Sanski Most
3. DINO LONČAR, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
LC - Juniors (male) +94
5011
767
3
DINO TREŠNJIĆ (PLANET)
599
0
DANIJEL JURAS (HBD)
Medalists
1. DINO TREŠNJIĆ, PLANET SPORT
2. DANIJEL JURAS, HBD
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -55
5013
760
3
ISKRA MARAVIĆ (KUTINA)
669
0
PAOLA RONČEVIĆ (DRAGA)
738
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
5015
760
3
ISKRA MARAVIĆ (KUTINA)
738
0
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ISKRA MARAVIĆ, KUTINA
2. NIKA CERANIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -65
5014
704
3
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
448
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -69
5016
614
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
768
0
ADAM HERCOG (OMEGA)
122
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
5018
614
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
122
0
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. ISMAIL HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
3. ADAM HERCOG, OMEGA
3. ----
LC - Seniors (male) -74
5017
372
1
PATRIK KRIZMANIĆ (ADRIAGM)
421
2
ĐONI ROBERT MATUSINA (EAGLES)
739
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
303
MARINO BULIĆ (SVZOILO)
333
ADI BEGIC (VITEZBK)
5019
421
0
ĐONI ROBERT MATUSINA (EAGLES)
739
3
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
5020
303
0
MARINO BULIĆ (SVZOILO)
333
3
ADI BEGIC (VITEZBK)
5022
739
3
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
333
0
ADI BEGIC (VITEZBK)
Medalists
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. ADI BEGIC, KBV "Vitez" B.Krupa
3. ĐONI ROBERT MATUSINA, Eagles SCM
3. MARINO BULIĆ, SVETI ZOILO
LC - Seniors (male) -79
5021
292
0
JOSIP PASTUOVIĆ (SVZOILO)
424
3
ŠAHINOVIĆ HARUN (LJUTOCH)
811
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
5023
424
3
ŠAHINOVIĆ HARUN (LJUTOCH)
811
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ŠAHINOVIĆ HARUN, KBS Ljutoc Orasac
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. JOSIP PASTUOVIĆ, SVETI ZOILO
3. ----
LC - Seniors (male) -84
5024
425
3
ŠAHINOVIĆ HARUN (LJUTOCH)
339
0
ANTE POLEGUBIC (KLOKY61)
Medalists
1. ŠAHINOVIĆ HARUN, KBS Ljutoc Orasac
2. ANTE POLEGUBIC, CRNI ORAO
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) +94
5025
839
3
JOSIP PALADA (TROGIR)
829
0
JURICA MARKOVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. JOSIP PALADA, TROGIR
2. JURICA MARKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LC - Seniors (female) -70
5060A
522
1
FILIPA MERČEP (LOTUS)
820
2
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
Medalists
1. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
2. FILIPA MERČEP, LOTUS
3. ----
3. ----
KL - O. cadets beginners (male) -52
5027
216
0
FRANKO PEDISIC (KLOKY61)
131
3
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
377
ALEX TERLEVIC (KING)
210
PAVLE BOLIC (KLOKY61)
180
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
5029
131
3
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
377
0
ALEX TERLEVIC (KING)
5028
210
0
PAVLE BOLIC (KLOKY61)
180
3
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
5031
131
3
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
180
0
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
2. ROKO JAKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ALEX TERLEVIC, KING
3. PAVLE BOLIC, CRNI ORAO
KL - O. cadets beginners (male) -57
5030
200
0
LUKA ŠARIĆ (KLOKY61)
390
3
MATE PEJKOVIĆ (MORNAR)
Medalists
1. MATE PEJKOVIĆ, MORNAR
2. LUKA ŠARIĆ, CRNI ORAO
3. ----
3. ----
KL - O. cadets beginners (male) -63
5032
281
3
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
17
0
NEDIM MALKOC (KURTO)
506
SERGEJ FURTULA (KBV)
5035
281
3
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
506
0
SERGEJ FURTULA (KBV)
Medalists
1. PAVLE VUŠUROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
2. SERGEJ FURTULA, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. NEDIM MALKOC, KBV Kurto
3. ----
KL - O. cadets beginners (male) -69
5033
374
0
IVO VULETIĆ (GATA)
315
3
LEON SABO (ZEUS)
5034
414
0
LEO ČVRK (MLADOST)
7
3
JASKO SKALIĆ (KURTO)
5036
315
3
LEON SABO (ZEUS)
7
0
JASKO SKALIĆ (KURTO)
Medalists
1. LEON SABO, ZEUS
2. JASKO SKALIĆ, KBV Kurto
3. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
3. LEO ČVRK, MLADOST
KL - O. cadets beginners (male) +69
5037
609
0
MIRZA NESIMI (ZELG)
410
3
JAN BENČEK (MLADOST)
5038
270
0
JAKOV KOSTELAC (TIGAR)
39
3
NIKOLA ŠEKARIĆ (KBV)
5039
607
3
NIKO MARTAN (ZELG)
468
0
DARIO DOŽDOR (PITBUL)
272
LEO ŠKRTIĆ (TIGAR)
5040
410
3
JAN BENČEK (MLADOST)
39
0
NIKOLA ŠEKARIĆ (KBV)
5041
607
0
NIKO MARTAN (ZELG)
272
3
LEO ŠKRTIĆ (TIGAR)
5043
410
3
JAN BENČEK (MLADOST)
272
0
LEO ŠKRTIĆ (TIGAR)
Medalists
1. JAN BENČEK, MLADOST
2. LEO ŠKRTIĆ, TIGAR, Karlovac
3. NIKOLA ŠEKARIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. NIKO MARTAN, TROJAN ISTRA
KL - O. cadets beginners (female) -50
5042
422
0
ELMEDINA EMINOVIĆ (KURTO)
395
3
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
Medalists
1. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
2. ELMEDINA EMINOVIĆ, KBV Kurto
3. ----
3. ----
KL - O. cadets beginners (female) -65
5044
345
0
LANA BLAIĆ (PRETORI)
16
3
SUMEA SABIC (KURTO)
Medalists
1. SUMEA SABIC, KBV Kurto
2. LANA BLAIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -47
5045
606
2
AMAR ŠUKE (ZELG)
378
1
FILIP ANDRIĆ (KING)
409
EMANUEL SUROP (DRAGA)
5047
606
0
AMAR ŠUKE (ZELG)
409
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. AMAR ŠUKE, TROJAN ISTRA
3. FILIP ANDRIĆ, KING
3. ----
KL - Older cadets (male) -52
5046
92
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
674
0
SAFER HABIBOVIĆ (KBSLT)
132
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
45
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
637
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
5048
92
3
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
132
0
MARIN ŠEGVIĆ (PITBUL)
5049
45
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
637
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
5051
92
0
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
45
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
Medalists
1. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
2. DANIEL KOCIJAN, TERMINATOR
3. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. MARIN ŠEGVIĆ, PIT BULL, Split
KL - Older cadets (male) -57
5050
799
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
202
0
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
5052
302
0
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
174
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
5053
858
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
376
3
VITO PERIŠ (GATA)
175
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
5054
799
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
174
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
5055
376
3
VITO PERIŠ (GATA)
175
0
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
5057
799
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
376
0
VITO PERIŠ (GATA)
Medalists
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. ----
3. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Older cadets (male) -63
5056
398
3
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
691
0
LAZAR BOVAN (GACKO)
394
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
690
VLADAN ZUBAC (GACKO)
177
MATEJ MEDVED (TIGAR)
5058
398
0
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
394
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
5059
690
0
VLADAN ZUBAC (GACKO)
177
3
MATEJ MEDVED (TIGAR)
5061
394
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
177
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. BORNA BRADARIĆ, PAUCI
3. VLADAN ZUBAC, KBV "Ratnik" Gacko
KL - Older cadets (male) -69
5060
616
3
LUKA BONAZZA (ZELG)
11
0
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
627
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
845
MATEJ MEDVED (TIGAR)
95
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
5062
616
0
LUKA BONAZZA (ZELG)
627
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
5063
845
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
95
3
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
5065
627
2
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
95
1
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
2. MUHAMED SEFEROVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. LUKA BONAZZA, TROJAN ISTRA
3. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
KL - Older cadets (male) +69
5064
426
0
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
14
3
SANDI SKALIĆ (KURTO)
718
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
437
DARIO DOŽDOR (PITBUL)
397
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
5066
827
0
TINO BUBLE (TROGIR)
680
3
ZEID HRUSTANOVIĆ (KBSLT)
499
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
581
DANIJEL JURAS (HBD)
764
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
5067
14
0
SANDI SKALIĆ (KURTO)
718
3
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
5068
437
0
DARIO DOŽDOR (PITBUL)
397
3
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
5069
680
0
ZEID HRUSTANOVIĆ (KBSLT)
499
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
5070
581
1
DANIJEL JURAS (HBD)
764
2
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
5071
718
2
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
397
1
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
5072
499
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
764
0
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
5073
718
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
499
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
Medalists
1. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. MIRZET ČAVKIĆ, KBV Kurto
3. JAKOV ČATIPOVIĆ, PAUCI