Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
23. Croatia Open 2019. - 2. Memorijal Davor Jović
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
ADRIA GYM
AMENO
BALKAN KONJIC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
Eagles SCM
EXCALIBUR
FAVORIT BH
FORTIS
HBD
HUS
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
JASTREB
K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBS " LUGAN TEAM"
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
Kik boks klub "Lovćen"
KING
KNEZ
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
Velež Nevesinje
VIKTORIA
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
ZEUS
TEŽINE / UZRASTI
KL - Older cadets (male) -57
LK - O. Juniors (male) -67
LK - O. Juniors (male) -75
LK - O. Juniors (female) -65
LK - Seniors (male) -75
LK - Seniors (male) -81
LK - Seniors (male) -91
LK - Seniors (male) +91
LK - Seniors (female) -60
KL - Older cadets (male) -57
5050
799
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
202
0
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
5052
302
0
TOMISLAV TURČIĆ (SPARTAN)
174
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
5053
858
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
376
3
VITO PERIŠ (GATA)
175
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
5054
799
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
174
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
5055
376
3
VITO PERIŠ (GATA)
175
0
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
5057
799
3
AMIL TUTIC (BIHAC)
376
0
VITO PERIŠ (GATA)
Osvajači medalja
1. AMIL TUTIC, "ZINO"
2. ----
3. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
LK - O. Juniors (male) -67
R2002
280
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
382
0
TOMISLAV LJELJAK (PITBUL)
188
LEO VIDOVIĆ (PITBUL)
298
LUKA KUSTURA (SPARTAN)
47
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
R2010
280
3
UROŠ PAJIĆ (KING)
188
0
LEO VIDOVIĆ (PITBUL)
R2011
298
0
LUKA KUSTURA (SPARTAN)
47
3
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
R2028
280
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
47
3
DAVOR AMULIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. DAVOR AMULIĆ, PIT BULL, Split
2. UROŠ PAJIĆ, KING
3. LUKA KUSTURA, SPARTAN GYM
3. LEO VIDOVIĆ, PIT BULL, Split
LK - O. Juniors (male) -75
R2001
301
2
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
636
1
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
263
RAUL SUNARA (AMENO)
182
MARTIN SUČIĆ (PITBUL)
634
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
392
MATEO ZOVKO (MORNAR)
635
MATEO KARADAKIĆ (PKREŠ4)
183
KARLO KOVAČ (PITBUL)
438
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2005
301
0
TOMISLAV MATIĆ (SPARTAN)
263
3
RAUL SUNARA (AMENO)
R2006
182
2
MARTIN SUČIĆ (PITBUL)
634
1
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
R2007
392
3
MATEO ZOVKO (MORNAR)
635
0
MATEO KARADAKIĆ (PKREŠ4)
R2008
183
0
KARLO KOVAČ (PITBUL)
438
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2016
263
3
RAUL SUNARA (AMENO)
182
0
MARTIN SUČIĆ (PITBUL)
R2017
392
2
MATEO ZOVKO (MORNAR)
438
1
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
R2031
263
3
RAUL SUNARA (AMENO)
392
0
MATEO ZOVKO (MORNAR)
Osvajači medalja
1. RAUL SUNARA, AMENO
2. MATEO ZOVKO, MORNAR
3. MARTIN SUČIĆ, PIT BULL, Split
3. FILIP MATIĆ, HUS
LK - O. Juniors (female) -65
R2009
416
0
MARIA ŽIŽAK (PITBUL)
299
3
NIKA JURKOVIĆ (SPARTAN)
57
TINA RADMAN (PITBUL)
R2027
299
3
NIKA JURKOVIĆ (SPARTAN)
57
0
TINA RADMAN (PITBUL)
Osvajači medalja
1. NIKA JURKOVIĆ, SPARTAN GYM
2. TINA RADMAN, PIT BULL, Split
3. MARIA ŽIŽAK, PIT BULL, Split
3. ----
LK - Seniors (male) -75
R1003
297
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
329
0
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
R1004
615
0
MARKO DORIĆ (ZELG)
491
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
R1005
321
1
LUKA CERANJA (PRETORI)
439
2
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
R1006
465
0
IVAN KORDIĆ (MOSTAR)
220
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R1025
297
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
491
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
R1026
439
0
JOSIP SAMARDŽIĆ (HUS-OS)
220
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R1044
297
3
IVAN LETICA (SPARTAN)
220
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. IVAN LETICA, SPARTAN GYM
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. JOSIP SAMARDŽIĆ, HUS
LK - Seniors (male) -81
R1020
460
0
MATE SKELIN (UNIRENT)
296
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
R1021
222
3
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
71
0
VICKO MLADINIĆ (PITBUL)
R1041
296
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
222
0
LEO PERKOVIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
2. LEO PERKOVIĆ, SVETI DUH
3. MATE SKELIN, UNI RENT
3. VICKO MLADINIĆ, PIT BULL, Split
LK - Seniors (male) -91
R1022
300
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
576
0
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
51
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
R1042
300
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
51
0
LUKA ŽULJEVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
2. LUKA ŽULJEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTE MARKOVIC, PIT BULL, Split
3. ----
LK - Seniors (male) +91
R1030
293
3
ANTO ŠIRIĆ (SPARTAN)
59
0
DAVOR KRSTULOVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ANTO ŠIRIĆ, SPARTAN GYM
2. DAVOR KRSTULOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK - Seniors (female) -60
R2024
294
0
DORA MLINARIĆ (SPARTAN)
327
3
AJLA VOJIĆ (FBH)
Osvajači medalja
1. AJLA VOJIĆ, FAVORIT BH
2. DORA MLINARIĆ, SPARTAN GYM
3. ----
3. ----