Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
23. Croatia Open 2019. - 2. Memorijal Davor Jović
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
ADRIA GYM
AMENO
BALKAN KONJIC
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
CBS"Tešanj"Tešanj
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
Eagles SCM
EXCALIBUR
FAVORIT BH
FORTIS
HBD
HUS
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
JASTREB
K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBS " LUGAN TEAM"
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
Kik boks klub "Lovćen"
KING
KNEZ
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI MATEJ
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
Velež Nevesinje
VIKTORIA
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Y. cadets beginners (male) -42
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (female) -55
PF - Juniors (male) -63
PF - Juniors (male) -94
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (female) -55
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) +94
PF - Y. cadets beginners (male) -42
2012
557
0
NIKO LEDENKO (HBD)
544
6
EDI JUSIĆ (CAZIN)
191
MARIN VULETIĆ (PLANET)
528
LOVRE GRUJA (LOTUS)
337
TONI POLEGUBIĆ (KLOKY61)
2014
544
12
EDI JUSIĆ (CAZIN)
191
2
MARIN VULETIĆ (PLANET)
2013
528
3
LOVRE GRUJA (LOTUS)
337
0
TONI POLEGUBIĆ (KLOKY61)
2016
544
4
EDI JUSIĆ (CAZIN)
528
2
LOVRE GRUJA (LOTUS)
Medalists
1. EDI JUSIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LOVRE GRUJA, LOTUS
3. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
3. TONI POLEGUBIĆ, CRNI ORAO
PF - Younger cadets (male) -37
1033
483
0
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
101
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1034
725
10
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
192
5
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
1035
347
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
531
0
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
1036
743
6
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
795
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
1037
101
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
725
6
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1038
347
3
TONI URSIĆ (MAWASHI)
743
5
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1040
725
1
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
743
2
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
PF - Younger cadets (male) +47
1050
851
0
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
142
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
1051
762
0
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
673
10
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1052
714
1
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
207
4
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1053
564
1
MARINO STORIĆ (HBD)
694
11
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1054
111
1
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
565
11
DINO IVAS (HBD)
1055
563
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
656
0
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
1056
619
0
OBRAD GAZDIC (KBV)
284
6
MARKO LJUBAS (SVMATEJ)
711
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1057
142
14
IVANO ČELIĆ (PLANET)
673
4
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1058
207
0
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
694
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1059
565
4
DINO IVAS (HBD)
563
9
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1060
284
0
MARKO LJUBAS (SVMATEJ)
711
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1061
142
9
IVANO ČELIĆ (PLANET)
694
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1062
563
4
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
711
7
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1064
142
8
IVANO ČELIĆ (PLANET)
711
9
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
Medalists
1. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
2. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
3. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
PF - Older cadets (male) -47
3029
166
7
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
148
3
SANDI STENTA (PLANET)
473
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
3031
166
5
ROKO JAKIĆ (TIGAR)
473
6
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
2. ROKO JAKIĆ, TIGAR, Karlovac
3. SANDI STENTA, PLANET SPORT
3. ----
PF - Older cadets (male) -57
3034
361
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
153
3
EDI VUČKOVIĆ (TIGAR)
143
LUKA PLANINAC (PLANET)
734
MATIJA HMELINA (JASTREB)
159
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
362
LEON NOLA (MAWASHI)
134
ALEK KUŠAR (PLANET)
158
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
400
MICHAEL STENTA (PLANET)
3036
153
4
EDI VUČKOVIĆ (TIGAR)
143
5
LUKA PLANINAC (PLANET)
3037
734
0
MATIJA HMELINA (JASTREB)
159
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
3038
362
0
LEON NOLA (MAWASHI)
134
1
ALEK KUŠAR (PLANET)
3039
158
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
400
6
MICHAEL STENTA (PLANET)
3040
143
3
LUKA PLANINAC (PLANET)
159
6
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
3041
134
1
ALEK KUŠAR (PLANET)
400
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
3043
159
2
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
400
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
2. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
3. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
PF - Older cadets (female) -55
1079
538
2
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
107
1
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
145
MARTINA GRABAR (PLANET)
1081
682
10
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
814
0
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
519
LANA BOGDAN (LOTUS)
1082
538
3
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
145
6
MARTINA GRABAR (PLANET)
1083
682
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
519
7
LANA BOGDAN (LOTUS)
1085
145
11
MARTINA GRABAR (PLANET)
519
6
LANA BOGDAN (LOTUS)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. LANA BOGDAN, LOTUS
3. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
PF - Juniors (male) -63
2070
136
5
ANTONIO JURMAN (PLANET)
455
10
ARNEL ZUBERI (LJUTOCH)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBS Ljutoc Orasac
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Juniors (male) -94
2071
139
12
DINO TREŠNJIĆ (PLANET)
758
2
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. DINO TREŠNJIĆ, PLANET SPORT
2. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -57
4018
201
0
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
144
3
LUKA PLANINAC (PLANET)
857
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
402
MICHAEL STENTA (PLANET)
135
ALEK KUŠAR (PLANET)
4020
144
3
LUKA PLANINAC (PLANET)
857
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
4021
402
1
MICHAEL STENTA (PLANET)
135
2
ALEK KUŠAR (PLANET)
4023
144
0
LUKA PLANINAC (PLANET)
135
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
LC - Older cadets (female) -55
4034
675
3
CHIARA MILIŠA (DALMATI)
759
0
NICOLE BULJAN (FIGHTER)
146
MARTINA GRABAR (PLANET)
4036
675
0
CHIARA MILIŠA (DALMATI)
146
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. CHIARA MILIŠA, DALMATINO
3. NICOLE BULJAN, IMOTSKI
3. ----
LC - Juniors (male) -63
5002
779
3
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
503
0
TIN KOVAČEVIĆ (HUS-OS)
138
ANTONIO JURMAN (PLANET)
5004
779
0
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
138
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
3. TIN KOVAČEVIĆ, HUS
3. ----
LC - Juniors (male) +94
5011
767
3
DINO TREŠNJIĆ (PLANET)
599
0
DANIJEL JURAS (HBD)
Medalists
1. DINO TREŠNJIĆ, PLANET SPORT
2. DANIJEL JURAS, HBD
3. ----
3. ----