Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
3."Istrian Kickboxing Challenger" 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Stariji kadeti
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
2011
56
7
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
68
2
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
2013
73
1
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
86
11
ALEK KUŠAR (PLANET)
63
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2015
86
6
ALEK KUŠAR (PLANET)
63
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
2014
58
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
104
4
LUKA PLANINAC (PLANET)
114
MICHAEL STENTA (PLANET)
2016
58
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
114
4
MICHAEL STENTA (PLANET)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
2017
121
0
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
51
10
MORIS TRBULIN (LAV)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. PATRIK KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
2018
37
10
LOREN DOMBA (LAV)
21
0
HAMZA KARAMUJIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. LOREN DOMBA, LAV, Pula
2. HAMZA KARAMUJIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
2019
164
0
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
39
6
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
Medalists
1. GABRIJEL KRIŽANAC, LAV, Pula
2. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ----