Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -32
1037
18
12
BORNA ŠARIĆ (LAV)
275
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
244
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
398
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
261
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1039
18
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
244
0
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
1038
398
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
261
6
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1041
18
9
BORNA ŠARIĆ (LAV)
261
6
LUKA UGRINA (SUŠAK)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. LUKA UGRINA, SUŠAK
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
PF - Mlađi kadeti -37
1040
102
7
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
213
10
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1042
190
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
50
9
MIKA OROS (LAV-MED)
1043
22
0
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
211
7
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1044
188
6
DAVID BOSANAC (TGRSL)
166
7
PETAR BERVIDA (KUTINA)
1045
213
14
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
50
16
MIKA OROS (LAV-MED)
1046
211
6
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
166
0
PETAR BERVIDA (KUTINA)
1048
50
10
MIKA OROS (LAV-MED)
211
0
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MIKA OROS, LAV, Medulin
2. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. PETAR BERVIDA, KUTINA
PF - Mlađi kadeti -42
1047
277
7
EMANUEL SUROP (DRAGA)
283
5
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
1047A
191
12
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
408
2
LOVRE GRUJA (LOTUS)
1049
277
8
EMANUEL SUROP (DRAGA)
191
7
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
PF - Mlađi kadeti -47
1050
129
10
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
349
0
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1051
214
15
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
156
5
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1053
129
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
214
7
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti +47
1052
1
14
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
154
4
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
58
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
404
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
155
MATKO PREBEG (KUTINA)
237
IVANO ČELIĆ (PLANET)
161
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
184
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
170
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
1054
1
8
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
58
5
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1055
404
0
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
155
6
MATKO PREBEG (KUTINA)
1056
237
14
IVANO ČELIĆ (PLANET)
161
4
MATIJA PTIČAR (KUTINA)
1057
184
12
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
170
11
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
1058
1
0
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
155
10
MATKO PREBEG (KUTINA)
1059
237
7
IVANO ČELIĆ (PLANET)
184
0
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1061
155
6
MATKO PREBEG (KUTINA)
237
7
IVANO ČELIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. MATKO PREBEG, KUTINA
3. PETAR BERONIĆ, MOSLAVAC
3. IVAN ĐAKOVIĆ, TOMISLAV GYM