Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -69
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -60
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Juniori -69
LC - Juniorke -60
LC - Seniori -74
LC - Seniori -89
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Juniori -63
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -89
KL - Seniori -69
KL - Seniori -84
KL - Seniori +94
LC - Stariji kadeti -42
3022
117
1
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
278
2
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
3022A
406
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
407
3
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. RAUL VALENČIĆ, SVETI MATEJ
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
3023
100
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
366
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
Medalists
1. LEONARDO ČVEK, NINJA
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -69
3003
151
0
TILEN REPINA (PTUJ)
249
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
78
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
3033
249
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
78
0
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MUHAMED SEFEROVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. TILEN REPINA, PTUJ
3. ----
LC - Starije kadetkinje -42
3004
347
0
DORA GREGO (FRANK.)
201
3
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
28
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
3034
201
0
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
28
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
Medalists
1. ELENA LJUBEK, ZMAJ
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. ----
LC - Starije kadetkinje -50
3005
232
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
265
0
ANTEA LJUBAS (SVMATEJ)
3006
367
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
300
0
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
3035
232
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
367
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. ANTEA LJUBAS, SVETI MATEJ
3. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Starije kadetkinje -55
3007
24
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
235
0
SARAH BUDIČIN (PLANET)
305
NIKA GRMUŠA (IVNCG)
3036
24
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
305
0
NIKA GRMUŠA (IVNCG)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. NIKA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
3. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
3. ----
LC - Starije kadetkinje -60
3024
218
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
172
0
ANTEA RUSAN (KBK MOS)
Medalists
1. MARINA RADIĆ, LOTUS
2. ANTEA RUSAN, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
3025
109
0
LINA RADMAN (IVNCG)
175
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
LC - Juniori -69
3008
183
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
312
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
400
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
3037
183
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
400
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. ----
LC - Juniorke -60
3009
69
3
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
135
0
MIRELA RADIĆ (GLINA)
302
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
3038
69
2
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
302
1
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. MIRELA RADIĆ, GLINA
3. ----
LC - Seniori -74
3026
32
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
250
3
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. ----
3. ----
LC - Seniori -89
3027
325
1
PAOLO LAZARIĆ (BUDOL)
327
2
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. PAOLO LAZARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
3010
75
0
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
98
3
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
267
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
3039
98
3
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
267
0
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. RAUL VALENČIĆ, SVETI MATEJ
3. AMAR BEKTAŠEVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
3011
46
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
72
3
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
268
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
3040
72
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
268
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
3012
269
1
MARKO RADOŠEVIĆ (SVMATEJ)
41
2
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
119
ANDREJ KRYEZIU (ARMUS)
3041
41
0
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
119
3
ANDREJ KRYEZIU (ARMUS)
Medalists
1. ANDREJ KRYEZIU, ARMUS
2. HAMZA BEŠO, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MARKO RADOŠEVIĆ, SVETI MATEJ
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
3001
225
1
JOSIP SAKOMAN (JASTREB)
124
2
MISLAV JURINEC (ARMUS)
45
MILE KIRIN (TIGAR)
96
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
284
MARIN CURRI (LOŠINJ)
3018
124
3
MISLAV JURINEC (ARMUS)
45
0
MILE KIRIN (TIGAR)
3019
96
3
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
284
0
MARIN CURRI (LOŠINJ)
3045
124
3
MISLAV JURINEC (ARMUS)
96
0
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
Medalists
1. MISLAV JURINEC, ARMUS
2. MIHAEL KAJIC, LEON GYM
3. MILE KIRIN, TIGAR, Karlovac
3. MARIN CURRI, VIKTORIA
KL - Starije kadetkinje -50
3013
38
3
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
14
0
TIA BERKE (MSOBOTA)
3014
37
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
280
3
LENA KUNDA (LOŠINJ)
3042
38
3
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
280
0
LENA KUNDA (LOŠINJ)
Medalists
1. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. LENA KUNDA, VIKTORIA
3. TIA BERKE, KBK Murska Sobota
3. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Starije kadetkinje -55
3015
338
0
IVA STOJANOVIČ (MSOBOTA)
198
3
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
3016
281
0
LENA KUNDA (LOŠINJ)
25
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
3043
198
0
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
25
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. CHIARA MILIŠA, LOTUS
3. LENA KUNDA, VIKTORIA
3. IVA STOJANOVIČ, KBK Murska Sobota
KL - Juniori -63
3028
326
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
272
0
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
3002
285
3
MARIN CURRI (LOŠINJ)
110
0
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
80
IVAN KRALJEVIĆ (CRO)
229
NOA REŽIĆ (KBK SK)
245
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
3020
285
0
MARIN CURRI (LOŠINJ)
80
3
IVAN KRALJEVIĆ (CRO)
3021
229
0
NOA REŽIĆ (KBK SK)
245
3
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
3046
80
1
IVAN KRALJEVIĆ (CRO)
245
2
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
Medalists
1. DORIAN KUPČINEC, JASTREB
2. IVAN KRALJEVIĆ, CROATIA
3. NOA REŽIĆ, SISAK
3. MARIN CURRI, VIKTORIA
KL - Juniori -79
3029
97
0
MIHOVIL MRČELA (LEONGYM)
221
3
MARKO VODOPIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARKO VODOPIĆ, JASTREB
2. MIHOVIL MRČELA, LEON GYM
3. ----
3. ----
KL - Juniori -89
3030
86
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
36
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
3017
82
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
391
0
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
397
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
3044
82
2
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
397
1
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. DOMINIK MILOŠ, ARMUS
3. ----
KL - Seniori -84
3031
394
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
405
0
ANDREJ SOTOVŠEK (NINJA)
Medalists
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. ANDREJ SOTOVŠEK, NINJA
3. ----
3. ----
KL - Seniori +94
3032
230
0
VIKTOR TOPKIN (KBK SK)
71
3
IVICA IVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. VIKTOR TOPKIN, SISAK
3. ----
3. ----