Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Murska Sobota
KBV Ormož
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VIKTORIA
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici-24
PF - Dječaci početnici-27
PF - Dječaci početnici-33
PF - Dječaci početnici+36
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -50
LC - Stariji kadeti -52
LC - Starije kadetkinje -50
KL - Seniori -84
PF - Dječaci početnici-24
1001
257
11
BORNA UGRINA (SUŠAK)
67
1
RIKO LJUBIĆ (BTI)
342
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
1004
257
0
BORNA UGRINA (SUŠAK)
342
6
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
Osvajači medalja
1. JULIAN VUKIĆ, NINJA
2. BORNA UGRINA, SUŠAK
3. RIKO LJUBIĆ, BTI
3. ----
PF - Dječaci početnici-27
1002
208
7
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
107
6
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1003
259
2
PATRIK ISKRA (SUŠAK)
343
9
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
1005
208
4
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
343
3
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
Osvajači medalja
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. NIKOLA VUKIĆ, NINJA
3. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
3. PATRIK ISKRA, SUŠAK
PF - Dječaci početnici-33
1007
359
1
TINO HARAMINA (NINJA)
168
8
BORNA KOS (KUTINA)
352
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
1009
168
0
BORNA KOS (KUTINA)
352
6
IVAN BAKOTIĆ (FRANK.)
Osvajači medalja
1. IVAN BAKOTIĆ, FRANKOPAN
2. BORNA KOS, KUTINA
3. TINO HARAMINA, NINJA
3. ----
PF - Dječaci početnici+36
1008
252
6
ROMAN DODIK (SUŠAK)
176
4
JAKOV ŠTRK (KBK MOS)
1010
239
6
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
159
0
HRVOJE KOPREK (KUTINA)
1011
251
5
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
355
3
ANTONIO ŠOPREK (NINJA)
1012
121
0
LEON ZAGORAC (POLAČA)
292
6
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
1013
252
3
ROMAN DODIK (SUŠAK)
239
5
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
1014
251
3
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
292
9
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
1016
239
4
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
292
9
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
Osvajači medalja
1. SEBASTIAN PAVATIĆ, BUJE
2. FILIP SINKOVIĆ, KRAPINA
3. VITO RENDIĆ, SUŠAK
3. ROMAN DODIK, SUŠAK
PF - Ml. kadeti poč.-37
1025
144
2
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
293
4
VALENTINO VIDEC (BUJE)
206
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
371
LUKA DAMJANOVIĆ (FRANK.)
341
GABRIJEL LATIN (NINJA)
1027
293
6
VALENTINO VIDEC (BUJE)
206
1
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
1026
371
7
LUKA DAMJANOVIĆ (FRANK.)
341
12
GABRIJEL LATIN (NINJA)
1029
293
2
VALENTINO VIDEC (BUJE)
341
1
GABRIJEL LATIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. VALENTINO VIDEC, BUJE
2. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. LUKA DAMJANOVIĆ, FRANKOPAN
PF - Mlađe kadetkinje -42
2042
65
16
LORENA ZEBA (BTI)
310
9
ANA HUDIN (ORMOŽ)
236
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
90
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
344
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
91
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
279
LANA NOHA (KBK MOS)
396
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
362
ELENA ČVEK (NINJA)
2044
65
6
LORENA ZEBA (BTI)
236
0
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
2045
90
3
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
344
1
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
2046
91
6
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
279
0
LANA NOHA (KBK MOS)
2047
396
1
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
362
7
ELENA ČVEK (NINJA)
2048
65
14
LORENA ZEBA (BTI)
90
4
MARINA MAGLIĆ (SUŠAK)
2049
91
15
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
362
9
ELENA ČVEK (NINJA)
2051
65
7
LORENA ZEBA (BTI)
91
12
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. LORENA ZEBA, BTI
3. ELENA ČVEK, NINJA
3. MARINA MAGLIĆ, SUŠAK
PF - Stariji kadeti -52
1064
363
8
LEONARDO ČVEK (NINJA)
266
1
DAVID MLADENOVIĆ (SVMATEJ)
Osvajači medalja
1. LEONARDO ČVEK, NINJA
2. DAVID MLADENOVIĆ, SVETI MATEJ
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
1066
369
12
LEONARDO ČVEK (NINJA)
48
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LEONARDO ČVEK, NINJA
2. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
2064
346
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
337
0
LEONARDA DEAK (BTI)
365
LEONA BARTOLIN (NINJA)
56
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
231
MARTINA GRABAR (PLANET)
2066
346
3
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
365
1
LEONA BARTOLIN (NINJA)
2065
56
8
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
231
6
MARTINA GRABAR (PLANET)
2068
346
4
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
56
3
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
LC - Stariji kadeti -52
3023
100
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
366
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
Osvajači medalja
1. LEONARDO ČVEK, NINJA
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -50
3005
232
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
265
0
ANTEA LJUBAS (SVMATEJ)
3006
367
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
300
0
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
3035
232
3
MARTINA GRABAR (PLANET)
367
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. LEONA BARTOLIN, NINJA
3. ANTEA LJUBAS, SVETI MATEJ
3. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Seniori -84
3031
394
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
405
0
ANDREJ SOTOVŠEK (NINJA)
Osvajači medalja
1. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
2. ANDREJ SOTOVŠEK, NINJA
3. ----
3. ----