Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Murska Sobota
KBV Ormož
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VIKTORIA
ZEUS
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici-30
PF - Dječaci početnici+36
PF - Dječaci -30
PF - Dječaci +36
PF - Ml. kadetkinje poč.+47
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Dječaci početnici-30
1006
142
10
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
335
0
MARK BIŠĆAN (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. DAVID DRAŽETIĆ, ZEUS
2. MARK BIŠĆAN, KRAPINA
3. ----
3. ----
PF - Dječaci početnici+36
1008
252
6
ROMAN DODIK (SUŠAK)
176
4
JAKOV ŠTRK (KBK MOS)
1010
239
6
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
159
0
HRVOJE KOPREK (KUTINA)
1011
251
5
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
355
3
ANTONIO ŠOPREK (NINJA)
1012
121
0
LEON ZAGORAC (POLAČA)
292
6
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
1013
252
3
ROMAN DODIK (SUŠAK)
239
5
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
1014
251
3
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
292
9
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
1016
239
4
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
292
9
SEBASTIAN PAVATIĆ (BUJE)
Osvajači medalja
1. SEBASTIAN PAVATIĆ, BUJE
2. FILIP SINKOVIĆ, KRAPINA
3. VITO RENDIĆ, SUŠAK
3. ROMAN DODIK, SUŠAK
PF - Dječaci -30
1018
158
6
LUKA PTIČAR (KUTINA)
242
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
212
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
1020
158
7
LUKA PTIČAR (KUTINA)
212
11
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. LUKA PTIČAR, KUTINA
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
3. ----
PF - Dječaci +36
1022
360
0
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
219
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
241
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
1024
219
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
241
0
FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. FILIP SINKOVIĆ, KRAPINA
3. THOMAS VELČIĆ, FRANKOPAN
3. ----
PF - Ml. kadetkinje poč.+47
2031
243
11
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
62
9
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA REBIĆ, KRAPINA
2. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1037
18
12
BORNA ŠARIĆ (LAV)
275
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
244
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
398
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
261
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1039
18
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
244
0
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
1038
398
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
261
6
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1041
18
9
BORNA ŠARIĆ (LAV)
261
6
LUKA UGRINA (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. LUKA UGRINA, SUŠAK
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA