Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Murska Sobota
KBV Ormož
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VIKTORIA
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Juniori -69
LC - Seniori -74
LC - Seniori -89
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Juniori -63
KL - Juniori -89
LC - Starije kadetkinje -42
3004
347
0
DORA GREGO (FRANK.)
201
3
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
28
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
3034
201
0
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
28
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
Medalists
1. ELENA LJUBEK, ZMAJ
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. ----
LC - Starije kadetkinje -55
3007
24
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
235
0
SARAH BUDIČIN (PLANET)
305
NIKA GRMUŠA (IVNCG)
3036
24
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
305
0
NIKA GRMUŠA (IVNCG)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. NIKA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
3. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
3. ----
LC - Juniori -69
3008
183
3
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
312
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
400
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
3037
183
0
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
400
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. ----
LC - Seniori -74
3026
32
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
250
3
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. ----
3. ----
LC - Seniori -89
3027
325
1
PAOLO LAZARIĆ (BUDOL)
327
2
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. PAOLO LAZARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje -55
3015
338
0
IVA STOJANOVIČ (MSOBOTA)
198
3
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
3016
281
0
LENA KUNDA (LOŠINJ)
25
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
3043
198
0
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
25
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. CHIARA MILIŠA, LOTUS
3. LENA KUNDA, VIKTORIA
3. IVA STOJANOVIČ, KBK Murska Sobota
KL - Juniori -63
3028
326
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
272
0
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
3. ----
3. ----
KL - Juniori -89
3030
86
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
36
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----