Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Murska Sobota
KBV Ormož
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VIKTORIA
ZEUS
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Djevojčice -30
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Stariji kadeti -37
PF - Stariji kadeti -63
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Juniorke -60
PF - Djevojčice -30
2010
108
7
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
298
0
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
315
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
2012
108
2
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
315
12
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. TARA MATIJEVIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1037
18
12
BORNA ŠARIĆ (LAV)
275
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
244
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
398
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
261
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1039
18
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
244
0
BORNA TOPOLOVEC (KRAPINA)
1038
398
0
ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA)
261
6
LUKA UGRINA (SUŠAK)
1041
18
9
BORNA ŠARIĆ (LAV)
261
6
LUKA UGRINA (SUŠAK)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. LUKA UGRINA, SUŠAK
3. BORNA TOPOLOVEC, KRAPINA
3. ARIJAN ŠAIĆ, KRAPINA
PF - Stariji kadeti -37
1060
74
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
361
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
1067
54
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
20
6
MORIS TRBULIN (LAV)
321
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1069
20
8
MORIS TRBULIN (LAV)
321
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
2071
19
3
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
381
4
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. MARINA RADIĆ, LOTUS
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -60
2077
68
7
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
301
6
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
152
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
2079
68
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
152
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
Medalists
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----