Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Murska Sobota
KBV Ormož
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VIKTORIA
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Stariji kadeti -57
PF - Starije kadetkinje -55
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -57
1066
369
12
LEONARDO ČVEK (NINJA)
48
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
Medalists
1. LEONARDO ČVEK, NINJA
2. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
2067
59
9
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
197
7
LANA BOGDAN (LOTUS)
233
SARA KUTIĆ (PLANET)
234
SARAH BUDIČIN (PLANET)
79
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
2069
59
14
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
233
6
SARA KUTIĆ (PLANET)
2070
234
0
SARAH BUDIČIN (PLANET)
79
6
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
2072
59
8
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
79
5
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. SARA KUTIĆ, PLANET SPORT
3. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
KL - Stariji kadeti -52
3010
75
0
AMAR BEKTAŠEVIĆ (TKDGLJ)
98
3
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
267
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
3039
98
3
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
267
0
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. LUCAS RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. RAUL VALENČIĆ, SVETI MATEJ
3. AMAR BEKTAŠEVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
3011
46
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
72
3
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
268
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
3040
72
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
268
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
3001
225
1
JOSIP SAKOMAN (JASTREB)
124
2
MISLAV JURINEC (ARMUS)
45
MILE KIRIN (TIGAR)
96
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
284
MARIN CURRI (LOŠINJ)
3018
124
3
MISLAV JURINEC (ARMUS)
45
0
MILE KIRIN (TIGAR)
3019
96
3
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
284
0
MARIN CURRI (LOŠINJ)
3045
124
3
MISLAV JURINEC (ARMUS)
96
0
MIHAEL KAJIC (LEONGYM)
Medalists
1. MISLAV JURINEC, ARMUS
2. MIHAEL KAJIC, LEON GYM
3. MILE KIRIN, TIGAR, Karlovac
3. MARIN CURRI, VIKTORIA