Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Murska Sobota
KBV Ormož
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VIKTORIA
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice -27
PF - Djevojčice -30
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -63
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Juniori -69
PF - Juniorke -65
LC - Seniori -89
PF - Djevojčice -27
2007
162
2
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
247
8
DORA MATIĆ (JASTREB)
314
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
2009
247
5
DORA MATIĆ (JASTREB)
314
3
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
3. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
PF - Djevojčice -30
2010
108
7
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
298
0
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
315
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
2012
108
2
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
315
12
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. TARA MATIJEVIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -28
2033
103
6
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
358
8
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
2034
316
10
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
165
0
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
2037
358
6
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
316
13
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
3. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
PF - Mlađe kadetkinje -47
2050
332
16
LORENA ZEBA (BTI)
328
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
330
NIKA ARMAN (ZEUS)
324
ZARA LERGA (PRETORI)
88
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
2052
332
12
LORENA ZEBA (BTI)
330
10
NIKA ARMAN (ZEUS)
2053
324
7
ZARA LERGA (PRETORI)
88
2
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
2056
332
0
LORENA ZEBA (BTI)
324
10
ZARA LERGA (PRETORI)
Medalists
1. ZARA LERGA, PRETORIAN
2. LORENA ZEBA, BTI
3. MIRNA TKALČIĆ, SUŠAK
3. NIKA ARMAN, ZEUS
PF - Stariji kadeti -47
1062
370
0
NIKO DAMJANOVIĆ (FRANK.)
99
6
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
1063
210
0
LOVRE GRUJA (LOTUS)
401
10
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1065
99
6
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
401
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
2. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NIKO DAMJANOVIĆ, FRANKOPAN
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
PF - Stariji kadeti -63
1067
54
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
20
6
MORIS TRBULIN (LAV)
321
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1069
20
8
MORIS TRBULIN (LAV)
321
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA
3. ----
PF - Starije kadetkinje -42
2057
200
8
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
345
7
DORA GREGO (FRANK.)
2058
92
12
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
402
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2062
200
1
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
92
7
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
PF - Juniori -69
1072
311
4
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
182
9
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
329
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1074
182
6
MISLAV JAIĆ (KBK MOS)
329
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MISLAV JAIĆ, MOSLAVAC
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. ----
PF - Juniorke -65
2078
323
2
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
333
6
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
Medalists
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. NINA NEGOVANOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
LC - Seniori -89
3027
325
1
PAOLO LAZARIĆ (BUDOL)
327
2
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Medalists
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. PAOLO LAZARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----