Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Murska Sobota
KBV Ormož
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VIKTORIA
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-27
PF - Djevojčice početnice-36
PF - Dječaci -27
PF - Djevojčice -30
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje +47
LC - Starije kadetkinje -55
LC - Starije kadetkinje -65
PF - Dječaci početnici-27
1002
208
7
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
107
6
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1003
259
2
PATRIK ISKRA (SUŠAK)
343
9
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
1005
208
4
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
343
3
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
Medalists
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. NIKOLA VUKIĆ, NINJA
3. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
3. PATRIK ISKRA, SUŠAK
PF - Djevojčice početnice-36
2003
290
4
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
118
5
SARA LUKIĆ (IVNCG)
143
ROMANA VIDIĆ (ZEUS)
289
MELISA ČEKO (BUJE)
258
LARA GORUP (SUŠAK)
2005
118
6
SARA LUKIĆ (IVNCG)
143
5
ROMANA VIDIĆ (ZEUS)
2006
289
1
MELISA ČEKO (BUJE)
258
2
LARA GORUP (SUŠAK)
2008
118
6
SARA LUKIĆ (IVNCG)
258
2
LARA GORUP (SUŠAK)
Medalists
1. SARA LUKIĆ, IVANIĆ GRAD
2. LARA GORUP, SUŠAK
3. ROMANA VIDIĆ, ZEUS
3. MELISA ČEKO, BUJE
PF - Dječaci -27
1017
111
1
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
160
9
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
125
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
1019
160
6
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
125
0
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
Medalists
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. ALEKSANDAR ŠESTO, GLINA
3. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
PF - Djevojčice -30
2010
108
7
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
298
0
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
315
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
2012
108
2
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
315
12
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. TARA MATIJEVIĆ, LAV, Pula
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-47
1030
256
2
ROKO ČULJAT (SUŠAK)
282
12
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
303
IVAN DOLIĆ (IVNCG)
255
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
264
MARKO LJUBAS (SVMATEJ)
1032
282
11
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
303
1
IVAN DOLIĆ (IVNCG)
1031
255
12
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
264
6
MARKO LJUBAS (SVMATEJ)
1035
282
6
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
255
0
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
2. LEO PETROVIĆ, SUŠAK
3. IVAN DOLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. MARKO LJUBAS, SVETI MATEJ
PF - Ml. kadeti poč.+47
1033
254
10
MARTIN BERISHA (SUŠAK)
55
7
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
1034
304
13
JOSIP DOLIĆ (IVNCG)
52
8
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
1036
254
4
MARTIN BERISHA (SUŠAK)
304
12
JOSIP DOLIĆ (IVNCG)
Medalists
1. JOSIP DOLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MARTIN BERISHA, SUŠAK
3. ANTONIO MIKULIĆ, POLAČA
3. IVAN ZAGORAC, POLAČA
PF - Mlađe kadetkinje -32
2035
308
5
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
393
3
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
2036
331
12
DONNA VRHOVEC (BTI)
114
13
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
2038
308
16
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
114
7
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. ELENA HUDIN, KBV Ormož
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. DONNA VRHOVEC, BTI
PF - Mlađe kadetkinje +47
2054
106
11
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
240
3
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
2055
224
4
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
131
7
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
2059
106
6
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
131
4
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB
3. PAOLA MATIĆ, JASTREB
LC - Starije kadetkinje -55
3007
24
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
235
0
SARAH BUDIČIN (PLANET)
305
NIKA GRMUŠA (IVNCG)
3036
24
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
305
0
NIKA GRMUŠA (IVNCG)
Medalists
1. ANA SOVEC, ZMAJ
2. NIKA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
3. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
3025
109
0
LINA RADMAN (IVNCG)
175
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----