Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6. Međunarodni Zabok Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUJE
BUŠIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK Murska Sobota
KBV Ormož
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
SUŠAK
SVETI MATEJ
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
VELEBIT
VIKTORIA
ZEUS
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-30
PF - Djevojčice početnice-30
PF - Djevojčice početnice-36
PF - Ml. kadeti poč.-37
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Dječaci početnici-30
1006
142
10
DAVID DRAŽETIĆ (ZEUS)
335
0
MARK BIŠĆAN (KRAPINA)
Medalists
1. DAVID DRAŽETIĆ, ZEUS
2. MARK BIŠĆAN, KRAPINA
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice-30
2001
253
4
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
145
5
ERIN ARMAN (ZEUS)
2002
167
4
MARTINA PREBEG (KUTINA)
149
3
LEA SKLEDAR (PTUJ)
2004
145
4
ERIN ARMAN (ZEUS)
167
3
MARTINA PREBEG (KUTINA)
Medalists
1. ERIN ARMAN, ZEUS
2. MARTINA PREBEG, KUTINA
3. IRIS PETROVIĆ, SUŠAK
3. LEA SKLEDAR, PTUJ
PF - Djevojčice početnice-36
2003
290
4
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
118
5
SARA LUKIĆ (IVNCG)
143
ROMANA VIDIĆ (ZEUS)
289
MELISA ČEKO (BUJE)
258
LARA GORUP (SUŠAK)
2005
118
6
SARA LUKIĆ (IVNCG)
143
5
ROMANA VIDIĆ (ZEUS)
2006
289
1
MELISA ČEKO (BUJE)
258
2
LARA GORUP (SUŠAK)
2008
118
6
SARA LUKIĆ (IVNCG)
258
2
LARA GORUP (SUŠAK)
Medalists
1. SARA LUKIĆ, IVANIĆ GRAD
2. LARA GORUP, SUŠAK
3. ROMANA VIDIĆ, ZEUS
3. MELISA ČEKO, BUJE
PF - Ml. kadeti poč.-37
1025
144
2
DEJAN KRALJEVIĆ (ZEUS)
293
4
VALENTINO VIDEC (BUJE)
206
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
371
LUKA DAMJANOVIĆ (FRANK.)
341
GABRIJEL LATIN (NINJA)
1027
293
6
VALENTINO VIDEC (BUJE)
206
1
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
1026
371
7
LUKA DAMJANOVIĆ (FRANK.)
341
12
GABRIJEL LATIN (NINJA)
1029
293
2
VALENTINO VIDEC (BUJE)
341
1
GABRIJEL LATIN (NINJA)
Medalists
1. VALENTINO VIDEC, BUJE
2. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. LUKA DAMJANOVIĆ, FRANKOPAN
PF - Ml. kadetkinje poč.-37
2017
147
0
PATRICIA DRAŽETIĆ (ZEUS)
295
1
DORIS SUVAJAC (BUJE)
262
EMA MORIĆ (SVMATEJ)
2019
199
3
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
260
6
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
296
DANIJELA SUVAJAC (BUJE)
2020
295
0
DORIS SUVAJAC (BUJE)
262
1
EMA MORIĆ (SVMATEJ)
2021
260
5
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
296
0
DANIJELA SUVAJAC (BUJE)
2023
262
10
EMA MORIĆ (SVMATEJ)
260
9
MAGALI PALISKA (SUŠAK)
Medalists
1. EMA MORIĆ, SVETI MATEJ
2. MAGALI PALISKA, SUŠAK
3. DORIS SUVAJAC, BUJE
3. DANIJELA SUVAJAC, BUJE
PF - Mlađe kadetkinje -37
2039
146
10
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
353
11
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
93
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
169
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
89
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
2041
353
9
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
93
8
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
2040
169
12
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
89
2
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
2043
353
0
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
169
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. MAJA MUDRIĆ, FRANKOPAN
3. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK
3. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje -47
2050
332
16
LORENA ZEBA (BTI)
328
6
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
330
NIKA ARMAN (ZEUS)
324
ZARA LERGA (PRETORI)
88
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
2052
332
12
LORENA ZEBA (BTI)
330
10
NIKA ARMAN (ZEUS)
2053
324
7
ZARA LERGA (PRETORI)
88
2
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
2056
332
0
LORENA ZEBA (BTI)
324
10
ZARA LERGA (PRETORI)
Medalists
1. ZARA LERGA, PRETORIAN
2. LORENA ZEBA, BTI
3. MIRNA TKALČIĆ, SUŠAK
3. NIKA ARMAN, ZEUS