Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. Memorijal Josip Jović 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici -24
PF - Dječaci početnici -27
PF - Dječaci početnici -33
PF - Dječaci početnici -36
PF - Dječaci početnici +36
PF - Dječaci -24
PF - Dječaci -27
PF - Dječaci -33
PF - Dječaci -36
PF - Dječaci +36
PF - Mlađi kadeti početnici -28
PF - Mlađi kadeti početnici -42
PF - Mlađi kadeti početnici -47
PF - Mlađi kadeti početnici +47
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Juniori -84
PF - Dječaci početnici -24
1001
85
15
ROKO VUJASIN (KLOKY61)
83
5
RIKO LJUBIĆ (BTI)
1002
263
7
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
131
6
KARLO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1005
85
0
ROKO VUJASIN (KLOKY61)
263
6
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
Medalists
1. JULIAN VUKIĆ, NINJA
2. ROKO VUJASIN, CRNI ORAO
3. KARLO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. RIKO LJUBIĆ, BTI
PF - Dječaci početnici -27
1003
129
5
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
99
6
DOMAGOJ HALIĆ (KUTINA)
1004
266
7
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
172
2
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1007
99
0
DOMAGOJ HALIĆ (KUTINA)
266
10
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
Medalists
1. NIKOLA VUKIĆ, NINJA
2. DOMAGOJ HALIĆ, KUTINA
3. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
3. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
PF - Dječaci početnici -33
1006
357
0
ROKO ŽARKOVIĆ (TROGIR)
283
6
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
87
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
1008
283
1
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
87
9
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
Medalists
1. EMIL MUJKIĆ, VRSAR
2. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ROKO ŽARKOVIĆ, TROGIR
3. ----
PF - Dječaci početnici -36
1009
308
1
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
88
8
JAN HALAMBEK (VRSAR)
74
TIN CAPAN (TGRSL)
1012
88
11
JAN HALAMBEK (VRSAR)
74
1
TIN CAPAN (TGRSL)
Medalists
1. JAN HALAMBEK, VRSAR
2. TIN CAPAN, TIGAR, Slunj
3. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
PF - Dječaci početnici +36
1010
286
2
JAKOV ŠTRK (KBK MOS)
73
5
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1011
97
1
HRVOJE KOPREK (KUTINA)
259
11
ANTONIO ŠOPREK (NINJA)
1014
73
7
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
259
9
ANTONIO ŠOPREK (NINJA)
Medalists
1. ANTONIO ŠOPREK, NINJA
2. JOŠKO MRKONJA, TIGAR, Slunj
3. HRVOJE KOPREK, KUTINA
3. JAKOV ŠTRK, MOSLAVAC
PF - Dječaci -24
1013
104
11
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
54
1
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
163
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
1015
104
8
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
163
3
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. OSKAR BRZOJA, VELEBIT
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. ----
PF - Dječaci -27
1016
89
0
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
175
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
149
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
47
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
124
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1018
175
11
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
149
1
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
1017
47
2
ALEKSANDAR ŠESTO (GLINA)
124
12
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
1020
175
8
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
124
4
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin
3. ALEKSANDAR ŠESTO, GLINA
PF - Dječaci -33
1019
126
6
PATRIK ŠULC (KUTINA)
359
0
MARIN DUČINA (TROGIR)
247
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
90
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
130
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
1021
126
4
PATRIK ŠULC (KUTINA)
247
9
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
1022
90
8
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
130
3
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
1025
247
9
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
90
3
EMIL MUJKIĆ (VRSAR)
Medalists
1. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
2. EMIL MUJKIĆ, VRSAR
3. PATRIK ŠULC, KUTINA
3. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
PF - Dječaci -36
1023
64
6
DAVID BOSANAC (TGRSL)
215
0
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
1024
66
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
393
9
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
1027
64
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
393
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. DORIJAN KARAULA, FRANKOPAN
PF - Dječaci +36
1026
67
7
MARO BOSANAC (TGRSL)
228
1
THOMAS VELČIĆ (FRANK.)
137
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1028
67
3
MARO BOSANAC (TGRSL)
137
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. THOMAS VELČIĆ, FRANKOPAN
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici -28
1029
27
7
LUKA POLEGUBIĆ (KLOKY61)
373
8
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
Medalists
1. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
2. LUKA POLEGUBIĆ, CRNI ORAO
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici -42
1030
390
3
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
323
2
NIKO LEDENKO (HBD)
Medalists
1. NIKOLA KUSTURA, LOTUS
2. NIKO LEDENKO, HBD
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti početnici -47
1031
289
6
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
326
0
NIKO LEDENKO (HBD)
391
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
281
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
311
MARKO LJUBAS (SVMATEJ)
1033
289
2
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
391
0
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
1032
281
0
ROKO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
311
6
MARKO LJUBAS (SVMATEJ)
1035
289
3
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
311
4
MARKO LJUBAS (SVMATEJ)
Medalists
1. MARKO LJUBAS, SVETI MATEJ
2. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
3. ROKO KOKOT-ŽIVALJ, KNEZ
3. NIKOLA KUSTURA, LOTUS
PF - Mlađi kadeti početnici +47
1034
182
2
LOVRE STIPČEVIĆ (PRETORI)
310
5
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
366
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
1036
310
0
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
366
2
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
Medalists
1. KARLO MRDULJAŠ, LOTUS
2. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
3. LOVRE STIPČEVIĆ, PRETORIAN
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1037
86
0
NIKOLA ANDRIĆ (VRSAR)
153
10
BORNA ŠARIĆ (LAV)
267
GABRIJEL LATIN (NINJA)
1039
153
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
267
0
GABRIJEL LATIN (NINJA)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. NIKOLA ANDRIĆ, VRSAR
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1038
285
5
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
394
10
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
134
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
148
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
76
DAVID BOSANAC (TGRSL)
364
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
132
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
249
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
68
MARO BOSANAC (TGRSL)
1040
394
6
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
134
5
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1041
148
12
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
76
3
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1042
364
0
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
132
6
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
1043
249
3
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
68
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
1044
394
13
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
148
4
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1045
132
8
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
68
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
1047
394
4
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
132
5
MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MAURO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. EVAN MARK MORATTO, LAV, Medulin
PF - Mlađi kadeti -42
1046
151
3
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
324
12
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
1048
369
1
LOVRE GRUJA (LOTUS)
330
9
MARINO STORIĆ (HBD)
1049
365
4
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
358
10
MARINO ODOBAŠIĆ (TROGIR)
1050
316
3
IVAN PALEKA (MARJAN)
69
2
MARO BOSANAC (TGRSL)
1051
324
2
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
330
5
MARINO STORIĆ (HBD)
1052
358
2
MARINO ODOBAŠIĆ (TROGIR)
316
3
IVAN PALEKA (MARJAN)
1054
330
6
MARINO STORIĆ (HBD)
316
0
IVAN PALEKA (MARJAN)
Medalists
1. MARINO STORIĆ, HBD
2. IVAN PALEKA, MARJAN 1975
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. MARINO ODOBAŠIĆ, TROGIR
PF - Mlađi kadeti -47
1053
51
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
62
2
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
140
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
334
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
319
IVAN PALEKA (MARJAN)
1055
332
2
MARINO STORIĆ (HBD)
146
5
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
37
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
96
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
248
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1056
62
6
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
140
5
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1057
334
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
319
1
IVAN PALEKA (MARJAN)
1058
146
4
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
37
3
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1059
96
3
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
248
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1060
62
6
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
334
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1061
146
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
96
4
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1063
334
9
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
146
1
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD
2. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
PF - Mlađi kadeti +47
1062
367
0
KARLO MRDULJAŠ (LOTUS)
337
6
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1064
293
0
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
98
6
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
1065
71
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
158
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
218
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1066
337
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
98
3
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
1067
71
7
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
218
0
GORAN CARIĆ (FRANK.)
1069
337
0
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
71
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
Medalists
1. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
2. ŠIMUN BARIĆ, HBD
3. GORAN CARIĆ, FRANKOPAN
3. KRISTIJAN KOPREK, KUTINA
PF - Stariji kadeti -42
1068
399
4
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
370
7
LOVRE GRUJA (LOTUS)
Medalists
1. LOVRE GRUJA, LOTUS
2. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
1070
147
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
227
1
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
77
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1072
147
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
77
0
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
1071
320
1
DAVID MLADENOVIĆ (SVMATEJ)
336
8
PATRIK LIJAK (MARJAN)
230
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1073
336
3
PATRIK LIJAK (MARJAN)
230
7
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. DAVID MLADENOVIĆ, SVETI MATEJ
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
1074
292
4
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
78
8
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
232
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
271
LEONARDO ČVEK (NINJA)
338
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1076
78
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
232
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1075
271
1
LEONARDO ČVEK (NINJA)
338
4
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1078
78
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
338
3
PATRIK LIJAK (MARJAN)
Medalists
1. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
2. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LEONARDO ČVEK, NINJA
PF - Stariji kadeti -63
1077
294
6
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
385
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
1079
206
6
ADRIAN BENJA (FRANK.)
55
0
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
1080
296
1
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
234
12
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
154
MORIS TRBULIN (LAV)
1081
294
6
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
206
10
ADRIAN BENJA (FRANK.)
1082
234
5
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
154
4
MORIS TRBULIN (LAV)
1085
206
0
ADRIAN BENJA (FRANK.)
234
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ADRIAN BENJA, FRANKOPAN
3. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
PF - Stariji kadeti -69
1083
135
11
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
277
1
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1084
297
6
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
59
0
MAURO TOMIĆ (GLINA)
1088
135
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
297
0
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. LUKA KNEZ, KNEZ
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MAURO TOMIĆ, GLINA
PF - Stariji kadeti +69
1086
302
11
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
392
1
ANTONIO STJEPIĆ (LOTUS)
1087
304
10
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
138
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1089
302
6
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
304
0
KRISTIAN IVANDIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. KRISTIAN IVANDIĆ, KNEZ
3. ANTONIO STJEPIĆ, LOTUS
3. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
PF - Juniori -84
1090
212
0
LUKA SEDLO (BROD)
202
2
DOMINIK CVETKO (PTUJ)
Medalists
1. DOMINIK CVETKO, PTUJ
2. LUKA SEDLO, BROD
3. ----
3. ----