Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
9. Memorijal Josip Jović 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Starije kadetkinje početnice -55
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -50
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Juniorke +70
KL - Stariji kadeti početnici -37
KL - Stariji kadeti početnici -47
KL - Stariji kadeti početnici -52
KL - Stariji kadeti početnici -63
KL - Stariji kadeti početnici -69
KL - Stariji kadeti početnici +69
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -57
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -84
KL - Juniori -89
KL - Seniori -74
KL - Seniori -84
KL - Seniori -94
KL - Seniori +94
LC - Starije kadetkinje početnice -55
4001
317
3
ANTEA LJUBAS (SVMATEJ)
353
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
Medalists
1. ANTEA LJUBAS, SVETI MATEJ
2. KATARINA PALADA, TROGIR
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -42
4002
210
0
DORA GREGO (FRANK.)
397
3
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
4003
384
2
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
184
1
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
4005
397
2
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
384
1
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
LC - Starije kadetkinje -50
4004
49
0
ANTONIJA ŽILIĆ (GLINA)
185
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. ANTONIJA ŽILIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
4006
372
3
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
174
0
LINA RADMAN (IVNCG)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
LC - Juniorke +70
4006B
403
2
ANA PALADA (TROGIR)
256
1
TARA JAGNJIĆ (EXCALIB)
Medalists
1. ANA PALADA, TROGIR
2. TARA JAGNJIĆ, EXCALIBUR
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -37
4007
400
3
LOVRO KAJBA (ŠK)
9
0
FILIP KAJBA (ŠK)
Medalists
1. LOVRO KAJBA, ŠKORPION
2. FILIP KAJBA, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -47
4008
225
3
LOVRO KAJBA (ŠK)
43
0
KRSTO MAROŠ (ŠK)
Medalists
1. LOVRO KAJBA, ŠKORPION
2. KRSTO MAROŠ, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -52
4009
6
3
TONI LUKAČ (ŠK)
217
0
KRSTO MAROŠ (ŠK)
Medalists
1. TONI LUKAČ, ŠKORPION
2. KRSTO MAROŠ, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -63
4010
255
1
LEON PAJTAK (EXCALIB)
167
2
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. LEON PAJTAK, EXCALIBUR
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici -69
4011
257
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
328
0
MARKO RADOŠEVIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
2. MARKO RADOŠEVIĆ, SVETI MATEJ
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti početnici +69
4012
258
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
347
0
DANIJEL JURAS (HBD)
342
DINO BARIĆ (HBD)
4014
258
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
342
0
DINO BARIĆ (HBD)
Medalists
1. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
2. DINO BARIĆ, HBD
3. DANIJEL JURAS, HBD
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
4013
15
3
LUKA KOMESAROVIĆ (ŠK)
42
0
LOVRO KAJBA (ŠK)
Medalists
1. LUKA KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
2. LOVRO KAJBA, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
4015
322
3
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
31
0
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
Medalists
1. RAUL VALENČIĆ, SVETI MATEJ
2. TIN PRTAJIN, CRNI ORAO
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -69
4016
262
1
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
180
2
ENIO DUKIC (PRETORI)
23
MISLAV JURINEC (ARMUS)
4018
180
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
23
0
MISLAV JURINEC (ARMUS)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. MISLAV JURINEC, ARMUS
3. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
4017
313
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
343
3
DINO BARIĆ (HBD)
189
TONI PREMIĆ (PRETORI)
4019
265
3
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
348
0
DANIJEL JURAS (HBD)
29
VICE STOJANOV (KLOKY61)
4020
343
0
DINO BARIĆ (HBD)
189
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
4021
265
0
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
29
3
VICE STOJANOV (KLOKY61)
4023
189
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
29
0
VICE STOJANOV (KLOKY61)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. VICE STOJANOV, CRNI ORAO
3. DINO BARIĆ, HBD
3. MATIJA PUŠELJIĆ, EXCALIBUR
KL - Juniori -57
4022
177
3
DINO BABAC (PRETORI)
12
0
JURAJ HORVAT (ŠK)
Medalists
1. DINO BABAC, PRETORIAN
2. JURAJ HORVAT, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Juniori -69
4024
116
3
MARIO DJAKOVIĆ (DRAGA)
331
0
DOMINIK TOPIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. MARIO DJAKOVIĆ, DRAGA
2. DOMINIK TOPIĆ, SVETI MATEJ
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
4025
3
0
ALEKSANDAR ŽOGLEV (ŠK)
36
3
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
93
HARI KORACA (VRSAR)
4027
36
1
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
93
2
HARI KORACA (VRSAR)
Medalists
1. HARI KORACA, VRSAR
2. EMANUEL KRIŠTO, ARMUS
3. ALEKSANDAR ŽOGLEV, ŠKORPION
3. ----
KL - Juniori -84
4026
91
0
PAOLO BULEŠIĆ (VRSAR)
114
3
SANDY MANDEKIĆ (DRAGA)
39
VITO KOŠAR (ŠK)
4028
114
0
SANDY MANDEKIĆ (DRAGA)
39
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. SANDY MANDEKIĆ, DRAGA
3. PAOLO BULEŠIĆ, VRSAR
3. ----
KL - Juniori -89
4029
401
3
VITO KOŠAR (ŠK)
402
0
ALEKSANDAR ŽOGLEV (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. ALEKSANDAR ŽOGLEV, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Seniori -74
4030
170
3
DOMINIK MILOŠ (ARMUS)
169
0
ALEKSANDAR ŽOGLEV (ŠK)
Medalists
1. DOMINIK MILOŠ, ARMUS
2. ALEKSANDAR ŽOGLEV, ŠKORPION
3. ----
3. ----
KL - Seniori -84
4031
35
0
ANTE UREMOVIĆ (ARMUS)
38
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. ANTE UREMOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Seniori -94
4032
349
3
ANDREJ JURINEC (ARMUS)
144
0
IVAN GOJMERAC (JASTREB)
Medalists
1. ANDREJ JURINEC, ARMUS
2. IVAN GOJMERAC, JASTREB
3. ----
3. ----
KL - Seniori +94
4033
1
3
IVICA IVIĆ (ARMUS)
278
0
DAMIR PAVIČIĆ (KBK TD)
Medalists
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. DAMIR PAVIČIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----