Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
9. Memorijal Josip Jović 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FRANKOPAN
GLINA
HBD
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBS Pokoj
KNEZ
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LOTUS
MARJAN 1975
MOSLAVAC
NINJA
PRETORIAN
PTUJ
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
VRSAR
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice -30
PF - Djevojčice -33
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Djevojčice -30
2016
173
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
128
15
DORA MATIĆ (JASTREB)
2017
242
0
TEA TOPIĆ (PRETORI)
239
10
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
2019
128
3
DORA MATIĆ (JASTREB)
239
2
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. TEA TOPIĆ, PRETORIAN
PF - Djevojčice -33
2018
199
6
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
246
3
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
2. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
1053
51
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
62
2
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
140
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
334
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
319
IVAN PALEKA (MARJAN)
1055
332
2
MARINO STORIĆ (HBD)
146
5
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
37
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
96
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
248
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1056
62
6
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
140
5
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
1057
334
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
319
1
IVAN PALEKA (MARJAN)
1058
146
4
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
37
3
VICE BOBIĆ (KLOKY61)
1059
96
3
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
248
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1060
62
6
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
334
7
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
1061
146
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
96
4
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1063
334
9
ŠIMUN BARIĆ (HBD)
146
1
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN BARIĆ, HBD
2. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
3. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
PF - Mlađe kadetkinje -42
2039
201
5
DORIS ŠULEK (PTUJ)
245
8
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
260
ELENA ČVEK (NINJA)
287
LANA NOHA (KBK MOS)
75
LUNA MOČILAC (TGRSL)
2041
208
0
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
119
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
156
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
395
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
314
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
2042
245
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
260
11
ELENA ČVEK (NINJA)
2043
287
1
LANA NOHA (KBK MOS)
75
4
LUNA MOČILAC (TGRSL)
2044
119
3
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
156
2
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
2045
395
6
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
314
0
LUCIJA BENIĆ (SVMATEJ)
2046
260
4
ELENA ČVEK (NINJA)
75
5
LUNA MOČILAC (TGRSL)
2047
119
0
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
395
1
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
2049
75
0
LUNA MOČILAC (TGRSL)
395
7
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. LUNA MOČILAC, TIGAR, Slunj
3. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. ELENA ČVEK, NINJA
PF - Stariji kadeti -47
1070
147
10
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
227
1
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
77
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
1072
147
6
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
77
0
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
Osvajači medalja
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. ADRIAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
1071
320
1
DAVID MLADENOVIĆ (SVMATEJ)
336
8
PATRIK LIJAK (MARJAN)
230
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1073
336
3
PATRIK LIJAK (MARJAN)
230
7
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. DAVID MLADENOVIĆ, SVETI MATEJ
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
1074
292
4
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
78
8
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
232
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
271
LEONARDO ČVEK (NINJA)
338
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1076
78
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
232
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1075
271
1
LEONARDO ČVEK (NINJA)
338
4
PATRIK LIJAK (MARJAN)
1078
78
6
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
338
3
PATRIK LIJAK (MARJAN)
Osvajači medalja
1. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
2. PATRIK LIJAK, MARJAN 1975
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LEONARDO ČVEK, NINJA
PF - Stariji kadeti -63
1077
294
6
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
385
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
1079
206
6
ADRIAN BENJA (FRANK.)
55
0
FRAN ŽMIRIĆ (GLINA)
1080
296
1
RINO KOKOT-ŽIVALJ (KBKSINJ)
234
12
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
154
MORIS TRBULIN (LAV)
1081
294
6
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
206
10
ADRIAN BENJA (FRANK.)
1082
234
5
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
154
4
MORIS TRBULIN (LAV)
1085
206
0
ADRIAN BENJA (FRANK.)
234
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ADRIAN BENJA, FRANKOPAN
3. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
PF - Stariji kadeti -69
1083
135
11
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
277
1
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1084
297
6
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
59
0
MAURO TOMIĆ (GLINA)
1088
135
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
297
0
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. LUKA KNEZ, KNEZ
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. MAURO TOMIĆ, GLINA
PF - Starije kadetkinje -42
2057
396
6
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
243
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
209
DORA GREGO (FRANK.)
183
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
362
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
2059
396
7
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
209
0
DORA GREGO (FRANK.)
2060
183
11
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
362
1
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
2063
396
5
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
183
2
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Osvajači medalja
1. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC