Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice početnice-22
PF - Djevojčice početnice-28
PF - Djevojčice početnice-32
PF - Djevojčice početnice+32
PF - Djevojčice početnice-22
1033
513
0
MAJA KUŠAR (PLANET)
567
0
EVA HRIBAR (1994PDK)
Medalists
1. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. MAJA KUŠAR, PLANET SPORT
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice početnice-28
1035
13
0
MIA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
319
0
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
1035A
348
3
LANA KOŽUH (ZELG)
598
5
NIKOL KOVAČEVIĆ (PLANET)
1036
266
0
ERIN ARMAN (ZEUS)
597
6
EVA HRIBAR (1994PDK)
381
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
1037
274
5
ROMANA VIDIĆ (ZEUS)
566
7
LILI SEŠLAR (1994PDK)
484
DEA CVEK (PLANET)
26
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
397
SANDRA DAMIANI (BUZET)
1038
319
8
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
598
5
NIKOL KOVAČEVIĆ (PLANET)
1039
597
3
EVA HRIBAR (1994PDK)
381
0
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
1040
566
5
LILI SEŠLAR (1994PDK)
484
8
DEA CVEK (PLANET)
1041
26
6
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
397
0
SANDRA DAMIANI (BUZET)
1042
319
1
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
597
2
EVA HRIBAR (1994PDK)
1043
484
6
DEA CVEK (PLANET)
26
0
TARA MATIJEVIĆ (LAV)
1045
597
11
EVA HRIBAR (1994PDK)
484
9
DEA CVEK (PLANET)
Medalists
1. EVA HRIBAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. DEA CVEK, PLANET SPORT
3. IRIS PETROVIĆ, SUŠAK
3. TARA MATIJEVIĆ, LAV, Pula
PF - Djevojčice početnice-32
1044
164
5
MELISA ČEKO (BUJE)
296
8
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
335
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
226
RIANA KOŠENINA (VRSAR)
440
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
1046
323
8
MARIA MAGDALENA VULETA (SUŠAK)
162
9
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
291
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
163
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
395
DORA JACIN (BUZET)
1047
296
8
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
335
7
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
1048
226
9
RIANA KOŠENINA (VRSAR)
440
12
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
1049
162
11
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
291
4
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
1050
163
2
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
395
1
DORA JACIN (BUZET)
1051
296
11
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
440
10
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
1052
162
7
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
163
3
MARTA RADEŠIĆ (BUJE)
1054
296
7
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
162
6
LINDA RADEŠIĆ (BUJE)
Medalists
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. LINDA RADEŠIĆ, BUJE
3. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. MARTA RADEŠIĆ, BUJE
PF - Djevojčice početnice+32
1053
260
6
LANA KIRIN (TIGAR)
336
0
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
254
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
225
LEA JUKIĆ (VRSAR)
327
PETRA JOVANČEVIĆ (SUŠAK)
1055
260
4
LANA KIRIN (TIGAR)
254
8
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
1056
225
12
LEA JUKIĆ (VRSAR)
327
5
PETRA JOVANČEVIĆ (SUŠAK)
1059
254
7
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
225
12
LEA JUKIĆ (VRSAR)
Medalists
1. LEA JUKIĆ, VRSAR
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. PETRA JOVANČEVIĆ, SUŠAK
3. LANA KIRIN, TIGAR, Karlovac