Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
2085
203
6
MAJA SRZIĆ (MAWASHI)
303
0
PAULA JAKOVAC (FRANK.)
2086
505
0
HANA ZUBER (PLANET)
91
0
MIA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
2088
203
0
MAJA SRZIĆ (MAWASHI)
505
0
HANA ZUBER (PLANET)
Medalists
1. HANA ZUBER, PLANET SPORT
2. MAJA SRZIĆ, MAWASHI
3. MIA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula
3. PAULA JAKOVAC, FRANKOPAN
PF - Mlađe kadetkinje -32
2089
205
12
SARA BOBAN (MAWASHI)
93
4
NEA VUKOVIĆ (LAV)
89
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
2090
346
0
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
195
0
MARITA BARIČEVIĆ (VSG)
97
TINA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
2091
205
0
SARA BOBAN (MAWASHI)
89
0
LUNA DOMBA ORBANIĆ (LAV)
2092
346
0
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
97
0
TINA KUPREŠAKOVIĆ (LAV)
2094
205
7
SARA BOBAN (MAWASHI)
346
2
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
Medalists
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN ISTRA
3. LUNA DOMBA ORBANIĆ, LAV, Pula
3. TINA KUPREŠAKOVIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađe kadetkinje -37
2093
386
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
201
0
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
2095
304
2
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
229
1
DORIS ŠULEK (PTUJ)
2096
394
0
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
314
1
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
489
ELENA ČVEK (BTI)
2097
386
4
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
304
1
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
2098
314
4
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
489
2
ELENA ČVEK (BTI)
2100
386
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
314
7
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ELENA ČVEK, BTI
3. PAULA MRKONJIĆ, FRANKOPAN
PF - Mlađe kadetkinje -42
2099
388
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
214
6
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
315
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
299
DORA GREGO (FRANK.)
491
LORENA ZEBA (BTI)
2101
442
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
298
0
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
188
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
280
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
492
LEONARDA DEAK (BTI)
2102
214
11
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
315
2
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
2103
299
6
DORA GREGO (FRANK.)
491
11
LORENA ZEBA (BTI)
2104
442
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
188
0
TARA GAĆEŠA (KUTINA)
2105
280
2
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
492
10
LEONARDA DEAK (BTI)
2106
214
4
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
491
0
LORENA ZEBA (BTI)
2107
442
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
492
2
LEONARDA DEAK (BTI)
2109
214
1
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
442
11
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. KATE ŠTEFANAC, MAWASHI
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. LORENA ZEBA, BTI
PF - Mlađe kadetkinje -47
2108
199
3
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
519
11
MARTINA GRABAR (PLANET)
262
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
80
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
570
BOJANA MAVSAR (FUTURA)
2110
519
11
MARTINA GRABAR (PLANET)
262
1
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
2111
80
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
570
0
BOJANA MAVSAR (FUTURA)
2113
519
5
MARTINA GRABAR (PLANET)
80
8
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. BOJANA MAVSAR, FUTURA
3. MARGARETA MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađe kadetkinje +47
2112
290
4
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
581
10
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
2114
75
11
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
48
12
ALIN BRDAR (KOPER)
2115
292
7
LINA RADMAN (IVNCG)
504
3
LARA PLIŠKO (PLANET)
389
DORA COTIĆ (BUZET)
2116
581
11
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
48
12
ALIN BRDAR (KOPER)
2117
292
8
LINA RADMAN (IVNCG)
389
4
DORA COTIĆ (BUZET)
2118
48
11
ALIN BRDAR (KOPER)
292
5
LINA RADMAN (IVNCG)
Medalists
1. ALIN BRDAR, KBK Koper
2. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DORA COTIĆ, FIGHTER