Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -42
3027
444
7
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
300
0
DORA GREGO (FRANK.)
253
ANA MARETIĆ (JASTREB)
3029
444
8
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
253
1
ANA MARETIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. ANA MARETIĆ, JASTREB
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
3. ----
PF - Starije kadetkinje -46
3030
140
4
CVITA KALCINA (VELEBIT)
57
10
NINA KRIŽAJ (KOPER)
520
MARTINA GRABAR (PLANET)
3032
57
6
NINA KRIŽAJ (KOPER)
520
4
MARTINA GRABAR (PLANET)
Medalists
1. NINA KRIŽAJ, KBK Koper
2. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
3. CVITA KALCINA, VELEBIT
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
3031
443
4
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
58
3
NINA KRIŽAJ (KOPER)
494
MATEA ZEBA (BTI)
3033
443
2
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
494
12
MATEA ZEBA (BTI)
Medalists
1. MATEA ZEBA, BTI
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. NINA KRIŽAJ, KBK Koper
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
3034
541
3
SARAH BUDIČIN (PLANET)
43
5
CHIARA FRANKOVIC (TV.A)
152
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
3035
540
6
SARA KUTIĆ (PLANET)
470
0
TIJANA BUKVIC (KBV)
155
ALMA FRANKOVIĆ (TV.A)
3036
43
3
CHIARA FRANKOVIC (TV.A)
152
13
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
3037
540
11
SARA KUTIĆ (PLANET)
155
4
ALMA FRANKOVIĆ (TV.A)
3039
152
8
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
540
7
SARA KUTIĆ (PLANET)
Medalists
1. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
2. SARA KUTIĆ, PLANET SPORT
3. CHIARA FRANKOVIC, TV 1864 Altötting
3. ALMA FRANKOVIĆ, TV 1864 Altötting
PF - Starije kadetkinje -60
3038
233
4
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
582
3
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
448
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
23
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
36
TEA BELARDI (LAV-MED)
3040
233
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
448
0
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
3041
23
9
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
36
1
TEA BELARDI (LAV-MED)
3044
233
8
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
23
1
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. TEA BELARDI, LAV, Medulin
PF - Starije kadetkinje -65
3042
354
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
306
0
ELIN ROŠIĆ (FRANK.)
3043
108
7
TEA BELARDI (LAV-MED)
305
2
IVANA ŠESTAN (FRANK.)
3045
354
11
LARA RADOČAJ (TGRSL)
108
1
TEA BELARDI (LAV-MED)
Medalists
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. TEA BELARDI, LAV, Medulin
3. ELIN ROŠIĆ, FRANKOPAN
3. IVANA ŠESTAN, FRANKOPAN
PF - Starije kadetkinje +65
3046
469
0
NAĐA TERZIĆ (KBV)
587
0
NICOLE BUTURAJAC (TIGAR)
Medalists
1. NAĐA TERZIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
2. NICOLE BUTURAJAC, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----