Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
2046
287
1
TARA ŠVERKO (ZELG)
368
3
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
203
EMA PLEŠE (KBK MOS)
2048
368
9
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
203
5
EMA PLEŠE (KBK MOS)
Medalists
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
3. TARA ŠVERKO, TROJAN ISTRA
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
2049
217
8
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
283
5
LANA BENČIĆ (ZELG)
41
DORA JACIN (BUZET)
2050
133
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
305
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
370
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
2051
217
12
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
41
2
DORA JACIN (BUZET)
2052
305
7
SARA BOBAN (MAWASHI)
370
0
LEONARDA SMOLICA (BUDOL)
2054
217
10
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
305
17
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. LEONARDA SMOLICA, BUDOKAI LABIN
3. DORA JACIN, FIGHTER
PF - Mlađe kadetkinje -37
2053
67
3
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
306
2
SARA BOBAN (MAWASHI)
15
NEA VUKOVIĆ (LAV)
2055
66
5
PATRICIA DRAŽETIĆ (ZEUS)
282
11
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
227
DEA CVEK (PLANET)
2056
67
6
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
15
5
NEA VUKOVIĆ (LAV)
2057
282
6
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
227
0
DEA CVEK (PLANET)
2060
67
1
LARA PERKOVIĆ (ZEUS)
282
5
LARA JAKOMINIĆ (ZELG)
Medalists
1. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN ISTRA
2. LARA PERKOVIĆ, ZEUS
3. DEA CVEK, PLANET SPORT
3. NEA VUKOVIĆ, LAV, Pula
PF - Mlađe kadetkinje -42
2058
397
7
ELENA ČVEK (NINJA)
205
4
LANA NOHA (KBK MOS)
2059
385
5
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
125
4
DORIS ŠULEK (PTUJ)
2061
397
3
ELENA ČVEK (NINJA)
385
1
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ELENA ČVEK, NINJA
2. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. DORIS ŠULEK, PTUJ
PF - Mlađe kadetkinje -47
2062
373
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
406
7
LANA NOHA (KBK MOS)
270
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
2063
320
7
LORENA ZEBA (BTI)
421
17
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
65
NIKA ARMAN (ZEUS)
2064
406
7
LANA NOHA (KBK MOS)
270
10
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
2065
421
12
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
65
5
NIKA ARMAN (ZEUS)
2067
270
0
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
421
0
HANA GORETIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. HANA GORETIĆ, KBC "Bihać"
2. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
3. NIKA ARMAN, ZEUS
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
PF - Mlađe kadetkinje +47
2066
343
11
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
49
1
LARA RYTZ (BUZET)
371
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
2068
380
11
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
183
8
SOFIJA TEŽAK (KOPER)
334
ELEN STARČEVIĆ (LOŠINJ)
2069
343
12
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
371
2
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
2070
380
6
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
334
0
ELEN STARČEVIĆ (LOŠINJ)
2071
343
18
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
380
8
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
Medalists
1. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. GRETA BOLTERSTEIN, BUDOKAI LABIN
3. ELEN STARČEVIĆ, VIKTORIA