Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ATUS Gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BUDOKAI LABIN
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
DESPOT PRNJAVOR
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
Free Fighters Gym
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "Galaja" Sanski Most
kbk bar
KBK Borac Banja Luka
KBK Pobednik Beograd
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Balkan Konjic
KBS Borac Jelah
Kbs Golden
KBS Golden team Kalesija
Kbs Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS Rudar Stanari
KBS Winer Prijedor
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
Kbv Flek Tom Cat
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV Tornado Sarajevo
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFWSC
Kick box club Draženko Ninic
Kick-box klub Prijedor
Kickboxing klub BITLIS
Kickboxing klub gong prijedor
Kickboxing team Esbjerg
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
KiralyTeam Pointfigthing Academy
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KUTINA
LAV, Pula
Nyergesujfalu SE
OMEGA
PIT BULL, Split
PREDATOR DOBOJ
PRO FIGHT GYM GOTEBOR,
Sandzak Warriors Novi Pazar
SD Kombat Smederevo
SKILL GYM TUZLA
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VUKOVARSKI SOKOL
WAKO MACEDONIA
WAKO Ukraine
Yoko Kick-box Team
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -63
PF - Younger cadets (male) -47
2001
232
4
MIHAEL LOVRIĆ (OMEGA)
440
7
GREORGI GREORGIEV (RADULOV)
275
MORIS TRBULIN (LAV)
230
DOMINIK LOVRIĆ (OMEGA)
433
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
2003
440
0
GREORGI GREORGIEV (RADULOV)
275
6
MORIS TRBULIN (LAV)
2002
230
0
DOMINIK LOVRIĆ (OMEGA)
433
6
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
2005
275
1
MORIS TRBULIN (LAV)
433
4
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
Medalists
1. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV
2. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
3. DOMINIK LOVRIĆ, OMEGA
3. GREORGI GREORGIEV, teamRADULOV
PF - Younger cadets (male) +47
2004
234
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
558
4
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
476
JAHJA BAJRIĆ (ĐERZELZ)
2004A
597
0
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
681
6
DOMINIK LOÓS (YOKO SE)
434
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
2006
558
7
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
476
1
JAHJA BAJRIĆ (ĐERZELZ)
2007
681
2
DOMINIK LOÓS (YOKO SE)
434
0
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
2009
558
2
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
681
3
DOMINIK LOÓS (YOKO SE)
Medalists
1. DOMINIK LOÓS, Yoko Kick-box Team
2. RIJAD OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV
3. JAHJA BAJRIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
PF - Younger cadets (female) -32
2008
233
3
NIKOLINA DEVČIĆ (OMEGA)
520
1
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
Medalists
1. NIKOLINA DEVČIĆ, OMEGA
2. PETRA MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
3. ----
PF - Juniors (male) -63
2022
563
0
HUSEJN KAROVIĆ (TAEKYON)
483
5
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
578
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
2024
483
2
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
578
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Medalists
1. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. HUSEJN KAROVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ----
LC - Juniors (male) -63
3035
262
1
MILÀN HABDA (CONTROL)
267
2
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
3037
351
0
MERIM KARABEGOVIĆ (LJUTOCH)
229
3
ADAM HERCOG (OMEGA)
3038
570
0
HUSEJN KAROVIĆ (TAEKYON)
235
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
239
ADNAN HALILOVIĆ (CBS)
3039
267
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
229
0
ADAM HERCOG (OMEGA)
3040
235
3
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
239
0
ADNAN HALILOVIĆ (CBS)
3042
267
2
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
235
1
TOMISLAV KATUŠIĆ (OMEGA)
Medalists
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. TOMISLAV KATUŠIĆ, OMEGA
3. ADAM HERCOG, OMEGA
3. ADNAN HALILOVIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ