Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ATUS Gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BUDOKAI LABIN
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
DESPOT PRNJAVOR
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
Free Fighters Gym
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "Galaja" Sanski Most
kbk bar
KBK Borac Banja Luka
KBK Pobednik Beograd
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Balkan Konjic
KBS Borac Jelah
Kbs Golden
KBS Golden team Kalesija
Kbs Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS Rudar Stanari
KBS Winer Prijedor
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
Kbv Flek Tom Cat
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV Tornado Sarajevo
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFWSC
Kick box club Draženko Ninic
Kick-box klub Prijedor
Kickboxing klub BITLIS
Kickboxing klub gong prijedor
Kickboxing team Esbjerg
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
KiralyTeam Pointfigthing Academy
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KUTINA
LAV, Pula
Nyergesujfalu SE
OMEGA
PIT BULL, Split
PREDATOR DOBOJ
PRO FIGHT GYM GOTEBOR,
Sandzak Warriors Novi Pazar
SD Kombat Smederevo
SKILL GYM TUZLA
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VUKOVARSKI SOKOL
WAKO MACEDONIA
WAKO Ukraine
Yoko Kick-box Team
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Girls -28
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Older cadets (female) -60
LC - Older cadets (male) -32
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Juniors (male) -57
LC - Seniors (male) -89
PF - Girls -28
1014
456
4
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
22
6
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
386
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1017
22
8
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
386
4
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
PF - Younger cadets (male) -28
1019
461
2
SADIN HAJRUDINOVIĆ (CAZIN)
437
4
MARTIN IVANOV (RADULOV)
491
MUHAREM ALAGIĆ (TKDGLJ)
272
IVAN UDOVIĆ (LAV)
441
DENIS PETROV (RADULOV)
1021
437
11
MARTIN IVANOV (RADULOV)
491
1
MUHAREM ALAGIĆ (TKDGLJ)
1020
272
0
IVAN UDOVIĆ (LAV)
441
6
DENIS PETROV (RADULOV)
1023
437
2
MARTIN IVANOV (RADULOV)
441
4
DENIS PETROV (RADULOV)
Medalists
1. DENIS PETROV, teamRADULOV
2. MARTIN IVANOV, teamRADULOV
3. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
3. MUHAREM ALAGIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
PF - Younger cadets (male) -32
1022
389
2
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
438
4
MARTIN IVANOV (RADULOV)
1024
358
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
452
3
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1025
621
0
HAMZA MACIC (BALKAAN)
635
0
TIN KOKOL (ORMOŽ)
429
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
1026
438
0
MARTIN IVANOV (RADULOV)
452
6
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1027
635
0
TIN KOKOL (ORMOŽ)
429
0
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
1029
452
7
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
429
2
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
Medalists
1. HAMZA DŽINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DANAIL BLAGOEV, teamRADULOV
3. MARTIN IVANOV, teamRADULOV
3. ----
PF - Younger cadets (female) -37
2010
552
0
PETRA MIKULIĆ (TOM GYM)
459
7
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
458
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
2012
459
3
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
458
1
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. PETRA MIKULIĆ, TOMISLAV GYM
3. ----
PF - Older cadets (female) -60
2018
268
2
MANUELA MEDIĆ (LAV)
460
6
HANA HEKIĆ (CAZIN)
356
AMINA ŠEHIĆ (LJUTOCH)
2020
460
1
HANA HEKIĆ (CAZIN)
356
3
AMINA ŠEHIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. AMINA ŠEHIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. HANA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. MANUELA MEDIĆ, LAV, Pula
3. ----
LC - Older cadets (male) -32
3001
462
2
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
248
1
MUAMER DEDIĆ (CBS)
671
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
3003
462
3
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
671
0
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
Medalists
1. HAMZA DŽINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ILIJA PEROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
3. MUAMER DEDIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. ----
LC - Older cadets (male) -47
3006
191
1
BORISZ VISZKET (CONTROL)
451
2
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
3007
251
0
HORVATH GYULA (H-2500)
455
3
MUHAMED DŽINOVIĆ (CAZIN)
3009
451
1
DINO RUŽNIĆ (CAZIN)
455
2
MUHAMED DŽINOVIĆ (CAZIN)
Medalists
1. MUHAMED DŽINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DINO RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
3. HORVATH GYULA, Esztergomi KBSE
3. BORISZ VISZKET, Controll SportClub Szombathely
LC - Older cadets (male) -52
3010
85
0
MAGYAR SZABOLCS (H-2500)
610
3
MUHAMED DŽINOVIĆ (CAZIN)
104
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
80
DOMINIK BOROK (H-2500)
627
DENIS PRELOG (KBKPKMS)
3012
610
3
MUHAMED DŽINOVIĆ (CAZIN)
104
0
BOTOND LACZKOVICS (ZMKBA_H)
3011
80
3
DOMINIK BOROK (H-2500)
627
0
DENIS PRELOG (KBKPKMS)
3014
610
2
MUHAMED DŽINOVIĆ (CAZIN)
80
1
DOMINIK BOROK (H-2500)
Medalists
1. MUHAMED DŽINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DOMINIK BOROK, Esztergomi KBSE
3. BOTOND LACZKOVICS, Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
3. DENIS PRELOG, KBK Power kick Murska Sobota
LC - Older cadets (male) -57
3013
79
3
BENCE KAJTÁR (H-2500)
569
0
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
111
RAYMUND BALI (NY SE)
3015
187
3
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
653
0
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
453
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
3016
79
3
BENCE KAJTÁR (H-2500)
111
0
RAYMUND BALI (NY SE)
3017
187
0
ÁKOS BOLFÁN (CONTROL)
453
3
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
3020
79
3
BENCE KAJTÁR (H-2500)
453
0
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
Medalists
1. BENCE KAJTÁR, Esztergomi KBSE
2. IBRAHIM NADAREVIĆ, "Tigar" CAZIN
3. RAYMUND BALI, Nyergesujfalu SE
3. ÁKOS BOLFÁN, Controll SportClub Szombathely
LC - Juniors (male) -57
3032
57
0
ANES BRULIC (NOVI PA)
454
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
199
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
197
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
109
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
3034
454
3
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
199
0
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
3033
197
3
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
109
0
ALEXANDER DIDENKÓ (NY SE)
3036
454
2
ISMAIL HAMULIĆ (CAZIN)
197
1
KRISZTOFER SZÁSZ (CONTROL)
Medalists
1. ISMAIL HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. KRISZTOFER SZÁSZ, Controll SportClub Szombathely
3. PATRIK GRÜNCZEISZ, Controll SportClub Szombathely
3. ALEXANDER DIDENKÓ, Nyergesujfalu SE
LC - Seniors (male) -89
3067
457
1
EDIN VUČELJ (CAZIN)
626
2
AJDIN SALCIN (TOOORNA)
Medalists
1. AJDIN SALCIN, KBV Tornado Sarajevo
2. EDIN VUČELJ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----